Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Dnes som obrala papriku, očistila a zavarila. V hrnci chladne 14 pohárov 7 dcl papriky v oleji. Budem musieť oberať aj ríbezle, postriekať proti pliesni záhradu - roboty ako na kostole. Len keby som vládala a nebol taký hic. Našťastie je teraz chladnejšie, mám prievan na celom dome, znižujem teplotu v miestnostiach. V obývačke mi klesla z 25,5 na 24 stupňov. Hneď sa lepšie dýcha
2 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Toto ma sokovalo, necitala som prispevky predomnou, tak ak to tu uz niekto dal, sa ospravedlnujem:

http://krimi.cas.sk/clanok/227479/un...iel-s-nim.html
0 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

nika.sum Pozri príspevok
Toto ma sokovalo, necitala som prispevky predomnou, tak ak to tu uz niekto dal, sa ospravedlnujem:

http://krimi.cas.sk/clanok/227479/un...iel-s-nim.html
..neskutocne veci sa deju..to musel byt satan a nie clovek..
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

nika.sum Pozri príspevok
Toto ma sokovalo, necitala som prispevky predomnou, tak ak to tu uz niekto dal, sa ospravedlnujem:

http://krimi.cas.sk/clanok/227479/un...iel-s-nim.html
znova zaviesť trest smrti
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
wagner Pozri príspevok
Tak dnes sa ochladilo , bolo len 35 stupňov. A poobede začalo hrmieť zo všetkých strán, iba dážď žiadny. Až potom keď dohrmelo, tak trochu sprchlo. Nebolo to bohvie čo, lebo pod listami cukety bolo sucho Ráno môžem polievať. Možno ten dážď zachytila pepsi, aby sa jej strecha ochladila a sem poslala len toľko, aby som vedela ako dážď vyzerá
..

..joj, nyje, ja som si skôr myslela na teba, od vás vyzeralo dosť temno, že ak príde krupec, pobije úrodu!..u mňa teda veľa nenapršalo, ani strecha sa nestihla ochladiť...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
AlaNR Pozri príspevok
veru Pepsi bude na vine!
Mne sa čuduje, že či by som všetko chcela, keď som sa modlila za dážď a ona nám vezne všetky mraky....

A čuší volakde pri monitorovi, a tíško sa smeje, hmmm, toto.... ts ts ts
..

..vobec som sa nesmála, nyje, nebolo na čom, lebo strašne málo popršalo, ale hromyblesky také, akoby sa malo nebo otvoriť!...teraz ráno mám v kuchyni 28 teplých a dokorán všetko ocapené a nič sa nechladí...
..synko z Pajaly mi zariaduje klimatizáciu,vrak "kdo to má počúvať, že tu je 38, keď všade okolo je 15"...


..a tak dám kafu na stôl, aj čajíkšalviový a minerálku,a k tomu rožtek, maslo a papriku a syr a posielam kadetade podľa gepees,dúfam, že Vieroč je oki, lebo včera ani spod muškatla nevyliezla s prázdnym hrnčekom!...a že ste fšetci oki a dýchatelno...a a mám tu ešte zopár corgoňov, tak tiež s gepees letí...
..asi tak...
3 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Pepsi dobré ránko....aj všetkým ostatným..... dnes som tu dajako skoro bola som s krpcom a už sa mi nechce ísť spať a okolo 10h idem k mechanikovi s károu konečne tá výmena horného uloženia tlmičov, dám si vymeniť aj žhaviče nech mám na jeseň pokoj a ešte nech mi urobí kuk na klímu lebo miesto ladovej jaskyne mám saunu.....takže treba asi doplniť
malinký sa bol včera s deckom kúpkať vody sa nebojí a že bol strašne zlatučký a potom boli aj meste na špacírke tak mu urobila program mimo domu.....
ja som si včera zaskočila na moju milovanú kozmetiku....pospala som si tak, že som sa sama zobudila nato ako som zachrápala-zvukovo
pred pár minutami som zistila z čoho mám maxi husacinu aj v tomto mega teple......chlapec nakopol Mustang shelby pre mňa nenormálne dobrý bublavý zvuk.....tak som išla na neho kuk z balkona urobiť....no bublal mi tu....a ja husacinu na tele
želám krásny slniečkový dník..... a niečo pod zúbok hodím...
4 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

škoda že novinári nenapíšu ako to naozaj bolo...... nemám slov.....http://www.topky.sk/cl/100535/131610...vy-parlamentu-
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lujza.j Pozri príspevok
škoda že novinári nenapíšu ako to naozaj bolo...... nemám slov.....http://www.topky.sk/cl/100535/131610...vy-parlamentu-
..

..mne sa páči hlavne to, akí boli "zhrození"....ak sa poklopy stratia v rukách menšiny a potom do diery spadne dieťa, tak vtedy zhrození nie sú!..nechcite, aby som napísala, čo si naozaj myslím...a to som zvyčajne dobroprajná a mierumilovná...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..sewa luí, díky za lakocinky, si fakt stíhačka, už ráno takéto nachystané...cmuka na ňufíka čoklíškovi posielam...my so šarkanom sme už dnes boli v potoku,fakt nič inšie nepomáha, len sa takto chladiť!...


..ozaj, aby som nezabudla, odkaz pre moju deganovu, súradnice zmenené...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
..

..mne sa páči hlavne to, akí boli "zhrození"....ak sa poklopy stratia v rukách menšiny a potom do diery spadne dieťa, tak vtedy zhrození nie sú!..nechcite, aby som napísala, čo si naozaj myslím...a to som zvyčajne dobroprajná a mierumilovná...
...krádeže kanálových poklopov a iných kovových odtokových mreží je vec stará xy rokov....to že sa zákon mohol schváliť, to je fakt mohol...ale vždy je to o tom.....že aby sa náhodou neubralo niekomu z biznisu.....zberne šrotu sú ryža bláznivá..... v prvom rade by mal byť maximálne postihovateľný výkup nech to je aj TČ....lebo keby nikto nevykúpil nikto by to nekradol....
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
http://www.topky.sk/gl/147293/112738...a-anorekticka-


..joj, toto keby stretnem na mojej ulici, zahodím peňaženku aj čisté svedomie!...to už aký hnus so sebou ženy dokážu?..
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Brý deň všetkým!

Trávička pokosená, 3 kosačkové veliké koše vyhodené v smetiaku a pri sliepkach, všetko som im nedala, nech sa neprežerú
Len neviem, načo som sa sprchovala, lebo sa neviem dosušiť, hmm. fuj...

Idem poprať, upratať, prasknúť maliny na lakocinu, a návšteva môže prísť
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
AlaNR Pozri príspevok
Brý deň všetkým!

Trávička pokosená, 3 kosačkové veliké koše vyhodené v smetiaku a pri sliepkach, všetko som im nedala, nech sa neprežerú
Len neviem, načo som sa sprchovala, lebo sa neviem dosušiť, hmm. fuj...

Idem poprať, upratať, prasknúť maliny na lakocinu, a návšteva môže prísť
..

..a ty na čom fičíš ,mojuško, od rána s tolkou usilovnosťou?..si ako dobitá duracelka!..nech sa ti návšteva vydarí...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

posielam ladovúúú.....
3 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Já se na to vyprdnu! lui tu provokuje zmrzkou a henten hore zase pripeká.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

misoft Pozri príspevok
Já se na to vyprdnu! lui tu provokuje zmrzkou a henten hore zase pripeká.
duški....skoč si špiku...iba pre teba
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A kokodrily sú tam nie? A ani kamienčoky? Nerád by som si gebuľku roztepal _ potom by mi Oskarko rovno na mozog pripekal
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

misoft Pozri príspevok
A kokodrily sú tam nie? A ani kamienčoky? Nerád by som si gebuľku roztepal _ potom by mi Oskarko rovno na mozog pripekal
bože chlap musí fšecko ofrfľať..... je tam toho krokodíly nepoznáš ten ftip, ako chcel mať chlap velkého..... tak ku krokodíl odrafol nohy
tak možeš aj takto....
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

netreba ani ohen pod gril,mozno sa steak ugriluje iba tak na slnku
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať