Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

potesilo ma dnes, ze pan veterinar si poradil s Alinkom a konecne ma ostrihane pazuriky - jooooj ako sa mu to nepacilo, som ho musela pripucit na ten stol - este ze mal nahubok, bo by sme boli dohryzeni aj doktor aj ja

nepotesilo dnesne vysetrenie - doktor posiela moje cysty pod kudlu ... a pritom si tak spokojne nazivame ... no nic, nachvilu sa nastahujem do spitala
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

[QUOTE=pepsikova;2101434]...dobré ráno vám prajem...krásne, poumývané,lebo v noci jemne popršalo a tak sa dá aj dýchať celkom fajn a v mojej kuchni je len 28 teplých- to oslavujem jak víťazný február...

Prosím Ťa, kde popršalo, zíram jak vizír. U nás nič, zase si bola súkromníčka, nedopraješ, nepošleš
0 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

...aby ste vedzeli, na chalúpke máme aj latrínu, tak tam móžem sedzet aj celý den...muchy bzučá, nad hlavu lítá jastráb... no idylka

Dotrepala som sa z mesta a hned som sem išla na doping. Narehotala som jak ...šak víte...

Kurňa buchy, zase si s nyma vykorčuloval, ale nemali nám závidzet.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Jarka 1 Pozri príspevok
...aby ste vedzeli, na chalúpke máme aj latrínu, tak tam móžem sedzet aj celý den...muchy bzučá, nad hlavu lítá jastráb... no idylka

Dotrepala som sa z mesta a hned som sem išla na doping. Narehotala som jak ...šak víte...

Kurňa buchy, zase si s nyma vykorčuloval, ale nemali nám závidzet.
...he .......

Ja v nedeľu odchádzam domov , mančaft je potrebné šmariť do roboty...zvykne na víkend dôjsť...
Pondelok je pre mňa pracovný ...pobehať po úradoch , mamu navštíviť ....a podobne ...
Vymeniť špinavé ošatenie za čisté ..
Do 24 hodín som nazad ....
Tak je to hlavne počas celého leta ...no začínam už z jara a končím až do neskorej jesene...
0 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

A pani buchačovú chalúpka tiež baví? Môj najprv nebol veľmi nadšený, ale teraz, keď sa v piatok večer vycapíme na terásku a vykúkame srnku aj babysrnku, jastraby nad hlavou, tak chrochtá blahom.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Jarka 1 Pozri príspevok
A pani buchačovú chalúpka tiež baví? Môj najprv nebol veľmi nadšený, ale teraz, keď sa v piatok večer vycapíme na terásku a vykúkame srnku aj babysrnku, jastraby nad hlavou, tak chrochtá blahom.
poznám pravidelne pri raňajkách sa srnky pasú asi 20 metrov od cesty ale teraz už nie a bažanty hned vedľa cesty už sa mi neúspešne ponúkali známi že prídu na podnájom ale s flintou
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Jarka 1 Pozri príspevok
A pani buchačovú chalúpka tiež baví? Môj najprv nebol veľmi nadšený, ale teraz, keď sa v piatok večer vycapíme na terásku a vykúkame srnku aj babysrnku, jastraby nad hlavou, tak chrochtá blahom.
...ale hej ....oddýchne po robote ......vegetuje a o vnučku sa stará s dcérou ...
...ja so zaťkom sa realizujeme inak ....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pavol54 Pozri príspevok
poznám pravidelne pri raňajkách sa srnky pasú asi 20 metrov od cesty ale teraz už nie a bažanty hned vedľa cesty už sa mi neúspešne ponúkali známi že prídu na podnájom ale s flintou
...stopy vysokej v snehu na dvore vidno...
...kunu mám v jaskyni.....
...diviakom sa vo večerných hodinách , že kua , vyhýbam...
...líšky sú bežná vec ...

...
....
.....
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

hmmm ... niekto ma zalusk na kosicku nemocnicu?

http://kosice.korzar.sme.sk/c/645143...sa-sporia.html
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...


misoft

2 Hours Ago #16001 Len osem? A 4 guľky? Šak ja niekedy na posedenie zhltnem dve + 1 guľka - a to som o dve hodiny lačný!..

..ja sa nebojím, žeby si bol po mojej paprike o dve hodiny hladný...každá jedna naplnená bola ako statná banícka päsť !...také papričiská som kúpila na trhu...a chlebík máme chlebový, nie penový, takže istotne by si do rána vydržal,mojko,nebojnišť!...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..a keďže je už Hírem a Sulejman, tak vám posielam dolče s gustom, aby ste neboli opustení a hádam mi niekto vysvetlí, aký je rozdiel medzi chatou a chalupou..ja som z mesta, také detaily mi nič nehovoria...jedine, ak by mi tykali..inak nič!...

..pohodu a fajn večer vám prajem, dnes som vymenila teplomer v kuchyni v nádeji, že ten starý klame...ale aj tento nový je taký istý..pod 30 nejde a nejde...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
[QUOTE=wagner;2101903]
pepsikova Pozri príspevok
...dobré ráno vám prajem...krásne, poumývané,lebo v noci jemne popršalo a tak sa dá aj dýchať celkom fajn a v mojej kuchni je len 28 teplých- to oslavujem jak víťazný február...

Prosím Ťa, kde popršalo, zíram jak vizír. U nás nič, zase si bola súkromníčka, nedopraješ, nepošleš
..

..no ja skôr na teba myslím , ak je čiernota, aby ti škody nenarobilo!...
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

[QUOTE=pepsikova;2101975]
wagner Pozri príspevok
..

..no ja skôr na teba myslím , ak je čiernota, aby ti škody nenarobilo!...
A prečo si krúpy nenecháš a ku mne nepošleš iba čistý dáždik? háááá
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

[QUOTE=pepsikova;2101974]..a hádam mi niekto vysvetlí, aký je rozdiel medzi chatou a chalupou..ja som z mesta, také detaily mi nič nehovoria...jedine, ak by mi tykali..inak nič!...

Taká múdra a nevieš? No tak chalupa býva väčšinou bývalý rodinný dom - domček, domčúrik. Chata sa zvykne stavať na účely rekreácie hneď od základov.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pepsikova Pozri príspevok


misoft

2 Hours Ago #16001 Len osem? A 4 guľky? Šak ja niekedy na posedenie zhltnem dve + 1 guľka - a to som o dve hodiny lačný!..

..ja sa nebojím, žeby si bol po mojej paprike o dve hodiny hladný...každá jedna naplnená bola ako statná banícka päsť !...také papričiská som kúpila na trhu...a chlebík máme chlebový, nie penový, takže istotne by si do rána vydržal,mojko,nebojnišť!...
Ja som oberala papriky mali dĺžku 19 cm a pri stopke boli široké 8 cm.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
[QUOTE=wagner;2101981]
pepsikova Pozri príspevok

A prečo si krúpy nenecháš a ku mne nepošleš iba čistý dáždik? háááá
..

..keby si natiahla hadicu z jazera, tak máš postrek zadara furt..malé more pod nosom a vody nemáš!...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

wagner Pozri príspevok
Ja som oberala papriky mali dĺžku 19 cm a pri stopke boli široké 8 cm.
a máš ich vo fólii?
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

[QUOTE=pepsikova;2102000]
wagner Pozri príspevok
..

..keby si natiahla hadicu z jazera, tak máš postrek zadara furt..malé more pod nosom a vody nemáš!...
Keby si Ty vedela čo v tom jazere fšeličo je. Kedysi som mala rozbory z prvej ruky. Ja si tam ani malíček neomočím a ostatným sa čudujem, že sa tam kúpu
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

lujza.j Pozri príspevok
a máš ich vo fólii?
Áno, ale mám aj vonku kápiu a tá je tiež taká istá veľká. Len čakám kedy bude červená
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

1Dara Pozri príspevok
hmmm ... niekto ma zalusk na kosicku nemocnicu?

http://kosice.korzar.sme.sk/c/645143...sa-sporia.html
Odjakživa.Hádaj kto.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať