Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

MarcelkaT Pozri príspevok
Sú nejaké nové úpravy na PORADE? Ak vojdem Môj profil alebo Moje notifikácie tak sa mi objavia zelené obdlžničky, a .......neviem čo s tým.
Začni používať iný prehliadač. V exploreri sa to tak zobrazuje aj mne.
2 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

veronikasad Pozri príspevok
ani mňa - dosť ľudí sa ma pýtalo prečo som tam nie - lebo
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

dnes mam okno
0 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

veronikasad Pozri príspevok
Začni používať iný prehliadač. V exploreri sa to tak zobrazuje aj mne.
Veronika, ďakujem a skúsim.
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Oliwa Pozri príspevok
detto pokladne v hypermarketoch /bez ohľadu na reťazec /, lebo ak si aj naskenujem obsah košíkov či vozíkov predomnou, určite sa vyskytne iný dôvod zdržania... - raz tovar nemá kód, raz je tam šuchtavý brigádnik, raz niekto platí gastráčmi, raz sa práve minie páska...
minule v nitrianskom tescu pokladníčka jednému pánovi nahadzovala čerešne asi 10 minút. Nešiel jej kód, tak volala jedného korčuliara, druhého, do skladu, na ďalšiu pokladňu, nás už žrali mrle... V každom rade bolo ale viac ľudí, ako v tom našom, tak sme tam zostali. Okrem mňa ešte mladý párik. Po dlhej chvíli som sa odvážila spýtať sa, či nemôže ukončiť ten blok, čo už má tovar nahodený, nech pán zaplatí a potom môže nás blokovať, jeho doblokuje, keď zistí správy kód a ... kukala na mňa, čo jej to vôbec hovorím, ako keby to bola pre ňu úžasná novinka.... ale aj tak to neurobila a nechala nás tam čakať... keby som nebola mala pol koša vyloženého na páse, idem odtiaľ preč...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

AlaNR Pozri príspevok
minule v nitrianskom tescu pokladníčka jednému pánovi nahadzovala čerešne asi 10 minút. Nešiel jej kód, tak volala jedného korčuliara, druhého, do skladu, na ďalšiu pokladňu, nás už žrali mrle... V každom rade bolo ale viac ľudí, ako v tom našom, tak sme tam zostali. Okrem mňa ešte mladý párik. Po dlhej chvíli som sa odvážila spýtať sa, či nemôže ukončiť ten blok, čo už má tovar nahodený, nech pán zaplatí a potom môže nás blokovať, jeho doblokuje, keď zistí správy kód a ... kukala na mňa, čo jej to vôbec hovorím, ako keby to bola pre ňu úžasná novinka.... ale aj tak to neurobila a nechala nás tam čakať... keby som nebola mala pol koša vyloženého na páse, idem odtiaľ preč...
ja rád chodím do našej billy k pokladni, za ktorou sedí pokladník alebo pokladníčka (netuším ktorého rodu je), učinkujúci(a) tušim v programe "bez servítky". fakt šikovný(á) a slušný(á)
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
hnedoočka Pozri príspevok
Dobré ránko všetkým!
dnes som skoro vstávala, vraždili sme 2 ks kurčiat do mrazáku, idem šklbať a pitvať...dúfam, že po ránu vám to
posielam kafčo všetkými smermi, len neviem ,či mám správne súradnice, tak hľadajte...pod palmou, na terase a čo ja viem, kde ešte pristanú...



tuším i čajík sa robil....sorry, ja som v skúšobnej dobe....

Vierka, pre teba?


a Vladovi...zase kefír? dnes mu pošlem toto...
http://varecha.pravda.sk/recepty/osv...30-recept.html

konečne dobojované...uf, alebo som vyšla z cviku,alebo to bolo fakt dosť....čistá váha 3,5 kg...ale už sa teším na zajtrajšiu polievočku.Uvidím, či bude chutiť ako za starých čias

ale už aj psy a mačky prejedené
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

strašne,taka matka http://zahranicni.eurozpravy.cz/evro...-nevyhazovala/
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

veronikasad Pozri príspevok
Dala som to ako samostatnú tému do sekcie PC. Na českom serveri je aj návod ako vykonať zmenu.
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

AlaNR Pozri príspevok
minule v nitrianskom tescu pokladníčka jednému pánovi nahadzovala čerešne asi 10 minút. Nešiel jej kód, tak volala jedného korčuliara, druhého, do skladu, na ďalšiu pokladňu, nás už žrali mrle... V každom rade bolo ale viac ľudí, ako v tom našom, tak sme tam zostali. Okrem mňa ešte mladý párik. Po dlhej chvíli som sa odvážila spýtať sa, či nemôže ukončiť ten blok, čo už má tovar nahodený, nech pán zaplatí a potom môže nás blokovať, jeho doblokuje, keď zistí správy kód a ... kukala na mňa, čo jej to vôbec hovorím, ako keby to bola pre ňu úžasná novinka.... ale aj tak to neurobila a nechala nás tam čakať... keby som nebola mala pol koša vyloženého na páse, idem odtiaľ preč...
ono tie kody niekedy fakt problem nahodit,to ze sa najde nejaky nesikovny brigadnik ina vec,ale je dost zakaznikov co vymyslaju aspon u nas,nevedia si prepocitat ci maju dost penazi a potom treba stornovat cely nakup,ono zamestnanci a brigadnici aspon v kauflande su hodnoteny cez rozne kriteria ako k nim patri aj rchlost a pocet storien,ak ich ma vela uz ma kritiku-takze malokedy je problem v pokladnikoch,su tam ine subjektivne priciny,aj ked aj ten ludsky faktor nie je vyluceny,ale viac zlyhavaju tie kody,aj ked skuseny ppokladnik to potom moze natukat cislice kodu ak su tam,skor problem je v tom ze hypermarkety tocia kopec brigadnikov a tak setria na ovdodoch,namiesto toho aby si viac snazili udrzat schopnych zamestnancov.
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
trisestri Pozri príspevok
ono tie kody niekedy fakt problem nahodit,to ze sa najde nejaky nesikovny brigadnik ina vec,ale je dost zakaznikov co vymyslaju aspon u nas,nevedia si prepocitat ci maju dost penazi a potom treba stornovat cely nakup,ono zamestnanci a brigadnici aspon v kauflande su hodnoteny cez rozne kriteria ako k nim patri aj rchlost a pocet storien,ak ich ma vela uz ma kritiku-takze malokedy je problem v pokladnikoch,su tam ine subjektivne priciny,aj ked aj ten ludsky faktor nie je vyluceny,ale viac zlyhavaju tie kody,aj ked skuseny ppokladnik to potom moze natukat cislice kodu ak su tam,skor problem je v tom ze hypermarkety tocia kopec brigadnikov a tak setria na ovdodoch,namiesto toho aby si viac snazili udrzat schopnych zamestnancov.
tak potom sa jej veľmi dobre prejavilo na odmenách, že mala 10 minút rozpracovaný jeden doklad... nuž...
my sme nechceli aby to stornovala, ale aby to normálne ukončila, ujo by bol zaplatil a čerešne by doplatil potom. Nič nepocopiteľné podľa mňa..
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Včera som si bola vyzdvihnúť na pošte list - z banky, v ktorom mi najskôr ďakujú za prejavenú dôveru, potom mi oznamujú zvýšenie úrokovej sadzby, na to si dovoľujú pripomenúť, že je potrebné zabezpečiť dostatok prostriedkov na účte na splácanie úveru, opäť ďakujú, že využívam ich služby a prajú mi veľa úspechov...

ĎAKUJEM VÁM, SÚDRUH FICO! Hoci som Vás nikdy nevolila ako ten milión Vašich nadšencov, o ktorých súčasnom nadšení z Vašich 22 opatrení silne pochybujem, chcem sa Vás spýtať: nechcete ten úver splácať za mňa? Lebo keď to takto pôjde ďalej, tak ja už pomaly nebudem mať z čoho... A verte mi, že robím, čo môžem - mám vzdelanie, mám prax, mám /zatiaľ/ dokonca aj prácu, len nemám adekvátnu plácu... A nehovorte, že Vy za nič nemôžete, že to banka...
1 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

AlaNR Pozri príspevok
tak potom sa jej veľmi dobre prejavilo na odmenách, že mala 10 minút rozpracovaný jeden doklad... nuž...
my sme nechceli aby to stornovala, ale aby to normálne ukončila, ujo by bol zaplatil a čerešne by doplatil potom. Nič nepocopiteľné podľa mňa..
vsak ako pisem ze menia casto brigadnikov,potom nie kazdy vie najst rychlo spravny kod-ale osobne som sa nestretol s takym pomalym brigadnikom,ale do tesca chodim malo-v kauflande jeden cas davali aj tusim euro ak zakaznik cakal dlhsie ak 15 minut-ale aj v tescu sa da stazovat,tam maju take odd info ci ako sa to vola
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Oliwa Pozri príspevok
Včera som si bola vyzdvihnúť na pošte list - z banky, v ktorom mi najskôr ďakujú za prejavenú dôveru, potom mi oznamujú zvýšenie úrokovej sadzby, na to si dovoľujú pripomenúť, že je potrebné zabezpečiť dostatok prostriedkov na účte na splácanie úveru, opäť ďakujú, že využívam ich služby a prajú mi veľa úspechov...

ĎAKUJEM VÁM, SÚDRUH FICO! Hoci som Vás nikdy nevolila ako ten milión Vašich nadšencov, o ktorých súčasnom nadšení z Vašich 22 opatrení silne pochybujem, chcem sa Vás spýtať: nechcete ten úver splácať za mňa? Lebo keď to takto pôjde ďalej, tak ja už pomaly nebudem mať z čoho... A verte mi, že robím, čo môžem - mám vzdelanie, mám prax, mám /zatiaľ/ dokonca aj prácu, len nemám adekvátnu plácu... A nehovorte, že Vy za nič nemôžete, že to banka...
..

..nooo, len neviem, čo s tolkým množstvom úspechov, čo ti prajú, budeš robiť!..či to vôbec zvládneš...(a asi aj ja s tebou, tiež mám úver, lenže mne nič neoznamujú /zatiaľ/, mne to povedia, keď donesiem penážky na splátku..lebo nemám účet,čo ich teda dosť jeduje pri každom vklade mi musia tlačiť papier a referovať, aká je výhoda mať v SLSP účet, však som dôchodca, tak aj bez poplatkov..máme smajlíka, čo zalamuje ruky nad slovenskom?..

..tuším o chvíľu ide repríza sultána, pozriem rozprávku a fičím za deckom..aspoň sa poteším...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Oliwa Pozri príspevok
Včera som si bola vyzdvihnúť na pošte list - z banky, v ktorom mi najskôr ďakujú za prejavenú dôveru, potom mi oznamujú zvýšenie úrokovej sadzby, na to si dovoľujú pripomenúť, že je potrebné zabezpečiť dostatok prostriedkov na účte na splácanie úveru, opäť ďakujú, že využívam ich služby a prajú mi veľa úspechov...

ĎAKUJEM VÁM, SÚDRUH FICO! Hoci som Vás nikdy nevolila ako ten milión Vašich nadšencov, o ktorých súčasnom nadšení z Vašich 22 opatrení silne pochybujem, chcem sa Vás spýtať: nechcete ten úver splácať za mňa? Lebo keď to takto pôjde ďalej, tak ja už pomaly nebudem mať z čoho... A verte mi, že robím, čo môžem - mám vzdelanie, mám prax, mám /zatiaľ/ dokonca aj prácu, len nemám adekvátnu plácu... A nehovorte, že Vy za nič nemôžete, že to banka...
Akože Oliwa, nič v zlom- len mi nieje jasné čo má Fico s tým,že si si vzala úver???
- ked nemáš na splátku, tak netreba bedákať ale nájsť si k práci nejakú brigádu, alebo tak...
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

Oliwa Pozri príspevok
Včera som si bola vyzdvihnúť na pošte list - z banky, v ktorom mi najskôr ďakujú za prejavenú dôveru, potom mi oznamujú zvýšenie úrokovej sadzby, na to si dovoľujú pripomenúť, že je potrebné zabezpečiť dostatok prostriedkov na účte na splácanie úveru, opäť ďakujú, že využívam ich služby a prajú mi veľa úspechov...

ĎAKUJEM VÁM, SÚDRUH FICO! Hoci som Vás nikdy nevolila ako ten milión Vašich nadšencov, o ktorých súčasnom nadšení z Vašich 22 opatrení silne pochybujem, chcem sa Vás spýtať: nechcete ten úver splácať za mňa? Lebo keď to takto pôjde ďalej, tak ja už pomaly nebudem mať z čoho... A verte mi, že robím, čo môžem - mám vzdelanie, mám prax, mám /zatiaľ/ dokonca aj prácu, len nemám adekvátnu plácu... A nehovorte, že Vy za nič nemôžete, že to banka...
načo toľko opaterní až 22 keby bol pri moci mikloš tak by ná drbol len jedno opatrenie dph aspoň na 27% a to by som ani účet už nemusel mať zdaňovaný. aká by to bola veľmi veľká spokojnosť a nikto by ani nepípol tak ako nikto nepípol keď drbol najvyššiu spotrebnú daň
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

jedny drbu dph,iny 22 opatreni-len nikomu sa nechce bojovat proti danovym podvodom a znizovat statnu byrokraciu a radikalne redukovat pocet statnych uradov a obmedzovat verejne vydavky na vykon statnej a verejnej spravy.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

trisestri Pozri príspevok
jedny drbu dph,iny 22 opatreni-len nikomu sa nechce bojovat proti danovym podvodom a znizovat statnu byrokraciu a radikalne redukovat pocet statnych uradov a obmedzovat verejne vydavky na vykon statnej a verejnej spravy.
toľko podvodov a nikto odsúdený že by bol tam koreň problémov?
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

pavol54 Pozri príspevok
toľko podvodov a nikto odsúdený že by bol tam koreň problémov?
Mýliš sa Pali- ja mám kamoša v base :-(((, tá nešťastná DPH- čka...-tá človeka dobehne rýchlo...
0 0
jb0863 jb0863

jb0863 je offline (nepripojený) jb0863

Minule mi došiel doporučený list z obv.úradu , o rozhodnutí vo veci uloženia pokuty za nesplnenie povinnosti uzavrieť poistnú zmluvu na dané vozidlo , pričom už v liste bolo rozhodnutie o pokute až do výšky 3319,39 € a to bez toho , aby si dotyčný úrad najprv overil skutočnosť u majiteľa vozidla.
Dokonca v liste je uvedené , že už je začaté správne konanie....

Po mojom telefonáte na obv.úrad , ako si to mohli takto rozhodnúť bez overenia u majiteľa, mi pán oznámil , že došlo k preklepu zo strany poisťovne , ktorý nastal pri VIN čísle.
Pýtam sa , ako teda vedeli komu majú zaslať zloženky na úhradu , vtedy už neriešili daný preklep??? a keď im došla úhrada o zaplatení tak to ju už vedeli k akému vozidlu a majiteľovi ju majú zaradiť???

Po troch dňoch nám zase zaslali rozhodnutie z obv.úradu , že rozhodnutie zastavujú , pretože lustráciou v evidencii motorových vozidiel ORPZ zistili , že zmluva je platná.

To v akom štáte žijeme?

Mám pocit , že poisťovne skúšajú či by od nás nevytĺkli nejaké €.
Čo poisťovňa to samí zdierači.
Toť môj názor!!!
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať