Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...zakázala by som zákonom a striktne dala dodržiavať, aby pred diváka nechodili rečniť politici, ktorí ee za ee každým slovom ee ékajú,hmkajú, a nemajú čo povedať...platilo by to hlavne pre pažitňanskú,ale aj ivet našu a im podobné...tiež by sa nesmeli okývávať, predkláňať, zbytočne hýbať hlavou do neurčitých smerov a cvičiť hornou časťou tela pred kamerou...lebo fakt- televízor za to nemôže, ale to, čo dnes hentá hviezda predvádzala, odhliadnuc od toho slovenčina, výrečnosť, tak akože nech sa nikto na mňa nehnevá (ale aj sa môžete)-jeden hnus...


..no a konečne som dokončila ten foteluš,šarkan sa už nemusí báť, že si na vytrčenej strune odrie noštek...

...a nezaprší, nezaprší...ani za svet!...posielam gusta s dolčem, lungom a espressom...(obrázky si nájdite)
3 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Koho najviac na Porade nenávidíš, nehanbi sa, povedz pravdu - v ss-ke by si pokojne povedal- nenávidia, riešia, podhadzujú polená,chceli by nas vidieť ako klačíme na skrvavených kolenách-my zatiaľ stojíme a fackáme ich po hlavách-pravda vyjde na povrch-zasa ich raz dostala...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Stanislav 1975 Pozri príspevok
celá tá SDKÚ je trápná jak nikto...sa mi páči ako strašia Smerom-ale keby boli aspoň rovnocenní, ale to mi pripadá ako keď mravec "skáče" do slona...- všetko to chcú teraz zachrániť žitňanskou...

akože všimnite si aj niečo iné-teraz pri tých diskusiach- Smeráci sú úplne v pohode, usmievajú sa, úplne uvoľnení aj v tej debate žitnanskej s maďaričom to bolo vidieť ako v pohode maďarič vystupoval a žitňanská mala výraz umierajúceho koňa, v každej vete to jej ééééééééé,tápala, nevie nič...
a v markíze počiatek v pohode zotrel mikloša- všimnite si aj mikloša- už to nieje ten sebaistý človek- už je to len nejaký duch...
Remek vraj mal sestru, neviem či nie je Žitňanská,
Na TA3 mal ivanko taký čudný pohľad asi je v úzkych.
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

9 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Podáva sa podvečerná káva a k nej zákusok....nech Vám chutí....
5 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pavol54 Pozri príspevok
Remek vraj mal sestru, neviem či nie je Žitňanská,
Na TA3 mal ivanko taký čudný pohľad asi je v úzkych.
...iba ak nevlastná ......že ľavoboček ....
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j


by som len žrala.... "štero na patero"
2 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
terezamaria Pozri príspevok
Podáva sa podvečerná káva a k nej zákusok....nech Vám chutí....
To čo je na spodku, nejaký keksík?
+ krém zo zlatých klasov a bielok? vypadá úchvatne, milujem takéto jednoduché, nepremaslované zákusky
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..a čo sa dnes pôstime?..ja teda určite, ale toto tu vyzerá ako úpadok kaviarne...ani klobáska, ani pečené knellovepšozelo..ništ!..hm-hm...
..tak dám amoksiklav a mám dosť do rána...a dopijem ten čučočaj..ohnezucker...joooj...ale aspoň Jodie kuknem...
..fajn večer vám teda..no..
1 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

pepsikova Pozri príspevok
..a čo sa dnes pôstime?..ja teda určite, ale toto tu vyzerá ako úpadok kaviarne...ani klobáska, ani pečené knellovepšozelo..ništ!..hm-hm...
..tak dám amoksiklav a mám dosť do rána...a dopijem ten čučočaj..ohnezucker...joooj...ale aspoň Jodie kuknem...
..fajn večer vám teda..no..
pepsi, nech sa páči...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pespi alebo pečené rebierka...
alebo
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pečené jablká v čokoláde
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

aj niečo od smädu..
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač Pozri príspevok
...iba ak nevlastná ......že ľavoboček ....
či eeeekanie nie geneticky získané
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...toto je najlepšia kaviareň na svete!!!...všetko je tu hneď, zázraky na počkanie...fajn nám tu...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
pavol54 Pozri príspevok
či eeeekanie nie geneticky získané
..

..neviem, čím sa to získava, to eekanie, ale toto by si nemali politici dovoliť, hlavne nie pred kamerou...je to hnus, taká reč, ona sa tá asi nikdy nevidela ani nepočula, celá dôležitá žitňanská...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

pepsikova Pozri príspevok
..

..neviem, čím sa to získava, to eekanie, ale toto by si nemali politici dovoliť, hlavne nie pred kamerou...je to hnus, taká reč, ona sa tá asi nikdy nevidela ani nepočula, celá dôležitá žitňanská...
Ara(papagáj na výber lístkov z klobúka) už nemala koho iného vybrať, ostatní majú evidentne príbuzenstvo v ZOO.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Neviem, mám strašnú dilemu a chcem ísť do toho- v Niké je kurz na to že sa Sdkú nedostane do parlamentu 4,7- rozmýšlam že to za tisíc eur risknem...
0 0
Zimama Zimama

Zimama je offline (nepripojený) Zimama

Heslo týždňa :
3 0
Zimama Zimama

Zimama je offline (nepripojený) Zimama

...a k tomu niečo na každodenné ľahšie prežitie - ak bude ešte stále taká (hnusná) zima :
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať