Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

vymalovane
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Žabinka Pozri príspevok
Dcéra prišla domov trošku smutná, jedna dvojka z dejepisu je na vysvedčení, syna radšej nekomentujem, som rada, že sa mu podarilo šťastne ukončiť deviatu triedu...
To ťa nemusí rozčúľovať, veď sa neučia pre známky ale pre vedomostí.
2 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Ahojte všetci vospolok,

Pepsi ako si nasmerovala GPS? Čaj pristál uprostred trávnika, ešteže mi do neho mravce nenaliezli......ale bol dobrý, musím pochváliť.....dnes mám zasa deň blbec......ráno o 9,00 klientka, priniesla doklady a stvrdla u mňa 2 hod. až som ju musela poslať preč....jasne ,že som zabudla, že mam termín k lekárovi a potrebujem lieky,.....nič to veď už od pondelka má dovolenku 4 týždne.....potom zasa volá jedna pani, vraj potrebuje urobiť DP FO typ A .....účtovníčka jej stratila doklady......vravím a z čoho to mám urobiť.....ona na to však mám potvrdenia o príjme.....tak som sa zmilovala.....prinesla to a to a......píp......nebol tam aj príjem z čiech?.......dnes sa asi picnem.......ešte sa aj zamračilo......
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..a keďže nikto kaficu na poobedie nevarí, tak dám ja...a k nej koláčik smotankovo-marhulkový...syníkovi konečne chutí a tak, že takéto môže hneď...aj vám posielam..
koláčik.jpg  
10 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
hnedoočka Pozri príspevok
díkes za kávu, ke mne došiel i jogurt, tak neviem, komu mám poďakovať
čo by bolo vonku sparno, to mi neprekáža, nahodím plavky a prvú pomoc - bazén...ale tí upíri už bez štipky začervenania pichajú i cez deň...
...očko ...Ty si fakt nepevná ......

Plavky nejak nemusím , v tej dusnote ich ani nepotrebujem .....pot mám kdesi až tam hen dole ...šak sa mi pomaly vo vlastnej šťave uvaria oné ....

...a tých upíroch ani nespomínam ...bez štipky začervenania vravím , že večer by som sa na jedného , povedzme , aj zmenil .....
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Tweety Pozri príspevok
To ťa nemusí rozčúľovať, veď sa neučia pre známky ale pre vedomostí.
si sa pomýlila ani pre známky ani pre vedomosti, ale ako hovoril môj spolužiak na vš(inak skončil s červeným diplomom) : "Ja na učenie j....m, ja som tu preto aby dali gebír o absolvovaní školy". Takže školu robíme najmä pre vysvedčenie a podobný papier.
0 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

pepsikova Pozri príspevok
..a keďže nikto kaficu na poobedie nevarí, tak dám ja...a k nej koláčik smotankovo-marhulkový...syníkovi konečne chutí a tak, že takéto môže hneď...aj vám posielam..
Pepsi, Ty nás rozmaznaváš.Vďaka.
1 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

mne jeden upír dnes zobral toľko krvi - u lekárky - sestička Marika
už sa teším na výsledky nebudú dobré cítim to

ale čo ma teší že synáčik a šestnástka mali veľmi pekné vysvedčenie,
sem tam nejaká tá dvoječka, no kým to nie je zo správania, tak som spokojná, veď čo, ani ja som nebola čistá jednotkárka
(SB už vôbec nie štvorka zo slovenčiny napríklad, ale z technických predmetov mal vždy za jedna )

pepsi - moje GPS si ulož, len ti upresním súradnice, keď pôjdem do toho nórska - hádam dohodíš

juri - teraz som sa dočápala v bazéne, teplo u nás tiež ako v r*iti, ale v plavkách som bola nebudem vzrušovať susedov
alebo skôr susedy - samozrejme by to viedlo ku klebetám mali by o čom hovoriť v dedine pred obchodom - takú radosť im nespravím
1 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Razíme teóriu: ibadeň strávený v záhrade, sa ráta ako odrobený deň...
Vonku 35 a moju mati klepe pepka, lebo som odmietla ísť trhať burinu...
Šak čo, keby som tam aj zhorela, hlavne, že paprika bude okopaná... vrrrr
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
AlaNR Pozri príspevok
Razíme teóriu: ibadeň strávený v záhrade, sa ráta ako odrobený deň...
Vonku 35 a moju mati klepe pepka, lebo som odmietla ísť trhať burinu...
Šak čo, keby som tam aj zhorela, hlavne, že paprika bude okopaná... vrrrr
..

..joooj, dobré znamenie!!..dôchodkyni chutí žiť!..tak niekde v tieniku pomaličky nech kopká,čo nestihne, to dotastie!..
(sorry, veľmi sa mi páči, ako si ju nazvala prvý krát-""moja dôchodkyňa...už mi to zostalo,ale so všetkou úctou...)
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...psovihnusnemu rozmaznanému som strčila hovädziu harfu, samé mäsko, vyvarenú v zeleninke a on, nevďačník, na mňa kuká, že "čo toto je"???...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..no tak ten recepísek na koláčik je jednoduchý...
..redšie sladké kysnuté cesto, tak, aby sa dalo roztľapkať na plech, dobre omastený masťou,(lebo olejom sa šmýka a sťahuje)..no a bohatšie gazdinky možu dať 1 tvaroh a jednu pochúťkovú smotanku do misky, rozmiešať, vanilkový cukor, kryštálový tak 2 lyžice a potom natrieť na cesto..(ja som dala 2 pochuťkové smotany, lebo nemám tvaroh)..no a na to poukladať štvrťky, alebo menšie polovičky marhuliek..trochu ocukriť, posypať škoricou a upiecť...
7 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Pepsi vďaka za recepísek!! Zajtra skúšam, na polovičku marhuľky, na druhú dám čerešne. Nech máme dva kouáče.
A dóchodkyňa je OK, ja ju volám tuto u nás "moja Vincka", ale tu ju menom načo volať, dóchodkyňa je fajín...

A ... burinu som musela ísť trhať lebo uzel bol uvázaný (chápte: odutá) , našťastie padol tieň a trošku fuklo, ale moja dôchodkyňa mala inakšiu robotu... so slzou na krajíčku mi oznámila, že narátala iba 5 sliepok, tak asi hodinu s babičkinou francúzskou barlou pátrala po tých dvoch chýbajúcich... samozrejme boli u susedy, zakaždým sa na kŕmenie vrátia, ale vysvetľuj.... nevysvetlíš... tvrdohlavec.... tak som si potichu šomrala v záhrade, aspoň sa mi rezkejšie trhalo...
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
No toto!!! Tom Cruise sa mi rozvádza!

Ťahám ja preč, balím kufre, smer Amerika! Keď sa trošku narovnám a primaľujem, hádam o mňa opre aspoň bicykel
2 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

AlaNR Pozri príspevok
Pepsi vďaka za recepísek!! Zajtra skúšam, na polovičku marhuľky, na druhú dám čerešne. Nech máme dva kouáče.
A dóchodkyňa je OK, ja ju volám tuto u nás "moja Vincka", ale tu ju menom načo volať, dóchodkyňa je fajín...

A ... burinu som musela ísť trhať lebo uzel bol uvázaný (chápte: odutá) , našťastie padol tieň a trošku fuklo, ale moja dôchodkyňa mala inakšiu robotu... so slzou na krajíčku mi oznámila, že narátala iba 5 sliepok, tak asi hodinu s babičkinou francúzskou barlou pátrala po tých dvoch chýbajúcich... samozrejme boli u susedy, zakaždým sa na kŕmenie vrátia, ale vysvetľuj.... nevysvetlíš... tvrdohlavec.... tak som si potichu šomrala v záhrade, aspoň sa mi rezkejšie trhalo...
Moja , keď naše maminy sú asi také, že panebože daj nám, ale hneď.......mám jednu takú doma,.......
0 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

pepsikova Pozri príspevok
...psovihnusnemu rozmaznanému som strčila hovädziu harfu, samé mäsko, vyvarenú v zeleninke a on, nevďačník, na mňa kuká, že "čo toto je"???...
Pepsi,

dúfam, že naozaj hovoríš o psovi a nie o decku, ozaj moja decko ako sa má dúfam, že lepšie, držíme mu všetky labky.....do prčíc dnes je deň.....baby mám takú migrénu, že neviem kam strčiť hlavu.....Pepsi pošli prosíííííím niečo........
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
...psovihnusnemu rozmaznanému som strčila hovädziu harfu, samé mäsko, vyvarenú v zeleninke a on, nevďačník, na mňa kuká, že "čo toto je"???...
si mohla radšej hodiť po mne sú to mrchy....dnes bola tá naša hnusoba sama doma.....ja som "fičala" v piatkovo-prázdninovej premávke /počas jazdy-státia som si stihla manikúru.....vystriekať palubovku a čo som dočiahla vystriekať prontom a vytrieť prach/ ....otváram dvere.....kukám na kábel /kablovka+internet/ čo je pri dverách a nedá sa zamaskovať.....uffff, je celá, ale to sa už nedalo povedať o dalšom prútenom košíku v kúpelne... pozor nie je na dosah....a u decka v izbe na minďar roztrhaný návod k práčke.....ktorý bol nenápadko schovaný v kúpelke....ale ako pre koho.....vrrrrr, z jednej strany nervy z druhej....len to. aj som mu rožok v robote kúpila, že ked bude všetko ok......naučím ho na rožok ako starého Brunkiho....... hmm.....tak možno na budúce
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
VieraPopluharova Pozri príspevok
Pepsi,

dúfam, že naozaj hovoríš o psovi a nie o decku, ozaj moja decko ako sa má dúfam, že lepšie, držíme mu všetky labky.....do prčíc dnes je deň.....baby mám takú migrénu, že neviem kam strčiť hlavu.....Pepsi pošli prosíííííím niečo........
..

no čo sa týka tej fajnovej kosti, tak o psiskovi..lebo dneska mu chutí všetko, čo nemá!..ale mäsová kosť asik bola vadná,ale nakoniec ho ukecala (tá kosť) svojou vôňou a zmastil ju!...
..syník je fajn,keď mu chutí klobásočka, tak je oki!..vraj už ani nebolí, len nohy mu ešte tŕpnu...toho sa najviac bojím,ale je mladý,tak hádam...

..Vieroč, dala by som si pivo, alebo gintonic, mohli by sme behnúť toť do krčmy na jeden!..alebo melón!!..to by som musela dákych 25 km odbehnúť do mesta..ale posielam ti fúkanec na čielko, hádam boliestka prestane..

..bojím sa budúceho týždňa...tie teploty sa hádam umúdria a nebudú besnieť, lebo ja to nejak pozitívne so mnou nevidím už teraz...ale som zbalená na kamčatku,ešte idem nášmu Palimu zavinšovať a začnem rozmýšlať, či pôjdem letecky, či vlakom..na kamčatkuuu..
1 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

pepsikova Pozri príspevok
..

no čo sa týka tej fajnovej kosti, tak o psiskovi..lebo dneska mu chutí všetko, čo nemá!..ale mäsová kosť asik bola vadná,ale nakoniec ho ukecala (tá kosť) svojou vôňou a zmastil ju!...
..syník je fajn,keď mu chutí klobásočka, tak je oki!..vraj už ani nebolí, len nohy mu ešte tŕpnu...toho sa najviac bojím,ale je mladý,tak hádam...

..Vieroč, dala by som si pivo, alebo gintonic, mohli by sme behnúť toť do krčmy na jeden!..alebo melón!!..to by som musela dákych 25 km odbehnúť do mesta..ale posielam ti fúkanec na čielko, hádam boliestka prestane..

..bojím sa budúceho týždňa...tie teploty sa hádam umúdria a nebudú besnieť, lebo ja to nejak pozitívne so mnou nevidím už teraz...ale som zbalená na kamčatku,ešte idem nášmu Palimu zavinšovať a začnem rozmýšlať, či pôjdem letecky, či vlakom..na kamčatkuuu..
Pepsi,

smola, môžeme sa baliť a zabukovať letenky na kamčatku , celý budúci týždeň .....že 35......a na konci ochladenie na 32.....idem si kúpiť veľký mrazák ak nezoženieme letenky......toto ma asi zabije......pozdravujem synka i psiska, náš leží pod ventilátorom...... a ja idem spať do pivnice....
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lujza.j Pozri príspevok
si mohla radšej hodiť po mne sú to mrchy....dnes bola tá naša hnusoba sama doma.....ja som "fičala" v piatkovo-prázdninovej premávke /počas jazdy-státia som si stihla manikúru.....vystriekať palubovku a čo som dočiahla vystriekať prontom a vytrieť prach/ ....otváram dvere.....kukám na kábel /kablovka+internet/ čo je pri dverách a nedá sa zamaskovať.....uffff, je celá, ale to sa už nedalo povedať o dalšom prútenom košíku v kúpelne... pozor nie je na dosah....a u decka v izbe na minďar roztrhaný návod k práčke.....ktorý bol nenápadko schovaný v kúpelke....ale ako pre koho.....vrrrrr, z jednej strany nervy z druhej....len to. aj som mu rožok v robote kúpila, že ked bude všetko ok......naučím ho na rožok ako starého Brunkiho....... hmm.....tak možno na budúce
..

...ach, moj malinký, však vy si myslíte fšetky dve, že to je slasť byť sámenko doma, keď od potrebuje vietor do labiek a lúku jak svet, aby sa unaháňal a nyje doma sa nudil!..dones ho sem, a neboj, zabudne, že má čosi ničiť, any domov nebude vládať dôjsť, ako šarkan kolkokrát, keď mu neny rady v lietaní..
..v pondelok posielam paroh!...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať