Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

4 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...vďaka , lui, si starostlivá..prísun tekutín je dôležitý...ale mne nejak nepomáha...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
...vďaka , lui, si starostlivá..prísun tekutín je dôležitý...ale mne nejak nepomáha...
ani mne máme v byte na skap.....najlepšie je v tých miestnostiach kde sa nespí....obyvka a kuchňa... dávam prestrek chladnejšou vodou.....neutieram sa počkám kým to na mne uschne....pomôže len na chvíľku
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

este ani 40 nie jepotom ani Hurgadu nebude treba
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

lujza.j Pozri príspevok
ani mne máme v byte na skap.....najlepšie je v tých miestnostiach kde sa nespí....obyvka a kuchňa... dávam prestrek chladnejšou vodou.....neutieram sa počkám kým to na mne uschne....pomôže len na chvíľku
Ja mám vo vnútri príjemne, nie je moc teplo. V spálni sviežich 16, v kuchyni 25, obývačka 22,5 a izba kde sedím pri PC 21. Nechcelo sa mi ísť zobrať nohavice do spálne, tak som si nohy musela zabaliť do deky - lebo inak by z toho chladu bol kašeľ. Ale vonku na záhrade bolo poobede okolo 16 hodiny fackajúcich 38 stupňov . Prišla bývalá suseda a chcela ísť na záhradu pozrieť. Tak som tam zobrala aj teplomer - teplota meraná v tieni, 1,5 m nad zemou. Nevydržala tam dlho, sedeli sme v chládku na dvore - tam bolo iba 33,5 stupňa. Rozdiel medzi dvorom a záhradou - asi päť metrov. Takže čo meter na záhradu, to pribúda stupeň na teplomeri
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pavol54 Pozri príspevok
Mám taký prívesný vozík za auto nie je v najlepšom stave, ale Matovič vraj zháňa karavan a tento môj by sa dal prerobiť na cigánsky šiatoroš len keby niekto požičal oblúky a kus plachtoviny. Nemali by dokonale zapadnúť aj so životnými podmienkami v tej osade?
Také oblúky nepoužívané by som niekde našla. Nie sú moc vysoké, ale jemu to stačí - to mi sused dal, používal ich na uhorky. A nájdem aj kus plachtoviny - z PVC, však aspoň mu to nepremokne. Je tam sem-tam diera, ale aj vetranie potrebuje. Tak mu to ponúkni
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

wagner Pozri príspevok
Ja mám vo vnútri príjemne, nie je moc teplo. V spálni sviežich 16, v kuchyni 25, obývačka 22,5 a izba kde sedím pri PC 21. Nechcelo sa mi ísť zobrať nohavice do spálne, tak som si nohy musela zabaliť do deky - lebo inak by z toho chladu bol kašeľ. Ale vonku na záhrade bolo poobede okolo 16 hodiny fackajúcich 38 stupňov . Prišla bývalá suseda a chcela ísť na záhradu pozrieť. Tak som tam zobrala aj teplomer - teplota meraná v tieni, 1,5 m nad zemou. Nevydržala tam dlho, sedeli sme v chládku na dvore - tam bolo iba 33,5 stupňa. Rozdiel medzi dvorom a záhradou - asi päť metrov. Takže čo meter na záhradu, to pribúda stupeň na teplomeri
mne sa zdá, že vnútri mám teplejšie ako vonku.... zateplený panelák dobre drží teplo....
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

lujza.j Pozri príspevok
Dobré ránko....
ja som sa chcela po troch mesiacoch vyspať bez prestávky, čiže bez ranného výbehu s krpcom....ja som nevstávala do "roboty" ale decko áno.... tak som sa asi 15min do zadu strhla zo spánku, že idem kuknúť toho hnusobníka...... tak rámik-drevený s fotkou s deckom z 9triedy obzeraní tak detailne, že rozobraný..... jedna strana zožratá...... kuknem do rohu a zase káblovka v pi*i vrrrrr....teraz som mu na skúšku dala drevo čo si ešte starý Bruníček podovlačoval.....takže už som sa vyspala.počkám na slnko na balkóne a vrazím tam to biele telo.
pekné sobotné ráno všetkým
Prídi na moju záhradu - treba vytrhať zelinu z papriky, mrkvy, cibule a patizonov. Pokiaľ to všetko vytrháš, budeš mať peknú zdravú farbu. Nebudeš ako dcéra riaditeľa vápenky Ja sa síce neopaľujem - na záhrade som v tričku bez rukávov a krátkych nohaviciach. To ostatné čo nevystavujem na slnko je tiež biele. Ale robím to zo zdravotných dôvodov, inak by som bola celá opálená.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

lujza.j Pozri príspevok
mne sa zdá, že vnútri mám teplejšie ako vonku.... zateplený panelák dobre drží teplo....
Zateplený panelák by nemal prepustiť teplo dnu. Ja mám tiež zateplené z vnútra a pokiaľ sa mi polystyren nezohreje, tak je tam fajn. Nesmieš otvárať okná - iba skoro ráno vyvetrať. Aj ja mám zatvorené okná a otváram až ráno.
2 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

wagner Pozri príspevok
Zateplený panelák by nemal prepustiť teplo dnu. Ja mám tiež zateplené z vnútra a pokiaľ sa mi polystyren nezohreje, tak je tam fajn. Nesmieš otvárať okná - iba skoro ráno vyvetrať. Aj ja mám zatvorené okná a otváram až ráno.
Najhoršie to majú ludia čo bývajú na najvyššom poschodí- ked sa ten asfalt na streche rozohreje-to je iné peklo- mal som tú česť ked som býval ako chlapec u fotrovcov...
-teraz mi je na 5 poschodí fajn...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

pozerám zasa dražby- ale sa toho rozmnožilo, ludia prichádzajú o bývanie- vačšinou neplatenie hypoték, socialna pois., zdravotka- a máme to tu...
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Pekny vecer vsetkym
No, co? Vyslnieckovani? Vycvachtani v bazenikoch? Dufam, ze ano a bez upalov a podobnych "letnych zalezitosti"

Posielam nieco na osviezenie

... a k tomu nieco na pocuvanie
5 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Stanislav 1975 Pozri príspevok
pozerám zasa dražby- ale sa toho rozmnožilo, ludia prichádzajú o bývanie- vačšinou neplatenie hypoték, socialna pois., zdravotka- a máme to tu...
prezraď na akej stránke to pozeráš
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

No nič- myslím,že poraďák Vlado srska srskovitý mal dobrý nápad s tými poraďáckymi prázdninami- a asi aj ja tak urobím, tiež si dám asi od porady od 01.07- 31.08 pauzu..., možno sa niekedy neudržím ale vyskúšam to vydržať- minule som už 2 týždne vydržal,tak uvidím, nejako ma to tu už nebaví ako volakedy a srska mne osobne chýba...

tak majte sa v septembri...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

wagner Pozri príspevok
prezraď na akej stránke to pozeráš
najviac na www.drazobnaspolocnost.sk
3 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

wagner Pozri príspevok
Zateplený panelák by nemal prepustiť teplo dnu. Ja mám tiež zateplené z vnútra a pokiaľ sa mi polystyren nezohreje, tak je tam fajn. Nesmieš otvárať okná - iba skoro ráno vyvetrať. Aj ja mám zatvorené okná a otváram až ráno.
takto to viem zrealizovať...ked idem do roboty..ale ked som celý deň doma tak si to neviem predstaviť mať zadebnené.... stačilo by keby trošku preťahovalo.... ale ani ťuk
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

lujza.j Pozri príspevok
takto to viem zrealizovať...ked idem do roboty..ale ked som celý deň doma tak si to neviem predstaviť mať zadebnené.... stačilo by keby trošku preťahovalo.... ale ani ťuk
Ja mám ešte aj žalúzie stiahnuté a nepustím dnu ani muchu inak by som takúto teplotu neudržala.
1 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Ako bojuje proti horúčavám Hubatá:
Do mrazáka si dám zmraziť z večera do rána malú umelohmotnú fľašku s minerálkou (aj s vodou stačí) a tú si vložím do igelitového vrecka do kabelky. No a keď som smädná, tak si môžem odpiť z roztopenej, je príjemne studená a vydrží taká pomerne dlho. Na prilepšenie chuti vody a výzoru fľaše sa môže pridať aj mäta, vyzerá to veľmi esteticky. Farba fľaše sa dá esteticky zladiť aj s oblečením a lakom na nechty (ak mám ružové tričko, nevezmem si predsa zelenú fľašu ale ružovú!!!).


Na fľaši si zasa aj počas vybavovania po úradoch alebo cestou z roboty keď najviac Oskar pripeká držaním v ruke chladím nielen ruky, ale aj zápästie, a nenápadne aj čelo. Takéto malé fľaše si nosia aj detičky keď niekde ideme spolu (napr. cestujeme) a ešte im aj mám v čom poumývať zalepené nosy od zmrzliny.


Plné fľaše používam aj pri spaní ale nie na to na čo myslíte vy - nemravníci!
Dám si ich do igelitového vrecka, položím na posteľ a fľaše mi ju príjemne vychladia kým sa ja motám po byte. Kto neznáša
studené na ľadviny, môže si na fľaše vyložiť nohy, alebo chytiť do rúk a bude sa im príjemne zaspávať. Nič sa nestane ak v noci aj spadne na zem no nie?


Pre chlapov čo sa nezaobídu bez piva je vynikajúce na tento účel pivo v konzerve (samozrejme spočiatku neotvorené) a vyzerá to mužnejšie ako fľaša od minerálky.


Priznám sa že som skúšala už všeličo: dať si do mrazáka tričko, blúzku, ponožky ale nakoniec zvíťazila táto mrazená fľaša, len ju nesmiete samozrejme naplniť až po hrdlo, aby nepraskla.


A čo vy, ako bojujete s horúčavami, možno máte lepšie nápady!
8 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ja hodím v určitých intervaloch chladnejšiu spršku....neutieram sa , "behám" holá po byte....+ voda s citronom
2 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Ja umrem! Ze ponozky do mrazaka ...to ma este nenapadlo

Ja vam poradim tiez svoj zlepsovak. Nevymyslela som ho ja, mam ho obkukany od ludi z Indie,kde su na horucavy nauceni...

Zoberte obycajny /tensi/ frote uterak a prehodte si ho okolo krku.Nechajte iba volne visiet okolo krku, nie uvazovat ako sal
vyborne pomaha proti poteniu,vstrebava pot a osviezuje.
Ocenite to najma v uzavretych priestoroch v kancelarii,v aute ci v byte bez klimy , ale aj na ulici
6 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať