Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

POTEŠILO- Božie mlyny malú pomaly ale isto- dnes bol zlikvidovaný izraelský terorista, ktorý bojoval ako žoldnier na strane sýrskych zločincov ,ktorý mal na svedomí velmi veľa životov žien a detí...
559262_458761087478819_1264995537_n.jpg  
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Posielam na druhú večeru oravskú slaninku, domáci chlieb, cibuľu, rajčiny, papriku a uhorky. Ponúknite sa.
2 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

beriem zeleninku, slaninku nemusím
bola som sa ešte očápať v bazéne a musela som zbabelo ujsť
tie svine komaracie urobili nálet, mrchy hnusné , doštípaná som, nadávam a mažem sa fenistilom
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

dajte si aj cerstvy ostruzinovy kolacik ... uz vychladol ... kto uz tak neskoro nemoze, odlozte si k rannej kafici
SNC00082a.jpg  
3 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

nechápem, prečo tie svyne chcú moju krv cecať,
však mám na výsledkoch od hora - dole krvné testy všetko zle
od hemoglobínu cez hepatálky až po zrážanlivosť
jediné čo mám dobré je cholesterol

asi lepšie muž spravil - dali si so susedom nejakú domácu figovicu čo sused doniesol z dovolenky z Chorvátska
ani jeden štípanec nemajú smrdeli aj komárom
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Ivana Š Pozri príspevok
nechápem, prečo tie svyne chcú moju krv cecať,
však mám na výsledkoch od hora - dole krvné testy všetko zle
od hemoglobínu cez hepatálky až po zrážanlivosť
jediné čo mám dobré je cholesterol

asi lepšie muž spravil - dali si so susedom nejakú domácu figovicu čo sused doniesol z dovolenky z Chorvátska
ani jeden štípanec nemajú smrdeli aj komárom
..

.dobré ránko Iví,ja neviem presne, akosa to volá, tuším thyamin-alebo tak podobne,čo sa dá užívať a potom vraj komáre neštípu,dala to kedysi doktorka mojmu hadovi, ked bol menší..komáre ho milovali a týrali ho každú noc...a vraj krv napáchne tým liekom a musela to byť pravda,lebo potom bol pokoj...ja pre seba kupujem v lekárni " 2xK"..natriem sa večer a svynejenny nech sa ondejú, kde chcú, na mna nejdú!...

...a fčul posielam kaficu a čajík voňavý a inak nič, jedzte, čo chcete,mne chutí ten koláčik od Dary, ak ešte zostalo,a teším sa na babky zemiakové na obed...a vraj samá ochladiť, tak nech friško, lebo skončím ako sulejman..
4 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

kafu a čajík posielam

a majte krajší začiatok dňa ako ja
ale zasa ma to ani nejak nenaštvalo, skôr tuším pobavilo, čo som dnes na seba počula
ľudská blbosť je nekonečná
stála som na pošte, predo mnou klientova maminka s ešte jednou rovnako inteligentnou tetou a sa sťažovali na život,
a tá klientova matka začala, aký ťažký a nákladný život má jej Mareček, a ešte aj tá účtovníčka zgerba (doslova citujem) mu vyrátala platiť nejaké poistenie, tuším sociálne či jaké? (od 1.7. sa stal povinným platcom) z čoho to má Mareček platiť? to čo si o sebe myslí?
Keby som mu do účtovníctva nevidela a nevedela koľko má Mareček príjem, aj ju poľutujem chuderku, Mareček je pritom najneporiadnejší, aj čo sa týka nosenia dokladov, aj platenia zatiaľ ZP, nehovorím ešte o tom , že podnes deň mi za spracovanie DP nedoniesol ani cent a hrá sa na mŕtveho chrobáka

Ale poviem vám, výraz na tvárach okolostojacich ľudí pri jej prejave a hlavne výraz jej tváre, keď sa po mnohých šťuchancoch obzrela a zbadala ma - na nezaplatenie

Naposledy upravil Ivana Š : 07.08.12 at 07:14
7 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..no tybrďo!..a ty si pred celou poštou mala povedať aspoň tolko, že jej mareček je neporiadnik a výdavky sa mu určite zvýšia, ak nebude platiť za účtovníctvo a jeho účtovníčka sa na neho vy*ere a pošle ho , nech si hladá takú, čo bude robiť pre neho zadarmo!..babke by spadlo aj svedomie, nyje len okuliare!..(obrazne povedané))
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Ivana Š Pozri príspevok
kafu a čajík posielam

a majte krajší začiatok dňa ako ja
ale zasa ma to ani nejak nenaštvalo, skôr tuším pobavilo, čo som dnes na seba počula
ľudská blbosť je nekonečná
stála som na pošte, predo mnou klientova maminka s ešte jednou rovnako inteligentnou tetou a sa sťažovali na život,
a tá klientova matka začala, aký ťažký a nákladný život má jej Mareček, a ešte aj tá účtovníčka zgerba (doslova citujem) mu vyrátala platiť nejaké poistenie, tuším sociálne či jaké? (od 1.7. sa stal povinným platcom) z čoho to má Mareček platiť? to čo si o sebe myslí?
Keby som mu do účtovníctva nevidela a nevedela koľko má Mareček príjem, aj ju poľutujem chuderku, Mareček je pritom najneporiadnejší, aj čo sa týka nosenia dokladov, aj platenia zatiaľ ZP, nehovorím ešte o tom , že podnes deň mi za spracovanie DP nedoniesol ani cent a hrá sa na mŕtveho chrobáka

Ale poviem vám, výraz na tvárach okolostojacich ľudí pri jej prejave a hlavne výraz jej tváre, keď sa po mnohých šťuchancoch obzrela a zbadala ma - na nezaplatenie

ako píše pepsi, mala si sa predstaviť jeho mamine- že to som ja, synova účtovníčka alias zgerba...,by jej sánky spadli...
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

pepsikova Pozri príspevok
..no tybrďo!..a ty si pred celou poštou mala povedať aspoň tolko, že jej mareček je neporiadnik a výdavky sa mu určite zvýšia, ak nebude platiť za účtovníctvo a jeho účtovníčka sa na neho vy*ere a pošle ho , nech si hladá takú, čo bude robiť pre neho zadarmo!..babke by spadlo aj svedomie, nyje len okuliare!..(obrazne povedané))
babka skoro odpadla, dúfam že neskolabuje dnes, aby som ju ešte na svedomí nemala

a ešte tie stony - že dnes je už siedmeho, a Mareček ešte nemal výplatu júlovú (!!!) kde má na všetky výdavky brať peniaze, každy len pýta a jemu nikto nič nedá
(ako keby mne niekto zadarmo peniaze nosil)

a pepsi, nič som nemusela povedať, ani slovo, všetkým, okrem tej druhej tetky, čo má IQ rovnaké ako tá babka, ako húpací koník ( týmto sa húpacím koníkom ospravedlňujem za prirovnanie) bolo všetko jasné
každý vie, že Mareček je hajzlík, ktorý premrhá prachy na chľast a automaty, keby bol taký ideálny, ako ho maminka ospevuje tak ho asi nenechá žena, pre tú mala tiež pekný výraz - "tá špina"
2 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Stanislav 1975 Pozri príspevok
ako píše pepsi, mala si sa predstaviť jeho mamine- že to som ja, synova účtovníčka alias zgerba...,by jej sánky spadli...
nemusela som sa predstavovať, veľmi dobre ma pozná, šak sme malá dedina

a nielen sánky, ale aj umelé zuby jej skoro z tej nevymáchanej huby vypadli

hovorím, ten výraz - na nezaplatenie a sa teším ako sa bude tváriť, keď ma stretne zajtra

a výplatu mať mareček nemôže, lebo nie je zamestnanec, ale SZČO a keď nevystavil faktúru, tak mu nemá firma na základe čoho spraviť úhradu, a to na 100% viem, že fa vystavená nebola, lebo ju vystavujem ja, a ešte mi nezavolal , na akú sumu za júl, a ja - zgerba - mu ju vystavím aj posielam
ach ja tupaňa, končím s ním
Naposledy upravil Ivana Š : 07.08.12 at 07:48 Dôvod: doplnenie
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Ivana Š Pozri príspevok
babka skoro odpadla, dúfam že neskolabuje dnes, aby som ju ešte na svedomí nemala

a ešte tie stony - že dnes je už siedmeho, a Mareček ešte nemal výplatu júlovú (!!!) kde má na všetky výdavky brať peniaze, každy len pýta a jemu nikto nič nedá
(ako keby mne niekto zadarmo peniaze nosil)

a pepsi, nič som nemusela povedať, ani slovo, všetkým, okrem tej druhej tetky, čo má IQ rovnaké ako tá babka, ako húpací koník ( týmto sa húpacím koníkom ospravedlňujem za prirovnanie) bolo všetko jasné
každý vie, že Mareček je hajzlík, ktorý premrhá prachy na chľast a automaty, keby bol taký ideálny, ako ho maminka ospevuje tak ho asi nenechá žena, pre tú mala tiež pekný výraz - "tá špina"
..

..jáááj, no to je tak, že všetci všetko vedia, iba milujúca matka cíti, že jej synkovi krivdí celý svet!.....ale však, keby ti niečo povedala, tak jej vysvetli, že si bola u krčmára-lebo tam mareček nosí výplatu a tak ti krčmár zaplatí za robotu, ktorú robíš pre jej syna..to ešte len vyvalí oči, mrcha!..
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pepsikova Pozri príspevok
..no tybrďo!..a ty si pred celou poštou mala povedať aspoň tolko, že jej mareček je neporiadnik a výdavky sa mu určite zvýšia, ak nebude platiť za účtovníctvo a jeho účtovníčka sa na neho vy*ere a pošle ho , nech si hladá takú, čo bude robiť pre neho zadarmo!..babke by spadlo aj svedomie, nyje len okuliare!..(obrazne povedané))
....eeeeeeeeeeeeeeeee......
...nyje ......ozveš sa a ostaneš za blba TY ......

Stanislav 1975 Pozri príspevok
ako píše pepsi, mala si sa predstaviť jeho mamine- že to som ja, synova účtovníčka alias zgerba...,by jej sánky spadli...
...eeeeeee................pepsi vraví o kriku na pošte ....

...he....darmo raz ......Stano , si učenlivý žiak ........naučil si sa irónii...........

...a nie iba sánka spadla , ale aj sopeľ by jej vybehol ....
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

buchač Pozri príspevok
....eeeeeeeeeeeeeeeee......
...nyje ......ozveš sa a ostaneš za blba TY ......


...eeeeeee................pepsi vraví o kriku na pošte ....

...he....darmo raz ......Stano , si učenlivý žiak ........naučil si sa irónii...........

...a nie iba sánka spadla , ale aj sopeľ by jej vybehol ....
Dobrý učiteľ- dobrý žiak...
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

dnes zas nejaký podivný deň od rána
od 6.30 ide susedovi miešačka rovno mne pod oknom pracovne - majú brigádu ,spať sa nedalo, tak odvtedy robím - dorábam výplaty - poriadnemu klientovi , všetko spravené už len tlačím zostavy
a teraz počujem -nenačúvam! ako suseda nadáva ako pohan
sused o 8:59 naliaty ako sviňa sa potáca, suseda nadávajúca nahadzuje piesok a cement do miešačky a do toho už štvrtýkrát vyrevuje obecný rozhlas - zahoď starosti, zahoď svoje starosti ...
predávajú 1. melóny, 2. pojazdná predajňa mäsa 3. čokoládové výrobky 4. ponuka výhodných pomníkov na miestnom cintoríne - v prípade zlého zdravotného stavu alebo imobility vás predajca na cintorín odvezie bezplatne


zachvíľu maminka donesie ďalšie bedničky paradajok na spracovanie

už aby bolo 18.8. zahodím všetko za hlavu a odlietam - Bulharsko volá....
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Inak neviem,prečo toto im vadí...,však to robíme skoro všetci a nikto sa nad tým nevzrušuje...

http://www.sme.sk/c/6486791/mociaci-...mericanov.html
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Ivana Š Pozri príspevok
dnes zas nejaký podivný deň od rána
od 6.30 ide susedovi miešačka rovno mne pod oknom pracovne - majú brigádu ,spať sa nedá, tak odvtedy robím - dorábam výplaty - poriadnemu klientovi , všetko spravené už len tlačím zostavy
a teraz počujem -nenačúvam! ako suseda nadáva ako pohan
sused o 8:59 naliaty ako sviňa sa potáca, suseda nadávajúca nahadzuje piesok a cement do miešačky a do toho už štvrtýkrát vyrevuje obecný rozhlas - zahoď starosti, zahoď svoje starosti ...
predávajú 1. melóny, 2. pojazdná predajňa mäsa 3. čokoládové výrobky 4. ponuka výhodných pomníkov na miestnom cintoríne - v prípade zlého zdravotného stavu alebo imobility vás predajca na cintorín odvezie bezplatne


zachvíľu maminka donesie ďalšie bedničky paradajok na spracovanie

už aby bolo 18.8. zahodím všetko za hlavu a odlietam - Bulharsko volá....
..

..fuha, tých ruchov máš veru dosť na jedny ušky!..
2 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

pepsikova Pozri príspevok
..

..fuha, tých ruchov máš veru dosť na jedny ušky!..
a že na vidieku nudný život
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
srska Pozri príspevok
a že na vidieku nudný život
..

..nooo!..radšej miešačka a jedovaté susedy, ako neskutočné zvuky prasiatok z bitúnku, ktoré sa ozývajú u mňa!..akoby ich vraždili za živa!...
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

srska Pozri príspevok
a že na vidieku nudný život
eee to veru neni
teraz ide 5. vyhlásenie - hrajú " Pod bielou alejou" - pre zmenu
uvidíme aká výhodná ponuka bude teraz
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať