Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Oliwa Pozri príspevok
Za pol igelitky ... som dostala dnes večer - to je len tak na zjedenie a na koláč... Ja mám už marhuľový lekvár navarený a pripravený na zimný spánok. Ja som sa nepýtala kvóóóli marhulám, ale špajzi, Pepsi ... že či si už zreparuvaná , tú by mi trebalo dať do pucu, vymaľovať a tak... detto čo u Teba... musíme vymeniť chladničku, tak by sa patrilo dať ju pri tej príležitosti do richtigu...
..

..zadaj súradnice, naštelujem gépées...a na víkend máš vymalováno a aj upratano...
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

wagner Pozri príspevok
Šťastná to žena, čo sa nudí. A vôbec ako vyzerá tá nuda?
Wagner, netušila som, že Ty si Božena Němcová... keď som prečítala prvé tri slová...
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Oliwa Pozri príspevok
Za pol igelitky ... som dostala dnes večer - to je len tak na zjedenie a na koláč... Ja mám už marhuľový lekvár navarený a pripravený na zimný spánok. Ja som sa nepýtala kvóóóli marhulám, ale špajzi, Pepsi ... že či si už zreparuvaná , tú by mi trebalo dať do pucu, vymaľovať a tak... detto čo u Teba... musíme vymeniť chladničku, tak by sa patrilo dať ju pri tej príležitosti do richtigu...
Ja som tiež dnes robila poriadok v špajzi. Nepotrebné už vyradené, zajtra s tým spravím poriadok. A zase bude dlhý čas pokoj.
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Namontovala som tu fotobunku na svetlo, tak sa nevyhovárajte, že vyhorela žiarovka
4 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
..ja náhodou na koliečkové korčulky nedám dopustiť!..páčil sa mi ten pohyb, rýchlosť, volnosť, vietor!..nádhera voľačo!..dnes som moje očistila, hodila s nimi reč, potešila ich, že tento rok si ešte musia oddýchnuť a na rok obnovíme kamarátstvo, ak fšetko dobre pôjde!..potešili sa, moje milé korčulky!..nespadla som, nezlomila si nič, chce to len odvahu a presvedčenie, že nič sa mi nemôže stať!..tak ja...

...a keďže luí nič nedáva, ani žiadne marháče sa tu neservírujú, padám het..poteším sa chvílku s Hausom a hádam zaspím..poslúchajte a nyje že sa niekto zjeondie a udrie si palec!..dobrú noc vám..
kočeny kedže sa ochladilo tak servírujem.....
a chrumkám piškoty.....
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Dav Pozri príspevok
Preventívne sa až tak dôkladne nepozerám
Však aj ja sa tvárim, že ju nevidím.
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lujza.j Pozri príspevok
kočeny kedže sa ochladilo tak servírujem.....
a chrumkám piškoty....
..

..tú piškotlu som pre istotu odpratala, ...ale také papučky som ešte nezabudla, uheklujem ti, ak chceš!...
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa



wagner

3 Minutes Ago #16229 Dnes nie som hladná, zjedla som kopu papriky.

Takže teraz máš v žalúdku pikant...
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

lujza.j Pozri príspevok
ja ako decko som išla von šmykla som sa na ľadíku bolo to v zime a skydla som sa tak, že kľučná kosť zlomená, ale inak som veľmi šikovná ked som bola s mojim deckom na zimáku...inštruktáž.... "ked spadneš okamžite ruky z ladu preč" skydla sa s rozprestretými prstami a už sme boli aj na pohotovosti...narazili jej do prstov...
S ľadovými korčuľami som kamarátka doteraz,a istota na ľade mi pomáha aj bez nich. Ale veru na Štedrý deň na poľadovici som sa pekne zosypala, musela som si koleno obdarovať obväzom a reparoidom, teda heparoidom. S kolieskovými som kamarátka s.r.o.. Potrebujem servis na dvíhanie z lavičky a osobnú asistenciu pri usadení na lavičku po skončení korčuľovania , aj štýl je trošku ako s plienkami
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j



pepsikova

1 Minute Ago #16234 ..dala by som si uhorku...aj dve...


ešte pre niečo zbehnem?
1 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
A takéto korčulky by ste nechceli?

4 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..joj, taká kváška!..fakt idem het, lebo môj žalúdok sa so mnou vadí, dnes je, chudák, len o jednej paprike a pol knedli..nebolo kedy!...lui, už si dostala tú krabicu?..
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Aááách, jedlo, škvrŕŕŕk.... menia nám plyn, tak mám dnes a zajtra šporák mimo provoz. Dnes sme boli aj bez vody a bez WC, tak som jedálny a nápojový lístok prispôsobila chodu bytu, a som hladná... ale nebudem naprázdno prehĺtať len ja
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...šmarjááá, reklama , vraj "klavin, mužom hneď"...odpadnem...(som počula prvýkrát, vraj "klavír, mužom hneď)
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

zajtra idem s krpcom na cvičák....na polroka...každý piatok a nedela.... som zvedavá, či tá devastácia bytu sa trošku upraví.....decko zahlásilo...že pre neho nachystáme pamlsky a pre nás lexíky /lexaurin/
2 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Aby nemal malý toľko chlpov, pripravili sme mu čistú deku a na sedačku prestreli osušku. Výsledok? Malý pelášil z deky preč a na osušku sa uvelebila Wendy.
DSC00067.jpg  
4 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Dav Pozri príspevok
Aby nemal malý toľko chlpov, pripravili sme mu čistú deku a na sedačku prestreli osušku. Výsledok? Malý pelášil z deky preč a na osušku sa uvelebila Wendy.
..

..nádherné Wenduškyne očká a aj čo si myslí:.."čo sa ten červík kam šuchce, aj tak som tu pani ja!...
...krásny záber!!..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobré ráno vám a aj krásny deň dnes..po dlhom čase sa dá dýchať normálne, bez pocitu zadusenia a tak s kafou a čajíkom posielam aj chuť do života, pohodu a oddych na celý víkend pre všetkých, aj tých, ktorí nie sú v gépées...
..môj besný pes vyžobral konček z rožka a teraz s ním hrá futbal po kuchyni!...a skučí, čo si nejdem s ním kopať!..
..zatiaľ tak..
1 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Dobre sme začali dnešný deň... piatok 13teho ... rovno sme zaspali. Asi o hodinku neskôr sme vstávali, lebo máme nástenné hodiny, ešte podľa zimného času , nikomu sa ich nechce prestavovať, šak reku sa orientujeme podľa satelitu, mobilov... no, máš ho vidieť, mne sa dobre lehnilo, starý videl nástenné hodiny, šak že ešte máme čas...
Bodaj by to bol dnes jediný kiks
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Indeed Pozri príspevok
To RZ :

zase sa nemusíš cítiť urazený ...

Je taký všeobecný názor,že na pracovné zaradenie tvojho typu sa pozerajú ľudia tak ako sa pozerajú...

Ked však Ty si spokojny a máš svoju životnú strategiu, možu ti všetci skočiť vieš na čo...
Prajem Vám všetkým dobrý deň.

Iba tak, pár slov, mal som navyše písmenká.
7 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať