Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
...kúúúúa ......

Jak v Slovenskej hymne teraz ......

Rýchky spád to teraz malo ...
...síce spočiatku sa pomaly zaťahovalo ....
...potom jedna dve veľké kvapky...
...naraz čiernota nad údolím , blesky šľahali - hromy sa ozývali po kopcoch...
...prietrž mračien ...že aj ľadovec vo veľkosti hrášku som cez okno do trávy videl padnúť ...
...len dúfam , že lak na aute je kvalitný ....
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Píšem to veľmi potíííšku: padajú kvapky (schválne nepíšem, že prší, lebo neprší) a aj mračno z Nitry došlo.
Tak klop-klop-klop na drevo, nech to nezakríknem
1 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

..tesim, ze konecne zacalo aj u nas prsat..
3 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

aj tu sa trošku rozbieha.... ale chystá sa to asi od cca. 15h.... to čo pokropilo to je nič.....
0 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

..no u nas idu poriadne kvapky a havino len smutno pozera, lebo som mu slubila este prechadzku, lenze zlakol sa hrmenia a uz je schovany pod skrinou..
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

nemáte niekto kto tu má psíka nejakú stránku kde sú naj ceny papanice..... potrebujem kúpiť royal canin maxi junior......niečo som si kukla, ale nič moc........ ja som si objednala u mojeho zroja, ale neviem či so psíkmi nešli niekde mimo cvičiť.....a potrebujem vykryť čas....díkes
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

[QUOTE=lujza.j;2099198]
OK až na tú klímu..... doplnenie že od 40-60e.... je asi na total prázdna... takže to budem mať minimal za 60e pri mojej smole určite tam budem mať nejaký bonus do plusu takže rátam viac,

Ja som mala auto tiež v oprave - deravý výfuk je pozváraný, spodok chytal hrdzu - tak je to vyčistené a ošetrené. A ako bonus mi povedal, že treba doplniť klímu. Ja som ho dávno upozorňovala, že klíma nie je v poriadku. Tvrdil, že jej nič nie je a teraz skontroloval a mala som pravdu. Našťastie som ju nepoužívala, vetrala som oknami. Takže tá suma čaká aj mňa - 60 €
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Anna Garajova-Hruskova Pozri príspevok
..tesim, ze konecne zacalo aj u nas prsat..
Pošli toho dažďa aj k nám.
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

trisestri Pozri príspevok
ta ja opak,mne sa casto snivalo ze ma burka unasa a lietam vo vzduchu,tak pre istotu mam 120 kil,tak pre zmenu ma nestrasi lietanie v burke ale ortoped v ordinacii
... ako ríkajú tetky ze Záhorá: když tlustí budou hubení, hubení budou studení...
Velice pjekná ríkanka, taká protikrízová...
1 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Tak dnes som sa vôbec nenudila. Pri takom krásnom počasí sa vonku nesmie robiť , Tak som umyla osem okien a vyprala záclony. Možno začne aj pršať keď sú už okná čisté.
2 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pepsikova Pozri príspevok
..

..joj, nyje, ja som si skôr myslela na teba, od vás vyzeralo dosť temno, že ak príde krupec, pobije úrodu!..u mňa teda veľa nenapršalo, ani strecha sa nestihla ochladiť...
Od Rokoša sa blýska - včuľ neviem či na lepšie časy, alebo si poslala sem búrku
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Prší nám už s prestávkami vyše hodiny, pred domom na ceste už stojí voda, hrmí stále.

Neskutočne dobre sa dýcha! Asi sa nainhalujem na týždeň dopredu
Teším sa, že sa konečne vyspím, lebo cez tie teplá som spala sotva 3 hodinky denne...
tak dobrúúú!
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
My sme v práci dostali na zajtra "riaditeľské voľno" - súc CM slávnosti v Nitre
Najprv som premýšľala takto: voľno sem, voľno tam, v práci je klíma, radšej pôjdem tam , ale po tom daždi asi predsa ostanem doma (popoludní aj na promócie idem, tak sa aspoň mám kedy nachystať)
1 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

wagner Pozri príspevok
Tak dnes som sa vôbec nenudila. Pri takom krásnom počasí sa vonku nesmie robiť , Tak som umyla osem okien a vyprala záclony. Možno začne aj pršať keď sú už okná čisté.
Tak nám trochu popršalo No nemohla som tie okná umyť skôr? Mohlo nám skôr popršať
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

[QUOTE=wagner;2099294]
lujza.j Pozri príspevok
OK až na tú klímu..... doplnenie že od 40-60e.... je asi na total prázdna... takže to budem mať minimal za 60e pri mojej smole určite tam budem mať nejaký bonus do plusu takže rátam viac,

Ja som mala auto tiež v oprave - deravý výfuk je pozváraný, spodok chytal hrdzu - tak je to vyčistené a ošetrené. A ako bonus mi povedal, že treba doplniť klímu. Ja som ho dávno upozorňovala, že klíma nie je v poriadku. Tvrdil, že jej nič nie je a teraz skontroloval a mala som pravdu. Našťastie som ju nepoužívala, vetrala som oknami. Takže tá suma čaká aj mňa - 60 €
zajtra uvidím ako budem z toho dám vedieť.....ako ono to môže byť aj menej najprv to bolo v tej rovine...že možno ti bude chýbať xy množstva toho bordelu a zaplatíš 10e...ale toto proste nemôže byť moj prípad nehovorím o tom, že ma aj inak potešil...kedže som si z vedomím kupovala zbastardeného japonca z francúzskym dieselovým motorom...čo odporúčal vyslovene benzín....... mi oznámil, že hen susedovi sa teraz rozsypal pri 190 000kmten istý motor.....vedenie nissanu to asi prehnalo s tým saké ked podpísali spoluprácu s renaultom ale čo už moj problém....ked budem veľká kupim si nissan JUKE, krásneho netvora
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

AlaNR Pozri príspevok
Prší nám už s prestávkami vyše hodiny, pred domom na ceste už stojí voda, hrmí stále.

Neskutočne dobre sa dýcha! Asi sa nainhalujem na týždeň dopredu
Teším sa, že sa konečne vyspím, lebo cez tie teplá som spala sotva 3 hodinky denne...
tak dobrúúú!
sa ti machruje ked nemáš na obzore Slovnaft
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

lujza.j Pozri príspevok
sa ti machruje ked nemáš na obzore Slovnaft
Aj u nás teraz začalo trochu pršať. To čo sem - tam padlo pred hodinou, bolo občasné prekvapnutie a neviem či prach na ceste iba nerozmazalo Ale to pršanie je také, že prší tri minúty a prestane.Neviem či znovu začne. Vody je asi toľko, ako keď ja šetrno polievam z vodovodu
0 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

lujza.j Pozri príspevok
nemáte niekto kto tu má psíka nejakú stránku kde sú naj ceny papanice..... potrebujem kúpiť royal canin maxi junior......niečo som si kukla, ale nič moc........ ja som si objednala u mojeho zroja, ale neviem či so psíkmi nešli niekde mimo cvičiť.....a potrebujem vykryť čas....díkes
..dcera kupuje zn. animonda..havovi smakuje
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Anciáša jeho - vonku hic ešte aj teraz, keď si prdneš na balkáne, tak ako keby víchrica sa prehnala - prd má väčšiu silu a rýchlosť ako okolitý vzduch (ten sa totiž ani NEHNE!).
Moja sedemnástka ma zavolala na balkán a reku - Kukaj aha tam - kuviky na kraji strechy sedeli - švihám po foťák (lenže nastavený na portrét bez blesku), tak som cvakol len tak (teda qualität nič moc)
0a než som nastavil foťák na lepšie rozlíšenie a blesk - boli fuč (práve vtedy som urobil asi tú "víchricu" )
100_2089.jpg  
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
8.00 a tu nič???

No páči sa, aspoň raňajky teda:



aj na slano trošku:
3 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať