Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
wagner Pozri príspevok
Ten dunst a oskárka Ti môžem poslať aj ja. Lenže Ty si mala aspoň dosť dažďa a ku mne si poslala iba odrobinky. Ty si chladíš strechu a moja záhrada nemá potom vlahu. Už prestaň súkromníčiť a pošli mi dažďa Inak napršalo možno 3-5 mm, to nie je ani toľko, koľko ja polejem. Ak do rána nenaprší, musím polievať. Oskárko na mňa vyplazuje oči už od pol jedenástej. Bola som v PD, vysušil mi cestu, aby som si auto nezašpinila.
..

..už mi tolko nenadávaj, mojko, ja som len taký obyčajný prípad, bez protekcie, any úplatky neviem dávať,,však aj minule som tomu dažďu hovorila, nech prší aj u teba,aj som mu ponúkala, že "budeš, ak ti dám?",ale on nyje a nyje, takže nišť!...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

romska osada.jpg  
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a zase len tí väčší dostanú...http://tvnoviny.sk/sekcia/spravy/poc...slovensko.html
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Tak, tak - ale mi na východe máme aspoň to metro - a tí väčší ani centimetro.
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Bola som si pre auto u suseda v servise a ten mi hovorí, že:
dúfam, že mi sem aspoň dva mesiace to Tamagoči nedoneseš... Aj tomu bolo treba pravidelne dávať, aby nezdechlo úplne...
No, hneď som bola menej naštvaná, že bolo zas pokazené
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

tak a polievam záhradu- teda ten zhora jej dopriava až moc.
0 0
kremienok76 kremienok76

kremienok76 je offline (nepripojený) kremienok76

ahojte na mňa nikto nemá v probléme, poradte prosím ak máte niekto skúsenosť s neoprávneným odberom elelktrickej energie: navštívili nás elketrikári a môjmu otcovi (73) dali podpísať protokol o nelegálneom odbere.... máte s tým niekto skúsenosť, každá rada dobá.... ďakujem veľmi pekne
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
kremienok76 Pozri príspevok
ahojte na mňa nikto nemá v probléme, poradte prosím ak máte niekto skúsenosť s neoprávneným odberom elelktrickej energie: navštívili nás elketrikári a môjmu otcovi (73) dali podpísať protokol o nelegálneom odbere.... máte s tým niekto skúsenosť, každá rada dobá.... ďakujem veľmi pekne
..

..ak je na meno tvojho otca napísané odberné miesto, (elektromer) na ktorom bol zistený neoprávnený odbver-teda na čierno, tak to sa vždy zistí a majiteľ to musí zaplatiť,tak isto, ako musí zaplatiť pokutu za pripojenie na čierno, odpojenie a spotrebovanú energiu..s tým nič nenarobíš..
...pokiaľ tvoj otec elektrinu platil, stačí zájsť na príslušné miesto a preukázať platby..
0 0
kremienok76 kremienok76

kremienok76 je offline (nepripojený) kremienok76

platby sú platené pravidelne zálohové ako aj prípadné nedoplatky, všetko v splatnosti pokiaľ len pozriem do dokladov, problém je c tom, že oni prišli zistili, že je poškodený elektromer, nepátrali po príčine a hneď mu dali podpísať protokol o neoprávnenom odbere EE... keď som to riešila s príslušným pracovníkom (po dvoch dňoch pátrania), ten mi len oznámil že elektromer prídu vymeniť za asistencie policajnej hliadky... tak s ateším na zajtra ráno
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
kremienok76 Pozri príspevok
platby sú platené pravidelne zálohové ako aj prípadné nedoplatky, všetko v splatnosti pokiaľ len pozriem do dokladov, problém je c tom, že oni prišli zistili, že je poškodený elektromer, nepátrali po príčine a hneď mu dali podpísať protokol o neoprávnenom odbere EE... keď som to riešila s príslušným pracovníkom (po dvoch dňoch pátrania), ten mi len oznámil že elektromer prídu vymeniť za asistencie policajnej hliadky... tak s ateším na zajtra ráno
..

...bolo by dobre zistiť, ako bol elektromer poškodený..ak je na verejnom mieste, ktoré nie je zabezpečené proti poškodeniu, tak treba podať trestné oznámenie na polícii, pretože otec si sám elektromer nepoškodil..
..inak, ten neoprávnený odber-to sa dá porovnať podľa predošlých faktúr a stavu merača teraz-či je tam veľký rozdiel a či niekto cudzí nebol pripojený..predsa viete, kolko spotrebujete, aspoň tak orientačne, každý rok..
..odfoť si prostredie, v ktorom je merač, aj stav hodín..to sa ti môže ziosť...a zisti, či nebolo zistené čierne pripojenie do iného bytu na vaše hodiny..
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Bol som dnes opravovať byt v BA na ul. Mlynarovičova pánovi, ktorý sa tam presťahoval z jednej obce na juhu Lovenska.Na starú adresu mu prišla zásielka tak mu ju z tamojšej pošty poslala nejaká docentka (pracovníčka pošty ) na novú adresu.Adresa znela "Mlyn Radičovej" Bratislava +psč.
Naposledy upravil 220870 : 25.07.12 at 19:09
2 0
kremienok76 kremienok76

kremienok76 je offline (nepripojený) kremienok76

na zajtra mám pripravenú kameru, a hlaidku mám požiadať o súčinnosť pri zabezpečovaní dôkazov pre prípadné trestné konanie .... jedná sa o rodinný dom, kde rozvodná skriňa je prístupná z dvora, záhadou ale je že elektromer je rozbitý v mieste kam bez odplombovania nie je prístup, a plomby poškodené nebolo.... neskutočné ... oni môžu vyrúbiť aj pokutu aj náhradu škody, ktorá je počítaná podľa vzorca: od posledného odpočtu EE vraj započítajú všetky spotrebiče v domácnosti ako keby šli 24 hodín .... za rok ďakujem pekne
- rozdiel z predošlého obdobia som už pozrela a spotreba podĺa toho stavu, ktorý je teraz je o niečo vyššia ako bývala ale to je zrejme následok nového bojlera s kapacitou dvojnásobnou ako bol predošlý
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Blýskavica, hrmavica, pršavica, čierňavica - toť situácia u mňa - nebeské divadlo sa začalo
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
kremienok76 Pozri príspevok
na zajtra mám pripravenú kameru, a hlaidku mám požiadať o súčinnosť pri zabezpečovaní dôkazov pre prípadné trestné konanie .... jedná sa o rodinný dom, kde rozvodná skriňa je prístupná z dvora, záhadou ale je že elektromer je rozbitý v mieste kam bez odplombovania nie je prístup, a plomby poškodené nebolo.... neskutočné ... oni môžu vyrúbiť aj pokutu aj náhradu škody, ktorá je počítaná podľa vzorca: od posledného odpočtu EE vraj započítajú všetky spotrebiče v domácnosti ako keby šli 24 hodín .... za rok ďakujem pekne
- rozdiel z predošlého obdobia som už pozrela a spotreba podĺa toho stavu, ktorý je teraz je o niečo vyššia ako bývala ale to je zrejme následok nového bojlera s kapacitou dvojnásobnou ako bol predošlý
..

..podľa spôsobu poškodenia to vyzerá na úmyselné..podala by som to trestné oznámenie a bolo by dobre zabezpečiť nejaké odtlačky, prípadne blízko odfotiť poškodené miesto..nepredpokladám, že polícia by ti tam vyslala kriminálku, tak si musíš pomôcť sama, vyzerá to len na úmyselné poškodenie merača, nie odber na čierno...spotreba, pokiaľ nie je zbytočne vysoká, sa dá odôvodniť..no a ak sa zistí, kto to urobil, škodu môžeš vymáhať..kto má prístup do dvora?..nejaký dobrotivý priateľ-alebo tak..?
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

misoft Pozri príspevok
Blýskavica, hrmavica, pršavica, čierňavica - toť situácia u mňa - nebeské divadlo sa začalo
To je čo? To v mojich končinách veru nepoznáme
0 0
drobeceva drobeceva

drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

misoft Pozri príspevok
Blýskavica, hrmavica, pršavica, čierňavica - toť situácia u mňa - nebeské divadlo sa začalo
Dušan, predstav si, aj u nás...wagner, ten prš smerujem na PD
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

No predsa nad Tatrou sa blýska - blýskavica (pozor nie bleskovica - to je niečo inšô), hromy divo bijú - hŕmavica, pršavica - leje jak z 3,14-či , čierňavica - bisťu - na krok nevidím.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

tom_i Pozri príspevok
Taký prehrávač nemám a ani sa mi nedá stiahnuť, neviem prečo. Vyhodilo mi to eror a skončilo.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

drobeceva Pozri príspevok
Dušan, predstav si, aj u nás...wagner, ten prš smerujem na PD
Len ho pošli, lebo tie tri milimetre čo dnes spadli ani zem neovlažili Zajtra musím polievať.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

misoft Pozri príspevok
No predsa nad Tatrou sa blýska - blýskavica (pozor nie bleskovica - to je niečo inšô), hromy divo bijú - hŕmavica, pršavica - leje jak z 3,14-či , čierňavica - bisťu - na krok nevidím.
Však to pošli opačne, ja sa véééééééľmi dažďu poteším. Ak by ten dážď nevidel smer, tak mu posvieť, nech sem trafí. Nie že sa niekde inde vyprší
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať