Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

zajtra čakám kafu rannú už podľa slovenských súradníc
1 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

lujza.j Pozri príspevok
a potom niekto povie, že pri šoférovaní relaxuje....ked treba mať očí ako mucha a len predvídať a predvídať......
Iba by som rada vedela koho predbiehal. Lebo väčšinou predbiehajú autá so slabším motorom silnejšie autá a myslia si, že všetci pred nimi padnú na zadok. A má smolu, lebo si vybral auto so silnejšími plechmi a lepšou konštrukciou. Lebo renaulty to sú už len umelá hmota - mala som služobné Renolt Thaliu, stačilo od spodu pritlačiť, plechy boli vyrovnané. Motoricky nie sú zlé, ale nemajú dobrú stabilitu pri svojej dlžke. Po dialnici pri 130 km rýchlosti a silnom vetre musíš dávať pozor aby Ťa z cesty vietor neodfúkol. Stále hovorím o Renault Thalia.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

vitaj doma a chváľ sa
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

http://spravy.pravda.sk/co-chyba-to-..._sk_domace_p58
Je jedno kto je pri kormidle - či SMER, či KDH. Každý má len plnú hubu sľubov, ako zabachnú všetkých zločincov. A zločincov pomaly prepúšťajú na slobodu a Ty slovač čakaj kedy Ťa kto kde čím ovalí resp. použije ako biely golier
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

wagner Pozri príspevok
http://spravy.pravda.sk/co-chyba-to-..._sk_domace_p58
Je jedno kto je pri kormidle - či SMER, či KDH. Každý má len plnú hubu sľubov, ako zabachnú všetkých zločincov. A zločincov pomaly prepúšťajú na slobodu a Ty slovač čakaj kedy Ťa kto kde čím ovalí resp. použije ako biely golier
myslím, že to nie je o kormidle, ale o množstve financií, ktoré "nevinný" zločinec investuje....
0 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

Tak my sme včera mali nedeľu smutnú......Cez týždeň sa mi syn doliečil, tak sme boli radi v nedeľu sme išli na výlet..Ešte sme nedošli ani do cieľa a už menší syn vracal....A vracal nám tam stále...to zas bude dnes deň. Dúfam, že neskončíme na infuzkách...Takúto nedeľu sme ešte nikdy nemali........Nalepila sa nám smola na päty
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Bóóžičku, pol deviatej a tu hlad a smäd...

No, dajte si, kým nachystajú, aspoň trošku

6 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Múdro dňa :

Kedy si človek môže povedať, že na neho už absolútne všetci dlabú?
Keď mu prestane chodiť aj spam.
3 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Zdenka175 Pozri príspevok
Tak my sme včera mali nedeľu smutnú......Cez týždeň sa mi syn doliečil, tak sme boli radi v nedeľu sme išli na výlet..Ešte sme nedošli ani do cieľa a už menší syn vracal....A vracal nám tam stále...to zas bude dnes deň. Dúfam, že neskončíme na infuzkách...Takúto nedeľu sme ešte nikdy nemali........Nalepila sa nám smola na päty
Zdenka, môj vnúčik tak skončil na infúzii v nemocnici, doteraz nevedia, čo mu bolo, chvalabohu už je ok. Už od jari koluje nejaká sviňa angína, nikto ti poriadne nepovie, čo to je, aj u vnuka, že angína herpesová, horúčky 40,6, ale CRP na pohotovosti cca 140, takže silný zápal.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
AlaNR Pozri príspevok
Bóóžičku, pol deviatej a tu hlad a smäd...

No, dajte si, kým nachystajú, aspoň trošku

.

.ty si aká šikovná, mojík, takto zafčasu už aj rožky napečené...naštelujem gépées ku tebe, prilož ešte na tácku, aby sa ušlo aj tým, čo čakajú na čajík...a ja prajem už len krásny deň, slnko smaží od rána,no čo už, voda je drahá, tak čo už ju bude na nás púšťať!..takže tak...posielam ešte včerajšieho punčáka, som sa zapovedala, že nepečiem pol roka, nie je tu žiadna jedáca sila!...fajn deň vám..
3 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
pepsikova Pozri príspevok
...dávam popoludňajšiu kaficu a sfalšovaný punčák k tomu..idem ho odfotiť, aby som vám narobila chute..
lujza.j Pozri príspevok
a to je aký?receptík by nebol?....kujém
Dodatočne pýtam ešte raz receptuš, lebo punčáky môžem kedykoľvek a v akomkoľvek množstve
1 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

pepsikova Pozri príspevok
.

.ty si aká šikovná, mojík, takto zafčasu už aj rožky napečené...naštelujem gépées ku tebe, prilož ešte na tácku, aby sa ušlo aj tým, čo čakajú na čajík...a ja prajem už len krásny deň, slnko smaží od rána,no čo už, voda je drahá, tak čo už ju bude na nás púšťať!..takže tak...posielam ešte včerajšieho punčáka, som sa zapovedala, že nepečiem pol roka, nie je tu žiadna jedáca sila!...fajn deň vám..
...posielam na vymenu bublaninu...
DSC00938.jpg  
7 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

Dievčatá, že sa Vám v tej horúčave ešte chce aj piecť? Ale ďakujem za dobrotky. Darmo, kto je šikovný tak je šikovný.
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

Anna Garajova-Hruskova Pozri príspevok
...posielam na vymenu bublaninu...
a nejaka klobasa,slanina,huspenina,tlacenka,sunka,parky by neboli?
1 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Kafa pristála tam kde mala ale bez cukru a smotany - včera nebolo času na dojmy, až teraz

dovolenka síce krátka, ale perfektná
Nórsko je nádherná krajina, všade upravená zeleň a kvety, stromy, na každom kroku parky, kde sa dá posedieť, poprechádzať
(idem dať nejaké fotečky do albumu)
až to bol pre mňa kultúrny šok - pristátie včera v Katowiciach - tie hrozné domy a činžiaky
4 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

wagner Pozri príspevok
Takže presne tak, ako som predpokladala. Mudrák sa nestihol zaradiť. Čo už, kto si koleduje
http://www.topky.sk/cl/100370/131878...stihol-zaradit-
vieš aký nervák chytám keď ide po rovnej ceste vodič 60-kou lebo on má čas, veď on ide pomaly teda bezpečne, nie ako tí blázni čo ho predbiehajú a riskujú životy, ťažko súdiť ako išiel vodič pred ním to ani policajná štatistika nesleduje koľko nehôd zapríčinili vodiči brzdieci premávku svojim spôsobom jazdy.
0 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

trisestri Pozri príspevok
a nejaka klobasa,slanina,huspenina,tlacenka,sunka,parky by neboli?
..budu, budu aj tieto dobroty, ale az ked sa ochladi..klobasa bude aj na nitrianske hody..huspenina az v zime..
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Ivana Š Pozri príspevok
až to bol pre mňa kultúrny šok - pristátie včera v Katowiciach - tie hrozné domy a činžiaky
šok, nešok, ale na rozdiel od našich lietajú!
Susedia boli na dovolenke v Egypte a tam zistili, že cez poľskú cestovku by to mali podstatne lacnejšie, budúci rok pôjdu z Krakova.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
AlaNR Pozri príspevok
Dodatočne pýtam ešte raz receptuš, lebo punčáky môžem kedykoľvek a v akomkoľvek množstve
..

..jáááj. recepis- to je vlastná tvorba, len tak od pekáča...teda, upečieš si lacné cesto, postup dám nižšie, potom odkrojíš kraje tak na 2cm, pomrvíš v rukách do misky, šupneš trochu jamíka a rumu tak za kalíšťok a pridáš pochuťkovú smotanu-pol kelimka,a pol šálky neskykávy..vedla si do druhej polovičky nesky dáš esenciu... urobíš blatko..to cesto si prekrojíš na polovičku a to potom ešte prekrojíš na tenšie..spodné natrieš lekvárom-pomiešaným s esenciou, na to dáš druhú polku,tú poleješ jemne tou kávou s rumom, na to bachneš to blatko pekne všade rozotrieš a na to dáš daľšie cesto, ktoré natrieš tým rumovým lekvárom, pokvapkáš zvyšnou kávou a pricapneš samé posledné cesto...a všetko to zakryješ šlahačou v prášku...a dáš do chladnice...

...lacné cesto:3 celé vajcia šlaháš s 1 šálkou kryšt. cukru až pokiaľ sa nerozpustí, (môžeš mu pomôcť tým, že tam pridáš 2 pol.lyžice mlieka..a nachystáš si 1/2 šálky oleja, 1 šálku mlieka a 2 šálky polohr. múka s 1 práškom do pičiva (zmiešané...) a ked máš tie vajcia už našlahané, pomaly primiešavaš olej, potom 1/2 múky a 1/2 mlieka a dookola...a vykotíš na omastený a omúčený plech piecť na 180teplých...(do pol cesta možeš primiešať kakafko)
7 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

kukučka Pozri príspevok
šok, nešok, ale na rozdiel od našich lietajú!
Susedia boli na dovolenke v Egypte a tam zistili, že cez poľskú cestovku by to mali podstatne lacnejšie, budúci rok pôjdu z Krakova.
my sme nešli cez cestovnú kanceláriu, hľadali sme najlacnejšiu cestu sami

sesternica s manželom tam pracujú a bývajú v podnájme, pán domu - veľmi príjemný a ústretový človek (macedónčan Danco) pozval ich maminky na dovolenku -že bábušky budú mať dovolenku
"bestemødre vil forlate, баби ќе го оставам" preložte si ako chcete a aby babky nešli i do toho ďalekého sveta samé, tak som bola ja ako doprovod - a mala dovolenku aj Ivanka a bez muža a detí
bývali sme u nich, stravovali sme sa u nich, mnoho sme sa nachodili, ale aj videli
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať