Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
Ivana Š Pozri príspevok
lujza - teba fakt raz niekto za provokáciu zabije

ale ja to dnes nebudem

melón mám v chladničke idem si dať chce ešte niekto?
plne súhlasím...má šťastie, že je ďaleko a dnes som mala chuť na štipľavé...ale keď hodí klobásky a addidas slaninku pred polnocou a ja pri pol litrovom kyslom čajíku...to už je dôvod na vraždu
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Odchod na pohreb- a tak strašne nenávidím tento typ spoločenských akcií...
Dúfam, že mám aspoň na rok s pohrebami pokoj- ale neviem, až tak optimisticky to nevyzerá- už sa bojím dvíhať telefony- 8 pohrebov za 2 roky je pomerne dosť
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Dúfam, že mám aspoň na rok s pohrebami pokoj- ale neviem, až tak optimisticky to nevyzerá- už sa bojím dvíhať telefony- 8 pohrebov za 2 roky je pomerne dosť
fúúú, to máš limit na kvartál? či známi sa starajú, aby si nepribral do čierneho obleku?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ivana Š Pozri príspevok
lujza - teba fakt raz niekto za provokáciu zabije

ale ja to dnes nebudem

melón mám v chladničke idem si dať chce ešte niekto?
ja viééém.....ja som odpora
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

hnedoočka Pozri príspevok
plne súhlasím...má šťastie, že je ďaleko a dnes som mala chuť na štipľavé...ale keď hodí klobásky a addidas slaninku pred polnocou a ja pri pol litrovom kyslom čajíku...to už je dôvod na vraždu
štipľavé, klobáska a slanina - nemusím, to skôr ten kyslý čajík po mne hoďte

alebo zmrzku - tú Ivanka môže
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j



bude stačiť.....kočeny
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
hnedoočka Pozri príspevok
...len kto tebe podpíše priepustku....
...že Leuška ...
hnedoočka Pozri príspevok
plne súhlasím...má šťastie, že je ďaleko a dnes som mala chuť na štipľavé...ale keď hodí klobásky a addidas slaninku pred polnocou a ja pri pol litrovom kyslom čajíku...to už je dôvod na vraždu
...vraždáááá
IMAG1191.jpg  
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

lujza, ja ťa zašrktím kornútkom
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

[QUOTE=pepsikova;2091673]..nudím sa...
Tak toto Ti závidím. Nepamätám sa, kedy som sa ja nudila.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

hnedoočka Pozri príspevok
plne súhlasím...má šťastie, že je ďaleko a dnes som mala chuť na štipľavé...ale keď hodí klobásky a addidas slaninku pred polnocou a ja pri pol litrovom kyslom čajíku...to už je dôvod na vraždu
dám skôr, aby nebolo zle od žalúdka
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ivana Š Pozri príspevok
lujza, ja ťa zašrktím kornútkom
a čo sa staló...málo? ježiši prepáčte zabudla som
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Ivana Š Pozri príspevok
náš OÚ má riadne hlášky

od rána vyhlasuje teta (už ju musí huba bolieť ) všelijaké predajné akcie, súkromný podnikateľ ponúka ... od zeleniny cez topánky, monterky, trička atď

no a teraz vyhlásila
že v obci prebieha výkup zlomkového zlata, všetkého druhu
vykupujú aj zlaté zuby, a môžu byť aj neočistené
To vyziapujú aj u nás, ešte šťastie že keď zatvorím okná tak rozhlas nepočujem. A môžu si vyziapovať koľko chcú
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...luíííí, beriem ten žltý melón a kopec zmrzky...si jednoducho kamoška na nezaplatenie...a pošlem aj decku do špitála a poviem, že to od teba..oplátku nemusím, zožeriem aj lyžicou..poliefkovou...stískanec ti letí..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
[QUOTE=wagner;2092022]
pepsikova Pozri príspevok
..nudím sa...
Tak toto Ti závidím. Nepamätám sa, kedy som sa ja nudila.
..

..ja som na dôchodku..a ako taká mám právo na oddych a nudu..občas..a fčil je práve taký čas!..
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pavol54 Pozri príspevok
môj mladší syn keď mal šesť tak mal plechovú hubu klbásu pálivú tak do seba ládoval a nič a ja som štikal jak..
No dobre, ale je rozdiel jesť štipľavú papriku a štipľavú klobásu, nie? Keby mu bola pribalila štipľavú klobásu, možno by mu to nebolo prekážalo
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

[QUOTE=pepsikova;2092033]
wagner Pozri príspevok
..

..ja som na dôchodku..a ako taká mám právo na oddych a nudu..občas..a fčil je práve taký čas!..
Kde by si Ty zobrala roky na dôchodok, mláďa si oproti mne. A to ani ja ešte nemám nárok na dôchodok. Keby sa neboli pred rokmi vrátili k moci komunisti , už som mohla byť dááááááááááááááááááávno na dôchodku. Banda jedna, pridali mi 54 mesiacov.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Dúfam, že mám aspoň na rok s pohrebami pokoj- ale neviem, až tak optimisticky to nevyzerá- už sa bojím dvíhať telefony- 8 pohrebov za 2 roky je pomerne dosť
slenly čau - do svojho závetu dám vetu aby na kare smútočný prejav predniesol stanislav1975 - prax je prax stenly
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

wagner Pozri príspevok
No dobre, ale je rozdiel jesť štipľavú papriku a štipľavú klobásu, nie? Keby mu bola pribalila štipľavú klobásu, možno by mu to nebolo prekážalo
klobásu by nezjedol tiež také nemusí
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

trisestri Pozri príspevok
zatial sa caka,sam doktor nevie-vraj tam treba precistit chrupavku v kolene,ale vraj to nesuri,vsak uz aj chrupavka je scasti opotrebovana-nuz a operacia kolena ze je dost neprijemna vec /este k tomu srdcova arytmia a takychardia/-aspon niektory co boli pisali ze nikdy viac.
Mne mali chrupavku v kolene prečistiť ešte niekedy v roku 1999, ale stále ma tam nikto nedostal- raz som bola objednaná na operáciu, ale vzdala som to. Koleno si šetrím - pri chôdzi si dávam pozor, občas bandáž, podľa potreby gumový obväz. Ale operácia, nie.
1 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

srska Pozri príspevok
slenly čau - do svojho závetu dám vetu aby na kare smútočný prejav predniesol stanislav1975 - prax je prax stenly
Škoda že zrušili to zábavné, lebo iné hodnotenie sa nehodí.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať