Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Ivka ahoj, však ja vidím na FC , že si strašila dlho )) Ani som netušila aká diskusia sa strhne
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

ale pekná, nie? potešila ma. Dobre došli?

šestnástka sa ešte maľuje, tak mám ešte čas chvíľu
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Dofrčali ako som tam písala, zhasla zelená a o chvíľku boli doma. Potom sa najedli a išli svojou cestou )))Aj tak som sa vrtela v kuchyni
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

kuchyňa - toto bude od soboty moje prekliatie, idú prázdniny!

a synáčik a šestnástka sú teraz nejakí rozjedení, však rastú - to bude zas len mamííí čo máme jesť

už teraz som z toho smutná
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Ivana Š Pozri príspevok
kuchyňa - toto bude od soboty moje prekliatie, idú prázdniny!

a synáčik a šestnástka sú teraz nejakí rozjedení, však rastú - to bude zas len mamííí čo máme jesť

už teraz som z toho smutná
No čo už narobíš(me), to je údel mamky
0 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

Ivana Š Pozri príspevok
aj pre mňa prosím čajík
...
zasa sme zaspali! ...
Mňa skoro ráno (teda pre mňa skoro ráno) zobudilo buchotanie opätkov po schodoch, keď dcéra odchádzala do práce. Vedľa spálne máme schodisko a potom výťah, výťah ma už nebudí, lebo máme nový s automatickými dverami, tak budem musieť dcére povedať, aby sa ráno cestou po schodoch vyzúvala a nebudila ma ...
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
luja5 Pozri príspevok
Mňa skoro ráno (teda pre mňa skoro ráno) zobudilo buchotanie opätkov po schodoch, keď dcéra odchádzala do práce. Vedľa spálne máme schodisko a potom výťah, výťah ma už nebudí, lebo máme nový s automatickými dverami, tak budem musieť dcére povedať, aby sa ráno cestou po schodoch vyzúvala a nebudila ma ...
Bré ránko (niektorým deň)
Dnes ráno ma vytočila jedna "bábika" na pošte, že ona musela takto skoro vstávať kvôli listu na pošte, že v živote tak skoro nevstávala...
My s tetou poštárkou sme na seba kukli, každá sme boli už minimálne hodinu na nohách, pretože bolo už štvrť na osem....
Ale dotyčná mala už dobre cez tridsiatku, tak by ma zaujímalo, čo tá vlastne robí...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

AlaNR Pozri príspevok
Bré ránko (niektorým deň)
Dnes ráno ma vytočila jedna "bábika" na pošte, že ona musela takto skoro vstávať kvôli listu na pošte, že v živote tak skoro nevstávala...
My s tetou poštárkou sme na seba kukli, každá sme boli už minimálne hodinu na nohách, pretože bolo už štvrť na osem....
Ale dotyčná mala už dobre cez tridsiatku, tak by ma zaujímalo, čo tá vlastne robí...
mali ste jej vysvetliť, že pošta nie je otvorená len do 07:30
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
srska Pozri príspevok
mali ste jej vysvetliť, že pošta nie je otvorená len do 07:30
mohla drichmať, je otvorené do druhej, ale asi chcela nadviazať konverzáciu, len blbo začala
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
hnedoočka Pozri príspevok
Dobré ránko všetkým!
dnes som skoro vstávala, vraždili sme 2 ks kurčiat do mrazáku, idem šklbať a pitvať...dúfam, že po ránu vám to neuškodí...

posielam kafčo všetkými smermi, len neviem ,či mám správne súradnice, tak hľadajte...pod palmou, na terase a čo ja viem, kde ešte pristanú...


tuším i čajík sa robil....sorry, ja som v skúšobnej dobe....

Vierka, pre teba?


a Vladovi...zase kefír? dnes mu pošlem toto...
http://varecha.pravda.sk/recepty/osv...30-recept.html
..

..dobré ráno mojuško, trafila si presne,my sme prispali dnes a tak je dobre, ak nás má kto zastúpiť...v skúšobnej dobe si obstála a tak máš PP na dobu neurčitú,súradnice sú naučené sami, takže nič sa nemení....
..ja ešte zachvíľočku pridám zákušťok, pečiem synkovi do špitáľa, ale bude dosť, tak sa podelíme..
..a inak len pohodu vám na dnešný deň prajem...
3 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

AlaNR Pozri príspevok
Bré ránko (niektorým deň)
Dnes ráno ma vytočila jedna "bábika" na pošte, že ona musela takto skoro vstávať kvôli listu na pošte, že v živote tak skoro nevstávala...
My s tetou poštárkou sme na seba kukli, každá sme boli už minimálne hodinu na nohách, pretože bolo už štvrť na osem....
Ale dotyčná mala už dobre cez tridsiatku, tak by ma zaujímalo, čo tá vlastne robí...
To ja mám z nedávnej návštevy pošty iný zážitok... Od okienka k okienku pobehovala cigánka - patrí ku koloritu nášho mesta, pamätám si ju z detstva, teda tie jej chrontavé nohy v šľapkách, asi si ich neumývala celé roky, furt ich má rovnaké, to už nie je špina, to je už fasáda... Keď poštárka konečne našla jej zásielku, začal dialóg:
- Odkál mi to prišlo?
- Z polície.
- A né z Tesca? /čakala body club card /. A čo mi píšu?
- To ja neviem, ja nemôžem otvárať cudzie doporučené zásielky.
- Víte pani, já nevím čítať.
- Tak mi to tu podpíšte...
Keď som vychádzala z pošty, dotyčná už vonku vypalovala zobák a počúvala, ako jej mladšia a evidentne gramotnejšia kamarátka, ktorá jej tam strážila káričku s drevom, predčítala z listu: okrasný súd v ....
4 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

zákon platiaci pre sk poštu: do hociktorého radu sa na sk pošte postavíte, tak čakáte najdlhšie
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

srska Pozri príspevok
zákon platiaci pre sk poštu: do hociktorého radu sa na sk pošte postavíte, tak čakáte najdlhšie
detto pokladne v hypermarketoch /bez ohľadu na reťazec /, lebo ak si aj naskenujem obsah košíkov či vozíkov predomnou, určite sa vyskytne iný dôvod zdržania... - raz tovar nemá kód, raz je tam šuchtavý brigádnik, raz niekto platí gastráčmi, raz sa práve minie páska...
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
obávam sa, že skôr tunel
je veľmi smutné, že ešte aj z takých peňazí sa niekto nabaľuje na úkor postihnutých
a odrádza to ľudí pomáhať...zatiaľ prispievam len nadácii Dobrý anjel
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

hnedoočka Pozri príspevok
obávam sa, že skôr tunel
je veľmi smutné, že ešte aj z takých peňazí sa niekto nabaľuje na úkor postihnutých
a odrádza to ľudí pomáhať...zatiaľ prispievam len nadácii Dobrý anjel
mňa to odrádza od začiatku
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

hnedoočka Pozri príspevok
obávam sa, že skôr tunel
je veľmi smutné, že ešte aj z takých peňazí sa niekto nabaľuje na úkor postihnutých
a odrádza to ľudí pomáhať...zatiaľ prispievam len nadácii Dobrý anjel
obcas Dobry anjel a Liga proti rakovine-inak nemozem verit poulicnym zbierkam okrem dna narcisov-ako verit niekomu kto je dotieravy a agresivny ako podaktori poulicny zberatelia.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
rozčúlilo ma , že dcéra mala dnes nastúpiť s 20 mesačným synom na urologický príjem na operačný zákrok . Všetky na papiere jej urologička napísala, že ju objednali na 26.júna 2012 o 9,00 hod. a teraz mi volá , že je na ceste domov, lebo v nemocnici ich nemajú objednaných na jún, ale na júl .....no a kto teraz pochybil , ťažko dokázať .Ambulancia urológie, alebo nemocnica ...
1 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

mňa sa to síce netýka ...

http://www.topky.sk/cl/13/1315075/Fa...-celemu-svetu-
0 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

Sú nejaké nové úpravy na PORADE? Ak vojdem Môj profil alebo Moje notifikácie tak sa mi objavia zelené obdlžničky, a .......neviem čo s tým.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať