Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...


na slano tu, lebo sa mi nepodarilo to už vložiť

Dobrú chuť a krásny deň!
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
AlaNR Pozri príspevok
8.00 a tu nič???

No páči sa, aspoň raňajky teda:

aj na slano trošku:

[IMG]2wCEAAkGBhQSERUUExQWFRQWFxgYGBgYGBkcGBwYGhcaGBwbFh cXGyYfFxojGhcaHy8gIycpLCwsHB8xNTAqNSYrLCkBCQoKDgwO Gg8PGiolHyQsKSwsLCwtLCwsLCwsLCwsLCwsLCwsLCwsLCwsLC wsLCwsLCwsLCwpLCwsLCwsLCwsLP[/IMG]
...najchutnejšie je asi to CwsL......žeby soľ ???
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..dobré ráno vám aj pohodový piatok prajem..čítam, že všade pršalo, u mňa teda ani kvapka, trieskalo dookola, vetrisko pofučal, ale prša nikde!..sme s deckom do druhej na balkáne sedeli a predbiehali sa v nadávaní na teplo..aj suseda sa pridala a doplnila naše zásoby nadávok a tak nám bolo akotak na prežitie...
...tak teraz posielam kávu a čajík šalviový ,aj kefír a plechovkové všetkymi smermi, dúfam, že zastihne Vieroč, očko, macku, deg,ivi a Iví aj Alu a všetky potvory, čo sú popchaté pod palmami, orechmi a jahodovým lístím..a k tomu rožtek, maslo a papriku a uhorku..nejakú energiu treba....v kuchyni sa mi ochladilo z 32 na 29, to je pokrok, všetko pootvárané ale čochvílka bude dunst...
..a tak vám prajem nádherné volno, ak nemusíte do roboty a inak len pohodu...
..
3 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

lujza.j Pozri príspevok
sa ti machruje ked nemáš na obzore Slovnaft
Tip na výlet: na bicykli po hrádzi a dookola Slovnaftu, cieľ :bufet "Koniec sveta".

Byval som na ubytovni NITRA vo Vlčom hrdle v r. 2005 .....
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...ako čo najrýchlejšie zistím právoplatnosť rozhodnutia?..odpovedia mi, ak napíšem email?...alebo zavolám?....lebo sa mi nechce trepať do TO...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Medzinárodný deň Bozkávanie

Z Wikipédie, slobodnej encyklopédie


6.júla je Národný deň Bozkávanie v Spojenom kráľovstve . [1] Tento sviatok bol nedávno prijatý po celom svete robiť júla 6. Medzinárodný deň alebo bozkávanie bozk Svetový deň. [2]
Myšlienka Medzinárodného dňa Bozkávanie je, že veľa ľudí môže zabudnúť jednoduché radosti spojené s bozkávanie k bozkávanie boží, na rozdiel od bozkávanie ako obyčajnúformalitu sociálne alebo predohra k ďalšej činnosti. Bozkávanie môže byť príjemným zážitkom sama o sebe. Je to výraz a skúsenosti intimity . Medzinárodný deň Bozkávanie nie je tak komerčne ako Deň svätého Valentína .

0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Indeed Pozri príspevok
Tip na výlet: na bicykli po hrádzi a dookola Slovnaftu, cieľ :bufet "Koniec sveta".

Byval som na ubytovni NITRA vo Vlčom hrdle v r. 2005 .....
..

..Indy, ja chodím zásadne len pešo a so psom..a uznaj, tomu šarkanovi to nemôžem urobiť!..daj iný tip!...okolo slofnaftu jedine, keby dávali benzím zadara...
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
buchač Pozri príspevok
...najchutnejšie je asi to CwsL......žeby soľ ???
stihol si, ešte kým som to vymazala, koťuha jedna...
Tam bol strašne dlhý link, nenakopčila som celý
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Tweety Pozri príspevok
Medzinárodný deň Bozkávanie

Z Wikipédie, slobodnej encyklopédie


6.júla je Národný deň Bozkávanie v Spojenom kráľovstve . [1] Tento sviatok bol nedávno prijatý po celom svete robiť júla 6. Medzinárodný deň alebo bozkávanie bozk Svetový deň. [2]
Myšlienka Medzinárodného dňa Bozkávanie je, že veľa ľudí môže zabudnúť jednoduché radosti spojené s bozkávanie k bozkávanie boží, na rozdiel od bozkávanie ako obyčajnúformalitu sociálne alebo predohra k ďalšej činnosti. Bozkávanie môže byť príjemným zážitkom sama o sebe. Je to výraz a skúsenosti intimity . Medzinárodný deň Bozkávanie nie je tak komerčne ako Deň svätého Valentína .

..

..kuriatko, ja radšej scískanec...
1 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

pepsikova Pozri príspevok
..

..kuriatko, ja radšej scískanec...
Veď to idú ruka v ruke.
1 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
pepsikova Pozri príspevok
...ako čo najrýchlejšie zistím právoplatnosť rozhodnutia?..odpovedia mi, ak napíšem email?...alebo zavolám?....lebo sa mi nechce trepať do TO...
Volala by som, na maily majú časúúúúúúúúúú, škoda hovoriť....
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
No a boškávanec som teda dneska nedostala

Sťažnosť mám dať písomne do lampárne?
Či?

Ach idem ja makať, faktúr plný stôl....
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Aj som si dal raz vylet na bicykli od Prístav-Prístavny Most-pravý breh Dunaja-most Lafranconi-Vajnory-Pezinok-Pezinská Baba-Lozorno-Dubravka-Karlova Ves-Lamač-Nová scéna ...ďalej som už nevládal ... ešte som stihol posledný BUS ku Slovnaftu
vtrepal som doňho bicykel a nechal som sa odviesť na zastavku Slovnaftská....

...skoro som zomrel vtedy......
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
AlaNR Pozri príspevok
Volala by som, na maily majú časúúúúúúúúúú, škoda hovoriť....
..

..zavolala som a babenky boli veľmi ochotné, vraj aj poštou môžem poslať, potvrdia a pošlú späť!...som im vďačná, nerada by som sa prehnala v tomto horku!..
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Indeed Pozri príspevok
Aj som si dal raz vylet na bicykli od Prístav-Prístavny Most-pravý breh Dunaja-most Lafranconi-Vajnory-Pezinok-Pezinská Baba-Lozorno-Dubravka-Karlova Ves-Lamač-Nová scéna ...ďalej som už nevládal ... ešte som stihol posledný BUS ku Slovnaftu
vtrepal som doňho bicykel a nechal som sa odviesť na zastavku Slovnaftská....

...skoro som zomrel vtedy......
..

..ešteže také nápady nemávaš často!..škoda by ťa bola!...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
AlaNR Pozri príspevok
No a boškávanec som teda dneska nedostala

Sťažnosť mám dať písomne do lampárne?
Či?

Ach idem ja makať, faktúr plný stôl....
..

..makať v tomot teple?..len friško, pokiaľ sa dá dýchať..neskôr to bude zas naumretie..
0 0
Estetic Estetic

Estetic je offline (nepripojený) Estetic

Ludia,neverte slepo každej reklame,Savo do bazena kde kupete deti nepatrí.Keby som chytila toho gaunera čo má tuto reklamu na svedomí,užil by si.
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Estetic Pozri príspevok
Ludia,neverte slepo každej reklame,Savo do bazena kde kupete deti nepatrí.Keby som chytila toho gaunera čo má tuto reklamu na svedomí,užil by si.
..

..kedysi, keď mali moji synkovia bazén, tak som dávala trošičku ajatinu-dostať v lekárni..je na dezinfekciu a neškodí, ak si decko logne!..savo by som veru nedala!...
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Estetic Pozri príspevok
Ludia,neverte slepo každej reklame,Savo do bazena kde kupete deti nepatrí.Keby som chytila toho gaunera čo má tuto reklamu na svedomí,užil by si.
určite nikto nenaleje do bazena 10 litrov.....

v nejakej homeopatickej koncentrácii 1:1 000 000 nemože uškodiť.....
0 0
Estetic Estetic

Estetic je offline (nepripojený) Estetic

Indeed Pozri príspevok
určite nikto nenaleje do bazena 10 litrov.....

v nejakej homeopatickej koncentrácii 1:1 000 000 nemože uškodiť.....
Tak sa podte posadiť ku mne na stoličku do ambulancie.Ved preto som začala pátrať čo sa deje s tými deťmi.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať