Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
...hm ......teda ak je toto myslenie NORMÁLNEHO ČLOVEKA ...tak potom ja som už fakt nenormálny ....

Indeed
Re: Všetkým Martám

PREPÁČTE, ale rozumnú ženu s menom MARTA som ja ešte nevidel...

VŠETKY Marty,čo som poznal boli s nízkym IQ a ešte aj postihnuté syndrómom zbytočného NAKUPOVANIA...
http://www.porada.sk/t116780-p9-vset...ml#post2114395

...teda ja som už zadrel do hocikoho , hocičoho .....

No Indyho príspevok je hodný preplnenej latríny ....
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
pavol54 Pozri príspevok
asi ju to v záhrade baví, môj strýko mal taký bonmot" aj keby ho o stôl priviazali hnedým motúzikom,aj ten si prehrzie aby sa tam dostal kam mu duša piští"
Len dúfam, že jeho nemuseli totálne vysileného zbierať z chodníka... Piští, nepiští, keď nevládze, tak jednoducho nesmie...
A potom, že zvýšim hlas... Veď to sa inak ani nedá. Čo ak sa jej to stane, keď nebudem doma akurát? Kde a komu zakričí, že spadla a nevládze vstať???
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

AlaNR Pozri príspevok
Len dúfam, že jeho nemuseli totálne vysileného zbierať z chodníka... Piští, nepiští, keď nevládze, tak jednoducho nesmie...
A potom, že zvýšim hlas... Veď to sa inak ani nedá. Čo ak sa jej to stane, keď nebudem doma akurát? Kde a komu zakričí, že spadla a nevládze vstať???
nemáš to jednoduché....ked si predstavím svoju matku...povaha generál že ked si zaumieni tak aj keby cigáni padali tak neviem, neviem.....asi by som vrieskala ako divá keby toto bolo.....minule sa skydla ked išla s tatkom s nákupov....samozrejme že cigoška v ruke...ako bola na zemi tak hovorí tatkovi "maco chyť mi tú cigaretu" on jej chcel pomôcť ona nechcela....lebo sa nevie len tak postaviť....musí najprv na kolená a potom to už ide.....našťastie sa nič nestalo.....a to má tetanický syndróm, ale toto bolo mimo toho
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

konečne zase prší lebo je vonku na skap.....
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

lujza.j Pozri príspevok
konečne zase prší lebo je vonku na skap.....
Pošli dážď aj sem, už je treba poliať. To čo trochu v noci napršalo, ale veľa natrieskalo, je málo na náš vlahový deficit.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Prší, ale mne z končeka nosa - pot. Spara, horúco - teplo dnuka i vonka - a helikopter pokojowy len teplo mieša!
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pepsikova Pozri príspevok
...ľudia sa ani v nedeľu poobede nepoučia..a jazdia ako besní...za mojou norou je havária,sanitky horedolu s hukotom, poliši a autá rozhádzané po kanáli...cesta rovná ale zradná,pre vysokú trávu a burinu z osobákov nevidno v miernej zákrute...a pritom tam už jeden kríž stojí...
Prosím Ťa, však to zahnuté sa ani zákrutou nedá nazvať. Včul hlásili, že cesta je stále neprejazdná obchádzka cez Partizánske. To musel ísť niekto ozaj ako blázon, to sa dá zvládnuť aj pri 130 km rýchlosti, tá oblina. Ale niekto sa asi ponáhľal a predbiehal. Inak to neviem pochopiť.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
AlaNR Pozri príspevok
Ako vysvetliť dóchodkyni, že DO ZÁHRADY NIEE!!!
Na obed sa kydala, že pozreť a hneď dolu. No ale zaujala ju tam nejaká zelina pri plote, išla trhať, ledva došla späť do dvora, spadla pri letnej kuchyni, ledva som ju zdvihla. Potom sa dušovala, že už určite nepôjde, no, to sa dušovala už aj minule...
Ja neviem, to ju mám fakt začať strážiť, alebo uviazať o stôl???
...

..ale ANÓÓ- ona môže!..lebo ju bude porážať doma, keď bude na tú roľu kukať z okna!..tak si s ňou dohodni "vychádzky"...každý deň vo tvojom volnom čase ju zober a pod tvojím dohľadom, posediačky, zo šamlíka či stolčeka nech vydriape aj hlinu, nyje len zelinu!..poobede a navečer zas!..uspokojí sa, lebo bude vidieť, že ti na nej záleží a prestane s vlastnými aktivitami...
2 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

DanielaSĽ Pozri príspevok
Hľadám novú tému....a koukám, koukám...nová v starej...ktosi to asik poupratoval.... Stihla som chytiť trochu bronzu poobede...teraz nás osviežila búrka. Aspoň mačence zaliezli....
Zase si nám ten dážď neposlala a ja že si kamoška
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
wagner Pozri príspevok
Zase si nám ten dážď neposlala a ja že si kamoška
..

..ani neprejde, z môjho konca je havária, cesta odstavená už od druhej hodiny!..musel by obchádzať!...
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
wagner Pozri príspevok
Prosím Ťa, však to zahnuté sa ani zákrutou nedá nazvať. Včul hlásili, že cesta je stále neprejazdná obchádzka cez Partizánske. To musel ísť niekto ozaj ako blázon, to sa dá zvládnuť aj pri 130 km rýchlosti, tá oblina. Ale niekto sa asi ponáhľal a predbiehal. Inak to neviem pochopiť.
..

..no práveže vo vyššej rýchlosti ťa vynesie, tá cesta je síce rovná, ale nie klopená do zákruty, okrem toho tráva a zelina na meter výšky...a každý frajer si myslí, že vidí aj za roh!..
1 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pepsikova Pozri príspevok
..

..ani neprejde, z môjho konca je havária, cesta odstavená už od druhej hodiny!..musel by obchádzať!...
Aj v TN som počula búchať na veži na hrade, ale nič nám neposlali. Asi kopce zadržali. Z Tvojho konca to sem nezvykne chodiť, skôr od TN alebo PD, alebo od Belej - ale tiež málokedy, ak nenaprší, zajtra polievam.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

http://www.topky.sk/cl/100370/131878...hol-sa-zaradit
http://krimi.cas.sk/clanok/229195/zr...zranenych.html
Naposledy upravil lujza.j : 29.07.12 at 17:31
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
..

..no práveže vo vyššej rýchlosti ťa vynesie, tá cesta je síce rovná, ale nie klopená do zákruty, okrem toho tráva a zelina na meter výšky...a každý frajer si myslí, že vidí aj za roh!..
mala som takého kolegu....išla som s ním v aute a on do zákruty predbiehal ja že "si normálny čo robíš" a on že "ja viem že nič nepôjde" čistý magor....potom išiel do C-čka a skončil na mafiánskych zoznamoch.... niektorý to majú v krvi, alebo od prirodzenia....
2 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
No rozlúčila som sa s mojím prázdninárom, 8 ročným vnukom,vraj sa mu páčilo a chce ešte v auguste prísť..... Že " s Tebou mi bolo dobre, lebo sme sa hrali, rozprávali sa a varila si také, čo mám rád. "....Poviete mu nechoď? Hoci v niektorých momentoch ma vytočil, ale to človek rýchlo zabudne a všetko ide ďalej....Darmo, na vnúčikov a vnučky máme nejako viac času, ako sme mali na svoje deti.

No a zároveň sa zišli synovia a vnúčence u mňa na hodoch. Bolo fajn, ale lepšie je, keď sa ide človek posadiť na hotové, ešte že dnes nebola taká veľká páľava, ako včera a dalo sa to zvládnuť s prestávkou na 2 sprchy.
Po byte už behá roomba, všetko je umyté a ja sa teším na kľudný večer, ktorý budem mať len pre seba.

Posielam Vám mandarinkový zákusok a za pohár vínka....
8 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

potesilo-prva medaila,gratulujem Bartekovej k bronzu a dufajme ze este nejake medaily pribudnu,aj ked konkurencia velka.
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

tv markéza....trapné poznámky moderátorov tv novin....komentár že v číne si vyberajú ženy manželov iba z prachmi.....a hentá-moderátorka , že ešte že je SR tak ďaleko.....
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

wagner Pozri príspevok
Prosím Ťa, však to zahnuté sa ani zákrutou nedá nazvať. Včul hlásili, že cesta je stále neprejazdná obchádzka cez Partizánske. To musel ísť niekto ozaj ako blázon, to sa dá zvládnuť aj pri 130 km rýchlosti, tá oblina. Ale niekto sa asi ponáhľal a predbiehal. Inak to neviem pochopiť.
Takže presne tak, ako som predpokladala. Mudrák sa nestihol zaradiť. Čo už, kto si koleduje
http://www.topky.sk/cl/100370/131878...stihol-zaradit-
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

wagner Pozri príspevok
Takže presne tak, ako som predpokladala. Mudrák sa nestihol zaradiť. Čo už, kto si koleduje
http://www.topky.sk/cl/100370/131878...stihol-zaradit-
a potom niekto povie, že pri šoférovaní relaxuje....ked treba mať očí ako mucha a len predvídať a predvídať......
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať