Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Ďakujem Pepsi, šak dobre mi to padlo. Ale v tom lese som zistila, že už fakt vidím na blba a budem musieť nosiť okuly aj do lesa. Vidím čím ďalej horšie, ale čo chcem ešte stále vidím. To tvrdí môj milovaný.
4 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dám niečo na zasmiatie..len tak..
VTIP8.jpg  
VTIP9.jpg  
VTIP10.jpg  
1/1
3 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Dobré ránko všetkým,


dnes som som si prispala, u nás konečne padá viac kvapiek, tak sa to dá nazvať ako popŕchanie.....vzduch sa trošku ochladil, takže som tvrdá ako drevo, čaj pristál podľa navigácie, vďaka Pepsi si poklad, bo bez toho nevytiahnem ani nohu z postele......dnes to vidím na deň blbec, takže radšej sa tvárim akokeby nič - mŕtvy chrobák.....Jaruš kým vidíš prachy je to OK.....na ostatné potrebujem brýle, ale to tiež neva, naučila som sa, že čo chcem prečítam a čo nie nevidím ani s brýlami.......takže dievčence kľudný deň...pardón aj chlapci.....
3 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Odchod na pohreb- a tak strašne nenávidím tento typ spoločenských akcií...
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

myslel som ze piatok bol hrozny en,no dnesok to prekonal,vraj teraz nie,ale do buducna operacia nevyhnutna.
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
No, DPH dobojované, som "rada", že naša daňová povinnosť pokryje rodičovský príspevok 96 mamičkám ...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
trisestri Pozri príspevok
myslel som ze piatok bol hrozny en,no dnesok to prekonal,vraj teraz nie,ale do buducna operacia nevyhnutna.
..

..no ale ak sa operáciou polepší tvoj zdravotný stav, tak ju moc dlho neodkladaj...to nie je hrozná správa..horšie by bolo, keby nebola nádej už ani operáciou...
..a neboj, dnes to už nebolí..
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

pepsikova Pozri príspevok
..

..no ale ak sa operáciou polepší tvoj zdravotný stav, tak ju moc dlho neodkladaj...to nie je hrozná správa..horšie by bolo, keby nebola nádej už ani operáciou...
..a neboj, dnes to už nebolí..
zatial sa caka,sam doktor nevie-vraj tam treba precistit chrupavku v kolene,ale vraj to nesuri,vsak uz aj chrupavka je scasti opotrebovana-nuz a operacia kolena ze je dost neprijemna vec /este k tomu srdcova arytmia a takychardia/-aspon niektory co boli pisali ze nikdy viac.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
trisestri Pozri príspevok
zatial sa caka,sam doktor nevie-vraj tam treba precistit chrupavku v kolene,ale vraj to nesuri,vsak uz aj chrupavka je scasti opotrebovana-nuz a operacia kolena ze je dost neprijemna vec /este k tomu srdcova arytmia a takychardia/-aspon niektory co boli pisali ze nikdy viac.
..

..no,tak záleží, ako sa cítiš a čo to kolenko ešte vydrží...lebo any arytmia sa zajtra neskončí..ale určite ti doktor povie, čo by bolo najlepšie..držím palčoky,šanuj kolienko, žiadne tanečky any hubárske výlety...
4 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

V nedeľu sme boli v Bojniciach na Rozprávkovom zámku Aladin - bolo to milé Starší syn bol unesený a mladšieho to nebavilo... Vedľa zámku je Dinopark -odporúčam vrelo
Naposledy upravil Zdenka175 : 25.06.12 at 12:45
3 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Odkaz pre trisestri:
Aj mne povedal doktor, po operácii kolena, že šport a chodenie po lese už len s ortézou. Ale čerta starého, miesto ortézy v nevyhnutnom prípade použijem ruku toho môjho a idesa do lesa. Nehovorím, nejaký ten rôčik po, bola aj bandáž, ale to som myslela, že sa zabijem skôr, ako nájdem prvý hríb. Časom som nožičku vycvičila. Potom prišla iná diagnóza, ale aj tú som už dáko tak vycvičila. Tak neboj, šak pán Boh mieni a človek mení.
5 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

alaya1 Pozri príspevok
niekto to rád odzadu. keď nie sú cigi a iné ta postačuje aj mikrofón čo sa čuduješ. Blondýnka sa nezaprie
0 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Po dobrej nálade z rána, prišiel deň blbec. Urobila som nejakú debilnú, ale malú chybu v účte, skôr v programe za 50 éčiek. Od rána sa neviem z toho vysomáriť, aj keď viem, čo som pototo. Tak rozmýšľam, či: trieskať do stola, zavolať Vierke, obabrať program, alebo DÚ. Zvolila som tú najľahšiu a najrizikovejšiu možnosť. A idem si dať žvanec, hádam sa mi rozsvieti. A keď nie, tak sa nezbláznim.
6 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

tak - všetko na daňovom úrade vybavené, tety boli zlaté a ochotné - vážne, nerobím si srandu
vonku prší, takže čápanie dnes nebude, akurát mi zmoklo prádlo, kým som sa z úradu vrátila
a ďakujem za čajík, okno bolo otvorené, takže pristál presne na stole síce trochu studený, ale to neva
pre trisestry - držím palčoky, nech sa ti zdravotne darí a koleno poslúcha (a na disku môžeš ísť, však si dospelý

synáčik došiel zo školy a kurátenko moje bolo celé nešťastné, a hladné lebo som mu omylom nakrájala k desiatej pálivú papriku, a nedalo sa to vraj jesť, dal si len hlt a huba ho ešte teraz štípe
(inak fakt riadne štípala, ochutnala som)
3 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Ivana Š Pozri príspevok
tak - všetko na daňovom úrade vybavené, tety boli zlaté a ochotné - vážne, nerobím si srandu
vonku prší, takže čápanie dnes nebude, akurát mi zmoklo prádlo, kým som sa z úradu vrátila
a ďakujem za čajík, okno bolo otvorené, takže pristál presne na stole síce trochu studený, ale to neva
pre trisestry - držím palčoky, nech sa ti zdravotne darí a koleno poslúcha (a na disku môžeš ísť, však si dospelý

synáčik došiel zo školy a kurátenko moje bolo celé nešťastné, a hladné lebo som mu omylom nakrájala k desiatej pálivú papriku, a nedalo sa to vraj jesť, dal si len hlt a huba ho ešte teraz štípe
(inak fakt riadne štípala, ochutnala som)
môj mladší syn keď mal šesť tak mal plechovú hubu klbásu pálivú tak do seba ládoval a nič a ja som štikal jak..
3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...


trisestri

1 Hour Ago #14596 vdaka-na disco som stary a huby nerastu..

..už som sa tu párkrát pýtala, aká hranice je "starý".....lebo to mám najradšej, ked sa niekto odsúdi na starobu dobrovolne..jáááj..
4 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

náš OÚ má riadne hlášky

od rána vyhlasuje teta (už ju musí huba bolieť ) všelijaké predajné akcie, súkromný podnikateľ ponúka ... od zeleniny cez topánky, monterky, trička atď

no a teraz vyhlásila
že v obci prebieha výkup zlomkového zlata, všetkého druhu
vykupujú aj zlaté zuby, a môžu byť aj neočistené
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
trisestri Pozri príspevok
zatial sa caka,sam doktor nevie-vraj tam treba precistit chrupavku v kolene,ale vraj to nesuri,vsak uz aj chrupavka je scasti opotrebovana-nuz a operacia kolena ze je dost neprijemna vec /este k tomu srdcova arytmia a takychardia/-aspon niektory co boli pisali ze nikdy viac.
mňa operovali aj s tachykardiou, (našťastie už je v lepších normách než bola na začiatkoch) a aj keď neoperovali koleno, len viac ma sledovali, ratovať ma museli, iná možnosť nebola. A je dosť možné, že to nebola moja posledná operácia.
Držím palce.
4 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

pepsikova Pozri príspevok


trisestri

1 Hour Ago #14596 vdaka-na disco som stary a huby nerastu..

..už som sa tu párkrát pýtala, aká hranice je "starý".....lebo to mám najradšej, ked sa niekto odsúdi na starobu dobrovolne..jáááj..
začátek chodenia po dochtoroch a začátek konca.
preto sa idem vyrevať v piatok na štadión dac ds
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

pepsikova Pozri príspevok


trisestri

1 Hour Ago #14596 vdaka-na disco som stary a huby nerastu..

..už som sa tu párkrát pýtala, aká hranice je "starý".....lebo to mám najradšej, ked sa niekto odsúdi na starobu dobrovolne..jáááj..
...presne tak... starý človek bol môj starý otec, bez mesiaca dožil 99 rokov, do 95 bez akýchkoľvek zdravotných problémov.. :-)
5 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať