Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Hansa Hansa

Hansa je offline (nepripojený) Hansa

-ľudkovia moji, kľud, dnes je piatok trinásteho. Pod mrakom, mrholí a sakramentsky sa ochladilo.
Mne osobne sa nič nechce, bodlo by: "na samote u lesa"....
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Hansa Pozri príspevok
-ľudkovia moji, kľud, dnes je piatok trinásteho. Pod mrakom, mrholí a sakramentsky sa ochladilo.
Mne osobne sa nič nechce, bodlo by: "na samote u lesa"....
pretože "zase chčije?"
(tam to tuším bolo..? )
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a tento som šlohla našej kamke na face...len nehápem,prečo to nedá aj sem, ku kafici by bodol jeden..aj dva..občas treba pretrieť monitor aj na porade, nyje iba na facebuku..no...

Jano fajčí cigaretu schovaný za garážou.
Zrazu vidí prichádzať otca, tak ju rýchlo odhodí do trávy.
Otec podíde k nemu, vlepí mu takú facku, že stena garáže mu dá druhú a zahundre:
- Tá dnešná mládež si nič neváži!
Také veľké vajgle sa ani za socíku neodhadzovali...


0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Ja sa iba pochvalim...

Dnes je to prvy krat co som pokorila hranicu -20kg od noveho roka
Niektori ludia radi nakupuju nove veci. Mne teraz robi najvacsiu radost obliect tie stare

Vsetkym krásnyyyyyyyyyyyyyy deeeeeeeeeeeeeeeeeen :P
9 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
zk24 Pozri príspevok
Ja sa iba pochvalim...

Dnes je to prvy krat co som pokorila hranicu -20kg od noveho roka
Niektori ludia radi nakupuju nove veci. Mne teraz robi najvacsiu radost obliect tie stare

Vsetkym krásnyyyyyyyyyyyyyy deeeeeeeeeeeeeeeeeen :P
..

..fuha!..tak to je dosť!..nech ti línia vydrží,aj radosť z krásnej postavy...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...začalo pršať!..pomaličky, ale hádam bude vytrvalo!..tak idem driemať, nič sa mi nechce...aj šarkan drichme...šitie počká...
0 0
Hansa Hansa

Hansa je offline (nepripojený) Hansa

zk24 Pozri príspevok
Ja sa iba pochvalim...

Dnes je to prvy krat co som pokorila hranicu -20kg od noveho roka
Niektori ludia radi nakupuju nove veci. Mne teraz robi najvacsiu radost obliect tie stare

Vsetkym krásnyyyyyyyyyyyyyy deeeeeeeeeeeeeeeeeen :P
-ja osobne som šťastná, keď zhodím dve kilá, ale 20 kg?!
Koniec-koncov, každý si rozumie sám sebe!
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Hansa Pozri príspevok
-ja osobne som šťastná, keď zhodím dve kilá, ale 20 kg?!
Koniec-koncov, každý si rozumie sám sebe!
Jasne. Bol to tvrdy boj. Konecne som v byvalej forme. Som byvala sportovkyna, takze cvicit 2x denne mi nerobilo problem. V nedelu som dala na bicykli napriklad 177km. Sa mi smeju ze ci idem na Tour de France najblizsie...

Fotka na chladnicke spred pár rokov bola motivacna.
Mat 40kg a zhodit 2kg je mozno vacsi uspech ako mat 80 a zhodit 20kg
2 0
Hansa Hansa

Hansa je offline (nepripojený) Hansa

zk24 Pozri príspevok
Jasne. Bol to tvrdy boj. Konecne som v byvalej forme. Som byvala sportovkyna, takze cvicit 2x denne mi nerobilo problem. V nedelu som dala na bicykli napriklad 177km. Sa mi smeju ze ci idem na Tour de France najblizsie...

Fotka na chladnicke spred pár rokov bola motivacna.
Mat 40kg a zhodit 2kg je mozno vacsi uspech ako mat 80 a zhodit 20kg
-v podstate ide o to, aby sa sám človek cítil dobre.
Mne osobne už vadia aj tie dve kilá navyše. Ale na druhej strane zase keď schudnem viac, tak som viac nervózna, no proste som potom "komplikovaná povaha" - čo nie je dobré
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

neverim ze Slovaci jedia malo ovocia a zeleniny-u nas sa vypredali jahody,ribezle,teraz za pol hodiny sa vypreda 150 kg malin,ale aj marhule,melony,jablka v akcii idu na dracku, takisto zo zeleniny cibula,uhorky,paprika,paradajky,cesnak /teraz boli aj borievky v ponuke/
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...som si z vďačnosti, že som taká usilovná, navarila fazuľovicu so slížami, domácimi!..vygúľať bol trošku problém, ale nakoniec pažravosť zvíťazila a falula je na tanieri!..fantastická, velikánska fazuľa od mojej kamky a domáce slíže...úžasné čosik toto!!!...komu pošlem?..
2 0
witch witch

witch je offline (nepripojený) witch

človek milujúci a chybujúci
...ľudia pomoc, už mám dve kávy, oči mi klipkajú, hlava padá na klávesnicu... spím v robote, hanba mi!...zívam, mať krčné mandle, už mi aj vypadli... chŕŕŕŕŕŕ...
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Hansa Pozri príspevok
-v podstate ide o to, aby sa sám človek cítil dobre.
Mne osobne už vadia aj tie dve kilá navyše. Ale na druhej strane zase keď schudnem viac, tak som viac nervózna, no proste som potom "komplikovaná povaha" - čo nie je dobré
Moje deti už u mňa poznajú "chudnúce" obdobia.. Rýpu do mňa.. mami, najedz sa konečne, už sa s tebou nedá vydržať..
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
pepsikova Pozri príspevok
...som si z vďačnosti, že som taká usilovná, navarila fazuľovicu so slížami, domácimi!..vygúľať bol trošku problém, ale nakoniec pažravosť zvíťazila a falula je na tanieri!..fantastická, velikánska fazuľa od mojej kamky a domáce slíže...úžasné čosik toto!!!...komu pošlem?..
Mňáááám, sladká fazuľovica so slížami, hrubými, poriadnymi domácimi... ako by som si dala!!!
Aj kúšťok údeného keby sa v nej našlo... Ohhhh!!!
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Žabinka Pozri príspevok
Moje deti už u mňa poznajú "chudnúce" obdobia.. Rýpu do mňa.. mami, najedz sa konečne, už sa s tebou nedá vydržať..
To bude ale tým, že sa človek snaží chudnúť dietou. To je na palicu. Na to som dávno zabudla. Ja jem uplne všetko. Idem z obeda - mala som cestoviny bolognese a po ceste som si v obchode kupila delissimo jogurt. mnam

Mne sa osvedčil sport tester... Viem svoju tepovu frenkvenciu pri ktorej by som mala byť aby som chudla a neuverite stačí k tomu obyčajná rýchlejšia chôdza... najviac sa mi osvedčil "babkovsky" beh (cháp: z nohy na nohu) a bicyklovanie... prípadne pre zábavu zumba a tak...

a práveže naladička je lepšia... ani nie len ten pocit zo seba, ale aj tie vyplavené endorfíny, a vyplavený stres...
1 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

pepsikova Pozri príspevok
...som si z vďačnosti, že som taká usilovná, navarila fazuľovicu so slížami, domácimi!..vygúľať bol trošku problém, ale nakoniec pažravosť zvíťazila a falula je na tanieri!..fantastická, velikánska fazuľa od mojej kamky a domáce slíže...úžasné čosik toto!!!...komu pošlem?..
..u nas este nik ani neranajkoval, nie to este obedovat..pepsi cakam..ja len za misu-pisu [s mekcenom}poprosim..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
AlaNR Pozri príspevok
Mňáááám, sladká fazuľovica so slížami, hrubými, poriadnymi domácimi... ako by som si dala!!!
Aj kúšťok údeného keby sa v nej našlo... Ohhhh!!!
..

..som tam frcla kúsok klobásky domácej, neboj, neny planá...pláva fajn!...

..a posielam kaficu popoludňajšiu, ale takú na spánok, lebo aj čas je taký, udriemaný...a witchovej posielam čokoládu..najlepšie na prebratie ...
2 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

pošli fazulovicu
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Pepsi, ja som teraz kukla do obedára, lebo polievku som ohŕdla na obed a tam - fazuľovica s hrubými slížami - študovala si jedálny lístok nášho jedlonosiča???
http://www.stravovanieulisku.sk/jedalny-listok/
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
AlaNR Pozri príspevok
Pepsi, ja som teraz kukla do obedára, lebo polievku som ohŕdla na obed a tam - fazuľovica s hrubými slížami - študovala si jedálny lístok nášho jedlonosiča???
http://www.stravovanieulisku.sk/jedalny-listok/
..

..nyjeee...ale vieš, po druhej káve sa mi tak driemalo, že som hodila šlofíka a pred tým som rozmýšlala, čo dnes budeme s deckom jesť,lebo všetkých tých rýchloviek, čo varím, keď sú horúčavy, sme už prejedení...no a ta falula ma napadla,,žeby nebola odveci!...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať