Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
pepsikova Pozri príspevok
...vidím úpadok kaviarne!..nikto kaficu popoludňajšiu nevarí, ani večeru nechystá...to je fakt bieda!...kde sú naše kuchošky?..žiadny koláčik?..tak zajtra asik urobím parené buchty...nahláste sa na obed, kto také môže..
..ja len tak, no..
Hlásim sa v počte 1 kus stravníka s požiadavkou na 3 nutelové parené buchty s granečkom posypané.
Ďakuem!
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

len sa mi žiada aj "mezi lidi" som na to zaváranie sama a ešte som sľúbila aj neteri
0 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
Tweety Pozri príspevok
Ej, skoro si do večere trafila, práve si pochutnávame na tuniakovej pomazánke(doma robenej), a pivko dobre padne. Škoda, že ho nemáme doma. Ale dík.
ja zas naopak - pivo doma mám, ale nechcem si dať, lebo by som mala migrénu jak sviňa
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Akurát pozerám na plechovku radlera.
Po plnenej paprike mi neuškodí? Vyskúšam, uvidím.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Že granko, pch! Ja posielam borofky aj podtatranské maslo! Mak nemám, ale zajtra kúpim
2 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

ivuliatko Pozri príspevok
ja zas naopak - pivo doma mám, ale nechcem si dať, lebo by som mala migrénu jak sviňa
Od piva, to som nečula, hoci pivo ani skoro nepijem, ale teraz by fakt bodlo. U mňa migréna je tiež častým hosťom, musím rýchlo zaklopať na drevo, aby to nepočula, ale napr. zo syrov, z bieleho vína, zo stresu....
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
ivuliatko Pozri príspevok
aký úpadok? šak v tom príspevku pred Tebou ponúkal pavol54 octovú vodu!
..

..no ale to len pre prípad, žeby naše plné stoly napadli kobylky, alebo komáre všežravé, prípadne ešte nenažrané osy a šarkani..no..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
kukučka Pozri príspevok
len sa mi žiada aj "mezi lidi" som na to zaváranie sama a ešte som sľúbila aj neteri
..

..som čítala namiesto "minipauzu", že si mala minipizzu..
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

AlaNR Pozri príspevok
Akurát pozerám na plechovku radlera.
Po plnenej paprike mi neuškodí? Vyskúšam, uvidím.
Pivko( ale nie ten poraďácky, ale to) za paprikou sadne ako r.. na šerbel.
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Dostala som chuť na paštékový chleba s rajčinou... paprikou.... mňam
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

AlaNR Pozri príspevok
Dostala som cuť na paštékový chleba s rajčinou... paprikou.... mňam
A aký je problém nedať si ho? Nemáš chlieb, či paštétu,či vari zeleninu, či?
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Čo sa v lete kopne, to sa v zime zlopne!
(autor: neznáma paňulka v správach na malejkríze)
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Tweety Pozri príspevok
A aký je problém nedať si ho? Nemáš chlieb, či paštétu,či vari zeleninu, či?
Už je na stole skoro...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

AlaNR Pozri príspevok
Už je na stole skoro...
Tak do zjedenia. Na zdravie.
0 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
Tweety Pozri príspevok
Od piva, to som nečula, hoci pivo ani skoro nepijem, ale teraz by fakt bodlo. U mňa migréna je tiež častým hosťom, musím rýchlo zaklopať na drevo, aby to nepočula, ale napr. zo syrov, z bieleho vína, zo stresu....
Keď mám blbé obdobie (a teraz mám), akýkoľvek alkohol (aj taký slabý ako pivo) u mňa naštartuje migrénu. Ale čo už, "život je tašký, jeden z najtašších"
1 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

AlaNR Pozri príspevok
Dostala som chuť na paštékový chleba s rajčinou... paprikou.... mňam
..u nas leti prave Pali pasteta..celkom dobre vonia..chcela som poslat a uz jej niet..vnuk basti vsetko do radu..
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Anna Garajova-Hruskova Pozri príspevok
..u nas leti prave Pali pasteta..celkom dobre vonia..chcela som poslat a uz jej niet..vnuk basti vsetko do radu..
Dnes je niečo vo vzduchu, či, čo? Už si asi tretia, čo má chuť na paštétu, alebo pomazánku.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

ivuliatko Pozri príspevok
Keď mám blbé obdobie (a teraz mám), akýkoľvek alkohol (aj taký slabý ako pivo) u mňa naštartuje migrénu.
Tak nech to blbé obdobie ide takoj a už aj do blba. A migréna nech si ani nezačína, sviňucha jedna.
0 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
Anna Garajova-Hruskova Pozri príspevok
..u nas leti prave Pali pasteta..celkom dobre vonia..chcela som poslat a uz jej niet..vnuk basti vsetko do radu..
pošleš ju virtuálne a vnúčik zbaští reálne aj sa to rýmuje
0 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

Tweety Pozri príspevok
Dnes je niečo vo vzduchu, či, čo? Už si asi tretia, čo má chuť na paštétu, alebo pomazánku.
..vaara na veceru nikomu nechuti, len sa vymysla..pasteky inak nekupujem, no dnes som zobrala pali a su asi cerstve, vonave..chutili..
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať