Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..jožka, mne treba ešte jednu skriňu v špajzi a strašne sa mi do nej nechce...do kontajnera by vyletel môj 38-ročný mixér aj šlahač, panvice, ktoré sú odložené len ako spomienky,remosky-tie by som ušanovala a kopu všeličoho, čo skladujem fakt len preto, že "ešte to môžem potrebovať"..je to posledná skriňa, ostatné je už fuč a asi preto sa mi do nej tak nechce..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lujza.j Pozri príspevok
ja som si bola ráno zacvičkať.... idem tu kuknúť a hen....zatvorenépepsi dík už som chcela aj, že prvú tu založím, ale mala som trému
ešte pokukám a idem do mesta povymetať sekáče, len ešte parking potrebujem zabezpečiť....ved viete že som ešte stále do určitej miery parkovací grambloš
..

..počkaj ma, idem s tebou do sekáčov!..wauu..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...


DanielaSĽ

10 Minutes Ago #17661 stará téma už nie je?..

..nie je...už je nová a vstup je zadarmo a so všetkým, čo máte na srdci-to aj na klábosnici...
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
..

..počkaj ma, idem s tebou do sekáčov!..wauu..
...ale ponáhľaj...parking mám vybavený.... zatiaľ...pááá
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

pepsi veru aj ja robím riadny ordung, veď tie skrine nenatiahnem a špajzu(na škodu) nemám
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..pridám pre úsmev:
319490_387098684677723_1185692944_n.jpg  
8 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...ďakujem, takto sa mi to páči...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ráno, ráničko - ten hore pripekal, teraz - fasa - zatiahol.
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Pekný dník želám!
Včera večer som si hľada na dnes receptíky, reku, čo také zas uvariť, čoho ešte nie sme obžraté a na teletexte malejkrízy som našla tento recept... Snáď tam ešte aj je
No, neviem, asi nie som moderná, keď som o takom jedle ešte nepočula
gaypacho.jpg  
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

...tak Tour de sekáče ukončená...všecko bolo za 1,75e, tak 8 kusov za 14e...nejaké šaty také bavlnené a tričká...mohlo to byť aj lepšie....
áno Indee v BA v nedelu otvorené sekáče, ale to je iba jedna sieť.....bola som prvý krát takto.....jazda super, prázdne cesty....
čo nepotešilo....bežne si zapínam telefony cez víkend až hlboko popoludní.....dnes už okolo 10h...nevolali mi z roboty, že mám zmenu služby....vrrrr
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j



Indeed

6 Minutes Ago #17682

JA nikdy nevypínam mobil /mám iba JEDEN (O-2)/ takže mňa možno KEDYKOĽVEK dosiahnuť...
tiež by som mala iba jeden teraz už O2, ale ked decko robilo mega účty ktoré som v tej dobe mala platiť ja tak mi pribudol druhý...aj by som jeden zrušila, ale ten O2 /predtým orange/bol ten prvý, takže číslo má nejakú históriu.... a druhý t.com tak tam sme fšetci naokolo...
ja si vypínam ....nepotrebujem aby mi vyvolávali nejaký magori čo si v noci pomýlia číslo... inak ja nie som ten typ - otrok mobilu, že na wc,do sprchy zo psom von do fitka a pod.
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...ľudia sa ani v nedeľu poobede nepoučia..a jazdia ako besní...za mojou norou je havária,sanitky horedolu s hukotom, poliši a autá rozhádzané po kanáli...cesta rovná ale zradná,pre vysokú trávu a burinu z osobákov nevidno v miernej zákrute...a pritom tam už jeden kríž stojí...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dávam popoludňajšiu kaficu a sfalšovaný punčák k tomu..idem ho odfotiť, aby som vám narobila chute..
Naposledy upravil pepsikova : 29.07.12 at 14:17
falošňák.jpg  
4 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...
chceš po hube valaškou či čo??? po hube?? what is it po hube...Slovak dancefloor??? nie moja zlata to je ti Ťechno

http://www.youtube.com/watch?v=BPDtFldZmaM&feature=related
1 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

Potešilo ma, že máme prvú medailu na LOH – bronzovú – Danka Barteková (skeet).
Dúfam, že pribudnú ďalšie olympijské kovy a aj cennejšie .
3 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
...dávam popoludňajšiu kaficu a sfalšovaný punčák k tomu..idem ho odfotiť, aby som vám narobila chute..
a to je aký?receptík by nebol?....kujém
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Hľadám novú tému....a koukám, koukám...nová v starej...ktosi to asik poupratoval.... Stihla som chytiť trochu bronzu poobede...teraz nás osviežila búrka. Aspoň mačence zaliezli....
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Ako vysvetliť dóchodkyni, že DO ZÁHRADY NIEE!!!
Na obed sa kydala, že pozreť a hneď dolu. No ale zaujala ju tam nejaká zelina pri plote, išla trhať, ledva došla späť do dvora, spadla pri letnej kuchyni, ledva som ju zdvihla. Potom sa dušovala, že už určite nepôjde, no, to sa dušovala už aj minule...
Ja neviem, to ju mám fakt začať strážiť, alebo uviazať o stôl???
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

AlaNR Pozri príspevok
Ako vysvetliť dóchodkyni, že DO ZÁHRADY NIEE!!!
Na obed sa kydala, že pozreť a hneď dolu. No ale zaujala ju tam nejaká zelina pri plote, išla trhať, ledva došla späť do dvora, spadla pri letnej kuchyni, ledva som ju zdvihla. Potom sa dušovala, že už určite nepôjde, no, to sa dušovala už aj minule...
Ja neviem, to ju mám fakt začať strážiť, alebo uviazať o stôl???
je to asi ťažké, ale asi nijako ....
má nekľudné nohy aj ruky.....hmmm......aké budeme my? budeme chcieť a nebudeme môcť.....
3 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

AlaNR Pozri príspevok
Ako vysvetliť dóchodkyni, že DO ZÁHRADY NIEE!!!
Na obed sa kydala, že pozreť a hneď dolu. No ale zaujala ju tam nejaká zelina pri plote, išla trhať, ledva došla späť do dvora, spadla pri letnej kuchyni, ledva som ju zdvihla. Potom sa dušovala, že už určite nepôjde, no, to sa dušovala už aj minule...
Ja neviem, to ju mám fakt začať strážiť, alebo uviazať o stôl???
asi ju to v záhrade baví, môj strýko mal taký bonmot" aj keby ho o stôl priviazali hnedým motúzikom,aj ten si prehrzie aby sa tam dostal kam mu duša piští"
3 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať