Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

pepsikova Pozri príspevok
..

..mojík, do výzbroje zaraď široký úsmev a dobrú náladu...a blbci nemajú šancu...a nech na tebe šťastie sedí celý deň...aj dva týždne môže..no..pri skromnosti
... vieš Veronika, úsmev mám i náladu sa snažím mať, len neskutočne mi lezie na nervy jedna šialená ženská, čo si zobrala totálnu hovadinu do hlavy... keby ublížila iba mne, kašlem na ňu /hoci nemá pravdu/, ale ubližuje môjmu kamošovi a to teda nyjéééé...........
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

BXLmiami Pozri príspevok
Mne sa páči tá reklama,samá sťažnost a lamentovanie a potom voda a smiech.Tááááák by som to chcela niekedy zaviesť do ambulancie....
taká by mala byť reklama jednoduchá,skoro primitívna ale vtipná a má zaujať diváka
K+ pre autora...
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Mne to dnes celkom fajn začalo. Išla som hneď zrána na daňák, tetula správkyňa mi všetko ochotne povedala, preddavky mi vyrátala, chybu, o ktorej som si myslela, že ma zdržube, mi rovno opravila s úsmevom... Takto sa mi to páči! Zlatú tetulu tam máme

Ale aj iné, volala mi ráno mama, že ju asi dnes pustia domov z nemocnice, to je síce dobrá správa, ale horšie je, že jej tam vôbec nepomohli a bolesti má stále...A vraj je to už nafurt. Tak som zvedavá, ako to budeme zvládať a kedy pôjde zasa naspäť...
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Stanislav 1975 Pozri príspevok
taká by mala byť reklama jednoduchá,skoro primitívna ale vtipná a má zaujať diváka
K+ pre autora...
Najlepšie je, že každý z okolia si tú blondínu starú vie k niekomu prirovnať.
Takže trafili... tlieskam!
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

AlaNR Pozri príspevok
Najlepšie je, že každý z okolia si tú blondínu starú vie k niekomu prirovnať.
Takže trafili... tlieskam!
..a ten jej "famózny" hlas....
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

mám podobné susedy - aj tetku ufrfľanú aj blondínu s úzkymi perami
či sa neboli tvorcovia u mňa inšpirovať

ale iné ma trápi - ja sa nezvyknem obzerať v zrkadle, lebo sa mi nepáči tá pani, čo ju v ňom vidím

ale dnes som náhodne nakukla, a mám na bruchu riadnu modrinu - až by tom povedala čierninu, cca 10x6 cm, pritom si nepamätám, žeby som niekde nevybrala zákrutu nepáči sa mi to, zajtra som objednaná na odbery, zas doktori juj (BXL bez urážky )
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Ivana Š Pozri príspevok
mám podobné susedy - aj tetku ufrfľanú aj blondínu s úzkymi perami
či sa neboli tvorcovia u mňa inšpirovať

ale iné ma trápi - ja sa nezvyknem obzerať v zrkadle, lebo sa mi nepáči tá pani, čo ju v ňom vidím

ale dnes som náhodne nakukla, a mám na bruchu riadnu modrinu - až by tom povedala čierninu, cca 10x6 cm, pritom si nepamätám, žeby som niekde nevybrala zákrutu nepáči sa mi to, zajtra som objednaná na odbery, zas doktori juj (BXL bez urážky )
to sa občas pri divokom sexe stane. to nič nieje...
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Stano, ty koťuha, ty sa nezaprieš

ale obávam sa že v tomto to nebude
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

AlaNR Pozri príspevok
Mne to dnes celkom fajn začalo. Išla som hneď zrána na daňák, tetula správkyňa mi všetko ochotne povedala, preddavky mi vyrátala, chybu, o ktorej som si myslela, že ma zdržube, mi rovno opravila s úsmevom... Takto sa mi to páči! Zlatú tetulu tam máme

Ale aj iné, volala mi ráno mama, že ju asi dnes pustia domov z nemocnice, to je síce dobrá správa, ale horšie je, že jej tam vôbec nepomohli a bolesti má stále...A vraj je to už nafurt. Tak som zvedavá, ako to budeme zvládať a kedy pôjde zasa naspäť...
Ambulancia bolesti,čím prv.
3 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
BXLmiami Pozri príspevok
Ambulancia bolesti,čím prv.
Tak som to vytelefonovala s primárom, a ... že môžeme skúsiť, ale on v tom úspech nevidí... Že je to skôr zamerané na trvalé bolesti pri onkologických ochoreniach alebo skôr pri migréne, ale v jej prípade úspech nezaručuje. Vraj tam sa už podávajú opiáty, morfium a podobne... Tak sme zasa na začiatku.
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

BXLmiami Pozri príspevok
Mne sa páči tá reklama,samá sťažnost a lamentovanie a potom voda a smiech.Tááááák by som to chcela niekedy zaviesť do ambulancie....
To by si mohla na pár pacientoch vyskúšať, takže kúp si malé vedierko a šup ho tomu správnemu. Možno by sa nejakí aj uzdravili.
1 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Kvaka Pozri príspevok
To by si mohla na pár pacientoch vyskúšať, takže kúp si malé vedierko a šup ho tomu správnemu. Možno by sa nejakí aj uzdravili.
....tak, keď som si toto predstavila, opľula som si monitor...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..opiáty v malých dávkach sú proti bolesti, ale s nimi sa dá žiť a nyje trápiť bolesťou!!...zas nemusel byť ten doktor taký skeptický!!...veľmi veľa ľudí, existuje s takými liekmi a je to lepšie, ako sa trápiť a stonať!..
..lebo každý, kto počuje slovo ""opiát" si hneď myslí, že bude s neho narkoman, alebo čosi podobné...ale nie je to pravda, sú to len silnejšie lieky, ktoré dovoľujú človeku žiť!!...
1 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Kvaka Pozri príspevok
To by si mohla na pár pacientoch vyskúšať, takže kúp si malé vedierko a šup ho tomu správnemu. Možno by sa nejakí aj uzdravili.
to nech neskúša, bo potom údzs nikdy nezrušia
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

HEHE...
295402_428598633830238_1363797187_n.jpg  
1 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

AlaNR Pozri príspevok
Tak som to vytelefonovala s primárom, a ... že môžeme skúsiť, ale on v tom úspech nevidí... Že je to skôr zamerané na trvalé bolesti pri onkologických ochoreniach alebo skôr pri migréne, ale v jej prípade úspech nezaručuje. Vraj tam sa už podávajú opiáty, morfium a podobne... Tak sme zasa na začiatku.
Nedaj sa odradiť a chodte.Inak sa bude sama nekoordinovane krmiť Novalginmi a Tramalmi a Ibáčmi aby mohla aspon trochu fungovať a odrovná sa horšie,ako ked jej odborník na bolesť napíše náplasť.Ku koncu života je to o kvalite prežitia a v bolestiach človek ani tie kvety nevníma pozitívne.
1 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

zivot je pes,niekoho hryzie,niekoho olizuje
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

trisestri Pozri príspevok
zivot je pes,niekoho hryzie,niekoho olizuje
Ja myslím,že každého raz za čas hryzie a inokedy olizuje.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

trisestri Pozri príspevok
zivot je pes,niekoho hryzie,niekoho olizuje
ale také jemné hryzkanie- tiež nieje zlá vec...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Stanislav 1975 Pozri príspevok
ale také jemné hryzkanie- tiež nieje zlá vec...
mňamík
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať