Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pepsikova Pozri príspevok
..

..už mi tolko nenadávaj, mojko, ja som len taký obyčajný prípad, bez protekcie, any úplatky neviem dávať,,však aj minule som tomu dažďu hovorila, nech prší aj u teba,aj som mu ponúkala, že "budeš, ak ti dám?",ale on nyje a nyje, takže nišť!...
Najprv musíš otočiť vietor a potom poslať dážď
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

v Sandefjorde dnes konečne krásne, 32°
posielam pozdrav
7 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Ivana Š Pozri príspevok
v Sandefjorde dnes konečne krásne, 32°
posielam pozdrav
..

..ty, mojušík, len pekne dovolenkuj, tu je všetko po starom..
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
prečo si musí jackrusselovský zm.dík z druhého konca ulice sadnúť práve pred môj dom na cestu a robiť bordel? Dúfam, že tam bude pizúkať do polnoci... lebo šic už asi nie je moderné, nereaguje...
0 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
tu je mlieko s medom na dobrú noc...
655079_prirodna-lekaren-medvedie-mlieko-med-rum.jpg  
5 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...tak, mliečko s medom sme tu na dobrú noc dávno nemali, ak teda vôbec!..hádam zaspím,potrebujem sa vyspať, zajtra bude tuho...takže dobrú noc vám, sníčky si berte so sebou, nech sa v spánku nenudíte a bacha..na ceste do chladničky sú škrupiny z orechov..šarkanovi sa už nechce vysávať...no..len aby ste vedeli....
4 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft Pozri príspevok
No predsa nad Tatrou sa blýska - blýskavica (pozor nie bleskovica - to je niečo inšô), hromy divo bijú - hŕmavica, pršavica - leje jak z 3,14-či , čierňavica - bisťu - na krok nevidím.
...aj nad " mojím údolím " zaznela hymna .......dokonca elektrina vypadla ...aj signál , či satelit alebo pripojenie na net ...
...včul už je jasná obloha , hviezdy jasne svietia ....


...ozaj , keď už som spomenul tie hviezdy......
...v pondelok som videl fakt neskutočný úkaz .....meteority si lietali hore dole ...
No jeden bol ako zo sci - fi...
Niečo podobné ...vpredu žiariaca guľa a za ňou chvost plameňov...
Pohľad - nádhera...

2 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Kto má chuť, môže vyrábať:
2 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
kamarátka ma pozvala na koncert Bryna Adamsa , úžasné, teším sa ako malá
http://www.teraz.sk/kultura/bryan-ad...34-clanok.html
2 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

Dobré ránko, pepsi je asi este so sarkanom na luke, tak posielam kavicku, cajicky, mliecko, kakavko - kto co rad
a k tomu cerstve rozky s cerstvym broskynovym dzemikom ... prajem vsetkym pekny den - tu na mojom rodnom vychode zamracene a vraj este prsat bude, ale aspon zahradu nebude treba polievat
4 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Ďakujem pekne za taký prš, včera som bola skontrolovať záhradu - bilancia : Paradajka vyvalená, papriky pováľané ešte teraz ráno pôda rozbahnená tak, že sa tam vkročiť nedá. Lialo tak, že rýny nestíhali
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

a ešte jedno pridám: Najviac ma srdí, že mi príde odpoveď /Ďakujeme za Váš záujem o prácu, my nemáme záujem o Vás/ a necelé dva mesiace na to prásk ho inzerát s rovnakým znením na tú istú pozíciu.
Naposledy upravil willma : 26.07.12 at 14:05
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
willma Pozri príspevok
a ešte jedno pridám: Najviac ma srdí, že mi príde odpoveď /Ďakujeme za Váš záujem o prácu, mi nemáme záujem o Vás/ a necelé dva mesiace na to prásk ho inzerát s rovnakým znením na tú istú pozíciu.
..

..wilmuš, nerezignuj, to pravé šťastie určite niekde čaká na teba..u hentakého by ti dobre nebolo, to len takí vychcanci môžu urobiť..držím ti silno palčoky,aby si našla dobrú robotu...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobré ráno vám, Daruška poslala všetko ako treba, takže ja už len mokrou labkou stisnem gombičku, vypustím šťastie k vám a nech sa vám dnešný deň vydarí...
5 0
maja maja

maja je offline (nepripojený) maja

Tak toto ma dostalo, je to nádherné

http://www.sme.sk/c/6467100/zrejme-n...kolo-zeme.html
2 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

willma Pozri príspevok
a ešte jedno pridám: Najviac ma srdí, že mi príde odpoveď /Ďakujeme za Váš záujem o prácu, mi nemáme záujem o Vás/ a necelé dva mesiace na to prásk ho inzerát s rovnakým znením na tú istú pozíciu.
veľmi silno pochybujem,že presne ten text Ti poslali ako odpoved na žiadosť o prijatie do zamestnania
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Indeed Pozri príspevok
veľmi silno pochybujem,že presne ten text Ti poslali ako odpoved na žiadosť o prijatie do zamestnania
Samozrejme, že to nebol text v tomto znení, bolo to napísané zaobalene.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

willma Pozri príspevok
Samozrejme, že to nebol text v tomto znení, bolo to napísané zaobalene.
Nemôžu napísať, že si pre nich "stará" - to by bolo porušenie ZP

http://www.porada.sk/t56527-zakonnik...2012-a.html#13
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..popoludňajšia kafica je už na stole...nikde nikto, tak môžem začať siestovať...no..
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
willma Pozri príspevok
Samozrejme, že to nebol text v tomto znení, bolo to napísané zaobalene.
..

..Vážená pani, teší nás váš záujem o prácu v našej firme, v súčasnosti však nemáme vhodné miesto pre vašu kvalifikáciu.(kašli na nich....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať