Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Anna Garajova-Hruskova Pozri príspevok
..Ala, dik za privitani..po nasom..
..ten priborovy nozik som si pozicala pred odchodom, aby som pojedla ovocie a zabudla som ho hodit do kosa..no a stilku s kovovym hrotom zabudla dat do batoziny..
..no a srandu velku sme mali cestou domov humenskym autobusom {to bola obycajna rachotina, hrkatala ako stary kocar}..ujo sofer bol rano tak unaveny, nedal si kavu na letisku, ze je velmi draha, tak po Nitru mu vyhravala ludovka a romske pesnicky..no a behal z prava do lava, nevadilo mu vytrubovanie soferov, veselo pofajcieval a cvicil striedavo s rukami nad hlavou..
Rozmýšľam, či sú horšie ľudovky alebo do nemoty Fantozzi, najlepšie jeden diel dva-trikrát za sebou.
Ujo šofér Fitipaldi, ale aspoň nezaspal a šťastne ste sa vrátili
2 0
Mirica-LV Mirica-LV

Mirica-LV je offline (nepripojený) Mirica-LV

máme v kancli "príjemných" 33
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
Mirica-LV Pozri príspevok
máme v kancli "príjemných" 33
u nás vonku 41, vo vnútri 31...a to som v dome....uf
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Anna Garajova-Hruskova Pozri príspevok
..tesi ma, ze sa konecne moj PC na vysunutom pracovisti {spalna} umudril, sice neviem na ako dlho, takze len v kratkosti..dovolenka v Spanielska bola super..prekvapilo ma najma chovanie mladych ludi, nikde sme nevideli opiteho cloveka, aj napriek ich vyhre vo futbale, ich rodinne pikniky, opekacky pri mori do rana a vobec spanieli boli prijemni, slusni, uctivi, pohostinni, prejedla som sa tam melonov, broskyn..vylet do Maroka bol fascinujuci, videli sme z trajektu Gibraltar,, no a pochodili sme aj Malagu, takze na kupanie pri mori bolo dost malo casu a nebola tam vobec horucava, pofukoval stale vetrik, aj pod mrakom bolo zopar dni..no a sranda bola na letisku, ked som pipala, dama ma prehliadala ako teroristku, no nakoniec som z tasky vytiahla stilku a nozik a bola spokojna..joj a doma ma potesil nas havino, nevedel kedy ma prestat s oblizovanim, dlho ma nevidel, takze vcera sme trochu dohanali zameskane prechadzky..
..

..moja ty bud rada, že ťa nevyhlásili za medzinárodného teroristu, nožík do lietadla-šmarjenkasvatánanebííí, fšak to nyjeee...no ale dobre, že si domka, tu si v bezpečí, .....čo sa týka španielov, za ty prachy, čo im dávame by sme aj my mali pikniky 3x denne a any teplo by nám nevadilo..či?..
..vitaj domenka...
Naposledy upravil pepsikova : 02.07.12 at 12:45
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
hnedoočka Pozri príspevok
u nás vonku 41, vo vnútri 31...a to som v dome....uf
..

..u mňa v kuchyni 32..už tretí deň...strecha by mi kludne mohla slúžiť ako šporák, keby sa mi chcelo variť...nechce sa mi...v ostatnom byte je to podobne, v deckej fičí ventilátor..
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
hnedoočka Pozri príspevok
u nás vonku 41, vo vnútri 31...a to som v dome....uf
...vonku som ledva dýchal .....
...ešte musím vydržať ...........
...a padáááááááááám............
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

konečne mi padla!


podané posledné daňové priznania podané, aj to najhoršie - mix všetkého možného a doklady nosil postupne že ešte toto som našiel už teraz môže nájsť aj rodinný poklad
ešte som zvedavá, či tak ochotne, ako nosil doklady, dnes príde zaplatiť za účtovníctvo sľúbil, uvidím

idem sa švacnúť do bazéna, synáčik a šestnástka sa už čápu
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Ivana Š Pozri príspevok
konečne mi padla!


podané posledné daňové priznania podané, aj to najhoršie - mix všetkého možného a doklady nosil postupne že ešte toto som našiel už teraz môže nájsť aj rodinný poklad
ešte som zvedavá, či tak ochotne, ako nosil doklady, dnes príde zaplatiť za účtovníctvo sľúbil, uvidím

idem sa švacnúť do bazéna, synáčik a šestnástka sa už čápu
..

..ja by som mu ho dala až po zaplatení...z toho ""slúbil, uvidím" ty máš moc...
1 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

hnedoočka Pozri príspevok
u nás vonku 41, vo vnútri 31...a to som v dome....uf
Bola som na záhrade cez obed - iba na skok, natrhať pre sliepky burgiňový list. Koľko je tam stupňov neviem, ale určite viac ako včera a predvčerom. Našťastie vo vnútri to ešte drží - kuchyňa 26, obývačka 24, izba s PC 23 stupňov. Už nech sa vonku ochladí, lebo polystyrén sa za pár dní prehreje a nebude sa tu dať vydržať
0 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

..ja by som mu ho dala až po zaplatení...z toho ""slúbil, uvidím" ty máš moc...[/QUOTE]

------------------------------------------------------

Čo by si mu dala až po "zaplatení"? No že sa priznaj?
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pepsikova Pozri príspevok
..

..šmarjá, nemohla si povedať?..bola by som po ňom poslala lujzinmu čoklíškovi paroh na obhrýzanie!..je to veľké a nemám krabicu!..záhadne nemajú nikde ani prádzne od kureniec!..som jedovatáááá...
A akú veľkú škatuľu potrebuješ? ja mám škatúúúúúúúúľ veru dosť. Napíš rozmer a pozriem.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..na východe sa aj mráčky ukazujú, ktovie, či tam nepoprší..a možno aj sem pošlú...
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pepsikova Pozri príspevok
..

..moja ty bud rada, že ťa nevyhlásili za medzinárodného teroristu, nožík do lietadla-šmarjenkasvatánanebííí, fšak to nyjeee...no ale dobre, že si domka, tu si v bezpečí, .....čo sa týka španielov, za ty prachy, čo im dávame by sme aj my mali pikniky 3x denne a any teplo by nám nevadilo..či?..
..vitaj domenka...
A môže byť rada, že vôbec dole´teli, lebo ďaľšia cestovka je na pravde božej http://www.topky.sk/cl/10/1315786/So...ov-v-zahranici-
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
wagner Pozri príspevok
A akú veľkú škatuľu potrebuješ? ja mám škatúúúúúúúúľ veru dosť. Napíš rozmer a pozriem.
..

..dlhú, tak na 80cm a širokú asi 40..slubila mi v obchode, že pozrie, čo sa dá vyložiť...ak nebude večer, urobím obal z dvoch a zalepím..netráp sa, nejako to prešpekulujem...díky..
0 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

pepsikova Pozri príspevok
..

..moja ty bud rada, že ťa nevyhlásili za medzinárodného teroristu, nožík do lietadla-šmarjenkasvatánanebííí, fšak to nyjeee...no ale dobre, že si domka, tu si v bezpečí, .....čo sa týka španielov, za ty prachy, čo im dávame by sme aj my mali pikniky 3x denne a any teplo by nám nevadilo..či?..
..vitaj domenka...
..mala som v plane ich dat do batoziny, lenze no, stalo sa, ze som na tie predmety zabudla, ale potom som jej ich pekne vydala..ale az po vyzuti sandal, ktore museli ist tiez cez skener..kamoska sa lakla, ze kde mam topanky, teraz sa tomu smejem, lebo ostali schovane za plentou..mali sme v lietadle z toho aspon zabavu....inak co sa tyka piknikov, hufy mladych ludi sa hrnulo so saklami plnych coly a malinoviek k moru, ale neboli vobec podgurazeni, slusne sa tam spravali, opekali nejake klobasky, ziadne rozbijanie flias ako u nas nebolo, aj na druhy den vsetko pekne ciste, nijaky bordel po nich..proste vedia sa bavit aj bez pijatiky..
3 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pepsikova Pozri príspevok
..na východe sa aj mráčky ukazujú, ktovie, či tam nepoprší..a možno aj sem pošlú...
Tie mraky sa tam ukazujú od soboty, ale z toho veru dážď nebude.
0 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

pepsikova Pozri príspevok
..na východe sa aj mráčky ukazujú, ktovie, či tam nepoprší..a možno aj sem pošlú...
Ukazujú sa Pepsi síce mráčky, ale z toho pršať nebude......
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..potešil ma náš starosta, že dal vykosiť chodník pre psíkov vedľa potoka, až dolu do vody...hurááá..nemusíme cez žihlavuuu...
1 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pepsikova Pozri príspevok
..mňa potešilo, že Košice boli prirovnané ku krachujúcemu americkému mestu,s ktorým majú spoločný asi len počet obyvateľov,na tých amerických pripadá 60 vrážd ročne...a možno ten krach..neviem, to novinár nepíše, ale byť Košicami, zažalujem ho pre to prirovnanie..v Košicoch sa predsa nevraždí...60x ročne...či hej?..
..a ešte ma potešilo,že nádejným kandidátom na prezidenta má byť čavogurský..kurňa, hlboko sme klesli s takým výberom...
..a ešte ma potešilo, že moje dieťa pýta bublaninu..to najstaršie!..v takomto teple, mami, prosím teba, upečieš nám bublaninu?.."any za svet"...prstom nehnem dnes..tak..
Aj ja som mala v pláne tento týždeň vypekať - príde kamarátka. Ale pri takomto počasí sa u mňa asi zákuskov nenaje - teda domácich. Ona kupované nechce, tak jej spravím zeleninový šalát so syrom a keď jej bude málo, pošlem ju na záhradu napásť Pri teplote okolo 40 stupňov tam dlho nevydrží a bude sa musieť uskromniť.
1 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Síce teplo, ale bude ruka hore.
Kolegáč-poslanec sa nám oženil, volá nás na oldomáš
Dúfam, že bude kopa vody, lebo ináč, eeeee....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať