Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
2 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pepsikova Pozri príspevok
..

..dobre, že si pripomenula...do polnoci ďaleko, dáme niečo?..ja som dnes len kukuricu...kde je naša wagnerová?..taký šalátik z domácej papričky a rajčinky s cibuľkou, uhorkou, a chleba s mascú...
Včuľ som prišla, doteraz som od rána pracovala ako včelička. Mám toho akurát dosť a zajtra pokračujem - to vieš, sezóna.Šalátik je pripravený, aj chleba s mascú, môžeš si prísť zobrať. Zavarené 18 pohárov 3 dcl leča s fazuľou, dám Ti. Je dobré. Tiež je uvarený bôčik na pomazánku - zajtra spracujem k tomu zeleninku, zavarím a dám do pary. Dnes som zavarila aj jablčkovú papriku - z vlastnej úrody. Boli jej síce iba 3 - sedemdecové poháre a jeden 3 decový, ale ešte rodí. Tak ešte sa mi podarí zavariť minimálne toľko. Pre mňa dosť.
5 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

A ešte som dnes varila - aj na zajtra. Na dnes a zajtra som robila švédske mäsové bochníčky ( dávno som si na ne robila chuť) a spravila som aj fašírku. Tá išla takmer celá do mrazáku, vyťahovať sa bude postupne. Tiež mám mäsový vývar z bravčového mäsa a slepačí vývar na budúce polievky . Tiež odložený v mrazáku.
4 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

AlaNR Pozri príspevok
šiflíky nepozná...
Však si ich vieš spraviť aj bez kuchárskej knižky, či nie Ak nie, pošlem recept.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

AlaNR Pozri príspevok


toť máte, šelijakú čukoládu...
Veru som si jednu na večeru práskla - chytila ma únava. Tak som na dobitie batérii použila tento trik. Ešte vydržať do pondelka, dám si pichnúť injekciu, postaví ma na nohy.
1 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pepsikova Pozri príspevok
..

...nemáme tu smajlíka, čo zalamuje rukami, to je večná škoda!!...ale taký svatý muž, ako sokol, kto si len môže myslieť, žeby on niečo...alebo voľačo!...jasné, že bude zastavené, cirkev predsa nedopustí verejné prehlásenie, že svatý muž je zlodej!..to kam by sme došli?..
Svätý muž delil takto: vyhodil peniaze hore a čo si pán boh nechytil, spadlo dole a bolo jeho Však potom delil len svoje peniaze a takto to bude brať aj cirkev.To by musel byť Bezák, aby ho potopili a nie Sokol
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
wagner Pozri príspevok
Však si ich vieš spraviť aj bez kuchárskej knižky, či nie Ak nie, pošlem recept.
čoby nie, len som ho skúšala
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Tak ja idem do zdochloviec, lebo už ledva kukám

Dobrú noc!!!
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

[QUOTE=AlaNR;2109036 Inak romo kombi som vyložila do garáže, pár rokov sa na nej nepralo, ktovie, či je ešte pojazdná...[/QUOTE]

Neboj sa nič jej nebude, to je nezmar. Ja len mini romo používam, Raz dva mám opraté,žmýkačka romo vyžmýka, akurát nebrzdí. Musím počkať kedy sa uráči zastaviť. Brzdy sú tam krátke, hneď sa odtrhnú.Nedám opraviť, škoda peňazí.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Tento evolučný medzičlánok je citlivý na svoju osobu , keby mali aspoň hygienické návyky ako zvieratá, tí dvaja šašúri nech prídu do osady po sociálkach , to bude iné tóčo
Z diskusie pod článkom. Takto zvieratá urážať.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

megastavby na NationalGeogr.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

wagner Pozri príspevok
Svätý muž delil takto: vyhodil peniaze hore a čo si pán boh nechytil, spadlo dole a bolo jeho Však potom delil len svoje peniaze a takto to bude brať aj cirkev.To by musel byť Bezák, aby ho potopili a nie Sokol
Doplňam - pravda o tom píše viac:
Hoci predsedom združenia Metropolitánik bol biskupov synovec Jozef Sokol, účet, na ktorý peniaze odišli, sa v banke podľa audítorky volal "Sokola Jan". Metropolitánik sídli v Jacovciach, kde sa Sokol narodil. Združenie tam stavia Domov dôchodcov, podľa starostu je pred dokončením. O dare od Sokola pre združenie nič nevedel.
Dar združeniu je jedným z troch hlavných podozrení, ktoré audítorka spomenula v trestnom oznámení. To podala, keď Vatikán z funkcie začiatkom júla odvolal biskupa Róberta Bezáka, ktorý po Sokolovi prevzal Trnavskú arcidiecézu.


Čítajte viac: http://spravy.pravda.sk/sokol-je-pod...#ixzz21IOyzXlU


Audítorka, ktorá skúmala účtovníctvo diecézy z rokov 2002 až 2008 zistila, že v diecéze nebolo evidovaných niekoľko desiatok účtov, na ktoré chodili cirkevné peniaze, a ani rôzne presuny medzi nimi. Z jedného z takých účtov vedených v Citibank Europe odišlo 28. januára 2008 dvadsať miliónov korún (666 000 eur). Prijal ich účet vedený v Tatra banke.
"Vzhľadom na skutočnosť, že uvedená transakcia nebola zaznamenaná v účtovníctve, obrátila som sa na vedenie arcidiecézy, či má bližšie informácie," tvrdí audítorka. Diecéza jej predložila darovaciu zmluvu, podľa ktorej mali byť peniaze určené občianskemu združeniu Metropolitánik. Darovacia zmluva nebola zaprotokolovaná v účtovníctve a "podľa informácií od vedenia diecézy ju dodatočne predložil emeritný arcibiskup Ján Sokol".


Čítajte viac: http://spravy.pravda.sk/sokol-je-pod...#ixzz21IQ5IfVL

Audítorka vyhodnotila ako podozrivú aj transakciu pri predaji pozemku cirkvi na Zlatých pieskoch v Bratislave spoločnosti Tesco. Základnú zmluvu o kúpe pozemku podľa jej zistení podpísalo Tesco s cirkvou už v roku 1999, sumu však zaplatilo v dvoch splátkach v rokoch 2005 a 2009. V prvom prípade išlo o 3,6 milióna libier poukázaných na účet cirkvi v Citibank, ktorý nebol vedený v oficiálnom účtovníctve.
"Celá transakcia bola rozdelená na kúpnu cenu a finančný dar cirkvi," píše audítorka. Z dokumentov predpokladá, že dar poslali na účet do Vatikánskej banky. Vlastníkom účtu je Ján Sokol a podľa audítorky vyhlásil, že je jeho súkromným majetkom. Z účtu neskôr prišlo 339 000 dolárov na účet UniCredit Bank Trnavskej arcidiecézy. Či išlo o celú darovanú sumu, nie je zrejmé.


Čítajte viac: http://spravy.pravda.sk/sokol-je-pod...#ixzz21IQH0yJw

0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Nepripomína Vám to niekoho? http://spravy.pravda.sk/urbani-to-s-..._sk_domace_p29
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

No do prdele - čo už budeme v telefóne posielať, keď SMS bude registrovaná skratka? (SMS - Short Message Service, SMS = Strana moderného Slovenska).
To okrem poplatku za odoslanie budeme asi platiť aj za SMS-kovanie?
A nie je náhodou SMS ako také patentované? Potom si nemôže registrovať ochrannú známku SMS, lebo je to už obsadené.
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

teraz som došla zo svadby, jak sa mi na ňu nechcelo ísť, taká bola vydarená
zabavili sme sa super idem do hajan
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Dobré ráno poraďáci!
Potrebujem súrne radu, ide o život malého mačiatka!!!!
Mača vliezlo odspodu do auta, nevie nájsť cestu von, kričí o ratu. Volala som aj na políciu, že by podľa ŠPZ zistili majiteľa a či nemajú na neho mobil....... Zatiaľ nezistili.
Kde môže byť, počujem ho pri prednom kolese pri spolujazdcovi. Sú tam nejaké hadičky, kábliky kde sa mohlo zamotať? Kto je tu z vás automechanik?
Ak šofér naštartuje rozseká ho chúďa?

Naposledy upravil hubatá : 22.07.12 at 04:57
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

hubatá Pozri príspevok
Dobré ráno poraďáci!
Potrebujem súrne radu, ide o život malého mačiatka!!!!
Mača vliezlo odspodu do auta, nevie nájsť cestu von, kričí o ratu. Volala som aj na políciu, že by podľa ŠPZ zistili majiteľa a či nemajú na neho mobil....... Zatiaľ nezistili.
Kde môže byť, počujem ho pri prednom kolese pri spolujazdcovi. Sú tam nejaké hadičky, kábliky kde sa mohlo zamotať? Kto je tu z vás automechanik?
Ak šofér naštartuje rozseká ho chúďa?

daj jej troška mliečka ona si cestu nájde nie blbá, fyzicky a mentálne zaostalé neprežijú
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975



Halooo, v tej dúbravke sú nejakí zvláštní, čudní policajti- idem večer od kmotry aj s detmi, mal som už niečo vypité a pofajčujem si pri zástavke, zaflekuje auto -vyskočia muž a žena , nabehnú a že občiansky- ja že nemám-začudovali sa a že prečo fajčím pri zástavke- ja že len dokupujem lístok a že už ma nevidia :-), tak som im povedal nech to nechajú tak a zabudnú na mňa a oni sa otočili a ufujazdili preč...-ale v petržke ma ešte žiadny policajt nekontroloval za fajčenie- čudná tá dúbravka :-)))-žijem v jednej bratislavskej časti v policajnom štáte...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobré ráno vám a krásnu nedeľu prajem..káva a čajík sú odoslané, niečo k tomu si nájdite, možno dáky svadobný koláčik pomačkaný,alebo také dačo,no a aj mačkátko hádam už bude vyprostené z cudzieho auta,chúďa..
..tak už len pohodu vám prajem , a tak...no...
3 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Dobré ránko všetkým,

hlásim čaj sa dostavil presne na miesto, vďaka.

Hub,

neboj skús jej tam, kde ju počuješ dať čo najbližšie mliečko, mala by tadiaľ kade vliezla i vyliezť.....prípadne skús majiteľovi auta, nalepiť, alebo pripnúť lístok s odkazom, aby dal pozor, že do auta mu vliezlo mačiatko, daj to i na 3 miesta, aby si to všimol.....a daj vedieť ako to dopadlo....držím palce, aby bolo v poriadku....
8 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať