Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..a toto ma dostalo!...
564676_269253866521991_490375952_n.jpg  
6 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

mňa toto: pláž v Jalte
a to sa mi zdali pláže v Chorvátsku plné
Jalta.jpg  
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

idem naisto, že kafa už bude - a ništ,
tak som spravila, kávu aj čaj, nachystajte si šáločky a hodím aj kúštik toho melóna, čo sa včera nezjedol

idem het, do nového zámku, so svokrou pozrieť policajtov - ide si dať spraviť nový OP, snáď tam nebude veľa ľudí
potom po úradoch - socpoist, union, všzp, upsvr...
2 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

Dobré ráno vospolok.Ivana ďakujeme za čajík a kafičko.
0 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

Potešila má bronzová medaila Miška Martikána, ktorého už odpísovali že je starý. "Starý" ale dokazal že je vie zabojovať.
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..jáááj, toto je almázia, takto si prísť a bez roboty kafa, čajík, melón!!..to by som dala do zákona a schváliť parlamentom namiesto tých trapín, kvoli ktorým sa tam hádajú...
...tak vám prajem krásny deň dnes, na úradoch len samé milé úrodníčky, ústretové a veciznalé,nikde dlhé fronty národa- no a tak..len pohodu...
..včera syník poslal aj nejaké časopisy a tak som sa dozvedela, kde je raj Santaklausa,ak bude čas, prihodím obrázok...a môžeme začať písať svoje požiadavky k vianociam...lebo vraj tam, keď napadne sneh, môžeme aj nič nedostať...ak by sa niekto chcel uspiešiť a písať skôr, mesto sa volá Rovaniemi...(kecám trošku, ale to mesto je fakt...aj ten Santa..
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
MarcelkaT Pozri príspevok
Potešila má bronzová medaila Miška Martikána, ktorého už odpísovali že je starý. "Starý" ale dokazal že je vie zabojovať.
..

..tak je...Mišo dokáže aj za málo peňazí vyčarovať kopu muziky!...
1 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

..tesi ma, ze dnes budem mat odlazdickovany uz aj balkon, majster utekal este dokupit jeden balik, sak dve boli prasknute, co uz..a zajtra sa pustam do robenia leca..cize ziadny oddych a lenosenie
3 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Múdro dňa :

Láska začína pocitom, že nám niečo chýba...
S dosť dlhým časovým odstupom zistíme, že to, čo nám chýbalo, bol rozum !
2 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

pepsikova Pozri príspevok
..

..tak je...Mišo dokáže aj za málo peňazí vyčarovať kopu muziky!...
Keď som čítala názor Adyho Hajdu/herec/, že Martikán je už starý tak medaila nebude, ale skôr čaka od bratov Hochornerovcou/dúfam že sa tak píšu/ tak má to aj trochu naštvalo.
0 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

Anna Garajova-Hruskova Pozri príspevok
..tesi ma, ze dnes budem mat odlazdickovany uz aj balkon, majster utekal este dokupit jeden balik, sak dve boli prasknute, co uz..a zajtra sa pustam do robenia leca..cize ziadny oddych a lenosenie
Anka, príjemnú prácu.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...kdesi som sa dočítala, že ak zakážete píspmne aby niekto manipuloval s vašimi údajmi, teda, menom a priezviskom, tento je povinný to akceprovať...a figu drevenú, borovú, sušenú...dávnejšie, asi 3 roky dozadu som si u jednej nemenovanej firmy-obchodu, niečo objednávala...mali z zmluve na internete kolonku, že moje údaje neposkytnú tretím subjektom..nejako som v mojom priezvisku zabudla napísať i...a čuduj sa svete, moje skomolené priezvisko fičí už u tretej firmy s nábytkom, rôznych katalógoch, kozmetike..počkám, možno mi nejaká banka oznámi, že mi vedú účet na vyššiu sumu evráčkov..
0 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

Trochu dobrej nálady:

Manžel číta noviny a z poschodia jeho krásna blondínka manželka uteká do záhrady a otvára poštovú schránku a ta je prázdna. Opakuje sa to 5x a na šiesty krát sa jej pýta, drahá čo sa stálo? A ona: predstav si ten môj hlupý počítač mi hlási, že v schránke mám poštu a utekám sa pozrieť a schránka je vždy prázdna.
6 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

MarcelkaT Pozri príspevok
Anka, príjemnú prácu.
..dakujem Marcelka..to vies, radsej by som sa niekde v strkarni kupala a clnkovala ako v tejto horucave sa s lecom babrala, ale bude aspon na zimu, sak vnuk zacal lubit aj leco s vajickom, predtym, ze fuj..
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

úradníčky - samá radosť
na socpoist pred týždňom chcela teta sesternicinu pracovnú zmluvu z Nórska - potrebujem ju, ako to že ju tu nemáte
dnes - rovnaký úrad, rovnaká prepážka, iná teta - to ste mi načo doniesli, nepotrebujem to

stavebná sporiteľňa - svekruša tam chcela niečo vybaviť, stáli sme tam pred dverami od 8:45 - že od 9:00 majú stránkové hodiny, tak počkáme
aj sme sa dočkali 9:05 teta vyšla z dverí, ani na nás nepozrela a nalepila na ne ceduľku že 1.8.2012 - dovolenka
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Anna Garajova-Hruskova Pozri príspevok
..dakujem Marcelka..to vies, radsej by som sa niekde v strkarni kupala a clnkovala ako v tejto horucave sa s lecom babrala, ale bude aspon na zimu, sak vnuk zacal lubit aj leco s vajickom, predtym, ze fuj..

A teraz, už, júúúj?
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

pepsikova Pozri príspevok
...kdesi som sa dočítala, že ak zakážete píspmne aby niekto manipuloval s vašimi údajmi, teda, menom a priezviskom, tento je povinný to akceprovať...a figu drevenú, borovú, sušenú...dávnejšie, asi 3 roky dozadu som si u jednej nemenovanej firmy-obchodu, niečo objednávala...mali z zmluve na internete kolonku, že moje údaje neposkytnú tretím subjektom..nejako som v mojom priezvisku zabudla napísať i...a čuduj sa svete, moje skomolené priezvisko fičí už u tretej firmy s nábytkom, rôznych katalógoch, kozmetike..počkám, možno mi nejaká banka oznámi, že mi vedú účet na vyššiu sumu evráčkov..
Nevie niekto, po čom idú dnes údaje o ľuďoch?
0 0
Hansa Hansa

Hansa je offline (nepripojený) Hansa

korela Pozri príspevok
Nevie niekto, po čom idú dnes údaje o ľuďoch?

-no veď firma by mala mať "poverenú zodpovednú osobu za ochranu osobných údajov". Takže tam treba hľadať vinníka!
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

A mňa, že to tí cicici, len a len ?urvia! Jedno či ľavý, či pravý!!! Sľúbili, že nebudú, ale, že dieru im nechali a národ tým omladili! A my, ešte nevieme koľko sme im prihodili, prihodíme. Od ľudí peniaze do kasy vymámime. Dobre sa my máme, a vy si myslíte, že len pre vás, o vás sa staráme. Netrápia nás vaše životy, nie tak ešte vaše, istoty. Kešeňe, naše, aby plné boli a vy buďte stále len voly, ale nás len nech občan volí. Nech mu je po vôli!

Mame šťastie, našu, nás už nie? Ale u nás, že, taký vraj, už niet?




0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať