Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

ivuliatko Pozri príspevok
To bol nejaký milovník ypsilonov na rozdiel od väčšiny deciek... Raz si mali vybrať nejakú superschopnosť (neviditeľnosť, lietanie, cestovanie v čase...) a napísať príbeh. Jeden pravopisný génius napísal "išiel by som do roku 1852 a zabil by som Hattalu" (predtým preberali dejiny SJ a rok 1852=pravopisná úprava, ktorej súčasťou bolo zavedenie ypsilonu a hlavným páchateľom bol Martin Hattala)
Ludevít Štúr ale tiež nemá svedomie čisté- neviem prečo si vyskočil a prerobil Bernoláka...,Tonko bol v tomto taký ludskejší k budúcim generáciam...
0 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

Peký deň a ešte peknejší víkend prajem. Už od rána nám pripeka slniečko a do večera neviem ako bude.......
1 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

lujza.j Pozri príspevok
jeden uchádzač do PZ v diktáte že "očy"
Mojej kolegyne dcéra povedala: Mami mne jedno kde sa aké i alebo y píše. Aj keď napíšem opyca , tak bude vždy len opica a nie slon.
1 0
promont maja promont maja

promont maja je offline (nepripojený) promont maja

... no ... dievčence ... nesklamali ste ma ... nádherné veselé rááno vám všetkým prajem ... aj slniečko sa nám usmieva ... sýkorky sa nám, hen pod oknami, kúpu v malej kalužke vody ... ...
1 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

Stanislav 1975 Pozri príspevok
ja som zasa zaspal jak bábatko-boli sme večer u kamoša a kamošky( akurát v noci odlietali na dovolenku) a kamoš narobil tataráku, zjedol som ale 8 topiniek s ním a dal si pár poldeci a ledva som sa dogulal domov a hneď death...
No vidíš Stanko, keď sa s nami nepodeliš a potom Ti je "nevoľno"........Guľal si dole kopcom alebo hore kopcom?
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

MarcelkaT Pozri príspevok
No vidíš Stanko, keď sa s nami nepodeliš a potom Ti je "nevoľno"........Guľal si dole kopcom alebo hore kopcom?
Nooo, samozrejme som sa nepodelil- už moj detský rozprávkový vzor Martinko Klingáčik mal heslo- nikdy nič nikomu- iba sebe samému...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Nooo, samozrejme som sa nepodelil- už moj detský rozprávkový vzor Martinko Klingáčik mal heslo- nikdy nič nikomu- iba sebe samému...
ale to platilo len kým nezarábal a netrt...
2 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

srska Pozri príspevok
ale to platilo len kým nezarábal a netrt...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
srska Pozri príspevok
ale to platilo len kým nezarábal a netrt...
..


1 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
úpešne mám dnes na háku, darí sa mi odrážať kolegynine pokusy o začiatok nadávania na všetko a na všetkých
Keď sa potrebuje vyventilovať, nech si kúpi boxerské vrece a neťahá ma do takých vecí, ktoré sa ma netýkajú
2 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

v stredu som strávila zbytočnú hodinu na socpoist, kde som tetu presviedčala, že toto tlačivo od sesternice pýtali, nech ho donesie, a nechcela ho prebrať, nepotrebuje ho

dnešná pošta - upozornenie zo socpoist, že sesternica do dnešného dňa napriek výzve nedodala tlačivo
no nedrblo by aj vás?
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

no, čo ma za ten mesiac
potešilo:
- v lete letné počasie
- že mladší brácho je ready
- nezištná pomoc poraďákov "promont maja + erzet" pri riešení problému
- ministretko na východe
- gratulácie k meninám
- stabilne lacnejší benzín v A
- expozitúra (hodačová je dobrá)
- úspechy vodákov v londýne

nepotešilo:
- ficových fiktívnych -500 melónov a rýchlovky v parlamente
- trvajúca nefunkčnosť is ds sr - (načo je celé ezú a možnosť odosielať dp v xml+poznámky v pdf, keď po troch mesiacoch poznámky správca pýta doručiť poštou)
- kaliňákové taľafatky ohľadom mella
- že pani srsková nedostala odmenu
- že bude v sk ešte planšie ako plano
3 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Ivana Š Pozri príspevok
v stredu som strávila zbytočnú hodinu na socpoist, kde som tetu presviedčala, že toto tlačivo od sesternice pýtali, nech ho donesie, a nechcela ho prebrať, nepotrebuje ho

dnešná pošta - upozornenie zo socpoist, že sesternica do dnešného dňa napriek výzve nedodala tlačivo
no nedrblo by aj vás?
a v sp nemajú podateľňu?
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

AlaNR Pozri príspevok
úpešne mám dnes na háku, darí sa mi odrážať kolegynine pokusy o začiatok nadávania na všetko a na všetkých
Keď sa potrebuje vyventilovať, nech si kúpi boxerské vrece a neťahá ma do takých vecí, ktoré sa ma netýkajú
Nejako ta nechápem- ty možeš mať na háku ale iba de iure- nie de facto- nieje to možné z fyziologického hladiska...
neviem,ale rozmýšlam podobne ako Bohuš, ale možno sa mýlim...

1 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Nejako ta nechápem- ty možeš mať na háku ale iba de iure- nie de facto- nieje to možné z fyziologického hladiska...
stenly, a ten o tom klitorise poznáš?
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Nejako ta nechápem- ty možeš mať na háku ale iba de iure- nie de facto- nieje to možné z fyziologického hladiska...
neviem,ale rozmýšlam podobne ako Bohuš, ale možno sa mýlim...
tak mám v p... (s prepáčením! )
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

srska Pozri príspevok
stenly, a ten o tom klitorise poznáš?
srskovatý- nie nepoznám- ja som slušný chlapec z Petržalky- ja sa škaredým vtipom nevenujem...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

AlaNR Pozri príspevok
tak mám v p... (s prepáčením! )
to už je presnejšie...
0 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
pepsikova Pozri príspevok
...

..som sa dobre zasmiala..a dám jeden s ypsilonom z čias randenia môjho najstaršieho hada..mal frajerku z tretej dediny a tak si dali stret v meste...had mal ale iný plán a tak o tri dni dostal do schránky otvorený list, takto..."čakala som ťa ako pyča pri kyne, čo si ma nevydel?..(rehot doteraz!...
Moja kamoška hovorieva, keď je nasr...dená a má pocit, že si z nej niekto robí rohožku: "Asi mám na čele napísané pyča s tvrdým Y !!!" a kolegyňa zas "Mám snáď na čele napísané JEBLINA alebo čo?!?!"
1 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Stanislav 1975 Pozri príspevok
to už je presnejšie...
pre neznalých

1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať