Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobré ráno vám..káva a čajík rozposlané kam treba, aj kam nyje,po ceste si pochytajte kotlíčky...a nech vás dnes nič nenajeduje...ako mňa, hneď ráno...mňa any trak nešlafí, nebude mať kedy...čo už..krásny deň pred nami..tak nech sa vám vydarí lepšie!...


P.S.: ..pridala som do klikačiek cascadine dievčatá, kliknite im hlas...ak chcete...linky sú priložené..
2 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Dalšie hausbothové meno.A my sa vadíme či modrá,či červená.Kamoši sú to jeden ako druhý.
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Ranná rozcvička za mnou, kliky na túto pol hodinu vybavené

Rameno bolí ako besné, s Mydocalmom a Flectorovou masťou hádam vydržím do poobedia... čerta tam... aff
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
AlaNR Pozri príspevok
Ranná rozcvička za mnou, kliky na túto pol hodinu vybavené

Rameno bolí ako besné, s Mydocalmom a Flectorovou masťou hádam vydržím do poobedia... čerta tam... aff
..

..hm..nemáš čas behnúť k doktorovi, však nyje!...mydocalm je boží zázrak, podmastíš flektorom a ako prišlo, tak odíde!..si horšia ako ja!...
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
pepsikova Pozri príspevok
..

..hm..nemáš čas behnúť k doktorovi, však nyje!...mydocalm je boží zázrak, podmastíš flektorom a ako prišlo, tak odíde!..si horšia ako ja!...
zajtra idem s mamou, aj ja sa mu ukážem. Ak neprejde, tak musím vydržať...
0 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

Pekný slniečkový deň. Včera u nás popršalo a ochladilo,v noci sa dobre buvinkalo.
Pepsi vďaka za čajík.
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...idem od jedu piecť!..včera suseda robila fajnový kakaovník, tak vyskúšam...a prihodím k obedňajšej kafici...
..vonku sa fajnovo zamračilo, tak hádam aj spŕchne, aj u wagnerovej by mohlo, nech sa nemusí nadrapovať s hadicou...(ale nejde tak any o tú hadicu, len mi zas povie, že som súkromníčka-ale fšak ja jej doprajem dáždika...faaact...
1 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

pepsikova Pozri príspevok
...idem od jedu piecť!..včera suseda robila fajnový kakaovník, tak vyskúšam...a prihodím k obedňajšej kafici...
..vonku sa fajnovo zamračilo, tak hádam aj spŕchne, aj u wagnerovej by mohlo, nech sa nemusí nadrapovať s hadicou...(ale nejde tak any o tú hadicu, len mi zas povie, že som súkromníčka-ale fšak ja jej doprajem dáždika...faaact...
Pepsi, čo Ťa tak nas...rdilo ? Nem, že do koláčika prisypeš zamáčik kyanidu
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
pepsikova Pozri príspevok
...idem od jedu piecť!..včera suseda robila fajnový kakaovník, tak vyskúšam...a prihodím k obedňajšej kafici...
..vonku sa fajnovo zamračilo, tak hádam aj spŕchne, aj u wagnerovej by mohlo, nech sa nemusí nadrapovať s hadicou...(ale nejde tak any o tú hadicu, len mi zas povie, že som súkromníčka-ale fšak ja jej doprajem dáždika...faaact...
a ja čítam: idem sa od jedu upiecť! Až som sa zľakla , že bývaš v chalúpke na stračej nôžke!

wagner furt nemá vodu? u nás pŕchne každý deň , tak hady a hadice majú pokoj....no moje ruky nie, lebo furt dačo zaváram...včera lečo na spôsob

http://varecha.pravda.sk/recepty/unc...67-recept.html

díkes za kaficu, práve dopitá a počkám, či sa udarí koláčik....
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..len som kukla, poklikala na naše krásavice, banujem, že nemám dcéru,no a zase padám, blatko kysne jedna radosť,jedy ma prešli, dám ešte cigu a nech už prší§§§aspoň trochu...
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
hnedoočka Pozri príspevok
a ja čítam: idem sa od jedu upiecť! Až som sa zľakla , že bývaš v chalúpke na stračej nôžke!

wagner furt nemá vodu? u nás pŕchne každý deň , tak hady a hadice majú pokoj....no moje ruky nie, lebo furt dačo zaváram...včera lečo na spôsob

http://varecha.pravda.sk/recepty/unc...67-recept.html

díkes za kaficu, práve dopitá a počkám, či sa udarí koláčik....
Tento uncle-bens robievam každý rok, minule som obmenila, namiesto uhoriek olivy a do druhej várky zasa ananás.
Mňamota veliká!!
3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a veľmi dobrá otázka...len škoda, že nikto neodpovedá...

Dokedy chce táto spoločnosť tolerovať takéto praktiky?
3 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pepsikova Pozri príspevok
...idem od jedu piecť!..včera suseda robila fajnový kakaovník, tak vyskúšam...a prihodím k obedňajšej kafici...
..vonku sa fajnovo zamračilo, tak hádam aj spŕchne, aj u wagnerovej by mohlo, nech sa nemusí nadrapovať s hadicou...(ale nejde tak any o tú hadicu, len mi zas povie, že som súkromníčka-ale fšak ja jej doprajem dáždika...faaact...
No ja si stále myslím, že Ty tú najväčšiu vodu šlohneš pre seba a mne pustíš iba to, čo nikto nechce. Desať minút soplilo, pod kapustnými listami je sucho a ak do večera nenaprší, tak ako blbec budem musieť poliať záhradu. A to som včera večer polievala burgiňu ( s akým i sa to píše?) Od rána tu oskar na mňa vyplazoval jazyk a aj to čo som včera poliala stihlo vyschnúť.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

zaujímavé, iba škoda že sa toho asi nedožijeme http://www.aktuality.sk/clanok/21042...e-hybat-zemou/
0 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

Dnes má nasrdili a poriadne v poisťovni Union. 31.5.2012 sme dali žiadosť /osobne som odniesla/ o stave účtu k 30.4.2012 ako firma, že koľko je dĺžná. Dnes je 17.7.2012 a odpoveď nikde. Keď som žiadosť nosila tak s pracovníčkou sme sa dohodli, že mi zavola kedy mám pre to potvrdenie prísť-číslo tel.som jej nechala. Keďže tel.č. nemajú tak cez call centrum som sa nedovolala, tak potom cez Bratislavu - konečne, zistili že fakt toho 31.5. som podala žiadosť a oni ju dostali 1.6., ale na odpoveď je 30 dní. Dnes je už 47 dní. Pýtali moje tel.číslo, že dnes mi určite do 18,oo hod. oznamia stav. Stalo sa , zavolali tak za 20 minút, že môžem si to ísť za tou a tou pracovníčkou, že sú pripravené papiere. Ja ako svedomitý človek som utekala na druhý koniec mesta a nič - pracovníčka pred 10 minútami odišla, papiere nepripravené-aspoň jej kolegyne to nenašli, ani v PC- vraj som mohla prísť o 10 minút skôr tak by som ju stihla -lietať ešte neviem. Ako som mohla, keď 20 minút predtým mi oznamili, že mám to pripravené. Nech prídem zajtra - a dali mi aj kontakt na ňu, nech sa s ňou dohodnem- kedy mám prísť. To aby tie poisťovne už zrušili. Ľudí prehaňajú ako "zdutú kozu".
0 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

pepsikova Pozri príspevok
...a veľmi dobrá otázka...len škoda, že nikto neodpovedá...

Dokedy chce táto spoločnosť tolerovať takéto praktiky?

Ja chcem aby mi mesto platilo benzín, tiež elektrinu, vreckové chcem,aj električenku,......
Naposledy upravil MarcelkaT : 17.07.12 at 15:10
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

pepsikova Pozri príspevok
...idem od jedu piecť!..včera suseda robila fajnový kakaovník, tak vyskúšam...a prihodím k obedňajšej kafici...
..vonku sa fajnovo zamračilo, tak hádam aj spŕchne, aj u wagnerovej by mohlo, nech sa nemusí nadrapovať s hadicou...(ale nejde tak any o tú hadicu, len mi zas povie, že som súkromníčka-ale fšak ja jej doprajem dáždika...faaact...
Pepsi, a kde je ten kakaovník ku obedňajšej kafici? Posielam teda už predvečernú se skořicí, ale chce to niečo kakaovéé.

3 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Čo sa mi dnes stalo, čo ma potešilo a čo ma nepotešilo......
...he , že potešila ma skoro plná T 815 zeminy .....šofér sa opýtal ..." chceš , kde Ti ju vykypujem ...? "...ja , že pred bránu ....

...a čo ma nepotešilo je asi jasné ......ruky mám po kolená od toho furikovania hore - dole ...ešte dobre , že dvaja sa pristavili a bez rečí sa do roboty pustili ...
0 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

No buchy, vidím, že makáš jako ... ale výsledok stojí za to. My sme to isté mali pred týždňom a ku koncu už chlapci ledva prepletali nohami. Normálne som ich ľutovala a to nemakali moji vlastní.

.. šak, ale pripomniem, čo pepsi Vieroč odkázala... že slovo šanuvat sa any Ty nepoznáš...há?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať