Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Dav Pozri príspevok
O druhej v noci ma zobudili oba telefóny - volám naspäť - psychiatria....a oni mi nevolali, a nech si nevymýšľam. No keď myslia.... O piatej ráno znovu obidva telefóny, syn - že je starký v nemocnici a volal mu z mobilu. Tak ja znovu na to číslo čo v noci - nie, nie, nevolali, nevedia, takého pacienta nemajú.... a sú psychiatria. Po dosť dlhom dialógu systémom, že s bláznami opatrne, sa priznali, že v tej budove je aj neurológia, a že tam teda zvyknú doviezť pacientov aj v noci, a že teda majú jednu ústredňu... a prepli ma tam.
Tak som konečne vypátrala, že naozaj ma volali v noci, lebo tam sanitka doviezla otca (83) s mozgovou príhodou. Bleskove som absolvovala so synom Rallye Lučenec - Tisovec - Rimavská Sobota - pre veci do Tisovca, odniesť do Soboty..... Otec už v relatívnej pohode, pán doktor mi napísal číslo telefónu..
Pekne si v robote počítam výplaty, ideálne na zostresovanú hlavu. Vytiahla som z kabelky papierik s číslom telefónu a civím : to je na dve desatinné miesta!!!! Potom som sa ukľudnila, to je len koncovka z druhého čísla.... Už som bola pripravená, že na návštevu do nemocnice si vezmem zubnú kefku a na tej psychiatrii radšej preventívne ostanem .....
Celkom úsmevný príbeh, nebyť tej mozgovej príhody. Želám skoré uzdravenie pre ocina.
6 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pepsikova Pozri príspevok
... povodeň
...keď je spomínaná tá voda ....
Svojho času ( ešte jak študent ) sme sa s partiou zabávali ....zavolali na pár čísel v našom dome ...citujem :
" Dobrý deň !Tu sú vodárne , prepáčte , že ...............
Dovoľujem si vám oznámiť čiastočnú odstávku vody vo vašom dome .
Z uvedeného dôvodu by bolo dobré , ak by ste sa zásobili na určitú dobu ...cca 2 dni ..."

...hm , ešte sa aj poďakovali ......a správa sa šírila rýchlosťou blesku .....
Väčšina si do hrncov , kastrólov , fliaš ...samozrejme aj do vane zásoby nachystali....


...kúúúúa ....boli sme to ale hajzli ..............a poniektorým to aj ostalo....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

srska Pozri príspevok
kukni z obloka na lomničák a hneď budeš šťastná, už len z toho, že blaváci takú možnosť nemajú
niektorí....majú výhľad na Pentagon vymením za ....lomničák
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

predvečernú kafu dávam
a na osvieženie - mätovo- limetkovú limonádu vlastnej výroby - foto dodatočne

a tú marišu som hľadala - len tak - a aha čo mi dalo

http://www.google.sk/search?hl=sk&cp...w=1280&bih=895
1 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

dajte si do gúgla - obrázky - kľúčové slovo "karikatúra fúzatá žena" a napíšte čo vás zaujalo
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...taká som unavená, že mi oči držia otvorené už len zo zvyku!..neviete, kedy bude pršať?..lebo tá 30-tka sa mi z kuchyne ani z obyváku nevyprace tuším nikdy!....asi sa zrútim na chodbu, tak je chladnejšie..
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
...taká som unavená, že mi oči držia otvorené už len zo zvyku!..neviete, kedy bude pršať?..lebo tá 30-tka sa mi z kuchyne ani z obyváku nevyprace tuším nikdy!....asi sa zrútim na chodbu, tak je chladnejšie..
pepsi ...počkaj opýtam sa
4 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

pepsikova Pozri príspevok
...taká som unavená, že mi oči držia otvorené už len zo zvyku!..neviete, kedy bude pršať?..lebo tá 30-tka sa mi z kuchyne ani z obyváku nevyprace tuším nikdy!....asi sa zrútim na chodbu, tak je chladnejšie..
A kde sú fotečké, čo si sľubovala, vari si zabudla?
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Tweety Pozri príspevok
A kde sú fotečké, čo si sľubovala, vari si zabudla?
ja som osvieženie sľúbila - nezabudla som, tu je
DSC_0181.jpg  
3 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Chvíľočku som hovorila so Zitulkou, ešte je po operácii na Áre, pozdravuje všetkých, čo jej držali palce a aj tých,čo nevedeli o tom,že bola včera operovaná. Tak nech sa len zotaví a rýchlo napíše sama.
12 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

terezamaria Pozri príspevok
Chvíľočku som hovorila so Zitulkou, ešte je po operácii na Áre, pozdravuje všetkých, čo jej držali palce a aj tých,čo nevedeli o tom,že bola včera operovaná. Tak nech sa len zotaví a rýchlo napíše sama.
Prosím Ťa pozdravuj ju odo mňa, že jej prajem skoré uzdravenie, aby bola skoro fit a zas tu. Objímam aj ju.
8 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Múdrosti vekov. Cicero
Cicero1.jpg  
6 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Tweety Pozri príspevok
A kde sú fotečké, čo si sľubovala, vari si zabudla?
..dneska sa herečky presunuli do krčmy..nikdy nikoho!..asi sa zľakli, že na fotkách budú strigaté
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

pepsikova Pozri príspevok
..dneska sa herečky presunuli do krčmy..nikdy nikoho!..asi sa zľakli, že na fotkách budú strigaté
Možno niektorá vysedávala aj tu a čítala tvoje riadky, tak sa stiahli. Možno nabudúce, počkám si.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a jeden na večer...aj s utierkou..

Matka má tri dcéry a všetky sú ešte panny. Všetky tri majú svadbu krátko po sebe. Pretože sa ich matka trochu obáva, ako si poradia s prvým sexuálnym zážitkom, povie im, aby poslali pohľadnicu zo svadobnej cesty a nejakým diskrétnym spôsobom sex popísali. Prvá dcéra poslala kartu z Havajských ostrovov. Bolo na nej napísané len: NESCAFÉ. > Matka najprv nechápala, ale potom bežala do kuchyne, vzala
.........NESCAFÉ a čítala...DOBRÉ DO POSLEDNEJ KVAPKY. Trochu sa začervenala, ale bola spokojná. Skoro prišiel druhý pozdrav z Miami. Opäť krátka správa: BENSON and HEDGES. Matka šla rovno do obývačky, kde vzala manželove cigára a číta....EXTRA DLHÉ, KING > SIZE. Opäť sa začervenala, ale bola spokojná. Po mesiaci prišla tretia pohľadnica od najmladšej dcéry. Na pohľadnici bolo roztraseným písmom napísané BRITISH AIRWAYS. Matka bežala nájsť prospekt leteckej spoločnosti a číta: TRIKRÁT DENNE, 7 DNÍ V TÝŽDNI, VŠETKÝMI CESTAMI.


3 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
lujza.j Pozri príspevok
niektorí....majú výhľad na Pentagon vymením za ....lomničák
Kamarát býva tiež oproti na Podzáhradnej v tom novom žltom baráku, chvalabohu má okná na Lidl a Billu... Predtým býval v tom paneláku rovno oproti Pentagonu, niekedy radšej ani na balkón nevyšli
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Ivana Š Pozri príspevok
dajte si do gúgla - obrázky - kľúčové slovo "karikatúra fúzatá žena" a napíšte čo vás zaujalo
hmmm, žeby krakonoš?
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Ivana Š Pozri príspevok
dajte si do gúgla - obrázky - kľúčové slovo "karikatúra fúzatá žena" a napíšte čo vás zaujalo
Mňa to, že som tam našla aj mužof, dokonca aj cyklistu Mikiho. bez fúzof.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Tweety Pozri príspevok
Možno niektorá vysedávala aj tu a čítala tvoje riadky, tak sa stiahli. Možno nabudúce, počkám si.
..

..tak to si teda nemyslím, dokonca som presvedčená, že nie...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

pepsikova Pozri príspevok
..

..tak to si teda nemyslím, dokonca som presvedčená, že nie...
Potom sa nemáme čoho báť.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať