Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

lujza.j Pozri príspevok
dnes na CT1...Agelína...21.55h...keby niekto... a čo už fšetci spíte, či čo?
Možno to čičo .
0 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...ivuš si ma predbehla!..práve som to šla písať, dnes je o 21.55 na čechoch!..hádam vydržím!

..fuha, aj luíí, to už napísala!..ja driemem na face...had má problém, že na neho moc myslím..vraj, že občas by som na neho mohla aj zabudnúť!..čo si už dnes tie decká nevymyslia!!...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
...len ty pekne hybaj a vyskúšaj to!..myslím, že tá Zora nebude robiť cvičenia v Hr len preto, aby sa jej tam baby ožierali...nenechá si pokaziť meno..a to vieš, zlá fáma sa pamatuje najdlhšie a nič dobré ju neprebije!..
tak kočeny....zálohu na cvičko do Tućepi som si teda zaplatila.....starú tému čo mi bola odporúčaná som nenašla....
som zvedavá ako teda bude....
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
...ivuš si ma predbehla!..práve som to šla písať, dnes je o 21.55 na čechoch!..hádam vydržím!

..fuha, aj luíí, to už napísala!..ja driemem na face...had má problém, že na neho moc myslím..vraj, že občas by som na neho mohla aj zabudnúť!..čo si už dnes tie decká nevymyslia!!...
moje decko minule..."mama ja sa od teba nikdy neodsťahujem"......ale keby som si našla nejakého čáva čo má barák na kolibe nemám problém, padám hneď....aká je zlatučká
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lujza.j Pozri príspevok
tak kočeny....zálohu na cvičko do Tućepi som si teda zaplatila.....starú tému čo mi bola odporúčaná som nenašla....
som zvedavá ako teda bude....
..

..mysli pozitívne!!..teda "pozytývne!!- a fšecko bude oki!..nájdeš nové kamky, čo sa budú sťažovať, že už nemajú sedemnásť, ale osemnásť, k tomu nejakú tú pneumatiku okolo seba-to pre prípad, žeby sa neotvoril érbeg, tak nech sa nedolontria, bude im chutiť cvičiť a budú mať svalovicu ako ty!..perspektívne mysli na to, že si oddýchneš!..

..a čo bude s čoklíškom?..
0 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
Ešte som zabudla upozorniť, že na TV Barrandov práve Winnetou a Old Shatterhand jedou do pevnosti Niobara... a už je tam aj Ribanna ďalší filmík, ktorý sme videli iba 150x
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lujza.j Pozri príspevok
moje decko minule..."mama ja sa od teba nikdy neodsťahujem"......ale keby som si našla nejakého čáva čo má barák na kolibe nemám problém, padám hneď....aká je zlatučká
..

..no ja teda mojich hadov pomaličky pripravujem na to, že ešte tri roky s nimi dáko prežijem a v ten deň, keď mi odklepnú starobný dôchodok, padám preč, kúpim si chalupu a pre šarkana kus oploteného dvora a nechcem ich viac vidieť, len na vianoce!..už sa s tým začínajú zžívať!...
0 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
pepsikova Pozri príspevok
...ja driemem na face...had má problém, že na neho moc myslím..vraj, že občas by som na neho mohla aj zabudnúť!..čo si už dnes tie decká nevymyslia!!...
asi sa mu moc štikútalo
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pepsikova Pozri príspevok
..

..no ja teda mojich hadov pomaličky pripravujem na to, že ešte tri roky s nimi dáko prežijem a v ten deň, keď mi odklepnú starobný dôchodok, padám preč, kúpim si chalupu a pre šarkana kus oploteného dvora a nechcem ich viac vidieť, len na vianoce!..už sa s tým začínajú zžívať!...
Ty si len raz bohatý človek. Na chalupu si našetríš a ani sa nepochváliš Alebo si bola veľký dedič? Len rozmýšľam, koľko si na tú chalupu šetrila a z čoho, či z toho ID? Musíš mať veľký ID keď si to môžeš dovoliť
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
wagner Pozri príspevok
Ty si len raz bohatý človek. Na chalupu si našetríš a ani sa nepochváliš Alebo si bola veľký dedič? Len rozmýšľam, koľko si na tú chalupu šetrila a z čoho, či z toho ID? Musíš mať veľký ID keď si to môžeš dovoliť
..

..jááj, ja som nikdy netvrdila, že mám malý,aj ked pri mojich hadoch sa šetriť nedá a ani nejako sa nesnažím, nemajú nikoho, len mňa, tak zatiaľ som ústretová...ale na dôchodok už nebudem..mám v pláne si ho užiť tak, ako ja chcem a nie mať prívesky a robiť servisáčku do smrti!..dáko už tých pár peňazí dám dokopy na taký malý prdinec pre mňa a šarkana..
3 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pepsikova Pozri príspevok
..

..jááj, ja som nikdy netvrdila, že mám malý,aj ked pri mojich hadoch sa šetriť nedá a ani nejako sa nesnažím, nemajú nikoho, len mňa, tak zatiaľ som ústretová...ale na dôchodok už nebudem..mám v pláne si ho užiť tak, ako ja chcem a nie mať prívesky a robiť servisáčku do smrti!..dáko už tých pár peňazí dám dokopy na taký malý prdinec pre mňa a šarkana..
Kde predávajú taký malý prdinec za peniaze, ktoré sa dajú ušetriť aj z ID? Lebo ak sa raz nas...m, tak tú moju vilu predám a kúpim niečo malé.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
..

..mysli pozitívne!!..teda "pozytývne!!- a fšecko bude oki!..nájdeš nové kamky, čo sa budú sťažovať, že už nemajú sedemnásť, ale osemnásť, k tomu nejakú tú pneumatiku okolo seba-to pre prípad, žeby sa neotvoril érbeg, tak nech sa nedolontria, bude im chutiť cvičiť a budú mať svalovicu ako ty!..perspektívne mysli na to, že si oddýchneš!..

..a čo bude s čoklíškom?..
bude s deckom....keby nie, nepôjdem nikam....nemám ho kam dať....starý Brunki chodieval do hotela...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
..

..no ja teda mojich hadov pomaličky pripravujem na to, že ešte tri roky s nimi dáko prežijem a v ten deň, keď mi odklepnú starobný dôchodok, padám preč, kúpim si chalupu a pre šarkana kus oploteného dvora a nechcem ich viac vidieť, len na vianoce!..už sa s tým začínajú zžívať!...
toto sa mi velice páči....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
wagner Pozri príspevok
Kde predávajú taký malý prdinec za peniaze, ktoré sa dajú ušetriť aj z ID? Lebo ak sa raz nas...m, tak tú moju vilu predám a kúpim niečo malé.
...dá sa ......

Len je otázne , o akú lokalitu sa jedná.......

Ja som bol spokojný ...a aj som spokojný...
- s cenou
- veľkosťou
- vybavením ( inžinierske siete )
- lokalitou
- prostredím
- ľuďmi

...nemenil by som...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Akože mojí milí poraďácky priatelia sklamali ste ma na plnej čiare...!!! Nikto z Vás neprišiel si dnes uctiť legendy, ktoré Vám už 12 rokov dávajú radosť zo života a vdaka takým ľuďom možte byť hrdí,že ste Slováci, som smutný, znechutený a zrútený...

Ale nevadí., aspoň som si dal za 4 eurá 7 gulášov-viac mi ostalo...
04082012261.jpg  
04082012260.jpg  
04082012263.jpg  
1/1
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Akože mojí milí poraďácky priatelia sklamali ste ma na plnej čiare...!!! Nikto z Vás okrem tic-tac neprišiel si dnes uctiť legendy, ktoré Vám už 12 rokov dávajú radosť zo života a vdaka takým ľuďom možte byť hrdí,že ste Slováci, som smutný, znechutený a zrútený...

Ale nevadí., aspoň som si dal za 4 eurá 7 gulášov-viac mi ostalo...
Stanko, dúfam že to nemyslíš aj nás cezpoľných? Veď moja nádrž po pätnástich kilometroch bude suchá a nedostala by som sa na otočku ani k pepsi, nie to ešte takú štreku. A momentálne sú finančné suchoty, nie je za čo kúpiť PHM.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Akože mojí milí poraďácky priatelia sklamali ste ma na plnej čiare...!!! Nikto z Vás neprišiel si dnes uctiť legendy, ktoré Vám už 12 rokov dávajú radosť zo života a vdaka takým ľuďom možte byť hrdí,že ste Slováci, som smutný, znechutený a zrútený...

Ale nevadí., aspoň som si dal za 4 eurá 7 gulášov-viac mi ostalo...
kameraman s STV-čky....zase by ma niekto na tajňáša od chrbta natáčal.....

som pyšná na teba, že so bol .....bratov hoštaplerovcov /moje decko im tak../privítať....
sa mi páči, že aspoň niektorí sú draví aj ked je to za "ďakujeme"....
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

wagner Pozri príspevok
Stanko, dúfam že to nemyslíš aj nás cezpoľných? Veď moja nádrž po pätnástich kilometroch bude suchá a nedostala by som sa na otočku ani k pepsi, nie to ešte takú štreku. A momentálne sú finančné suchoty, nie je za čo kúpiť PHM.
Zdenka ty máš odpustené...

Inak ten redaktor Michalech iné šoky mi robil, ja som sa pri natáčaní šotov schovával a Michalech, že podte sem pred kameru a povzbudzujte ako keby ste boli v Londýne.-tak som tam výskal o 106...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať