Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

trisestri Pozri príspevok
prvy den olympiady,totalny prepadak nasich-medailu som od Sagana necakal,ale 34 miesto je sklamanim,v tenise vypadla Cibulkova zo slabou Bulharkou,strelci nic moc a ostatny neprekrocili svoj tien.
nechcem byť hnusná....ale za grátis asi slabá-žiadna motivácia.......
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

No ja neviem,ale kdesi som zachytila,že na Tour de France prešiel ten človek 3500 km.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

dnes na koštovku kúpila dobrá..... síce dosť sladká,ale dobrá..
aj karamelová je dobrá....
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

dnes zahradkovy den u mojich rodicov ... pozberala som repik, harmancek aj nechtik ... popolievala pod stenami z uhoriek a fazule (fotky dam nabuduce ) ... Alinko robil kontrolu kvality ... dosiel zablateny, s repikovymi "bodliacikmi" v srsti, tak hned kupanie a cesanie ... a chudak maly, taky je zniceny ze uz spi
ja sa teraz hram na popolusku ... lupienky z nechtika do jednej misy, zbytok do druhej ... no ale zajtra bude fajna domaca nechtikova mast
5 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

moj je hotový, že hore- dole na 5-te bez výťahu-pokazený.....už sám zbehol aj vybehol...cestou hore už machroval...lebo na medziposchodiach na mňa kukal, "že poďme čo sa tu tak loudáš"
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...luíí, ty nekukáš angelínu?..
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ty ani nehovor...to je telepatia, teraz som to prepla...zapomnela som
0 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

..no a ja tak mozem akurat hladiet zo spalne na krasne rozsvietene mesto, lebo mi ide len jedna telka a tam su v prevahe chlapi, pozeraju na plavanie OH..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..pod oknami fičí hodová veselica...ale dáki napití muzikanti sú, lebo tak strašne falošne spievajú, že keby to počula tá výpalnícka banda, rovno ich dá zavrieť!...kazík, grúň aj strašák by onemeli od úžasu!...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

konečne tu prší......a dosť
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
buchač Pozri príspevok
...necituj .......slobodne , demokraticky , vyjadri svoj názor......
Ale ak sa Ti zdá , že som zle zrobil , ak som alabuta spomenul ( len dedukcia ohľadom zabitia )....holt , mýliš sa ....
Chlap nemá/l zle myšlienkové pochody , len ich trošku zle podal v určitých súvislostiach....teda , podľa mňa ...
pepsikova Pozri príspevok
..
..aleba!..som rada, že ešte niekto okrem mňa myslí na alabuta..to je jedno, v akom kontexte,ale myslí...a ostatné mi je šumafuk...
...buď som zle písal , alebo zasa som nebol pochopený ...

Čo sa týka alabuta , keď som spomenul jeho v súvislosti s oným linkom , myslel som skôr na ten jeho negativizmus , poprípade aj vulgarizmy v onej tématike ......a ostatné je mi šumafuk ...

Žeby to bolo tými hubami ???......no možno som ( zvykne sa vravievať ) šalený vychodňar , no šalené huby som nejedol ...
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

ALABUT bol ozdobou Porady....

je ho večná škoda...

"ĎAKUJEME" naboženským fanatikom !
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Indeed Pozri príspevok
ALABUT bol ozdobou Porady....

je ho večná škoda...

"ĎAKUJEME" naboženským fanatikom !
...o " mŕtvych " len pekne a dobre...

...ale celkom pekne ho zastupuješ .........čo už , keď si z mrtvych vstal ...
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

buchač Pozri príspevok
...o " mŕtvych " len pekne a dobre...

...ale celkom pekne ho zastupuješ .........čo už , keď si z mrtvych vstal ...
nezaregistroval som,správu o tom,žeby alabut zomrel...

a Ty dobre vieš KTO som ja.
Naposledy upravil Indeed : 28.07.12 at 22:51
0 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
lujza.j Pozri príspevok
konečne tu prší......a dosť
poslala si to k nám? práve začala poriadna búrka s lejakom, urvané haluze nám lietajú okolo okien ale ten voňavý a chladný luft je fajn! vďaka, len pošli aj nabudúce
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...krásne ráno a veselý deň vám prajem..káva je na stole a zážitky z celého dňa môžete dať sem..


1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

tí čo tu klikajú na vyriešené tak nech navštívia odborníka.....
dobré ránko všetkým....
6 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..krásnu nedeľu vám prajem a pohodový čas..trošku prepršalo a slnko už zas nevie, čo so sebou, tak si ho užite s úsmevom na tvári..káva a čajík rozposlané presne podľa gépées a aj smotanová torta k tomu..to ako bonus..

..
..(a patrí sa poďakovať dobrej duši, ktorá zavrela predchádzajúcu tému,je to fakt ""dobrý"" skutok..
2 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Ahojky a peknú nedeľu prajem, vonku dýchateľno, v byte hic, ale nevadí, idem doupratovať
4 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ja som si bola ráno zacvičkať.... idem tu kuknúť a hen....zatvorenépepsi dík už som chcela aj, že prvú tu založím, ale mala som trému
ešte pokukám a idem do mesta povymetať sekáče, len ešte parking potrebujem zabezpečiť....ved viete že som ešte stále do určitej miery parkovací grambloš
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať