Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

No - dovalila sa švagriná aj s kamarátkou + zwei kind, kŕstňa + pojazdný kartáč, začali rapotať, mecheche a pod. - výsledok - jedine zaliezť sem.
6 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pavol54 Pozri príspevok
a pred zrušením tých viac zdravotných poisťovní dostanem z mojich niekoľkoročných vkladov do nich podiel na zisku ktorý podľa rozhodnutia ústavného nemožno zakázať alebo ako . kde sa oň môžeme všetci prispievatelia prihlásiť (dôchodcovia a deti nech sa nehlásia za tých prispieva štát)
Ale aj ja som tam prispievala od vtedy, ako ju zriadili. A nie málo, tak aj ja mám nárok,aj keď som včuľ ID. Či nie? Ja si utriem hubu? To si ako niekto predstavuje, há?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Utrieš! Posielam balenie servítok
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..som si požičala z face...a aká je to pravda!..ľudia, ktorým pomôžeme vo chvíľach, kedy nás potrebujú, potom na nás zabudnú...
531412_398032420263685_2004955145_n.jpg  
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

tí špinaví "gayovskí" novinári budú drzo človeka od chrbta natáčať bez toho aby o tom osoba vedela...... vrrrrrr
idem het ....dobrú nocku....
1 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Rozhodla som sa, že už teraz večer s kobercom ku kontajneru nejdem. Čo ak nejaká dobrá duša zavolá na mňa policajtov, koho som doň zakrútila
Narobili ste mi s tým vaším letným upratovaním chute, pustila som sa do reorganizovania obývačky. Zajtra budem aj ja ako po power yoge. Ale tak mi treba, keď som sa nenaučila prenášať veci pohľadom ...
5 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Múdro dňa :

Nikdy sa nesmejte cigánovi na bicykli ...

Nemôžete vedieť , či nie je váš...
1 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
buchač Pozri príspevok
Múdro dňa :

Nikdy sa nesmejte cigánovi na bicykli ...

Nemôžete vedieť , či nie je váš...
A cigánske olympijské heslo: "Nie je dôležité zvíťaziť, ale vrátiť športové náradie!"
5 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Nooo asi náradie nevracajú, lebo dnes, keď som išla z mesta, tak u nás pri kostole okupovala tlupa černejších autobusovú zastávku.
Bol tam taký malý, asi 4-5 ročný a točil reťazou, asi pol metrovou. Ešte som si tak myslela, že keď mu vyletí, tak niekomu môže aj ublížiť. A hádajte čo? Vyletela mu, ale do môjho auta, chvalabohu letela tak, že len buchla trošku o prah pod dverami. No, ale ešteže mám dobré brzdy, zastavila som, kamoška v aute si skoro čelo otrepala, vyletela som z auta a hučala som asi na 30 metrov po nich. Aj po takej starej, čo tam bola asi dozor. Servítku som si pred hubu nedávala. A černota len prepáčte, prepáčte, tak reku sa vam vy.erem na vaše prepáčte, keď ste mi skoro okno rozd.bali!
No ja neviem, keby mi niečo rozdžubkali, tak kto by mi to zaplatil??? Keď moja osemnástka je nepoistiteľná?
Svine jedny....
1 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

..na dobru noc este..

Nech každý tvoj deň začína úsmevom a ním aj končí!
6 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

AlaNR Pozri príspevok
Nooo asi náradie nevracajú, lebo dnes, keď som išla z mesta, tak u nás pri kostole okupovala tlupa černejších autobusovú zastávku.
Bol tam taký malý, asi 4-5 ročný a točil reťazou, asi pol metrovou. Ešte som si tak myslela, že keď mu vyletí, tak niekomu môže aj ublížiť. A hádajte čo? Vyletela mu, ale do môjho auta, chvalabohu letela tak, že len buchla trošku o prah pod dverami. No, ale ešteže mám dobré brzdy, zastavila som, kamoška v aute si skoro čelo otrepala, vyletela som z auta a hučala som asi na 30 metrov po nich. Aj po takej starej, čo tam bola asi dozor. Servítku som si pred hubu nedávala. A černota len prepáčte, prepáčte, tak reku sa vam vy.erem na vaše prepáčte, keď ste mi skoro okno rozd.bali!
No ja neviem, keby mi niečo rozdžubkali, tak kto by mi to zaplatil??? Keď moja osemnástka je nepoistiteľná?
Svine jedny....
rasistka jedna, radšej si mala pozrieť či sa im hrdza na reťazi neoškrela a ty tu takto malé dostane šok a to je dôvod na invaliditu.
3 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

wagner Pozri príspevok
Ale aj ja som tam prispievala od vtedy, ako ju zriadili. A nie málo, tak aj ja mám nárok,aj keď som včuľ ID. Či nie? Ja si utriem hubu? To si ako niekto predstavuje, há?
dobre teda ty dostaneš ho...o za tú dobu čo si prispievala a my ho dostaneme až za prispievanie doteraz. takže aký je rozdiel medzi jednou a viacerými poisťovňami?
0 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

Dnes čítam :"Milujte bezdrôtovo a pohodlne" a to bolo "Mailujte bezdrôtovo a pohodlne", no co už : lačnomo furt o chlebe še šnije". Neviem, neviem kde my 17-nástky spejeme. Pekný deň a víkend.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
AlaNR Pozri príspevok
Nooo asi náradie nevracajú, lebo dnes, keď som išla z mesta, tak u nás pri kostole okupovala tlupa černejších autobusovú zastávku.
Bol tam taký malý, asi 4-5 ročný a točil reťazou, asi pol metrovou. Ešte som si tak myslela, že keď mu vyletí, tak niekomu môže aj ublížiť. A hádajte čo? Vyletela mu, ale do môjho auta, chvalabohu letela tak, že len buchla trošku o prah pod dverami. No, ale ešteže mám dobré brzdy, zastavila som, kamoška v aute si skoro čelo otrepala, vyletela som z auta a hučala som asi na 30 metrov po nich. Aj po takej starej, čo tam bola asi dozor. Servítku som si pred hubu nedávala. A černota len prepáčte, prepáčte, tak reku sa vam vy.erem na vaše prepáčte, keď ste mi skoro okno rozd.bali!
No ja neviem, keby mi niečo rozdžubkali, tak kto by mi to zaplatil??? Keď moja osemnástka je nepoistiteľná?
Svine jedny....
..

..jaj, kde si mala v tom momente fantáziu?..však by som bola vytiahla mobil a fotila a fotila osemnástku, nejaký štrabanček by sa už našiel a cigoši nech rozmýšlajú, čo robíš!..ale nie, jasné, kecám, ešteže sa ospravedlnili...ale mala si im riadne naložiť, bande jednej!...(svynejenny!)
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobré ráno vám a krásny skorovíkendový deň dnes vám prajem...káva a čajík navarené, aj rozposlané, presne kam treba, tuším aj to Nórsko som stihla, hádam sa našej Iví dobre darí a donesie nejaké fotečky na okukanie, hubke prihodím ešte aj kocku cukru (nech nežerem), aj eňuš,evuš a všetkým "ňuš),Vieroč a Macke,po ceste si uchyťte kotlíčky, kdo si to má pamatovať,ktovie, čo je s mojím kamošom abutom,no mám krásne spomienkové ráno dnes...tak len fajn deň vám prajem a ešte behnem kúpiť šaraticu, zabudla som, no, kúpim po ceste aj tričko,ktoré mi to pripomenie..waaaaaaúúúú....
4 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Tweety Pozri príspevok
Vieročka, šak aj to bude, už sa len raz vyspíš, vyspíte, vyspíme, vyspia.

Ďakujeme.......huráááááá.....už je piatok............
0 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

pepsikova Pozri príspevok
..som si požičala z face...a aká je to pravda!..ľudia, ktorým pomôžeme vo chvíľach, kedy nás potrebujú, potom na nás zabudnú...
Veru Pepsi, moja napísala si svätú pravdu........
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
pepsikova Pozri príspevok
..

..jaj, kde si mala v tom momente fantáziu?..však by som bola vytiahla mobil a fotila a fotila osemnástku, nejaký štrabanček by sa už našiel a cigoši nech rozmýšlajú, čo robíš!..ale nie, jasné, kecám, ešteže sa ospravedlnili...ale mala si im riadne naložiť, bande jednej!...(svynejenny!)
Nooo šak keby ma niekto počul, tak ma udá za rasový útok...
Nič tam na tom aute neni, ja som tú reťaz zbadala len za to, lebo som ešte dávala pozor, či niektoré z tých deciek nevybehne na cestu, lebo tam pobehovali po zastávke, takže som išla pomalšie. auto má aj lak 18ročný, takže škrabance by som aj tak nenašla
No ale keby som bola bezkrký holohlavý nabúchaný típek, tak by utekali jak myši...
A na ospravedlnenie by som im v prípade škody hlllllllboko kašľala...
0 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Tak som čítala včerajšie príspevky až som sa skoro zabudla pozdraviť,.....prajem všetkým krásny a ničím nerušený piatok.....Pepsi Tebe za video a čajík a všetkým ešte .......tešte sa na víkend ako ja včera na dnes........
4 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
Ahojte, ja sa na dnes veľmi neteším - dusno je jak v saune a idem si ešte prikúriť ... Neter mala včera v Brne promóciu a dnes bude oslava, no a sestra moja rodná ma samozrejme zaúkolovala, takže idem piecť syrové praclíky... "budu zpocená jak vrata vod chlíva" a potom ešte skonštatujem "já nemám co na sebe!!!" ...ale hovorí sa, že také akcie dopadnú najlepšie
Naposledy upravil ivuliatko : 27.07.12 at 09:33
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať