Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

wagner Pozri príspevok
Na každej TV stanici hovoria úpne niečo iné. Ktovie aké počasie vlastne bude?
http://www.aktuality.sk/clanok/21156...sia-na-vikend/
Máš právo si vybrať
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

BXLmiami Pozri príspevok
Máš právo si vybrať
Myslela si, že mám právo si vybrať aké bude počasie? Si ma rozosmiala, lebo keby som mohla rozkázať dažďu a vetru, tak ako to hlásali kedysi komunisti, tak mám po starosti. Pršalo by vtedy, keď potrebujem poliať záhradu, slniečko by svietilo tiež vtedy, keď by mohlo
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
wagner Pozri príspevok
Košičania Vy sa máte http://www.topky.sk/cl/10/1319405/Ne...sky-93-percent- Ale robia z Vás blbcov, čo?
...ani nie ...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
...tyýýýý brďo ....teraz som si všimol .....

....že Skrúcaný je za BLBCA .......

http://www.topky.sk/gl/150108/Judiny...ul-ju-luxusom-
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

som maximálne vycicaná z energie....toľko negatívnej energie v robote.... ani moje
by mi asi nepomohli, možno jedine že by so tam škrkla ja
0 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
Obaľ si nervičky

3 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

už obaľujem....
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

lujza.j Pozri príspevok
už obaľujem....
Ale to nie je sladké. Slaným neobalíš
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

wagner Pozri príspevok
Ale to nie je sladké. Slaným neobalíš
sladké nemám.... tak sa prehováram, že toto bude stačiť...
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
lujza.j Pozri príspevok
som maximálne vycicaná z energie....toľko negatívnej energie v robote.... ani moje
by mi asi nepomohli, možno jedine že by so tam škrkla ja
Dnes bol nejaký začarovaný deň v robote aj u mňa. Kolegyňa mala asi rapel, od rána len frflala na všetkých a všetko, rozkazovala hento toto, dokonca som jej vycúvala auto z firemného dvora, lebo nevedela, či trafí a nemala sa kde otočiť, no a na fajront, keď som odchádzala a ona tam ešte sedela, tak mi ešte skoro pri dvere kričala, či má nechať do pondelka otvorenú žalúziu, keď som si ju nezatiahla (mimochodom v spoločnej kancelárii)... Aj to jej bolo za ťažko... škoda, že ma hneď nenapadlo, či ju mám zatiahnuť hneď alebo až keď jej nabudúce budem auto vycúvavať...
Ach jo, niektorí sa neuvedomia...
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

lujza.j Pozri príspevok
sladké nemám.... tak sa prehováram, že toto bude stačiť...
Prídi, niečo pre Teba nájdem. Mám 2/3 várovej čokolády. Tiež používam na obaľovanie nervov
1 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

AlaNR Pozri príspevok
Dnes bol nejaký začarovaný deň v robote aj u mňa. Kolegyňa mala asi rapel, od rána len frflala na všetkých a všetko, rozkazovala hento toto, dokonca som jej vycúvala auto z firemného dvora, lebo nevedela, či trafí a nemala sa kde otočiť, no a na fajront, keď som odchádzala a ona tam ešte sedela, tak mi ešte skoro pri dvere kričala, či má nechať do pondelka otvorenú žalúziu, keď som si ju nezatiahla... Aj to jej bolo za ťažko... škoda, že ma hneď nenapadlo, či ju mám zatiahnuť hneď alebo až keď jej nabudúce budem auto vycúvavať...
Ach jo, niektorí sa neuvedomia...
Najhoršia je zrážka s blbcom - už som to tu raz napísala. A vtedy ste ma ocenili neužitočným. Tak to teraz pripomínam, lebo keď Ťa nejaký blb vytočí, tak by si ho najradšej rozdrapila. Ale nerozčuľuje sa pred víkendom, múdrejší ustúpi.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lujza.j Pozri príspevok
som maximálne vycicaná z energie....toľko negatívnej energie v robote.... ani moje
by mi asi nepomohli, možno jedine že by so tam škrkla ja
..

..no ak si tam mala dnes takéto, any sa nedyvým!!...http://hnonline.sk/slovensko/c1-5689...e-vykrada-byty
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

wagner Pozri príspevok
Prídi, niečo pre Teba nájdem. Mám 2/3 várovej čokolády. Tiež používam na obaľovanie nervov
jejó ved takú mám aj ja...
ešte dva týždne musím nejak prežiť v tej cirkusantskej maringotke a mám dovču....len mám obavu, že dovtedy všeckých....
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
wagner Pozri príspevok
Najhoršia je zrážka s blbcom - už som to tu raz napísala. A vtedy ste ma ocenili neužitočným. Tak to teraz pripomínam, lebo keď Ťa nejaký blb vytočí, tak by si ho najradšej rozdrapila. Ale nerozčuľuje sa pred víkendom, múdrejší ustúpi.
Samozrejme, len dosť to človeka štve, že sa snaží všetko možné urobiť, my nie sme veľká firma, tak musíš byť účtovníčka, upratovačka, údržbárka, šoférka a čo ja viem čo... no ale druhého to ani netrkne.
Schválne som čakala, kedy niekoho napadne doplniť mydlo na vécku... po 4 dňoch som kapitulovala... nedá sa...
Ale tak mi treba, iniciatíva sa trestá... nemala som ukázať, že s tým nemám problém.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
..

..no ak si tam mala dnes takéto, any sa nedyvým!!...http://hnonline.sk/slovensko/c1-5689...e-vykrada-byty
alebo aj....http://www.topky.sk/cl/100535/131941...-vyvolal-hadku
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ešte aj dva nechty sa mi na total...zlomili....vrrrrr
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...môjmu hadovi dnes prišla pošta z fínskej banky..samozrejme, vo fínčine...achjaj!...

Yhteystietoja ei välitetä yrityksille....čiže, kontaktné informácie nie sú odovzdávané firmám.(a to je , prosím, len jedna veta z dvoch strán...šmarjá, to sa nedá ani prečítať...
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

AlaNR Pozri príspevok
po 4 dňoch som kapitulovala...
nedá sa...
Ale tak mi treba, iniciatíva sa trestá... nemala som ukázať, že s tým nemám problém.
máš slabú výdrž, alebo si málo natoto...
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

lujza.j Pozri príspevok
jejó ved takú mám aj ja...
ešte dva týždne musím nejak prežiť v tej cirkusantskej maringotke a mám dovču....len mám obavu, že dovtedy všeckých....
Len nezabíjaj, iba ak muchy. Ja mám dva týždne dovolenky - dostala som otázku, kedy si ju ráčim zobrať, A ja že aj hneď a je to, aspoň budem doma makať na záhrade. Snáď sa už dostanem aj na ten živý plot. Zase na ňom budem visieť týždeň- prerástol o viac ako meter za mesiac.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať