Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

U nás má vyplazené oči od obeda a to som chcela pokračovať v trhaní zeliny Počkám ešte chvíľu a pôjdem neskôr, nech ma neupraží
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Bionda Pozri príspevok
.. najťažšie rozhodnutie pre každého majiteľa psov je rozhodnutie o eutanázii pre jeho psíka... prežívam túto dilemu a viem, že rozhodnutie a uskutočnenie je potom už nezvratné a nenávratné. Niektorí asi viete o čom hovorím. ... pre mňa je vôbec ťažké povedať to nahlas najmä keď mu pozriem do očí, je to odsúdenie.. viem že najbližšie dni ma k tomu prinútia , som zdravotník viem, že má svoj vek a mohli sme s tým počítať, ale zrazu to prišlo tak strašne rýchlo ... a ak nebudem chcieť, aby trpel , bude to pre neho to najlepšie.... ale poviem vám je to tak , naozaj tak ŤAŽKÉ ... !!!
Zažila som to pred dvomi rokmi tesne pred vianočnými sviatkami. Tiež už bol starý a nemohla som sa dívať na to, ako sa trápi. Injekcia na uspatie a injekcia na ukončenie života. Plakala som týždeň - ešte aj cez sviatky. Ale žiaľ, všetci tam pôjdeme, či psíkovia alebo my. Súcitim s Tebou. Ešte teraz mám v očiach slzy, keď na to pomyslím
5 0
účtovník 007 účtovník 007

účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac
Včera k nám zavítal od susedov maličký kocúrik. Tak som ho zobrala a zaniesla susedom. Dozvedela som sa, ako k nemu prišli. Niekto ho hodil na cintoríne do jamy a zaťažil kameňom, aby tam zdochol. Človek je naozaj najkrutejší tvor na tomto svete.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
účtovník 007 Pozri príspevok
Včera k nám zavítal od susedov maličký kocúrik. Tak som ho zobrala a zaniesla susedom. Dozvedela som sa, ako k nemu prišli. Niekto ho hodil na cintoríne do jamy a zaťažil kameňom, aby tam zdochol. Človek je naozaj najkrutejší tvor na tomto svete.
..

..tak je to, nevieme si vážiť priateľstvo, ktoré sa nám dáva zadarmo a v snahe zbaviť sa ho volíme krutý spôsob trápenia...ja by som za toto vraždila, odtínala ruky a neviemčoešte urobila..kuš, hnusná som v takýchto prípadoch..
1 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Ahojky všetci,

som živá, no ozvem sa cca o týždeň.....pekný deň všetkým.....V.
11 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...veľmi zaujímavá súdna sieň je dnes...falošné profily na sociálnej sieti, vzájomné osočovanie, nadávky...a hrabanie sa v minulosti, len aby sa tomu poškodenému donútila vina...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

AlaNR Pozri príspevok
Zajesť, vypiť, domov nabaliť a málo roboty urobiť
dopravu ako riešiš a prizvi aj pomocníkov
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Potesilo
4 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...večerá!...posielam cibuľový šalát a fašírku..a pre maškrtnejších domácu uhorku, posolenú, len tak!..a večernú kaficu k sultánovi...
..a pohodu vám prajem..
5 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...ako je tu ticho!..už spíte?..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...konečne sa dá dýchať, aj burina by sa lepšie trhala, ked už neny taký úpek dusný a vy si tu drichmete...to si hovoríte kolektív?..
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Bionda Pozri príspevok
.. najťažšie rozhodnutie pre každého majiteľa psov je rozhodnutie o eutanázii pre jeho psíka... prežívam túto dilemu a viem, že rozhodnutie a uskutočnenie je potom už nezvratné a nenávratné. Niektorí asi viete o čom hovorím. ... pre mňa je vôbec ťažké povedať to nahlas najmä keď mu pozriem do očí, je to odsúdenie.. viem že najbližšie dni ma k tomu prinútia , som zdravotník viem, že má svoj vek a mohli sme s tým počítať, ale zrazu to prišlo tak strašne rýchlo ... a ak nebudem chcieť, aby trpel , bude to pre neho to najlepšie.... ale poviem vám je to tak , naozaj tak ŤAŽKÉ ... !!!
mám prežité /16,3,2012/...aj ked som sa ešte stále nezmierila, že moja láska tu už nie je.....
museli operovať bolo to "buď alebo" bolo to "alebo"....dopredu sa ma vetoš opýtal, že čo potom....dohodli sme sa doma, že aby sa netrápil a netrpel čo sa už, že ho vetoš z narkózy nepreberie.....snáď to bolo dobré rozhodnutie...pre neho určite.
aj ked mám doma už druhého......revem aj teraz
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

pepsikova Pozri príspevok
...konečne sa dá dýchať, aj burina by sa lepšie trhala, ked už neny taký úpek dusný a vy si tu drichmete...to si hovoríte kolektív?..
Tak ja som dnes poobede asi 3 hodiny trhala, trhala a trhala, ale tá burina nejako moc rastie. Potom som to nechala a oberala som egreše, paradajky, žltú a zelenú fazuľku. Ešte som našla pár čučoriedok a jahôd. Mrkvu a petržlen som netrhala, lebo však kým som bola varovať vnuka, môj mužíček kúpil. No nezabijem ho. Mám aj cukinku, len nejako mi tohto roku málo rodí. Bolí ma celý človek.
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..tak ja idem ešte zavesiť poslednú práčku a asi sa poberiem tiež...a dám ešt ekúsok čokoládky, had poslal na koštofku takej švédskej,že mňamka...a zase ma bude z pažravosti svrbieť celá tvár...ale oriešková je oriešková...dobrú noc vám..

..a chcela som nájsť obrázok na čokolu, čo poslal ,volá sa "Tupla"...ale ujo googlik našiel iba "teplá" čokoláda..aspoň lepšie zaspíte



... a nakoniec našiel..je to ona!https://plus.google.com/u/0/11834372...ts/SfSqEQQXUN9
3 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Bionda Pozri príspevok
.. najťažšie rozhodnutie pre každého majiteľa psov je rozhodnutie o eutanázii pre jeho psíka... prežívam túto dilemu a viem, že rozhodnutie a uskutočnenie je potom už nezvratné a nenávratné. Niektorí asi viete o čom hovorím. ... pre mňa je vôbec ťažké povedať to nahlas najmä keď mu pozriem do očí, je to odsúdenie.. viem že najbližšie dni ma k tomu prinútia , som zdravotník viem, že má svoj vek a mohli sme s tým počítať, ale zrazu to prišlo tak strašne rýchlo ... a ak nebudem chcieť, aby trpel , bude to pre neho to najlepšie.... ale poviem vám je to tak , naozaj tak ŤAŽKÉ ... !!!
Je to moc moc ťažké, nezávidím ti, ale držím prsty, aby ste to doma zvládli. Napríklad ja som sa ešte stále s tým nevyrovnala, že som musela rozhodnúť o živote svojej havinky. Iba vtedy na chvíľu uverím, že sme sa rozhodli dobre, keď si pozriem video v mobile 6 týždňov pred. Vtedy si pomyslím, že už sme to trápenie mali skončiť skôr.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

kočeny mám dilemu....už dávno plánujem že v septembri pôjdem cvičkať do Tučepi/Hr/ najprv sme boli tri holky...nakoniec som ostala sama a neviem či mám ísť.....mám taký malý blok.....organizuje to Zora Ochodnícka z Košíc...netvrdím, že je problém ísť sama, len som si už vypočula aj aktuálnu skúsenosť z cvičenia vo Vodiciach.....že bolo to o všetkom možnom len nie o cvičení, teda zo strany účastníčok....no lebo ja som toho názoru, že keby som sa chcela ožierať a behať za chlapmi tak to nemusím ísť až do Hr, nie som ten typ či mi doma chlap odstrihne tú veľkú reťaz z gulou z nohy a potom neviem čo zo sebou.....zas ked nepôjdem nebudem vedieť, že čo a ako....a zase ked pôjdem budem vedieť, že či na budúce áno alebo nie.....
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Choď keď ťa to baví a možno sa k tebe pridá aj niekto z porady, napíš do starej témy, neviem názov.
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Keď nepôjdeš, nič sa nedozvieš.
Ak sa ti nebude páčiť, povedz si: "aj negatívna skúsenosť je skúsenosť"
ja radím ísť
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...len ty pekne hybaj a vyskúšaj to!..myslím, že tá Zora nebude robiť cvičenia v Hr len preto, aby sa jej tam baby ožierali...nenechá si pokaziť meno..a to vieš, zlá fáma sa pamatuje najdlhšie a nič dobré ju neprebije!..
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a dám ešte na noc:/vydalo hnutie za reálnu demokraciu na facebook/
205415_205871186207505_40855837_n.jpg  
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať