Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pavol54 Pozri príspevok
mojim základným krédom na vysokej škole bolo "Ísť na sobotu a nedeľu domov" (premením na drobné= všetky úlohy stihnúť od pondelka do štvrtka a v piatok po BORE nakopnúť š 105 )
Ja som študovala diaľkovo - každú sobotu som cestovala do TT. Päť rokov - našťastie nám skrátil štúdium zo šesť rokov na päť. Ale tých dvanásť skúšok v posledných troch semestroch boli o nervy, na scvokatenie. Neprajem nikomu. Diplomovka napísaná za tri dni - aj odkonzultovaná. Našťastie nemal veľa pripomienok, prepísala som do rána na stroji a ráno som išla na rýchlik do TT zaniesť ju zviazať. Ďaľší deň pre ňu - moja veru neschla dva dni, ako to vtedy malo byť, ktovie či sa im už dávno nerozpadla. A hneď odovzdať, lebo bol posledný termín
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

buchač Pozri príspevok
...he neverím .........

...to by si musela na Karlovej univerzite študírovať ....jedna z najstarších akademických inštitúcií ....

...a ja , že iba Vierka P. je ............................
Porovnáme si vek inak - aké máš staré deti a vnúčatá? Moje decko má 38 a najstaršia vnučka 19,5 roka. Včuľ si priznaj vek detí a vnúčat, aj keď uznávam že si sa ženil v neskoršom veku, ako som sa ja vydávala.
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

AlaNR Pozri príspevok
Zostalo ešte jedno prfo a stehénko.

Holuba posielam, už štartuje

holub pristál, posielam ho naspäť s krupičnou kašou

nemám nijaký podrobný recept, len taký - báj očko - zo skúseností
1 hrsť krupice na 1,5 dl mlieka a lyžica cukru za studena zamiešať
potom dať na oheň a miešať a miešať - do požadovanej konzistencie
nebudú hrčky, lebo to sa mi stávalo, keď som krupicu prisýpala do vriaceho mlieka
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ja mám takýto od pepsi....1l mlieka,10PL krupice,3-4PL cukru
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
wagner Pozri príspevok
Porovnáme si vek inak - aké máš staré deti a vnúčatá? Moje decko má 38 a najstaršia vnučka 19,5 roka. Včuľ si priznaj vek detí a vnúčat, aj keď uznávam že si sa ženil v neskoršom veku, ako som sa ja vydávala.
...he.....
staršia bude mať 31
prďátko čochvíľa dovrši 3
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Ja varím 0,5 l mlieka,štipku soli, od oka krupicu, sypem pomaličky do vriaceho mlieka a stále miešam. Cukrím až hotovú.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač Pozri príspevok
Pali...JOFku sem nemontuj ...a ja nevravím o krádeži , ale o následkoch zranenia...

...a už vôbec nejdem vravieť o tom , že aká sila musí 100-ku do tanku ( aj keď len cvičný náboj ) iniciovať ...
Keby henten slepák urval , tak dotyčnú vynesú s inými zraneniami ...alebo nohami dopredu ...

...he , teraz v Tv novinách ......
" ...dotyčná utierala prach a náboj jej spadol na zem , kde došlo k výbuchu ..."

...že jaká 3,14-blbovina .....
nepostrehol som o aký náboj išlo cvičný náboj (Cv) má vždy funkčnú zápalku eventuálne zápalkovú skrutku, len náplň v strele miesto trhaviny je inertná, náhoda je blbec aj v Novákoch a ak jej spadol na zápalku tak bol frmol, a strela mohla ostať na mieste vzhľadom svoju hmotnosť letieť mohla len črepina z nábojnica ešte že platí fyzika a tlaková vlna sa šíri všetkými smermi rovnako až po prvú odolnú prekážku(princíp bezzáklzových zbraní )
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

wagner Pozri príspevok
Ja som študovala diaľkovo - každú sobotu som cestovala do TT. Päť rokov - našťastie nám skrátil štúdium zo šesť rokov na päť. Ale tých dvanásť skúšok v posledných troch semestroch boli o nervy, na scvokatenie. Neprajem nikomu. Diplomovka napísaná za tri dni - aj odkonzultovaná. Našťastie nemal veľa pripomienok, prepísala som do rána na stroji a ráno som išla na rýchlik do TT zaniesť ju zviazať. Ďaľší deň pre ňu - moja veru neschla dva dni, ako to vtedy malo byť, ktovie či sa im už dávno nerozpadla. A hneď odovzdať, lebo bol posledný termín
diplomovka sa dá napísať aj dobrá pisárka za deň, ale ja som podklady spracovával pol roka ceruzkou a kalkulačkou som robil kombináciu 60 rôznych vstupných hodnôt to do grafov , jedného zariadenia jedna kombinácia cca 20 vzorcov. Zásadnú chybu u mňa spravila kočenka začala písať zo starou páskou a v polovičke pri asi 20 strane jej vypovedala a nová písala inak.
Najviac ma nasraalo že som pomohol spolužiakovi s podobnou prácou on dostal pri obhajobe výborne a ja veľmi dobre (asi lépe mluvil) odvtedy som si povedal nikomu nič
Naposledy upravil pavol54 : 16.07.12 at 19:08
0 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
lujza.j Pozri príspevok
ja mám takýto od pepsi....1l mlieka,10PL krupice,3-4PL cukru
aj ja mám odskúšaný podobný - na každé deci mlieka 1 PL krupice a 1 ČL cukru - šup do vlažného mlieka, nie do vriaceho, lebo budú hrčky... ale jedna kamoška miluje takú hrčkavú a naschvál si ich tam vyrobí
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

a kukuričnú kašu s maslom a studeným mliekom poznáte? to milujem
3 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

pavol54 Pozri príspevok
a kukuričnú kašu s maslom a studeným mliekom poznáte? to milujem
Alebo aj zemiaky (uvariť riedke pyré), kukuričná krupica (zahustiť to riedke pyré, bacha, strieľa!) - uvariť kašu, dať opraženú cibuľku na masti a zapiť mliekom
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

pavol54 Pozri príspevok
a kukuričnú kašu s maslom a studeným mliekom poznáte? to milujem
kastról, šporák voda kaša pri varení prská pre záverom varenia hodiť pre zjemnenie chute trochu masla, vyliať na taniere počkať nech vychladne dolievať mlieko a jesť. toť vsio
3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...najlepšia zo všetkých kaší je aj tak "pekná kaša"...mňammm..len chute robíte..
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pavol54 Pozri príspevok
kastról, šporák voda kaša pri varení prská pre záverom varenia prípadne vyhodiť pre zjemnenie chute trochu masla, vyliať na taniere počkať nech vychladne dolievať mlieko a jesť. toť vsio
...i očeň charašó...
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

múčnu kašu poznáte? alebo aj kalkýš je špecialitka
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Ivana Š Pozri príspevok
holub pristál, posielam ho naspäť s krupičnou kašou

nemám nijaký podrobný recept, len taký - báj očko - zo skúseností
1 hrsť krupice na 1,5 dl mlieka a lyžica cukru za studena zamiešať
potom dať na oheň a miešať a miešať - do požadovanej konzistencie
nebudú hrčky, lebo to sa mi stávalo, keď som krupicu prisýpala do vriaceho mlieka

ja mám na pol litra 1dcl krupice... hádam je to aj rovnako ,a keď si nedám pozor, tak aj z toho vie byť celkom slušné šusterské lepidlo. tiež dávam do studeného nech sa nezdrcne.

Veľmo dobre sa to robí v titánových hrncoch, ništ sa nepripáli a to mi náramne vyhovuje
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...tu sa nedá any chudnúť, v tejto kaviarni!..any pri najpevnejšej vôli!...
0 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
pepsikova Pozri príspevok
...tu sa nedá any chudnúť, v tejto kaviarni!..any pri najpevnejšej vôli!...
netreba, šak sme tu samé štíhle vychudnuté sedemnástky
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
ivuliatko Pozri príspevok
netreba, šak sme tu samé štíhle vychudnuté sedemnástky
hlásim sa v počte dva kusy Vekom myslím, kilá ešte zvelebujem...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
ivuliatko Pozri príspevok
netreba, šak sme tu samé štíhle vychudnuté sedemnástky
..

..jasné...a kašami nám treba vyplniť vrásky!..juuuj, nescem byť vychudnutá,ja len tak striedmo,klobásku a také, to je delená strava, z toho sa nepriberá, ale kašše,to je tašké na noc!...
3 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať