Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

Oliwa Pozri príspevok
Bárka :
http://fotky.sme.sk/fotografia/52751/barka

Várka :
http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:A...8sKeH3M_hUSL6q

Nič v zlom, ale asi si už naozaj prepracovaná ... Viem, o čom to je, ja túto činnosť momentálne prevádzkujem tiež... Len dúfam, že si fakt nezávarala tri plné bárky uhoriek, či...?
....teda na tej barke by si fajnovo lodickuvalo....sice aj nakladacky by sa niekde v strkarni dobre v nej predavali..no nechcem uz vidiet ziadne uhorky..takze boli to varky..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Anna Garajova-Hruskova Pozri príspevok
..a vies, ze je to celkom dobry napad, zislo by sa ich prevetrat..lenze to by som potrebovala predpripravu..tusim dam vnukovi ultimat..naucis ma na korculach a potom budu euricka....inak sb za mnou dnes po meste nevladal..ze som jak rychlik..to robi to behanie so psikom..uz som zase vo forme..
..

..mojík, nech ťa vnúčko naučí po kockách na námestí korčuliť, aby si vedela aj ako brzdiť pred obchodmi!..lebo to je ináč, ako rozbehnúť sa po asfaltke s kamionmi za prdelkou (ako ja!), prikrčiť sa k zemi (na korčuloch), aby ťa vietor nešmaril do kanála!...jáááj, to bývali zážitky...a teraz akurát tak šarkan ma naháňa!..
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

dievčatá ja som kedysi korčuľovala ako "vítr" aj teraz by som.... len mám takých zopár súkromných fóbii a jedna z nich je že sa zje**m a zlomím si bedrový klb
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa



pepsikova

24 Minutes Ago #16204 ..joooj, Oliv, však to je kamka, to pre celú kaviareň nazavárala!..preto "bárka!




...kamka nech nabudúce dá na pľac avízo , že zavára pre celú kaviareň , lebo v tom prípade som sa ja mohla venovať bohumilejšej činnosti... trebárs upratovaniu špajze, do ktorého sa mi vóbec, ale teda že vóbec nechce... Pepsi, už si oddýchnutá...?
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Anna Garajova-Hruskova Pozri príspevok
....teda na tej barke by si fajnovo lodickuvalo....sice aj nakladacky by sa niekde v strkarni dobre v nej predavali..no nechcem uz vidiet ziadne uhorky..takze boli to varky..
A čo tak preorientuvat sa na marhule?
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

lujza.j Pozri príspevok
dievčatá ja som kedysi korčuľovala ako "vítr" aj teraz by som.... len mám takých zopár súkromných fóbii a jedna z nich je že sa zje**m a zlomím si bedrový klb
Aj ja si už dávam pozor. Na korčule ma nikto nedostane Však len toť nedávno som sa z....la na chodníku na vlastných a mesiac som sa z toho kurírovala. No na korčuliach keby som padla, tak neviem či by nebolo zemetrasenie v polovici okresu
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

lujza.j Pozri príspevok
dievčatá ja som kedysi korčuľovala ako "vítr" aj teraz by som.... len mám takých zopár súkromných fóbii a jedna z nich je že sa zje**m a zlomím si bedrový klb
... mala som kolegyňu... kúpili korčule, tak hneď večer ich musela vyskúšať, jak sa na nich lítááá... dolítala na druhý deň do roboty s rukúúú v sádre...
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Oliwa Pozri príspevok
A čo tak preorientuvat sa na marhule?
To jej akože ponúkaš? Lebo neviem či by to prežila, asi má toho zavárania už plné zuby
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Oliwa Pozri príspevok
... mala som kolegyňu... kúpili korčule, tak hneď večer ich musela vyskúšať, jak sa na nich lítááá... dolítala na druhý deň do roboty s rukúúú v sádre...
Ja som sa tak išla učiť lyžovať, keď som chodila asi do šiestej triedy ZDŠ. Večer, aby ma nikto nevidel ma brat ťahal na lyžiach za byciklom A narazila som na kameň, noha praskla a bola tri mesiace v sadre
0 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
Oliwa Pozri príspevok
... mala som kolegyňu... kúpili korčule, tak hneď večer ich musela vyskúšať, jak sa na nich lítááá... dolítala na druhý deň do roboty s rukúúú v sádre...
kamarátkina mama si v deň 60. narodenín zlomila ruku na skateboarde
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

wagner Pozri príspevok
To jej akože ponúkaš? Lebo neviem či by to prežila, asi má toho zavárania už plné zuby
Ponúkam jej tip na inú farebnú orientáciu, keď už zelenú nemôže... Také júlové know-how...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Oliwa Pozri príspevok
A čo tak preorientuvat sa na marhule?
..

..no oddýchnutá..dnes som dokončila detaily a už som sa obzerala po návode, ako sa naučiť kožovať..decko povedalo, že mi šiši, nuž tak zajtra otvorím mašinu a niečo pošijem..páčili by sa mi nové podušky na sedačku do obývky..nudím sa, no!...kolko máš tých marhulí?..či sa ujde aj do pohárov,zavarila by som ich ja veru friško.-)...
1 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Oliwa Pozri príspevok
Ponúkam jej inú farebnú orientáciu, keď už zelenú nemôže...
Myslím si, že ona už nechce žiadnu kombináciu farieb Mne keby si ponúkla robotu, keď som riadne narobená, tak nechci vedieť, ako by som za to poďakovala
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ja ako decko som išla von šmykla som sa na ľadíku bolo to v zime a skydla som sa tak, že kľučná kosť zlomená, ale inak som veľmi šikovná ked som bola s mojim deckom na zimáku...inštruktáž.... "ked spadneš okamžite ruky z ladu preč" skydla sa s rozprestretými prstami a už sme boli aj na pohotovosti...narazili jej do prstov...
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pepsikova Pozri príspevok
..

..no oddýchnutá..dnes som dokončila detaily a už som sa obzerala po návode, ako sa naučiť kožovať..decko povedalo, že mi šiši, nuž tak zajtra otvorím mašinu a niečo pošijem..páčili by sa mi nové podušky na sedačku do obývky..nudím sa, no!...kolko máš tých marhulí?..či sa ujde aj do pohárov,zavarila by som ich ja veru friško.-)...
Šťastná to žena, čo sa nudí. A vôbec ako vyzerá tá nuda?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..ja náhodou na koliečkové korčulky nedám dopustiť!..páčil sa mi ten pohyb, rýchlosť, volnosť, vietor!..nádhera voľačo!..dnes som moje očistila, hodila s nimi reč, potešila ich, že tento rok si ešte musia oddýchnuť a na rok obnovíme kamarátstvo, ak fšetko dobre pôjde!..potešili sa, moje milé korčulky!..nespadla som, nezlomila si nič, chce to len odvahu a presvedčenie, že nič sa mi nemôže stať!..tak ja...

...a keďže luí nič nedáva, ani žiadne marháče sa tu neservírujú, padám het..poteším sa chvílku s Hausom a hádam zaspím..poslúchajte a nyje že sa niekto zjeondie a udrie si palec!..dobrú noc vám..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
wagner Pozri príspevok
Šťastná to žena, čo sa nudí. A vôbec ako vyzerá tá nuda?
..

..keď chodíš po dome a kukáš, do čoho by si pichla!..ja nemám záhradu,čiže mám dosť času...aj nudy...
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pepsikova Pozri príspevok
..

..keď chodíš po dome a kukáš, do čoho by si pichla!..ja nemám záhradu,čiže mám dosť času...aj nudy...
Ja sa nenudím ani v zime. Všade kde sa pozriem trčí robota
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

pepsikova Pozri príspevok
..

..no oddýchnutá..dnes som dokončila detaily a už som sa obzerala po návode, ako sa naučiť kožovať..decko povedalo, že mi šiši, nuž tak zajtra otvorím mašinu a niečo pošijem..páčili by sa mi nové podušky na sedačku do obývky..nudím sa, no!...kolko máš tých marhulí?..či sa ujde aj do pohárov,zavarila by som ich ja veru friško.-)...
Za pol igelitky ... som dostala dnes večer - to je len tak na zjedenie a na koláč... Ja mám už marhuľový lekvár navarený a pripravený na zimný spánok. Ja som sa nepýtala kvóóóli marhulám, ale špajzi, Pepsi ... že či si už zreparuvaná , tú by mi trebalo dať do pucu, vymaľovať a tak... detto čo u Teba... musíme vymeniť chladničku, tak by sa patrilo dať ju pri tej príležitosti do richtigu...
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

wagner Pozri príspevok
Ja sa nenudím ani v zime. Všade kde sa pozriem trčí robota
Preventívne sa až tak dôkladne nepozerám
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať