Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

sa cudujem rodicom co tahaju male deti na vyradovacie kola live prenosov sou plaz 33-aby mohli vidiel vulgarizmy, ohovaranie, hadky, intrigy,klamstva,afektivitu,sexualne narazky a pod,namiesto toho aby im ponukli radsej prechadzky v prirode,navstevu galerii,muzei resp iny hodnotnejsi program./nie som moralista,ale myslim ze nevinna detska dusa ma na poznavanie urcitych ludskych prejavov a manipulaciu este cas/
3 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Počasie sa v Čechách vybúrilo. http://www.topky.sk/cl/11/1319491/Po...ako-na-Vianoce
2 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Bez komentára http://www.topky.sk/cl/13/1319114/V-...ke-prirodzenie-
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Na vine je človek http://www.topky.sk/cl/13/1319317/Sv...--tvrdia-vedci-
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
trisestri Pozri príspevok
sa cudujem rodicom co tahaju male deti na vyradovacie kola live prenosov sou plaz 33-aby mohli vidiel vulgarizmy, ohovaranie, hadky, intrigy,klamstva,afektivitu,sexualne narazky a pod,namiesto toho aby im ponukli radsej prechadzky v prirode,navstevu galerii,muzei resp iny hodnotnejsi program./nie som moralista,ale myslim ze nevinna detska dusa ma na poznavanie urcitych ludskych prejavov a manipulaciu este cas/
..

..máš pravdu, ale televízia predá a o to im ide...čo vyrastie z detí, ktoré toto pozerajú a zapamätajú si to skôr, ako to dobré, čo ich učia rodičia, to si pozrieme o pár rokov v správach..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..

..jáááj, vedci toho už natvrdili!...a ten komentár je trefný...(aj fico toho už natvrdil!..
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

včera potešilo:
fajka na eritrejcov, etiopanov, keňanov - zo strany Mo Faraha + Galen Ruppa (10 km)
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

srska Pozri príspevok
včera potešilo:
fajka na eritrejcov, etiopanov, keňanov - zo strany Mo Faraha + Galen Ruppa (10 km)
ten Ruppa teda prekvapil,necakal ze vydrzi tempu Africanov.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

trisestri Pozri príspevok
ten Ruppa teda prekvapil,necakal ze vydrzi tempu Africanov.
tiež som mu držal prsty - po dlhých rokoch ich konečne niekto zlomil. ten brit a američan vraj trénujú spolu
0 0
tuta tuta

tuta je offline (nepripojený) tuta

všetkým Vám posielam krásny slnečný pozdrav z dovolenky
6 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

trisestri Pozri príspevok
sa cudujem rodicom co tahaju male deti na vyradovacie kola live prenosov sou plaz 33-aby mohli vidiel vulgarizmy, ohovaranie, hadky, intrigy,klamstva,afektivitu,sexualne narazky a pod,namiesto toho aby im ponukli radsej prechadzky v prirode,navstevu galerii,muzei resp iny hodnotnejsi program./nie som moralista,ale myslim ze nevinna detska dusa ma na poznavanie urcitych ludskych prejavov a manipulaciu este cas/
už je najvyšší čas aby ich začali brať na nočné premiery napr batmana a už budeme ako náš naveky milovaný vzor a nikdy inak
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Podarené...múdra mama...
2 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Telefónny záznamník babičky a dedka :

" Dobré ráno ........ momentálne nie sme doma. Po zaznení zvukového
signálu nechajte prosím odkaz:

- ak ste jedno z našich detí, stlačte 1
- ak potrebujete, aby sme vám strážili vaše deti, stlačte 2
- ak si potrebujete požičať naše auto, stlačte 3
- ak potrebujete, aby sme vám vyprali a vyžehlili bielizeň, stlačte 4
- keď chcete, aby dnes u nás spali vnúčatá, stlačte 5
- keď chcete, aby sme vyzdvihli vnúčatá zo školy, potom stlačte 6
- keď chcete, aby sme uvarili v nedeľu obed, stlačte 7
- ak chcete prísť najesť sa ku nám, stlačte 8
- ak potrebujete od nás peniaze, stlačte 9

- ak máte v úmysle pozvať nás na večeru alebo nás vziať do
divadla........... "ZAČNITE HOVORIŤ!!! POČÚVAME!!!"
6 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
tuta Pozri príspevok
všetkým Vám posielam krásny slnečný pozdrav z dovolenky
..

..mojík, je milé, že nám posielaš pozdrav, ale máš tam oddychovať,takže šupky do mora a potom pod slnečníček...uži si to!..a neboj, fleka ti držíme...
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..a ja dám popoludnajšiu kaficu a pokiaľ vychladne, idem vyvetrať šarkana, lebo už nevie, kde by si ľahol,lenivší je ako ja!..a slnko pečie a pečie-ale koláče nám nedá!..
4 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

pepsikova Pozri príspevok
..a ja dám popoludnajšiu kaficu a pokiaľ vychladne, idem vyvetrať šarkana, lebo už nevie, kde by si ľahol,lenivší je ako ja!..a slnko pečie a pečie-ale koláče nám nedá!..
..najlepsie som dosla, mam rada teplu kavicku, dik..vonku je na skapanie, dusnota, s havinom sme trochu pobehali v chladku..a ideme polonnovat..posielam na oplatku cerveny melon..
5 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

trisestri Pozri príspevok
sa cudujem rodicom co tahaju male deti na vyradovacie kola live prenosov sou plaz 33-aby mohli vidiel vulgarizmy, ohovaranie, hadky, intrigy,klamstva,afektivitu,sexualne narazky a pod,namiesto toho aby im ponukli radsej prechadzky v prirode,navstevu galerii,muzei resp iny hodnotnejsi program./nie som moralista,ale myslim ze nevinna detska dusa ma na poznavanie urcitych ludskych prejavov a manipulaciu este cas/
Ja neviem, ale moj názor je že normálny človek to ani nemože pozerať, tú plaž 33-možno sa mýlim, ale príde mi to aký taký program pre nesvojprávnych ľudí...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ja neviem, ale moj názor je že normálny človek to ani nemože pozerať, tú plaž 33-možno sa mýlim, ale príde mi to aký taký program pre nesvojprávnych ľudí...
zúfalci aj súťažiaci aj tí čo to sledujú...
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

na CT1...funesovka
1 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

lujza.j Pozri príspevok
na CT1...funesovka
na tv srska .... porada
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať