Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

MarcelkaT Pozri príspevok
Tak sa mi zda, že si musím zopakovať zemepis. Ani som nevedela, že Košice sú pri Liptovskom Mikuláši. 25.júna mi poslali zo Spišskej Novej Vsi list, ktorý došiel až 29.júna s dvoma pečiatkami pošty - jedna 25.jún zo Sp.N.V. a druhá s dátumom 27.jún Liptovský Mikuláš. Keby nebolo PSČ tak sa nečudujem ale s PSČ to poslať iným smerom? To bolo asi z "horúčavy".
To mne listy bežne blúdia, takže mňa to už ani neprekvapuje. Ale buď rada, že Ti to vôbec došlo
1 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
wagner Pozri príspevok
Aj ja som mala v pláne tento týždeň vypekať - príde kamarátka. Ale pri takomto počasí sa u mňa asi zákuskov nenaje - teda domácich. Ona kupované nechce, tak jej spravím zeleninový šalát so syrom a keď jej bude málo, pošlem ju na záhradu napásť Pri teplote okolo 40 stupňov tam dlho nevydrží a bude sa musieť uskromniť.
sprav nepečené, ovocia je habakuk, treba využiť!
V sobotu robila suseda straaašne dobrý nepečený takýto:
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=46593
2 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

AlaNR Pozri príspevok
sprav nepečené, ovocia je habakuk, treba využiť!
V sobotu robila suseda straaašne dobrý nepečený takýto:
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=46593
Vyzerá to zaujímavo, však ešte uvidím ako sa rozhodnem. Možno sa koncom týždňa ochladí a bude sa dať piecť. Lebo už keď pečiem, tak by som si dala kúsok aj ja a mne také nepečené veľmi nechutia. To keď robím, iba pre návštevu. Ale však počasie ukáže
2 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

Ten zákusok či torta vyzerá fantasticko-vábne a mňammmmm.....
0 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

wagner Pozri príspevok
A môže byť rada, že vôbec dole´teli, lebo ďaľšia cestovka je na pravde božej http://www.topky.sk/cl/10/1315786/So...ov-v-zahranici-
..isla som prvykrat s touto CK a mala som aj obavy, ale vsetko dobre dopadlo a bola som milo prekvapena s travelskou leteckou spol., letusky mile, kazdu chvilu ponukali obcerstvenie, kavu, cukriky..
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

MarcelkaT Pozri príspevok
Tak sa mi zda, že si musím zopakovať zemepis. Ani som nevedela, že Košice sú pri Liptovskom Mikuláši. 25.júna mi poslali zo Spišskej Novej Vsi list, ktorý došiel až 29.júna s dvoma pečiatkami pošty - jedna 25.jún zo Sp.N.V. a druhá s dátumom 27.jún Liptovský Mikuláš. Keby nebolo PSČ tak sa nečudujem ale s PSČ to poslať iným smerom? To bolo asi z "horúčavy".
Pritom všetky listy z celého slovenska zvážajú do košíc kde ich triedi jediná triedička (vraj)
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Bisťu - fááájne teploty. V minulosti (ešte keď som robotoval), za takýchto parádnych dní sme robili omelety rovno na otéčku - prcol na pancier vajce a ššškŕŕŕŕ - bola omeleta (na tom kuse železa bola teplota skoro 75°C - nebolo radno sa o to oprieť).
Ráno som bol akýsi zdochnutý - do obchodu sa mi nechcelo, na obed - ani b****i, tak som musel okolo 16-tej (to som si dal) - ešte že tam mali klímu, pri vchode fukár (tam som sa "chladil" asi minútu). A čo je horšie - aj mozgovňa v tej teplote akosi pomalšie funguje.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..tak sme sa boli so šarkanom v potoku vyčvachtať,vodička mu dobre robí..aj užofku stromovú sme stretli, tiež jej bolo teplo, nebolo jej do reči,šuchla sa do vody a šarkan by si bol veru pokecal s ňou
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

dementní vodiči ktorí sa nedokážu pre mŕtvy uhol alebo svoju slepotu, debilitu a iné postihnutia obzrieť či sa môžu zaradiť do vedľajšieho pruhu, tak nech si kúpia auto s xy senzormi......vrrrrrr..... nemám fakt inú robotu ako sa zraziť s idiotom ked idem večer domov z psychopatickej roboty.....ešte na neho trúbim...som myslela, že vytlačím airbag a on penisssss.....sa asi aj čudoval tak som ho ešte pre istotu obehla+trúbila....samozrejme, že sa ani nekukol na mňa...nevadí jeho rodina môj prostredník videla velmi zretele aj s patričnou gestikuláciou.......celý predok by mi bol rozbil ten magor....
1 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

klient došiel

a tu čo??? ticho jak pred búrkou, sultán či iné?
index.jpg  
mojito.jpg  
400_F_12988121_x05JYXFf9SlzzLFYsKrQXwRMKzE787zw.jpg  
1/1
1 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

A idú sa čudovať, že obyčajný človek zoberie úplatok. http://spravy.pravda.sk/stvrtina-uch..._sk_domace_p29 Ja sa už ani nečudujem že máme takých policajtov
a ešte to ani školu nezačne a už podvádzajú
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
wagner Pozri príspevok
A idú sa čudovať, že obyčajný človek zoberie úplatok. http://spravy.pravda.sk/stvrtina-uch..._sk_domace_p29 Ja sa už ani nečudujem že máme takých policajtov
a ešte to ani školu nezačne a už podvádzajú
....zastanem sa tých obyčajných polišov .....

Jeden je na nejakej funkcii .....prácu si FAKT vykonáva ZODPOVEDNE ......len jeden háčik je v tom všetkom...jedinec nemá vysokú školu ...
Takže radšej šmarí nejaký úplatoček a život ide ďalej .....

Pýtam sa ...radšej by sme chceli zobana s vysokou školou bez praxe ........respektíve pracovníka s bohatou praxou , ktorý si iba tú vysokú urobí ???

...ale že rektor vezme úplatok .........kua , to je už iný člen .....
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
lujza.j Pozri príspevok
dementní vodiči ktorí sa nedokážu pre mŕtvy uhol alebo svoju slepotu, debilitu a iné postihnutia obzrieť či sa môžu zaradiť do vedľajšieho pruhu, tak nech si kúpia auto s xy senzormi......vrrrrrr..... nemám fakt inú robotu ako sa zraziť s idiotom ked idem večer domov z psychopatickej roboty.....ešte na neho trúbim...som myslela, že vytlačím airbag a on penisssss.....sa asi aj čudoval tak som ho ešte pre istotu obehla+trúbila....samozrejme, že sa ani nekukol na mňa...nevadí jeho rodina môj prostredník videla velmi zretele aj s patričnou gestikuláciou.......celý predok by mi bol rozbil ten magor....
poznám to ...ja už pomaly na obrubníku a on potom, že však on môže prejsť v meste z jedného pruhu do druhého...ja hej, len nie cezo mňa....
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

wagner Pozri príspevok
A idú sa čudovať, že obyčajný človek zoberie úplatok. http://spravy.pravda.sk/stvrtina-uch..._sk_domace_p29 Ja sa už ani nečudujem že máme takých policajtov
a ešte to ani školu nezačne a už podvádzajú
No ja by som tiež zobral úplatok keby sa mi hlásilo viac brigádnikov na zber zemiakov ako môžem prijať. ale čo už keď to nie je lukratívne a netreba pomáhať(od peňazí)
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač Pozri príspevok
....zastanem sa tých obyčajných polišov .....

Jeden je na nejakej funkcii .....prácu si FAKT vykonáva ZODPOVEDNE ......len jeden háčik je v tom všetkom...jedinec nemá vysokú školu ...
Takže radšej šmarí nejaký úplatoček a život ide ďalej .....

Pýtam sa ...radšej by sme chceli zobana s vysokou školou bez praxe ........respektíve pracovníka s bohatou praxou , ktorý si iba tú vysokú urobí ???

...ale že rektor vezme úplatok .........kua , to je už iný člen .....
no vidíš rektor mal sociálne cítenie 29 žiadateľom chcel pomôcť a koľkým pomohol a za to má byť súdený?
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
hnedoočka Pozri príspevok
poznám to ...ja už pomaly na obrubníku a on potom, že však on môže prejsť v meste z jedného pruhu do druhého...ja hej, len nie cezo mňa....
ja sa už 15 rokov, čo mám vodičák čudujem, že aj keď som mala zatiaľ iba červené autá, napriek tomu ma sem tam nie je na ceste vidieť, resp. niektorí ma nevidia.

No a dnes si to šiniem na drahého oktáfke domov z roboty, oproti mne cyklista, za ním kamión, teda len ťahač, bez prívesu, a šak načo by on brzdil, taho a obiehal pekne naširoko toho cyklistu. No a ja som skončila v jame na krajnici, bola hlboká, ale nič sa chvalabohu nestalo. Ja neviem, ešte 15 cm bližšie a spätné mám v péčku. A jama keby bola väčšia, tak meníme nápravu...
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pavol54 Pozri príspevok
No ja by som tiež zobral úplatok keby sa mi hlásilo viac brigádnikov na zber zemiakov ako môžem prijať. ale čo už keď to nie je lukratívne a netreba pomáhať(od peňazí)
Vieš ja som robila v rôznych funkciách, úplatkov som mohla zobrať bez pýtania habadej, ale nikdy som si okrem čokolády a malého balíčka kávy nič nezobrala - aj to mi väčšinou drzo hodili na stôl. Mala som a mám zásadu - úplatok nedávam a ani neberiem.
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

1 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Odniekiaľ sem prifúklo dažďový vzduch! Fetujem v okne
0 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
Lecím na balkón, dziv si nohy nedolámem, ale u nás nyšt mesác a hvezdy sa vyškerujú na jasnej oblohe... a ešče furt 30 stupnov
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať