Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
pavol54 Pozri príspevok
vieš koho bolia kríže? Ten koho nikto neprikryje!
No, musíme sa teda s drahým nad tým zamyslieť

Len čo, keď je pol metra odo mňa a mám pocit, že ležím pri elektrickom ohrievači
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač Pozri príspevok
...hm ....nestačím sa diviť ......že aké novinky sa dozvedám ....
...poopravím vetu ...

" krče vznikaju aj od preťaženia končatín, niekedy aj od klimatických vplyvov...."........................niekedy vo vzájomnej symbióze ....
a doplním aj od nedostatku niektorých prvkov v tele v súvislosti napr s nesprávnou činnosťou ľadvín
0 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
lujza.j Pozri príspevok
mňa v jednom roku kamarát...nasťahovali sme sa do tohto bytu...nebol tu plyn a elekt.sporák už tu tiež nebol...čakala som na montáž plynomeru.....60pohárov som gendžila na kempingovom variči
ešte je v pivke....
moje nervy... to muselo byť veselé klobúk dole

po včerajšom džeme ďalšia samovražedná misia - idem žehliť na Prime začal Receptár, pri Přemkovi Podlahovi sa dobre žehlí
1 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Nazdravíčko!





A vybehnite na ulicu, už sa rútim so zmrzlinovým vozíkom, nebudem dlho čakať, lebo sa mi náklad rozpustí

4 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

buchač Pozri príspevok
...hm ....nestačím sa diviť ......že aké novinky sa dozvedám ....
...poopravím vetu ...

" krče vznikaju aj od preťaženia končatín, niekedy aj od klimatických vplyvov...."........................niekedy vo vzájomnej symbióze ....
Ja mávam kŕče, keď nemám nohy v teple. Zakrytá som bola iba tenkou dekou, aby som sa nepotila. Mne to stačilo, ale nohám nie. Tým musím večer pridať dvojitú deku, lebo sa zas nevyspím.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

ivuliatko Pozri príspevok
moje nervy... to muselo byť veselé klobúk dole

po včerajšom džeme ďalšia samovražedná misia - idem žehliť na Prime začal Receptár, pri Přemkovi Podlahovi sa dobre žehlí
Ja som prala a chvíľu počkám, pozberám, aby som sa mohla realizovať so žehličkou. Za kôš prádla neožehlený od minulého prania - myslela som, že sa ochladí a vyzerá to tak, že sa aj tak pri žehlení budem potiť Žiadne ochladenie a potrebujem už niektoré veci z koša. Tak musím žehliť aj keď je v kuchyni teplých 28 stupňov.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Sláva! Konečne niekto tam hore zatiahol (už sa ten Oskarko nerehlí ako debil ), ba dokonca niekto hore aj nábytok sťahuje (možno si o chvíľu aj škrtne (zablýska) a otvorí ten kohútik.
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Tak tu praží jak v trópoch, v byte 31, na slnku 47, v chládku 35. Nepomôže nič, ani prievan, ani ventilátor, ani sprcha. Keď človek spod nej vylezie, je mokrý do minúty znova.

Schlaďte sa aspoň zmrzlinkou.
3 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

No - radoval som sa predčasne! Hrmenie je fuč, oblaky zredli a ten debil rozpálený zase pripaľuje. Po vode ani známka.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..potok dnes prebrázdený 5x, tuším sa mi aj krče v labkách vyliečili,z tej chladnej vody.. ale fakt, škodí mi to teplo...tak dám aspoň podvečernú kafu sem a kopec zmrzliny..to podľa vašej predstavy, obrázky nemám...aj melon môžem prihodiť...žltý..mňamm...
..a pohodu vám prajem..
3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..waaau, som nevidela terezkinu zmrzku, ona má fajnovú...ja som z oneskorenej stránky písala...tak dáme..mňňňammm...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Povedala som ti ze budem pripravena za 15 minut..tak mi prestan volat kazdu pol hodinu

4 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

wagner Pozri príspevok
Ja mávam kŕče, keď nemám nohy v teple. Zakrytá som bola iba tenkou dekou, aby som sa nepotila. Mne to stačilo, ale nohám nie. Tým musím večer pridať dvojitú deku, lebo sa zas nevyspím.
miesto deky...aj tebe jedny
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ja som sa vrátila ....bola som sa opalúvať...trošku D-čka na kosti....voda v poho, až močka, ale lepšie ako doma kapať....boli aj psičekovia vedľa mňa sa zložili.....jedna boxerka a 7mes. labroško, veľký ako slon ten náš normálny krpček...hodila som reč s chlapom...povedal, že tiež im všetko likvidoval tak isto ako náš Brunki....ale boli zlatí celý čas sa vedeli zahrať.....aby toto nebolo málo ešte prišli s jack russellom a to bol "konec japonec" ten chudáčik celý čas štekal...úplne v kuse....nepochopiteľné ako niekto príde k jazeru so psom ktorý sa bojí vody....utrpenie pre všetkých...
idem teraz k bratovi.....takže bude zoznam s jeho novou fešandou....
posielam mokrú handru na čelo.....
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Rozalka Pozri príspevok
U nás doma už druhý deň prebieha akcia "Sčítanie mackov s kúpaním": práčka 11x (opraných mackov 120), ešte na zajtra ostalo pár kôl, nestíhajú sa sušiť.
Hlásim hotovo, 17 praní
Medveďov 168
Ak by ráno hlásili dačo iné, neverte tomu
5 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..v mojej kuchyni 34 teplých...a teplomer strážia dvaja mackovia..tiež by sa im zišlo okúpať...ale to asi s tými ostatnými, čo sú vo vreci, asi 16 ich tam je...a dva visia v šatníku, troch som upratala hadovi z izby...a to, prosím, nikto u nás nezbiera medvede...
1 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

ta de to,niet kto poliat polia
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pepsikova Pozri príspevok
..v mojej kuchyni 34 teplých...a teplomer strážia dvaja mackovia..tiež by sa im zišlo okúpať...ale to asi s tými ostatnými, čo sú vo vreci, asi 16 ich tam je...a dva visia v šatníku, troch som upratala hadovi z izby...a to, prosím, nikto u nás nezbiera medvede...
Tak v mojej kuchyni tiež teplých 26, robím prievan, vetrík sem-tam fúkne. Nie je to síce veľa, ale aspoň ten vzduch nemusím naháňať
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

lujza.j Pozri príspevok
miesto deky...aj tebe jedny
Ďakujem, to je fajn. Aspoň nebudem mať kŕče
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Už ste si skontrolovali? http://www.topky.sk/cl/13/1316246/In...ice-uzivatelov-
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať