Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

metla naštartovaná, smer - sever - idééém

pošlem foto, vraj tam aj net majú
8 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Prajem ti šťastnú cestu i návrat. A nezabudni foťák.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Ivana Š Pozri príspevok
metla naštartovaná, smer - sever - idééém

pošlem foto, vraj tam aj net majú
..

..šťastnú cestu a príjemný oddych ti prajem...a keď prídeš, budeš tu mať kaficu..stískanec letí...
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

maľovanie vo vode...musím skúsiť
2 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Od dnešného poobedia máme v rodine nového malého chlapiska!
Volá sa Damián, meria 51 cm a váži 4200g a má krásne iniciálky "DD".
Tak ho vítam v našom klane!
9 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

AlaNR Pozri príspevok
Od dnešného poobedia máme v rodine nového malého chlapiska!
Volá sa Damián, meria 51 cm a váži 4200g a má krásne iniciálky "DD".
Tak ho vítam v našom klane!
drobčekovi želám veľa šťastia, zdravia.... aj rodičom....
6 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Tak nech majú z neho veľa radosti.
BTW: pošli im prihlášku do Porady
3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
AlaNR Pozri príspevok
Od dnešného poobedia máme v rodine nového malého chlapiska!
Volá sa Damián, meria 51 cm a váži 4200g a má krásne iniciálky "DD".
Tak ho vítam v našom klane!
..

..blahoželám k prírastku a prajem veľa chlápätku zdravia a lásky a vám, všetkým okolo neho kopu vzájomnej radosti...
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobré ráno vám a normálny pondelok prajem,teda žiadne stavy any stresy...káva a čajík sú už poslané,aj chlebík s maslom a syríkom už zožral môj pažravý pes, uchytil z tácky, potvora jedna, pokiaľ som zalievala kávu...to je zaujímavé, že zo stola nezoberie, sadne a bude čakať, kto mu čo dá, ale akonáhle mám položené pri klábosnici, stačí moment a berie ako straka!...no čo už s ním, má zvláštne výchovné metódy!.....a dnes hádam dáke šišky spravím, decko pýta "niečo také dobré ako šišky!"...
3 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

Pepsi, vďaka za čajík. Ten Tvoj havko je "slušný" ak spapal Tvoje raňájky lebo nechce aby si pribrala - ako budeš vyzerať potom v plavkách?. Taký havko by sa aj mne zišiel - aby spapal aj moje raňájky, lebo mi 17-nástky chceme byť "štíhle".
Pekný deň všetkým.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
MarcelkaT Pozri príspevok
Pepsi, vďaka za čajík. Ten Tvoj havko je "slušný" ak spapal Tvoje raňájkylebo nechce aby si pribrala
...neskoro...
-ako budeš vyzerať potom v plavkách?
...he , he ...
. Taký havko by sa aj mne zišiel - aby spapal aj moje raňájky, lebo mi 17-nástky chceme byť "štíhle".
Pekný deň všetkým.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
MarcelkaT Pozri príspevok
Pepsi, vďaka za čajík. Ten Tvoj havko je "slušný" ak spapal Tvoje raňájky lebo nechce aby si pribrala - ako budeš vyzerať potom v plavkách?. Taký havko by sa aj mne zišiel - aby spapal aj moje raňájky, lebo mi 17-nástky chceme byť "štíhle".
Pekný deň všetkým.
..

..nooo, však tiež si myslím, že je to obetavec!..lebo chvíľu pred tým sme boli na lúke a panička jeho najlepšej kamarátky Aiše mu ponúkala kocku syra a on nechcel!!..nechcel, chápeš!..je to svynamaláobetavá!...
1 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

pepsikova Pozri príspevok
..

..nooo, však tiež si myslím, že je to obetavec!..lebo chvíľu pred tým sme boli na lúke a panička jeho najlepšej kamarátky Aiše mu ponúkala kocku syra a on nechcel!!..nechcel, chápeš!..je to svynamaláobetavá!...
Za to si zaslúži "pochvalu."........
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
MarcelkaT Pozri príspevok
Za to si zaslúži "pochvalu."........
..

..joooj, veru neraz by som chcela byť mojím psom!...
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Záhadne sa mi na počítači v robote rozhasili nejaké nastavenia, písmo aj ikony mám asi v polovičnej veľkosti, ako som mala.
Slepím sa, horšie je, že ma oči začínajú bolieť, lebo nie som na také drobotiny zvyknutá...
By som rada vedela, kto to má na svedomí toto...
Rákosnicou po hruškách sakra...!!!
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
AlaNR Pozri príspevok
Záhadne sa mi na počítači v robote rozhasili nejaké nastavenia, písmo aj ikony mám asi v polovičnej veľkosti, ako som mala.
Slepím sa, horšie je, že ma oči začínajú bolieť, lebo nie som na také drobotiny zvyknutá...
By som rada vedela, kto to má na svedomí toto...
Rákosnicou po hruškách sakra...!!!
..

..no kto má prístup k tvojmu počítaču!..to nie je veľká chyba, niečo si mohla omylom stlačiť!..to sa aj mne stalo nedávno a niekde tu je k tomu problému aj múdra rada od softíka!..len neviem, kde,zabi ma!..
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
pepsikova Pozri príspevok
..

..no kto má prístup k tvojmu počítaču!..to nie je veľká chyba, niečo si mohla omylom stlačiť!..to sa aj mne stalo nedávno a niekde tu je k tomu problému aj múdra rada od softíka!..len neviem, kde,zabi ma!..
Aj nejak šípim, kto to mohol byť, ale ani náš PC-guru mi to nenastavil do pôvodnej formy, to vyzerá, ako by boli vymazané všetky pôvodné nastavenia. Horšie je, že to robí aj na serveri, ku ktorému sa cez sieť pripájam, tak to sa musel ten dotyčný velice posnažiť.
Ja nastavenia nemením ani omylom, ledva som si vydupala, aby mi každú zmenu radšej povedali, nech nie som v pomykove .
U nás sa ale nestáva, žeby niekto niečo zmenil bez upozornenia. Aj aktualizácie nám šéf hneď hovorí. Tak to neviem, aký škriatok toto bol....
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

AlaNR Pozri príspevok
Záhadne sa mi na počítači v robote rozhasili nejaké nastavenia, písmo aj ikony mám asi v polovičnej veľkosti, ako som mala.
Slepím sa, horšie je, že ma oči začínajú bolieť, lebo nie som na také drobotiny zvyknutá...
By som rada vedela, kto to má na svedomí toto...
Rákosnicou po hruškách sakra...!!!
Skús súčasne stlačiť Ctrl+ na zväčšenie /Ctrl- na zmenšenie/. Ak nepomôže, neviem... Potom to bude treba zmeniť zrejme v nastaveniach...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
AlaNR Pozri príspevok
Aj nejak šípim, kto to mohol byť, ale ani náš PC-guru mi to nenastavil do pôvodnej formy, to vyzerá, ako by boli vymazané všetky pôvodné nastavenia. Horšie je, že to robí aj na serveri, ku ktorému sa cez sieť pripájam, tak to sa musel ten dotyčný velice posnažiť.
Ja nastavenia nemením ani omylom, ledva som si vydupala, aby mi každú zmenu radšej povedali, nech nie som v pomykove .
U nás sa ale nestáva, žeby niekto niečo zmenil bez upozornenia. Aj aktualizácie nám šéf hneď hovorí. Tak to neviem, aký škriatok toto bol....
..

..no tak nech ti skúsi vrátiť počítač do stavu "pred uskutočnením zmien"..dá sa to, guru to musí vedieť, naspäť tak dva- tri dni...vtedy by sa mali obnoviť všetky nastavenia...ale ak to bol nejaký pomstiteľ, nuž, neviem, neviem, čo si vyparatila!..asi si príliš dobrá a niekto to neuniesol..
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
No niečo som našla, niečo nastavila naspäť, len neviem, ako to bude, keď ho zajtra znovu zapnem.
Nie je to teraz síce to isté, ale aspoň sa to dá čítať...
PC-guru = šéf tu nad tým sedel a čudoval sa so mnou... Naspäť to nešlo ani tak, ani tak...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať