Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

pepsikova Pozri príspevok
http://www.topky.sk/gl/147293/112738...a-anorekticka-


..joj, toto keby stretnem na mojej ulici, zahodím peňaženku aj čisté svedomie!...to už aký hnus so sebou ženy dokážu?..
tá by mala hlasovať o povinnom nosení burky, lebo so mnou by si neužila myslel by som že som spadol do truhly a považovali by ma mrtvolofila
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

pavol54 Pozri príspevok
tá by mala hlasovať o povinnom nosení burky, lebo so mnou by si neužila myslel by som že som spadol do truhly a považovali by ma mrtvolofila
ta ja opak,mne sa casto snivalo ze ma burka unasa a lietam vo vzduchu,tak pre istotu mam 120 kil,tak pre zmenu ma nestrasi lietanie v burke ale ortoped v ordinacii
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ale na druhej strane - keby obe mali burku a trochu silnejšie zafúkalo, možno by ich aj niekde na Venušu odfúklo (aspoň by "nestrašili" )
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

vsetko co mohlo prinasat osoh si znicime a zdevastujeme http://www.cas.sk/clanok/227445/zasl...om-duchov.html
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
pepsikova Pozri príspevok
..

..a ty na čom fičíš ,mojuško, od rána s tolkou usilovnosťou?..si ako dobitá duracelka!..nech sa ti návšteva vydarí...
Fičím na jednej 74ke, čo leží na gauči
Musela som sa donútiť, lebo na dvore to už vyzeralo ako v lese, pomaly psa nebolo vidieť
Pere práčka, vysáva vysávač, dôchodkyňu som donútila upratať obývačku, kde momentálne byvakuje ...
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

trisestri Pozri príspevok
vsetko co mohlo prinasat osoh si znicime a zdevastujeme http://www.cas.sk/clanok/227445/zasl...om-duchov.html
privatizér ktorý nevie využívať majetok zdaniť aspoň 90% - nou daňou ak nezaplatí exe a naspäť štátu.
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

ponuknite sa http://www.kolibaupastiera.sk/upload/jedalny_listok.pdf
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
trisestri Pozri príspevok
ta ja opak,mne sa casto snivalo ze ma burka unasa a lietam vo vzduchu,tak pre istotu mam 120 kil,tak pre zmenu ma nestrasi lietanie v burke ale ortoped v ordinacii
..

..notykoky!!..tá by mohla mať na teba pozitívny vplyv,zaves jej obrázok na chladničku!..a nebudeš potrebovať ortopeda..kilá pôjdu dolu samé..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..to čo tu- aké lakocinky?..vám aj chutí v topmto horku?..
...ale keď ste sa už fajnovo napratali, tak posielam studenú voduzvodofodu...lebo všetko ostatné je nezdravé v tomto dunste!..ešte tak melon, keby bol...ale to behnem k luí, tá má v gugli furt po ruke!...

..fajn vám tam, kde ste!...
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

pepsikova Pozri príspevok
..to čo tu- aké lakocinky?..vám aj chutí v topmto horku?..
...ale keď ste sa už fajnovo napratali, tak posielam studenú voduzvodofodu...lebo všetko ostatné je nezdravé v tomto dunste!..ešte tak melon, keby bol...ale to behnem k luí, tá má v gugli furt po ruke!...

..fajn vám tam, kde ste!...
to sa cudujem ze na rozdiel od minulych rokov my chuti aj v tejto horucave-ale keby som varil v tych restauracnych kuchynach pri 60 stupnoch,tak aj mne by asi prestalo chutit a to uradnikov pri 35 pustaju domov.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

pepsikova Pozri príspevok
..

..notykoky!!..tá by mohla mať na teba pozitívny vplyv,zaves jej obrázok na chladničku!..a nebudeš potrebovať ortopeda..kilá pôjdu dolu samé..
nie snáď presne naopak, v tom momente ako ju zazrel som dostal panický strach a dostal chuť sa poriadne aj v tejto horúčave poriadne nažrať aby som tak nedopadol.
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

pepsikova Pozri príspevok
..to čo tu- aké lakocinky?..vám aj chutí v topmto horku?..
...ale keď ste sa už fajnovo napratali, tak posielam studenú voduzvodofodu...lebo všetko ostatné je nezdravé v tomto dunste!..ešte tak melon, keby bol...ale to behnem k luí, tá má v gugli furt po ruke!...

..fajn vám tam, kde ste!...

melónu sa ti zachcelo - daj si

http://tvnoviny.sk/spravy/zaujimavos...e-z-tokia.html
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

čakám jedného klienta, potrebuje "súrne" faktúru

vonku 36,5 ° vnútri 27,5 °

faktúru mu strčím do ruky medzi dvermi
a idem sa švacnúť do bazéna, SB, šestnástka a synáčik sa už čápu, len ja tu čakám
Naposledy upravil Ivana Š : 05.07.12 at 13:14
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Ivana Š Pozri príspevok
..

..no, to by sa ten melon aj pokazil, kým by som ho ja vyrezala!..radšej zjesť rýchlo- a dobre vychladený...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Ivana Š Pozri príspevok
čakám jedného klienta, potrebuje "súrne" faktúru

vonku 36,5 ° vnútri 27,5 °

faktúru mu strčím do ruky medzi dvermi
a idem sa švacnúť do bazéna, SB, šestnáska a synáčik sa už čápu, len ja tu čakám
Ja mám v kancelárii fajn, ale od šiestej sme boli na poli do 11 -tej, to bola pekáreň a prišli také 2 šestnástky či 17 -tky že budú robiť v plavkách, žiadne také ešte aj turbany si museli nahodiť sa im pripečie mozog ja ich budem po nemocnici vláčiť, ale mám dobrú právu smer NZ - Dvory sa zmráka.
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

ináč, moje deťo je už od 3.7. oficiálna šestnástka, doteraz bola len čakateľka
ale si pridávala rok, na rozdiel od nás, čo mladneme

takže teraz bude vraj už sedemnástka, (ako my )
já v tom vidím zasa nejaké také reči - ááá mamííí, veď už budem mať sedemnásť, ( čo na tom že až o rok )
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

pavol54 Pozri príspevok
Ja mám v kancelárii fajn, ale od šiestej sme boli na poli do 11 -tej, to bola pekáreň a prišli také 2 šestnástky či 17 -tky že budú robiť v plavkách, žiadne také ešte aj turbany si museli nahodiť sa im pripečie mozog ja ich budem po nemocnici vláčiť, ale mám dobrú právu smer NZ - Dvory sa zmráka.
dobre si spravil, lebo známy podcenil oskara, dostal úpal, teplota 39 °C, nevoľnosti, vracanie, závrate,
aj na pohotovosti bol,

no a mraky oblaky aj u mňa
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Ivana Š Pozri príspevok
ináč, moje deťo je už od 3.7. oficiálna šestnástka, doteraz bola len čakateľka
ale si pridávala rok, na rozdiel od nás, čo mladneme

takže teraz bude vraj už sedemnástka, (ako my )
já v tom vidím zasa nejaké také reči - ááá mamííí, veď už budem mať sedemnásť, ( čo na tom že až o rok )
do určitého veku si človek pridáva, potom hrá mŕtveho chrobáka (jeho sa vek netýka) a potom si uberá (najmä nežnejšia časť ľudstva) a nakoniec komentuje " no dovoľ som ja vari taká stará"
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Ivana Š Pozri príspevok
dobre si spravil, lebo známy podcenil oskara, dostal úpal, teplota 39 °C, nevoľnosti, vracanie, závrate,
aj na pohotovosti bol,

no a mraky oblaky aj u mňa
to vieš starý pes sa oblbnúť nenechá ale ten nevinný kukuč, že ma presvedčia o opaku. Ja vyjdem von a nahadzujem vreckovku s uzlíkmi ako džeremy v kráľovi dobytka, nech si myslí kto chce čo chce
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
Ivana Š Pozri príspevok
dobre si spravil, lebo známy podcenil oskara, dostal úpal, teplota 39 °C, nevoľnosti, vracanie, závrate,
aj na pohotovosti bol,

no a mraky oblaky aj u mňa
pošlite aj ku mne.....

a ja vám pošlem ríbezľové mafiny, dcéra odchádzala za prácou, no tak neupečiem jej

ja som slnkomilný človek, ale toto je už i na mňa veľa....
na teplomeri 40,6 st., čakám ,že sa ochladí a vymením vodu v bazéne....ak
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať