Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Naivne som si myslela, že dva škopky mi na marhule budú stačiť...
Nevie, odkiaľ sa berú, ale dva škopky sú plné a dva 20 litrové kýble čakajú na vyštíkanie...
Zbytok ešte nespadol zo stromu... hrúza a des
A to sme sa dokonca báli, aby bolo aspoň na jednu dávku do pálenice.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

wagner Pozri príspevok
Ja som prala a chvíľu počkám, pozberám, aby som sa mohla realizovať so žehličkou. Za kôš prádla neožehlený od minulého prania - myslela som, že sa ochladí a vyzerá to tak, že sa aj tak pri žehlení budem potiť Žiadne ochladenie a potrebujem už niektoré veci z koša. Tak musím žehliť aj keď je v kuchyni teplých 28 stupňov.
Tak prádlo pozberané, požehlené. Prežila som to teplo a išla som sa von schladiť. Ale už sa kuchyňa chladí, prievan spravený, semo tamo vánok však do rána ochladí
1 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

No zbohom, to by tu vyzeralo Jeden lepší(Čarnogurský) ako druhý http://aktualne.atlas.sk/hrusovsky-n...nsko/politika/
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Inak v záhrade bolo teraz o deviatej super.
Vetríček pofukoval, tichúčko, keby ma nebola kontrolovala drahomilovaná suseda, ktorá tam akurát mala súrnu robotu s cuketami, tak je to lážo plážo...
Dom máme cca 40 ročný, takže tieto steny keď naťahajú teplo, tak sme jak v rúre... Vonku je božsky.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

misoft Pozri príspevok
No - radoval som sa predčasne! Hrmenie je fuč, oblaky zredli a ten debil rozpálený zase pripaľuje. Po vode ani známka.
Neľutuj, mohli ste dopadnúť aj takto http://aktualne.atlas.sk/presov-zasi.../dnes/regiony/
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

už ste videli takého blbca ako som ja....minulý týždeň som cez net uzavrela pzp-čko...dnes že vypíšem šek a ja už neviem v akej poisťovni....mala som napísané iba všetky čísla na šek a adresu ne....myslela som si že kooperatíva....tak som šupla do gugla číslo účtu.....a že komunálna poistovna....že by tým teplom
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Konečne už aj tu prší - slabo, ale predsa. A naokolo nebeské ohňostroje.
3 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
U nás nezaprší a nezaprší, ale predsa aspoň maličkosť poteší - zamračená obloha a VIETOR (inokedy mi lezie na nervy, že často fučí, ale teraz som rada), máme poriadny prievan krížom-krážom a konečne sa tu dá dýchať, v byte labužníckych 26 stupňov.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
wagner Pozri príspevok
No zbohom, to by tu vyzeralo Jeden lepší(Čarnogurský) ako druhý http://aktualne.atlas.sk/hrusovsky-n...nsko/politika/
...keby k tejto kandidátke došlo , radšej Hrušovského budem voliť ako Čiernokabátnika.......

...len tak , z princípu , aj keď sú obaja v tej istej strane ......

...Černokňažník a disident ?????.........he , ako je / boli potom možné všetky okolnosti , vymoženosti v totáči okolo jeho rodiny ???....
...skutoční komunisti nedostali také podmienky na štúdium a iné , ako on a jeho rodina...

...veľmi krátky životopis ......véééééľmi ....
http://sk.wikipedia.org/wiki/Ján_Čarnogurský
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

wagner Pozri príspevok
No zbohom, to by tu vyzeralo Jeden lepší(Čarnogurský) ako druhý http://aktualne.atlas.sk/hrusovsky-n...nsko/politika/
Keby kandidovali,voliť ich na milion% nebudem,ale prezradte mi,v čom je lepší Mečiarov advokát?Ved ked vznikli všetky tie poisťovne a pravidlá v zdravotníctve za ktoré teraz všetci platíme,bol jeho pravá ruka a právnická hlava.Tak neviem.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobré ráno vám..posielam kávu a čajík a chcela by som, aby ste mali kludný a pohodový týždeň, žiadne prílišné teplo, žiadne nervy ani stavy, aby vás nikto nenajedoval a aby ste sa mali na čom smiať..gépées naštelovaná, prihodím žinčicu, plechofkové a vodu a šup,pozdrav pre Vieroč,očko, macku, aničky a alabuta, a tak, okolo, pre všatkých...a padám het...ale vrátim sa!..tak-fajn vám dnes...


..
4 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

Pekný začiatok týždňa a trošku humoru:

Asi budem chorá, už druhý deň ma bolí hrdlo," hovorí sekretárka

účtovníčke.
"Tak na to viem skvelý recept,"odpovie jej ona.
"Mňa keď bolelo minule hrdlo, vyfajčila som môjmu mužovi a bola som ok."
Na druhý deň sa sekretárka vrhne k účtovníčke a nadšene jej vykladá:
"Ty, naozaj mi to pomohlo! Len tvoj muž, keď som mu ho fajčila stále
nemohol uveriť, že to bol tvoj nápad!...:"
2 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

Podarilo sa to 2x poslať, asi z tej horúčavy.
Pekný začiatok týždňa a trošku humoru:
----------------------------------

Asi budem chorá, už druhý deň ma bolí hrdlo," hovorí sekretárka

účtovníčke.
"Tak na to viem skvelý recept,"odpovie jej ona.
"Mňa keď bolelo minule hrdlo, vyfajčila som môjmu mužovi a bola som ok."
Na druhý deň sa sekretárka vrhne k účtovníčke a nadšene jej vykladá:
"Ty, naozaj mi to pomohlo! Len tvoj muž, keď som mu ho fajčila stále
nemohol uveriť, že to bol tvoj nápad!...:"
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
pepsikova Pozri príspevok
...dobré ráno vám..posielam kávu a čajík a chcela by som, aby ste mali kludný a pohodový týždeň, žiadne prílišné teplo, žiadne nervy ani stavy, aby vás nikto nenajedoval a aby ste sa mali na čom smiať..gépées naštelovaná, prihodím žinčicu, plechofkové a vodu a šup,pozdrav pre Vieroč,očko, macku, aničky a alabuta, a tak, okolo, pre všatkých...a padám het...ale vrátim sa!..tak-fajn vám dnes...


..
káva doletela, díkes...pozdravujem Vieroč, dúfam, že sa už naoddychovala dosť a chystá sa domov................HURÁ...u nás kropkuje a pohrmuje....chcela som pozbierať uhorky, lebo ráno ešte žrali upíri jedni, no nič, veď blato z toho trochu asi nebude...

ráno mi nešiel net...no to je hrúza, človek je jak v izolačke- nevie ,čo nové vo svete a na účte.... skoro som im preplatila úver...tak som tam volala a po 10 rokoch ho mám konečne splatený...šťastný to deň...hneď som rušila trvalý príkaz

hádam sa aj rozprší.... pekný dník vám!
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

to je pre dakoho pekny start noveho tyzdna-v Kauflande sa prechadzali 4 ludia s direktorom,potom visvitlo uze su zo SOI,kedze som ich videl ze isli do sukromnej mäsiarne,kde vsetko od podlahy,,lustrovali,,
1 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

u mňa po hodoch konečne všetko upratané, jedlo sa spapalo skoro všetko, a čo sa nezjedlo, dopapajú dnes, nevarím alebo som mala napísať - dopapajú, dnes nevarím?
vonku fajne, pod mrakom 27° kľudne tak môže byť až 9.7.2013

sedemnástka ešte spí, je vymordovaná zo včera, bola tu sestra s deťmi, najprv ju vytrápili Hanka so Simonkou v bazéne
potom 1.r Šimonko, tej je do nej zbláznený, keď ju vidí, len k nej sa pýta a teraz má také obdobie - motacie - sám ešte nechodí, stačí mu jeden prst podať, a samozrejme jedna osoba, čo sa motá s ním no a včera to bola Martinka že nabehala kilometre
0 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

...Ivanka a ziadne hodkove maradiky nezostali ?..
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

že maradíky - to moja teta používa, tento výraz, keď chce niečo pre sliepočky či zostali maradíky
zostali, aj adoptovaný pes a mačky si prišli na svoje a ušlo sa aj sliepočkám
a oskar zas vypeká, mraky niekam odfúklo

a mne blbne počítač, mrzne robím výplaty a bojím sa, že prídem o údaje, už aj idem zálohovať
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

cely zivot tuzim zbohatnut a aka ironia teraz mam zlatu zilu ktora my je tak na .....
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

trisestri Pozri príspevok
cely zivot tuzim zbohatnut a aka ironia teraz mam zlatu zilu ktora my je tak na .....
ale furt si natom lepšie, ako je ten chudák, čo má zlatú žilu z plechu

http://petosoft.szm.com/Pages/Vtipy.htm
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať