Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Pekne v Senci okúpaný, stretol som sa s kamošmi ktorých som nevidel 100 rokov, zarobil som za hodinu 420 eur, a teraz popíjam pivečko doma a kuknem fotbalek- nieje ten život krásny???-som spokojnučký, nervovo vyrovnaný, v pohodičke a tak by to malo byť...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Pekne v Senci okúpaný, stretol som sa s kamošmi ktorých som nevidel 100 rokov, zarobil som za hodinu 420 eur, a teraz popíjam pivečko doma a kuknem fotbalek- nieje ten život krásny???-som spokojnučký, nervovo vyrovnaný, v pohodičke a tak by to malo byť...
...ja len dúfam , že " IDOLU NÁRODA " pošleš patričné percentá .....
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

ivuliatko Pozri príspevok
má táto sympatická diagnóza aj nejaký názov?
Ale má, starý človek hotová opica
3 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

http://badman.aktuality.sk/clanok/23...stoji-nonstop/
Šialené
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Ivana Š Pozri príspevok
situácia z mojej rodiny - len trochu vzdialenejšej, teta so sesternicou, vtedy ma poznajú, keď natŕčajú ruku a brnkajú na city, požičaj, keď nepomôžeš, odpoja nás od elektriny
na cigy a čučo sa vždy nájde, ale na vrátenie peňazí nie a nie je to malá suma, čakám už skoro rok

a minule som sa vážne naštvala, lebo som sa dopočula od jednej "dobrej duše" že sa teta vyjadrila to sú ľudia, požičajú a chcú vrátiť, veď to nie je dobrý skutok, dobrý skutok by bol keby dali!
Mám podobnú skúsenosť. Kedysi si občas prišla požičať kmotra peniaze a vždy povedala, kedy vráti. Aj vždy vrátila. Raz si prišla požičať tri tisíc ešte slovenských korún.Že o mesiac vráti. Lenže uplynul mesiac, baby s peniazmi nikde, uplynul druhý mesiac, baby s peniazmi nikde, prišiel tretí mesiac baby s peniazmi nikde. Tak som sa naštvala a išla som si ich ku nej pýtať. Keď som prišla ku nej, glancovala auto( ja zarábajúca som auto vtedy nemala, lebo som naň nemala peniaze a ona ID auto mala, však štát jej dal príspevok) a pýtam sa jej, kedy mi ráči vrátiť peniaze. Vyletela na mňa, vraj čo si ja myslím, že ona nemá peniaze, lebo jej z ÚP zobrali nejaký príspevok a z čoho by ona žila a vraj keď som taká pažravá, tak mi ich na druhý deň donesie že bude mať dôchodok. Aj peniaze doniesla, nechala ich u mňa v práci u pracovníčky, čo preberá poštu - hoci som tam bola, neráčila mi ich ani doniesť osobne a poďakovať že som ju tri mesiace sponzorovala. Odvtedy sa so mnou nerozpráva, je urazená, že som si dovolila pýtať vlastné peniaze. Odvtedy som sa zapovedala, že nepožičiam ani vlastnému decku. A ani nedám, ani nepožičiam. Takže platí - za dobrotu na žobrotu
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

buchač Pozri príspevok
...ja len dúfam , že " IDOLU NÁRODA " pošleš patričné percentá .....
Určite mu niečo z toho pošle, však ho volil a ich strana má veľké výdavky. Treba ho podporiť
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..moje decko skončilo na traumatologii s polámanými stavcami...zistilo sa to na cetečku..
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pepsikova Pozri príspevok
..moje decko skončilo na traumatologii s polámanými stavcami...zistilo sa to na cetečku..
Chúďa, a čo si ho nenaučila voziť na bycikli, há? Teraz máš ro*dr*aný byt a decko leží hore zipsom v nemocnici. No neviem, či sa nepreškolíš aj za murára
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
pepsikova Pozri príspevok
..moje decko skončilo na traumatologii s polámanými stavcami...zistilo sa to na cetečku..
Moje nervy, to vážne? A to preboha ako z toho bicykla spadol? No, držím mu päste, nech to moc nebolí a nech sa to rýchlo zahojí! A čo s ním budú teraz robiť? To sa nejak asi bude fixovať, nie?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
wagner Pozri príspevok
Mám podobnú skúsenosť. Kedysi si občas prišla požičať kmotra peniaze a vždy povedala, kedy vráti. Aj vždy vrátila. Raz si prišla požičať tri tisíc ešte slovenských korún.Že o mesiac vráti. Lenže uplynul mesiac, baby s peniazmi nikde, uplynul druhý mesiac, baby s peniazmi nikde, prišiel tretí mesiac baby s peniazmi nikde. Tak som sa naštvala a išla som si ich ku nej pýtať. Keď som prišla ku nej, glancovala auto( ja zarábajúca som auto vtedy nemala, lebo som naň nemala peniaze a ona ID auto mala, však štát jej dal príspevok) a pýtam sa jej, kedy mi ráči vrátiť peniaze. Vyletela na mňa, vraj čo si ja myslím, že ona nemá peniaze, lebo jej z ÚP zobrali nejaký príspevok a z čoho by ona žila a vraj keď som taká pažravá, tak mi ich na druhý deň donesie že bude mať dôchodok. Aj peniaze doniesla, nechala ich u mňa v práci u pracovníčky, čo preberá poštu - hoci som tam bola, neráčila mi ich ani doniesť osobne a poďakovať že som ju tri mesiace sponzorovala. Odvtedy sa so mnou nerozpráva, je urazená, že som si dovolila pýtať vlastné peniaze. Odvtedy som sa zapovedala, že nepožičiam ani vlastnému decku. A ani nedám, ani nepožičiam. Takže platí - za dobrotu na žobrotu
...fakt platí - nedá sa nesúhlasiť ....!!!

ALE

...požičal som , aj dal ( možno aj dosť ...) ...a aj požičiam a aj dám ...

...nakoľko aj mne rodičia požičali , aj dali ( a dosť teda...)...

Požičal som si aj od cudzích ...s vďakou som čím skôr nazad dával...
Požičal som aj cudzím............s nevďakom potom sledovali , čo nechceli ...
0 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Dobré ránko všetkým,

káva navarená, čajík tiež, kefír chladený z chladničky, takže posielam podľa nahlásených súradníc: východ, stred a západ, miesta :terasa, balkón, parapeta okná, pod palmz, oleandre, orechy, a kde kto čo máte.....

Pepsi,
pre Teba špeciálne jedná veľká + nejaký ukľudňovák, decku džús so slamkou na traumatológiu (že ho pozdravujem a nech sa radšej vozí na detskom odrážadle) , ale nie prajem mu skoré uzdravenie, viem, že je to k jedu, ale už s tým nič neurobíš, len sa musíš o neho postarať....

Buchymu,
posielam jednu zalievanú ľadovú, to on rád....aj u mňa si dal......

Hnedoočko,

Tebe ku káve pripravujem i rodokmeň, aby si sa vyznala....

A ja?

včera som zahlásila, že mladému som nezaplatila telku, internet, prišla už i upomienka a v týždni ho odstavia, tak uvidíme ten krik, milovaný až si zarobí nech si zaplatí a tak budem postupne odstavovať jednu platbu za druhou, chudáčik nemôžem všetky naraz, aby mu to neublížilo....

takže všetkým krásnu nedeľu....ozaj zabudla som Stankovi prajem ešte jeden deň taký ako včera......

4 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

AlaNR Pozri príspevok
Moje nervy, to vážne? A to preboha ako z toho bicykla spadol? No, držím mu päste, nech to moc nebolí a nech sa to rýchlo zahojí! A čo s ním budú teraz robiť? To sa nejak asi bude fixovať, nie?
on ani nemusel veľmi spadnúť, stačilo nešťastne
moja šestnástka keď mala tak asi štyri roky, sa nejako nešťastne zamotala do paplóna, ani nespadla z postele, len tak - ako by som to nazvala - ovisla na ňom a zlomila si pritom kľúčnu kosť

pepsi, prajem mu skoré uzdravenie
5 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

Vám priateľky a priatelia všetkým prajem peknú nedeľu veľa radosti, smiechu a oddychu s ničnerobením
7 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...krásnu nedeľu vám prajem a ďakujem za podporu môjmu decku..bude to potrebovať..už len kvoli tomu, že musí ležať..a v nemocnici..stav vojnový pre jeho telo aj dušu...no, uvidíme..idem za ním s proviantom, lebo vraj raňajky boli slabé a do obeda ďaleko, a mamina chladnica ešte ďalej..prosím pekne, držte palčoky, nech ho nemusia operovať..to včera doktor ako jednu z možností pripustil..
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

VieraPopluharova Pozri príspevok
včera som zahlásila, že mladému som nezaplatila telku, internet, prišla už i upomienka a v týždni ho odstavia, tak uvidíme ten krik, milovaný až si zarobí nech si zaplatí a tak budem postupne odstavovať jednu platbu za druhou, chudáčik nemôžem všetky naraz, aby mu to neublížilo....
ozdravný balíček?
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Ahojky a peknú nedeľu prajem všetkým. Pepsi synkovi prajem skoré vyzdravenie.
1 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Prajem vám krásnu slnečnú nedeľu, nedeličku. Pepsi, a tvojmu potomkovi skoré uzdravenie.
2 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Pepsi,

nech sa decko drží, neboj všetko dobre dopadne držím mu všetky palčoky, ešte i na nohách, daj potom vedieť......drž sa......
1 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

u mňa oskar pečie o dušu 30,5 °C
synáčikovi a mne podám obed a sa pleskneme do bazéna a budeme sa čápať

a kafu popoludňajšiu by sme si dali? pri takomto bazéne

(taký nemám, ale snívať môžem, či?)
index.jpg  
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Dneska ideme ku kamošovi do Senca pozrieť funglom nové bábatko- flaška vodky a vypísaná poistka na malého - je nachystaná...
Čuduješ sa , PREČO ľudia nemajú radi poisťovákov ?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať