Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
Juraj toho anjelíčka strážničku aj ja bych rada, hlavne večer, lebo som taká pažravá, však sa kuknite na mna je čo pozerat
1 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
buchač Pozri príspevok
...nedá sa celkom jednou vetou špecifikovať.....

Povedzme , že dľa okolností ....
Gyuri TE betyár
Naposledy upravil Barbara : 24.07.12 at 12:57
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
VieraPopluharova Pozri príspevok
Ahojky všetci,

hlásim, že žijem, máte smolu budem tu strašiť , Pepsi čajík chodí presne - ďakujem a ostatným prajem krásny slnečný deň......
..

..Vieroč, mojík, však my radi strašidielka..neboj ništ!..bojíme...bojííímee..
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..notykoky!...skoro som odpadla!!..tak si predstavte, že Brousko Willisovie,alias George McBuchy má so mnou spoločných kamošov na face..no koľká česť ma stihla!..neviem, či zaspím dnes!...to nepredýcham..

.určite nyjeee...
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

AlaNR Pozri príspevok
To bude asi tým, že som si nedala ani za jeden... moja chyba, domáce by im bolo smrdelo, nemusela som sa teraz škriabať... tak mi treba
..a také niečo, že Fenistil gel, nem-máš ??? Inak hneď po štipnutí je dobrá i rozkrojená cibuľa..... a tuším tu niekde bola i domáca tinktúra proti tým "smradom"
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
evuš Pozri príspevok
..a také niečo, že Fenistil gel, nem-máš ??? Inak hneď po štipnutí je dobrá i rozkrojená cibuľa..... a tuším tu niekde bola i domáca tinktúra proti tým "smradom"
V robote mám výber docela obmedzený, lebo ráno ešte nesvrbeli
Asi vybehnem za Rozalkou, tá tuším nosí v kabele Fenistil, ale keď už, takto si aj po ceste môžem kúpiť a nie míňať druhému
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

AlaNR Pozri príspevok
V robote mám výber docela obmedzený, lebo ráno ešte nesvrbeli
Asi vybehnem za Rozalkou, tá tuším nosí v kabele Fenistil, ale keď už, takto si aj po ceste môžem kúpiť a nie míňať druhému
stačí na trh po cibuľu.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

na tú tinktúru myslím už týždeň, mala by som ju urobiť....do Alpy dať na dva dni vylúhovať pár klinčekov a citrónovú kôru, ocediť a striekať
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pepsikova Pozri príspevok
..notykoky!...skoro som odpadla!!..tak si predstavte, že Brousko Willisovie,alias George McBuchy má so mnou spoločných kamošov na face..no koľká česť ma stihla!..neviem, či zaspím dnes!...to nepredýcham..

.určite nyjeee...
...he ....tak zo štyroch ???.....nepamätám presne ...na book idem tak raz za mesiac...

...šak dýchaj , predýchaj .....

...ja si idem šmariť šlofíka , večer bude zasa náročný , šak do krčmy treba ísť...
...dnes po lese som sa trochu flákal ...medvede pozdravil , vlky pohladil , zatúlaného psa do riti nakopol .....huby ( nič moc zatiaľ - pár dubákov ) nazbieral ....
0 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

..vcera som mala celkom stastlivy den..
..dostala som naspat 15 euri za zbytocne kupeny trimovaci hreben na hava, postaci aj kefa..
..konecne som dostala kupit fasadnu farbu na balkon, musim vymodernit byt do prichodu nastavajucej nevesty..
..aj policajti boli zlati..odpustili dcere pokutu 60 euri, zabudla si dat pas, co sa jej nikdy nestava..
..no a konecne sa uracilo vnukovi mi dat fotky z mobilu do pc, sice ho mam len tak provizorne zatial, musim drzat v jednej ruke v lufte wifi inak vypadava..
..no a vecer sme do noci sedeli pred barakom pri pivku a spominali ake fajn dozinky sme tu mavali..
0 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

Ja som rada, že mi už po 3 dňoch pustili syna z nemocnice......Diagnozy boli 2 a nakoniec to bola silnejšia črevná viróza.
4 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
AlaNR Pozri príspevok
V robote mám výber docela obmedzený, lebo ráno ešte nesvrbeli
Asi vybehnem za Rozalkou, tá tuším nosí v kabele Fenistil, ale keď už, takto si aj po ceste môžem kúpiť a nie míňať druhému
.................................................. hm..............................................he hehe.......................nóóó........

...akože .............................Ty brďo ................................to sa nedá , nemóóóžem ...
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

AlaNR Pozri príspevok
V robote mám výber docela obmedzený, lebo ráno ešte nesvrbeli
Asi vybehnem za Rozalkou, tá tuším nosí v kabele Fenistil, ale keď už, takto si aj po ceste môžem kúpiť a nie míňať druhému
Natrieť mydlom
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

evuš Pozri príspevok
..a také niečo, že Fenistil gel, nem-máš ??? Inak hneď po štipnutí je dobrá i rozkrojená cibuľa..... a tuším tu niekde bola i domáca tinktúra proti tým "smradom"
octovou vodou ponatierať všetky prístupné časti tela účinkuje lepšie ako drahé prípravky.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...vidím úpadok kaviarne!..nikto kaficu popoludňajšiu nevarí, ani večeru nechystá...to je fakt bieda!...kde sú naše kuchošky?..žiadny koláčik?..tak zajtra asik urobím parené buchty...nahláste sa na obed, kto také môže..
..ja len tak, no..
2 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
aký úpadok? šak v tom príspevku pred Tebou ponúkal pavol54 octovú vodu!
Naposledy upravil ivuliatko : 24.07.12 at 18:32
2 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
no ale aby som nebola za hovado nech sa páči, večera
2 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

ja som si ani chleba nestihla upiecť, okolo mňa samé maliny, viničky a borofky, akurát som mala mini pauzu, idem ďalej rabotať...
2 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

ivuliatko Pozri príspevok
no ale aby som nebola za hovado nech sa páči, večera
Ej, skoro si do večere trafila, práve si pochutnávame na tuniakovej pomazánke(doma robenej), a pivko dobre padne. Škoda, že ho nemáme doma. Ale dík.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

kukučka Pozri príspevok
ja som si ani chleba nestihla upiecť, okolo mňa samé maliny, viničky a borofky, akurát som mala mini pauzu, idem ďalej rabotať...
Len pekne zaváraj, veď zima sa raz dva opýta, čo si robila v lete. Tak nech sa Ti práca darí.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať