Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
...hm...oskárek , horúčava , voda , pitný režim , chládok , bazény , úpal , horúčka , nevoľnosť .......

Kua ...celý deň na slnku .......ešte aj tie kamene sa v tom betóne potili od hicu ....

...ešte aj na chalupe vonku je 38 °C a dnu mám 25 °C ........
...šmaril som spršku a mám všetko na háku ......
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...kam sa podeli tie lakocinky odtálto?..žeby vám tá voda tak rýchlo strávila?..nič sa mi neušlo!...(fšak keby som bola poslala na zapitie pivo, zjete mi aj internet...teda, terezkemarii,to jej chutí vystávať pri šporhelte a vyvárať !...
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Mraky kolom dokola, padli tri kvapky. Podozrievam susedu, že zvyšných 5 si chytila pre seba... prídel bol 8 na dvor...
dúfam, že z toho niečo bude, aspoň 5 minút... na osvieženie....
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
AlaNR Pozri príspevok
Mraky kolom dokola, padli tri kvapky. Podozrievam susedu, že zvyšných 5 si chytila pre seba... prídel bol 8 na dvor...
dúfam, že z toho niečo bude, aspoň 5 minút... na osvieženie....
..

kde sú mraky?..já chci taky!..aspoň mraky!...okolo mňa aj nado mnou len blankytné rozpálené nebo a ništ vác...pršalo fčera, prídel mám vyčerpaný!...
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
pepsikova Pozri príspevok
..

kde sú mraky?..já chci taky!..aspoň mraky!...okolo mňa aj nado mnou len blankytné rozpálené nebo a ništ vác...pršalo fčera, prídel mám vyčerpaný!...
tie prvé odfrčali smerom na Topoľčany, hádam ich aj ďalej fúkne... Teraz je tak nijako, čakám na tie, čo idú od Trnavy, uvidíme...
0 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

AlaNR Pozri príspevok
Mraky kolom dokola, padli tri kvapky. Podozrievam susedu, že zvyšných 5 si chytila pre seba... prídel bol 8 na dvor...
dúfam, že z toho niečo bude, aspoň 5 minút... na osvieženie....
..ako pozeram na tie mraky, nezda sa mi, ze z nich nieco kvapne..ziadne hrmenie, nic..hadam sa vyprsali juznejsie smer NZ alebo LV..no ked nist nekvapka, tak ostava uz len ta sprcha kupelnova, a nemohli nam na cinzakoch bazeny porobit..to by sa mi pacilo..
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Anna Garajova-Hruskova Pozri príspevok
..ako pozeram na tie mraky, nezda sa mi, ze z nich nieco kvapne..ziadne hrmenie, nic..hadam sa vyprsali juznejsie smer NZ alebo LV..no ked nist nekvapka, tak ostava uz len ta sprcha kupelnova, a nemohli nam na cinzakoch bazeny porobit..to by sa mi pacilo..
Veru, nejako blednú a omodrievajú... a tak sme sa tešili...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Mraky, mraky - čo sú to tie mraky? Bo ja nič na obzore nevidím.
Doma šecko pozavírané, helykópter pokojowy helikópteruje o milu kedveš a aj tak len teplý ľuft mieša.
1 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
AlaNR Pozri príspevok
tie prvé odfrčali smerom na Topoľčany, hádam ich aj ďalej fúkne... Teraz je tak nijako, čakám na tie, čo idú od Trnavy, uvidíme...
neteš sa, tie naše trnafské mraky sú voláke neplodné, už sa tu mocú aspoň 2 hodiny a nula bodov.. furt svinská horúčava
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
ivuliatko Pozri príspevok
neteš sa, tie naše trnafské mraky sú voláke neplodné, už sa tu mocú aspoň 2 hodiny a nula bodov.. furt svinská horúčava
Tak ništ, ešte teda počkám, čo Saganisko, chlapčisko naše, a idem teda zbierať marhule.
Jedna návšteva bola na obed, druhá sa ohlásila asi tak za hodinu, tak hádam stihnem aspoň za kýbel.
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

no teda, viac očakávania ako úžitku z tých mrakov

pomračilo sa , pohrmelo, nepopršalo a oskar sa na mňa zas škodoradostne smeje

si prču zo mňa robí
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Sagániska mi sviňa ružová zhodila z bicykla... no, ja so som sa nas...la!!! Idem radšej do tej záhrady...
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

mňa manžel nasilu donútil ísť na návštevu k jednému známemu, tak sa mi nechcelo v tomto teple
naobedovali sme sa, očápali, a potom sa mi chcelo spať, a že poďme Roli nás volá

nechcelo sa mi veľmi, ani deťom, ja som išla, dcérinku nedonútil pod ani nátlakom, že nebude vreckové
ale celkom dobre bolo, popestovala som si ich deťo - Kristínku, zlatá je, veľmi milá

prišli sme domov a na stole olovrant prichystaný - sedemnástka sa snažila, spravila nám šalátik zo zeleniny, syr niva a parmezán a dresingu (proste čo chladnička dala ) ako mi to dobre padlo
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
..to čo tu- aké lakocinky?..vám aj chutí v topmto horku?..
...ale keď ste sa už fajnovo napratali, tak posielam studenú voduzvodofodu...lebo všetko ostatné je nezdravé v tomto dunste!..ešte tak melon, keby bol...ale to behnem k luí, tá má v gugli furt po ruke!...

..fajn vám tam, kde ste!...
bola som po "1000" rokoch na jazere-bágry kúsok od Ba aj s deckom...bolo fajn...keby sme tam boli samé to by bol ideal...aspoň by som z každej strany nemusela počúvať husté reči...ale neva....moje decko mi zahlási "mama ked pôjdeš do vody daj si plavky-vrch /normálne to tak robím/ a ja že prečo...lebo si moja mama a nebudú ti cudzí kukať na kozy" jaká citlivka...



misoft

5 Hours Ago #15629

Dneska si samá sranda!


duški....si mi to privolal uloženie tlmičov vymenené, čo som chcela mi skontroloval...sve OK až na tú klímu..... doplnenie že od 40-60e.... je asi na total prázdna... takže to budem mať minimal za 60e pri mojej smole určite tam budem mať nejaký bonus do plusu takže rátam viac, ale vytešujem sa z toho, že ma naučil ako si zapať tempomat, lebo je dorábaní a návod v holandčine a na nete som to po slovenky nenašla....

minule sa mi kočeny v robote smiali lebo som sa vytešovala, že mi kurier prinesie letné gumy čo som objednala...a teraz toto....divné
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
buchač Pozri príspevok
...hm...oskárek , horúčava , voda , pitný režim , chládok , bazény , úpal , horúčka , nevoľnosť ......

Kua ...celý deň na slnku .......ešte aj tie kamene sa v tom betóne potili od hicu ....
...ešte aj na chalupe vonku je 38 °C a dnu mám 25 °C ........
...šmaril som spršku a mám všetko na háku ......
......
terezamaria 2 Hours Ago #15636
Čo je to dnu 25? Ja dnu 30, na slnku 44 a v chládku 34.....
...hm , vyzerá blbo....že dna - choroba ....nestraš ...
...v chalupe predsa ...vo vnútri...


...júúúj , jak fasa bolo teraz .......šmaril som si šlofíka 2 hodinky , iný človek je zo mňa ....
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
buchač Pozri príspevok
......

...hm , vyzerá blbo....že dna - choroba ....nestraš ...
...v chalupe predsa ...vo vnútri...


...júúúj , jak fasa bolo teraz .......šmaril som si šlofíka 2 hodinky , iný človek je zo mňa ....
..

..to faaakt na to stačia dve hodiny?..šlofíkuj častejšie!..možno bude sranda
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pepsikova Pozri príspevok
..

..to faaakt na to stačia dve hodiny?..šlofíkuj častejšie!..možno bude sranda
...he nesranduj ..... .....ja sa nie raz ešte krotím , aby som niečo neprepískol ...

Ale vážne ...slnko , hic ... makačka v takýchto podmienkach dodžube jedného .......a mňa občas z objektívnych príčin niekedy fest...

...ale ako som sľúbil , dodám v dohľadnej dobe moje dielo , na čom som sa skoro dva mesiace realizoval/jem .....
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
buchač Pozri príspevok
...he nesranduj ..... .....ja sa nie raz ešte krotím , aby som niečo neprepískol ...

Ale vážne ...slnko , hic ... makačka v takýchto podmienkach dodžube jedného .......a mňa občas z objektívnych príčin niekedy fest...

...ale ako som sľúbil , dodám v dohľadnej dobe moje dielo , na čom som sa skoro dva mesiace realizoval/jem .....
..

..oki... veru, hic dodžube, aj keď nič nerobíš..teda, nerobím...
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Návšteva odišla, pomohli mi pozbierať marhuľky, malý, o mesiac 3ročný capart dal zabrať všetkým piatim dospelým, čo sme s ním boli

Vyhodila som polku garderóby, teta si pobrala, čo mne bolo už malé, tak som rada, nabudúce spravím gratisburzu, keď prídu...
3 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Taká zmes - potešilo, zarmútilo:
Hurááá, konečne má Wendy studený ňufák - poobede po venčení šla rovno pod sprchu a pred chvíľou znovu.... Vonku 32°, v byte 28°.... Poobede celých 5 minút pršalo... ale zato som urobila výplaty a stihla si užiť park s dcérou a vnukom - plazili sme sa v tieni a pridržiavali kočíka malý zbadal vodu a kačičkýýýý, údiv v očiach, sánka dole
V robote nám odišiel server , ale vďaka mojej paranoji mám účto a mzdy na pevnom disku v PC a v utorok som poprosila šéfa o kľúče na zálohovanie,a aj nám ich kúpil. Horšie bude, ak sa nepodarí obnoviť sklad,ten je kompetný na serveri a záloha je cca mesiac stará- pred týždňom mi neexportovalo všetky pohyby ...
V Revúcej horí Kohút (Revúca je moje prvé bydlisko-6 rokov a potom 4 roky gymnázium )
3 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať