Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

trisestri Pozri príspevok
ta najdem na Terase,ta ked nie ta na Furci /alebo Nad jazerom?/

A ešte si zabudol KVP, Ťahanovce, Myslava, ..............ha.
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

MarcelkaT Pozri príspevok
A ešte si zabudol KVP, Ťahanovce, Myslava, ..............ha.
ta vidis,sama sa prezradis,kde ta najdemeKVP12/78
0 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

trisestri Pozri príspevok
ta vidis,sama sa prezradis,kde ta najdemeKVP12/78
A išče aj Koš.Nová Ves, Barca,Kavečany, Rozhanovce, Šaca,Moldava, Pereš a okolica 15 km - to tiš patra pod Košice .Či ne?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..tak, tepiš kúpený...ale sranda!..prišla som do trendu a pýtam si ten koberec, čo majú na letáku, taký krásny a zlacnený...a chalanisko, taký had dlhý-že oni nemajú nič v akcii!...ma zvrtlo mierne, však reku, som v trende a na letáku to je!...som mierne podvýšila môj aj tak vysoký tón a vyšiel taký skrátený hadík a vraj, pani, tento je v akcii na polovičku!...a to presne ten môj vytypovaný!!!...a prečo nemáte zmenenú cenu?..už máte otvorené dve hodiny!..(ja som medzičasom obehla aj TO autom)...no tak chlapík pomeral, odrezal, idem platiť- a problém!..nemajú vydať!...skoro ma ***blo!...tak šup so syníkom do auta na pumpu-nerozmieňame-kúpiť olej-a poďmeho po tepich!...vonku dunst, nervy v predeli od rána,no, skoro nádherný deň!...:-(
...syník medzičasom mal čas rozmýšlať a tak vymyslel, že či by som, akože za stratený čas, nemohla navariť plnenú papriku...(raz ma zavrú za vraždu,naozaj)

..a prídem sem a tu žiadna káva, ani voda, ani špinavé šálky nemal kto umyť!...
...a to ma, prosím pekne, hneď ráno nasrjedovala sociálna poisťovňa...ešteže tá baba v BA na ústredí bola milá a ochotná..inak dnes za seba neručím...

...som zabudla- v kotli už bubloce 8 velikánskych , naplnených paprík...takže, ak by niekto, talieriky do radu, prosím...knellu si kúpte!..
Naposledy upravil pepsikova : 10.07.12 at 14:19
1 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

pepsikova Pozri príspevok
..tak, tepiš kúpený...ale sranda!..prišla som do trendu a pýtam si ten koberec, čo majú na letáku, taký krásny a zlacnený...a chalanisko, taký had dlhý-že oni nemajú nič v akcii!...ma zvrtlo mierne, však reku, som v trende a na letáku to je!...som mierne podvýšila môj aj tak vysoký tón a vyšiel taký skrátený hadík a vraj, pani, tento je v akcii na polovičku!...a to presne ten môj vytypovaný!!!...a prečo nemáte zmenenú cenu?..už máte otvorené dve hodiny!..(ja som medzičasom obehla aj TO autom)...no tak chlapík pomeral, odrezal, idem platiť- a problém!..nemajú vydať!...skoro ma ***blo!...tak šup so syníkom do auta na pumpu-nerozmieňame-kúpiť olej-a poďmeho po tepich!...vonku dunst, nervy v predeli od rána,no, skoro nádherný deň!...:-(
...syník medzičasom mal čas rozmýšlať a tak vymyslel, že či by som, akože za stratený čas, nemohla navariť plnenú papriku...(raz ma zavrú za vraždu,naozaj)

..a prídem sem a tu žiadna káva, ani voda, ani špinavé šálky nemal kto umyť!...
...a to ma, prosím pekne, hneď ráno nasrjedovala sociálna poisťovňa...ešteže tá baba v BA na ústredí bola milá a ochotná..inak dnes za seba neručím...

Pepsi moja, nesrdí sa lebo to škodí "kráse" a potom by sme koho mali, kto nám navarí kafičko, čajík,.....?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
MarcelkaT Pozri príspevok
Pepsi moja, nesrdí sa lebo to škodí "kráse" a potom by sme koho mali, kto nám navarí kafičko, čajík,.....?
..

..ale mojík, tomu šporáku je luftjedno, aká špatná či krásna postaví naň variť vodu!...a chapeš, nyje- od 19-stky to už bude len horšie!...teda, s krásou, myslím...to už ide dole potokom:-)
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
pepsikova Pozri príspevok
..tak, tepiš kúpený...ale sranda!..prišla som do trendu a pýtam si ten koberec, čo majú na letáku, taký krásny a zlacnený...a chalanisko, taký had dlhý-že oni nemajú nič v akcii!...ma zvrtlo mierne, však reku, som v trende a na letáku to je!...som mierne podvýšila môj aj tak vysoký tón a vyšiel taký skrátený hadík a vraj, pani, tento je v akcii na polovičku!...a to presne ten môj vytypovaný!!!...a prečo nemáte zmenenú cenu?..už máte otvorené dve hodiny!..(ja som medzičasom obehla aj TO autom)...no tak chlapík pomeral, odrezal, idem platiť- a problém!..nemajú vydať!...skoro ma ***blo!...tak šup so syníkom do auta na pumpu-nerozmieňame-kúpiť olej-a poďmeho po tepich!...vonku dunst, nervy v predeli od rána,no, skoro nádherný deň!...:-(
...syník medzičasom mal čas rozmýšlať a tak vymyslel, že či by som, akože za stratený čas, nemohla navariť plnenú papriku...(raz ma zavrú za vraždu,naozaj)

..a prídem sem a tu žiadna káva, ani voda, ani špinavé šálky nemal kto umyť!...
...a to ma, prosím pekne, hneď ráno nasrjedovala sociálna poisťovňa...ešteže tá baba v BA na ústredí bola milá a ochotná..inak dnes za seba neručím...

...som zabudla- v kotli už bubloce 8 velikánskych , naplnených paprík...takže, ak by niekto, talieriky do radu, prosím...knellu si kúpte!..
že sme neumyli riad , tak posielam syníkovi, ale s paradajkovou omáčkou a zemiakovou kašou...nech nečaká

Klikni a zobrazí sa väčšia verzia obrázku.

Názov:  10072012112.jpg
Zobrazení: 16
Veľkosť:  53.0 KB
0 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

hnedoočka Pozri príspevok
teraz som začala o sebe pochybovať......a to som si myslela , že som dosť chápavá

to ťa operovali tak rýchlo, že si si to ani nevšimla, alebo si tam bola do niekoho tak zahľadená? či by tá dávka slivovice bola prisilná? nemchápem...
Očko,

čo nemchapeš, tam sú takí experti , že si ani nevšimneš, že Ťa "operovali" kurňa nech si ma neprajú keď pôjdem na kontrolu, také hovädziny som dávno nečítala čo mám tentokrát popísané v správe.....Ty kokso z príjmu......doktor ma ani nevidel, len sestra podala ošetrovateľovi lístok na rtg a sono, a mám tam 1/2 A4 popísané vyšetrenie, ale aby som len nahartusila , tak starostlivosť naozaj super na oddelení, to musím uznať.....

ľudkovia, ešte nevládzem dlho pri počítači, ale keď mi bude lepšie, napíšem každému.....objímam....
0 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

..tak, nam dnes havinko zmenil plan..mali sme ist do marketu kupit laminatovu podlahu, no, ale po vcerajsej tabletke na odcervenie cele doobedie presedel vo vani v kupelni..
..teraz uz vysamponovany pekne buvinka pod skrinou..
..no a u nas sme dojedli tiez posledne plnene papricky..boli super..mne sice chybali gulky, tie mam radsej ako cele stiplave papriky..
DSC00930.jpg  
1 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

pepsikova Pozri príspevok
..tak, tepiš kúpený...ale sranda!..prišla som do trendu a pýtam si ten koberec, čo majú na letáku, taký krásny a zlacnený...a chalanisko, taký had dlhý-že oni nemajú nič v akcii!...ma zvrtlo mierne, však reku, som v trende a na letáku to je!...som mierne podvýšila môj aj tak vysoký tón a vyšiel taký skrátený hadík a vraj, pani, tento je v akcii na polovičku!...a to presne ten môj vytypovaný!!!...a prečo nemáte zmenenú cenu?..už máte otvorené dve hodiny!..(ja som medzičasom obehla aj TO autom)...no tak chlapík pomeral, odrezal, idem platiť- a problém!..nemajú vydať!...skoro ma ***blo!...tak šup so syníkom do auta na pumpu-nerozmieňame-kúpiť olej-a poďmeho po tepich!...vonku dunst, nervy v predeli od rána,no, skoro nádherný deň!...:-(
...syník medzičasom mal čas rozmýšlať a tak vymyslel, že či by som, akože za stratený čas, nemohla navariť plnenú papriku...(raz ma zavrú za vraždu,naozaj)

..a prídem sem a tu žiadna káva, ani voda, ani špinavé šálky nemal kto umyť!...
...a to ma, prosím pekne, hneď ráno nasrjedovala sociálna poisťovňa...ešteže tá baba v BA na ústredí bola milá a ochotná..inak dnes za seba neručím...

...som zabudla- v kotli už bubloce 8 velikánskych , naplnených paprík...takže, ak by niekto, talieriky do radu, prosím...knellu si kúpte!..
..no pepsi, to si mohla uz rovno do nitry zatahnut..bolo by sa vam tej plnenej papriky uslo..
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j


ja len tak....
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Anna Garajova-Hruskova Pozri príspevok
..tak, nam dnes havinko zmenil plan..mali sme ist do marketu kupit laminatovu podlahu, no, ale po vcerajsej tabletke na odcervenie cele doobedie presedel vo vani v kupelni..
..teraz uz vysamponovany pekne buvinka pod skrinou..
..no a u nas sme dojedli tiez posledne plnene papricky..boli super..mne sice chybali gulky, tie mam radsej ako cele stiplave papriky..
..

..že cmuka posielam na ňufáčik bredíkovipitíkovi, je krásny..kuká, ako moj šarkan, keď ho vtrepem do vane, akoby som ho týrala!..
..a papriča je navarená, 8-litrový kotol a 8 velikánskych paprík a 4 guľky...mám dosť dnes!...
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lujza.j Pozri príspevok

ja len tak....
..

..mojík, tú šaraticu len chatárom poslať, za to, že majú 25 v chalupe!...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

podvečerná .....
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..no a k tej fajnej zmrzke posielam ftip:

Liliputanka pride k doktorovi...Pan doktor nieco ma strasne reze medzi nohami...
Doktor : sadnite si hore na postel....pokuka posmatra a hovori...Hotovo...
Liliputanka skoci dole a hovori: parada uz to nereze ...co ste spravil???
Doktor: zavinul som vam gumaky


...a okrem ftipu, čoklíškovi šli dnes parôžky...
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

http://www.topky.sk/cl/100314/131653...-so-silikonmi-
toto sa mi dnes páčilo je to časť kometáru v diskusii k danému článku....

Najkrajšie to raz vysvetlila Věra Chytilová -
"No jo. Mužský. Ti nestárnou. Šediny je zdobí, brýle jim svědčí, vrásky jsou sexy. Žádné křečové žíly. Žádná celulitida. Žádné klimakterium. A pak z ničeho nic zdechnou
."
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova
...a okrem ftipu, čoklíškovi šli dnes parôžky...
dakujééém... moc..moc, dnes zase roz*ebaná lišta v kuchyni....servítky zo stola...zo stola si zobral papierový obal z vajec a tááák...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pepsikova Pozri príspevok
..
..mojík, tú šaraticu len chatárom poslať, za to, že majú 25 v chalupe!...
...mojík .....
...chatár má chatu...
...chalupár zasa chalupu....
lujza.j 23 Minutes Ago #15993
no ved ja som to tak aj myslela...:-D ked machrujú, že majú 25, tak nech sa aspoň poriadne pose*ú...:-P
...jááááj ......kua .......ledva polky stískam.........
...ups ....už mám blato na ihrisku ....

P.S.:
...he...dám aj fotečky ???...akože " blatka ".......
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

buchač Pozri príspevok
...mojík .....
...chatár má chatu...
...chalupár zasa chalupu....

...jááááj ......kua .......ledva polky stískam.........
...ups ....už mám blato na ihrisku ....

P.S.:
...he...dám aj fotečky ???...akože " blatka ".......
daj....si "mäkký".....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j Pozri príspevok
daj....si "mäkký".....
....

0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať