Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
pepsikova Pozri príspevok
..

..mojík, nepokúšaj...včera som si doniesla od teba kúsok fantastickej snehovej dobroty, schovala do špajze a fčil som si spomenula, že niečo mám , tak som doniesla do kuchyne , zašuchotal alobal a to si nevidela, s akou rýchlosťou sa hadi vyplazili z dier...a ako velebili Lubenku, že by sa nám zišla doma, keď vie také maškrtky robiť...
Pepsi maj zľutovanie, veď som po operácii a ja tu natriasam brucho, čo sa rehocem. Ale vidíš, že aj Lui potvrdila žravosť pred splnom......
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
terezamaria Pozri príspevok
Pepsi maj zľutovanie, veď som po operácii a ja tu natriasam brucho, čo sa rehocem. Ale vidíš, že aj Lui potvrdila žravosť pred splnom......
..

..no, nesmej sa, popraskajú ti švíčky!..
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

misoft Pozri príspevok
Ešte lepšie: v Blave len oznámia, že napadne a je kalamita
Ale potom ste si zle vychovali tych vasich vodicov, lebo pri pocte aut na parkovisku je vychodniarov ovela viac ako tych domorodych BA
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..no teda..ja som ešte nevidela vychovaného vodiča..ale zas- som nemusela vidieť všetko!..a neznamená, že každý východniar si donesie do BA aj počasie...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
..no teda..ja som ešte nevidela vychovaného vodiča..ale zas- som nemusela vidieť všetko!..a neznamená, že každý východniar si donesie do BA aj počasie...
Pepsi dnes mohli, večer bola určite diaľnica teda obchvat zacpatý...... ako každú nedelu....
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..išla som ešte, pokiaľ zhasnem, kuknúť, čo je nové...neviem, načo som sa tam hrabala, lebo sa na noc akurát tak rozčúlim..tu, aha!..
http://aktualne.atlas.sk/dzurinda-o-...nsko/politika/

...a bola by veľká sranda, keby sa tá opica vyšetrovala dôkladne a našili by mu všetko, o čo sa pričinil...

..kurňa, ja som tuším tú gorilu zle čítala, nakoniec tam ten miki ani nebol!!..faktom to na neho našili
http://aktualne.atlas.sk/fico-je-v-gorile-podozrivy-mal-by-sa-priznat-tvrdi-lipsic/slovensko/politika/


..a dosť skeptický názor novinára- gorila sa nevyšetrí...ale pipšic tvrdí, že hej..uvdíme..
http://aktualne.atlas.sk/kniha-o-gor...ko/spolocnost/
Naposledy upravil pepsikova : 05.02.12 at 21:41
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...som zvedavá, kam sa podel video...ako sa vrátil domov, nebol tu...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

už som na neho myslela, veľa krát.... bol asi raz..
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
..išla som ešte, pokiaľ zhasnem, kuknúť, čo je nové...neviem, načo som sa tam hrabala, lebo sa na noc akurát tak rozčúlim..tu, aha!..
http://aktualne.atlas.sk/dzurinda-o-...nsko/politika/

...a bola by veľká sranda, keby sa tá opica vyšetrovala dôkladne a našili by mu všetko, o čo sa pričinil...

..kurňa, ja som tuším tú gorilu zle čítala, nakoniec tam ten miki ani nebol!!..faktom to na neho našili
http://aktualne.atlas.sk/fico-je-v-gorile-podozrivy-mal-by-sa-priznat-tvrdi-lipsic/slovensko/politika/


..a dosť skeptický názor novinára- gorila sa nevyšetrí...ale pipšic tvrdí, že hej..uvdíme..
http://aktualne.atlas.sk/kniha-o-gor...ko/spolocnost/
samo sa to
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

z inej témy:http://robsaleh.wordpress.com/2012/02/04/za-koho-kopu-organizatori-protestov-gorila/

t
ento je najzaujímavejší a údajne hlavný aktér protestov:
Peter Pčolinský – jeden z organizátorov protestov, brat Vladimíra Pčolinského z ktorého urobil Lipšic policajného kapitána z civila hneď po prijatí do štátnej služby, predtým robil poskoka KDH a s policajnou prácou nemal vôbec nič spoločné. Tento organizátor je podľa môjho názoru garantom, že sa o KDH bude na protestoch taktne mlčať (narozdiel od ITP Gorila) http://www.cas.sk/clanok/216203/brat...e-lipsica.html
3 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

pepsikova Pozri príspevok
..no teda..ja som ešte nevidela vychovaného vodiča..ale zas- som nemusela vidieť všetko!..a neznamená, že každý východniar si donesie do BA aj počasie...
no ja som vychovana a zial zatial prinieli len mraz, sneh nechali doma, to asi ze jazdu na nom nezvladaju, preto im je lepsie v BA. Ale uz prestanem rypat....Mne vychodniari naozaj nevadia (len ked nemam kde parkovat, tak si zanadavam), ked sa vedia lepsie presadit ako my z ostatnych kutov Slovenska, tak nieco v nich asi je nie?
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

nika.sum Pozri príspevok
no ja som vychovana a zial zatial prinieli len mraz, sneh nechali doma, to asi ze jazdu na nom nezvladaju, preto im je lepsie v BA. Ale uz prestanem rypat....Mne vychodniari naozaj nevadia (len ked nemam kde parkovat, tak si zanadavam), ked sa vedia lepsie presadit ako my z ostatnych kutov Slovenska, tak nieco v nich asi je nie?
a to este netusis kolki vychodniari sa skryvame za bratislavskymi ECV a dokonca si tu aj dane platime
1 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

Píšem Vám želanie na začiatku nového týždňa - dobré ráno, dobrú chuť pri raňajkách ... ... a pekný celý týždeň, nech sa Vám stanú len príjemné veci, ktoré Vás potešia, nech sa Vám nestane a nemusíte písať o tom, čo Vás rozčúlilo...
7 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobré ráno vám a krásny deň prajem...alabutík asi ešte spí, tak budem potichu, , ale aspoň kaficu dám na stôl a ako hovorí lu vyššie, nech nám je len dobre celý týždeň...
.. a asik idem opáčiť labutíka, či nezmrzol...
4 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

pepsikova Pozri príspevok
..

..mojík, nepokúšaj...včera som si doniesla od teba kúsok fantastickej snehovej dobroty, schovala do špajze a fčil som si spomenula, že niečo mám , tak som doniesla do kuchyne , zašuchotal alobal a to si nevidela, s akou rýchlosťou sa hadi vyplazili z dier...a ako velebili Lubenku, že by sa nám zišla doma, keď vie také maškrtky robiť...
Tak vyhlás konkurz na ,,Lubenku" a jednoducho im vyber manželku,však na väčšine sveta to takto funguje dodnes,to len naše zemepisné šírky sú šibnuté.
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
nika.sum Pozri príspevok
no ja som vychovana a zial zatial prinieli len mraz, sneh nechali doma, to asi ze jazdu na nom nezvladaju, preto im je lepsie v BA. Ale uz prestanem rypat....Mne vychodniari naozaj nevadia (len ked nemam kde parkovat, tak si zanadavam), ked sa vedia lepsie presadit ako my z ostatnych kutov Slovenska, tak nieco v nich asi je nie?
..

..joj, nik, fšak fšetci sme vychovaní, nyje?..a keby v blave nebola polovica východu, tak je to ešte furt prešporok..a keby prešporok vedel, že sa mu tam nalodí východ, urobil by vyššie zátarasy..šak..noo...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
BXLmiami Pozri príspevok
Tak vyhlás konkurz na ,,Lubenku" a jednoducho im vyber manželku,však na väčšine sveta to takto funguje dodnes,to len naše zemepisné šírky sú šibnuté.
..

..joooj, mojík, ja som ich už aj s mojim dôchodkom ponúkala, inzeráty dávala, ružovou mašličkou previazala,aj na náhradné diely za polovičnú cenu by som ich dala,len zatial ich argumenty proti mojim sú silnejšie......taká hotová lubenka tak skoro u nás nebude...
1 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

No to vieš Pepsi,ked je to mama hotel,chceš babofku,máš babofku,tak ich máš do penzie.Myslela som ich penzie.Keby si pri príležitosti nového roku Draka vyhlásila program urob si sám a nauč sa variť a piecť,Lubenka by bola za mesiac.
5 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..no, mojík, do huby si trafia aj s tým, čo si sami naklochnia, na to ma ani moc nepotrebujú...nezostáva mi len čakať na zázrak...hádam ich osvieti...
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

1Dara Pozri príspevok
a to este netusis kolki vychodniari sa skryvame za bratislavskymi ECV a dokonca si tu aj dane platime
ja viem, ved sa s mnohymi aj kamaratim. Ved sme predsa vsetci Slovaci nie?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať