Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pepsikova Pozri príspevok
..Jaru, to si dobrá...na mňa by musel hríb zapískať, aby som ho videla!...aj keby bol rovno pod nohami!..som rada, že som ti netrafila okno a tak ti posielam ešte na zobkanie....
Si ma potešila, že nie som sama, čo nevie hľadať hríby.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Ivana Š Pozri príspevok
klobásu by nezjedol tiež také nemusí
Myslela som to viac ako prirovnanie- ani ja klobásu nemusím
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
[QUOTE=wagner;2092037]
pepsikova Pozri príspevok
Kde by si Ty zobrala roky na dôchodok, mláďa si oproti mne. A to ani ja ešte nemám nárok na dôchodok. Keby sa neboli pred rokmi vrátili k moci komunisti , už som mohla byť dááááááááááááááááááávno na dôchodku. Banda jedna, pridali mi 54 mesiacov.
..

..no ja podľa pravdy som už mala byť na normálnom 2 roky..ale tiež si musím počkať, presne oddnes za tri roky fičím na starenku...ale fčul si užívam ten nadobudnutý..chapeš, nyje?..a nudím sa preto, že doma okrem šarkana neny nygdo,niet čo upratovať, šporák studený, varím len ráno vodu na kafu a čaj..a nemusím vymýšlať, čo navariť..takže nuda pre mňa...
..dnes som práve rozmýšlala, mám nové matrace,síce už majú 4 roky, ale vrak sa 10 rokov nemali vyležať,(iba ak by sme sa na ne pozerali a nie na nich s deckom spali), no a tak že ako by som ich vyspravila, aby boli zase rovné a nie kotlina..takže koniec nudy, zajtra riešim..kuknem im do čreva a niečím ich vyplním, hnusoby..to vieš, každá máme niečo iné, ty roľu a dvorné dámy, ja -jáááj..

..a klobásku móžem vždycky!..
Naposledy upravil pepsikova : 25.06.12 at 20:55 Dôvod: poď, klobáska, zjem ťa!...
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

[QUOTE=pepsikova;2092070]
wagner Pozri príspevok
..

..no ja podľa pravdy som už mala byť na normálnom 2 roky..ale tiež si musím počkať, presne oddnes za tri roky fičím na starenku...ale fčul si užívam ten nadobudnutý..chapeš, nyje?..a nudím sa preto, že doma okrem šarkana neny nygdo,niet čo upratovať, šporák studený, varím len ráno vodu na kafu a čaj..a nemusím vymýšlať, čo navariť..takže nuda pre mňa...
..dnes som práve rozmýšlala, mám nové matrace,síce už majú 4 roky, ale vrak sa 10 rokov nemali vyležať,(iba ak by sme sa na ne pozerali a nie na nich s deckom spali), no a tak že ako by som ich vyspravila, aby boli zase rovné a nie kotlina..takže koniec nudy, zajtra riešim..kuknem im do čreva a niečím ich vyplním, hnusoby..to vieš, každá máme niečo iné, ty roľu a dvorné dámy, ja -jáááj..

..a klobásku móžem vždycky!..
ň
Ja najviac času strávim u lekárov ( asi som už ozaj stará), preto nič nestíham. Minulý týždeň tri dni v PD na UNI klinike, aj dnes trebalo hneď z rána. Až dvoch som stihla, prišla som unavená a zaspala som po obede. Žiaľ unavená už neviem robiť. A môžem pokračovať aj ďalšie dni.
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

môj brat vždy vraví - najlepší zákusok je klobáska

toto my nezdieľame
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

srska Pozri príspevok
slenly čau - do svojho závetu dám vetu aby na kare smútočný prejav predniesol stanislav1975 - prax je prax stenly
Vladino, ja nie som moc dobrý rečník- chvílku som vážny- chvílku som zasa rozprávkar Disney a to nieje moc dobré...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..tak to by mohla byť pekná sranda nad hrobom...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..idem het odtiaľto, zmrzku som zbaštila, zaliala klobáskou a žltým melonom, mám dosť na noc!..hádam sa mi nebude snívať o zbojníkoch od prejedžratia..no..dobrú noc vám a pekné sníčky a žiadne ťažké reči na noc...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

pepsikova Pozri príspevok
..idem het odtiaľto, zmrzku som zbaštila, zaliala klobáskou a žltým melonom, mám dosť na noc!..hádam sa mi nebude snívať o zbojníkoch od prejedžratia..no..dobrú noc vám a pekné sníčky a žiadne ťažké reči na noc...
ciao, dobrú noc, tetuška...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pepsikova Pozri príspevok
..tak to by mohla byť pekná sranda nad hrobom...
...sranda je vtedy , ak padne rakva do hrobu , nakoľko pohrební maníci nevedia poriadne chytiť tie laná , lebo sú takí ožratí ....

...a farár sa počas pohrebnej reči nevie zdržať rehotu .....

To nie je výmysel , to mi vravel maník - hrobár .......rehotal som sa tiež ...
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

viete čo, tie hrobárske reči, vo mne vyvolali panický záchvat, a to nesrandujem, zasa budem celú noc hore, lebo sa budem báť zaspať a do smiechu mi nie je
Naposledy upravil Ivana Š : 25.06.12 at 21:53
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Vladino, ja nie som moc dobrý rečník- chvílku som vážny- chvílku som zasa rozprávkar Disney a to nieje moc dobré...
Ja som si prešla aj tým rečnením na pohreboch. Nie je to žiadna radosť. Najhoršie sa mi rečnilo, keď zomrel mladý farár - na ceste z dovolenky v zahraničí v BA dostal infarkt a neprežil to. ( Bol to môj prvý prejav na pohrebe) Na pohrebe tisícka ľudí, farári, kopu plaču. Ešte šťastie, že som mala prejav napísaný, lebo rečniť z hlavy sa v takej atmosfére nedalo. Aj tak to bola reč cez slzy.Musela som sa poriadne ovládať, aby som to v tej citovej atmosfére zvládla. Ostatné prejavy som na pohreboch zvládla v pohode. Ale ten prvý, mi dal psychycky poriadne zabrať.
1 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Ivana Š Pozri príspevok
viete čo, tie hrobárske reči, vo mne vyvolali panický záchvat, a to nesrandujem, zasa budem celú noc hore, lebo sa budem báť zaspať a do smiechu mi nie je
Nemysli na to, aj to patrí k životu.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...Iví, tak aby si sa nebála, dám jeden na úsmev...len bacha na štikafku:
!!!!!!!!!!!!!!.jpg  
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

keby niekto....že by si dal klobásku....
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
http://elcomercio.pe/player/1384898
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lujza.j Pozri príspevok
keby niekto....že by si dal klobásku....

...heeej?..no ja by som musela vstať, ísť do chladnice, vybrať z mrazáka, dať uvariť,umyť riad a predtým zjesť--kurňa, kopec roboty okolo toho!..oki, dám hotovú od teba..kamoooškaaa...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..no a tento som dostala takto na noc od mojej milej kamky..


Zastaví Audi s exprezidentem Havlem na kraji vesnice před starším domkem. Z
auta vystoupí řidič a babce, která sedí na zápraží, říká:
Babičko, tam v autě sedí bývalý prezident Havel a má zažívací problémy,
pusťte ho k Vám na záchod.
Tak to opravdu nepustím, ať si jde srát do kopřiv, odpoví nahněvaně babka.
Ale babi, zkouší znovu řidič, vždyť je to sám Havel, proč byste ho
nepustila?
Proto, já ho pustím, dozví se to starosta, ten mi ze záchodu udělá pamětní
síň tradic a do těch kopřiv budu chodit srát já ...
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
Dobré ránko všetkým!
dnes som skoro vstávala, vraždili sme 2 ks kurčiat do mrazáku, idem šklbať a pitvať...dúfam, že po ránu vám to neuškodí...

posielam kafčo všetkými smermi, len neviem ,či mám správne súradnice, tak hľadajte...pod palmou, na terase a čo ja viem, kde ešte pristanú...



tuším i čajík sa robil....sorry, ja som v skúšobnej dobe....

Vierka, pre teba?


a Vladovi...zase kefír? dnes mu pošlem toto...
http://varecha.pravda.sk/recepty/osv...30-recept.html
2 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

aj pre mňa prosím čajík

tak som tu strašila ešte v noci, okolo druhej potom som stlmila svetlo, išla som si knižku čítať, lebo som nemohla spať

knižka taká - maková - ma okolo pol štvrtej uspala, a kvalitne, aj dnes večer ju budem čítať

zasa sme zaspali! nepočula som budík! až SB ma zobudil - že vy už máte prázdniny, že nevstávate?
idem robiť taxislužbu, bo autobus je už dávno v .... tam kde má byť
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať