Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Tweety Pozri príspevok
Potom sa nemáme čoho báť.
..

..a čoho si sa chcela báť?..neboj, nič nie je stratené, aj zajtra svitá a bude poobedie..nikdy nemajú absenciu viac, než raz v týždni
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

pepsikova Pozri príspevok
..

..a čoho si sa chcela báť?..neboj, nič nie je stratené, aj zajtra svitá a bude poobedie..nikdy nemajú absenciu viac, než raz v týždni
No, toho, že nás odhalia.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..a idem na sultána..dnes to bude napinák!..chudáčik krásny dostal mrtvičku...a ukážu sa charaktery!..teším sa...
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Tweety Pozri príspevok
No, toho, že nás odhalia.
..

..kdežeeeee..už som tolko krát o nich písala a ešte ma nezbili...
0 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

..zdravim a pekny vecer prajem..tecie zo mna, peso caka ako na bozi zazrak, vonku kamos uz zvolava..no, nejdem ani za svet, musim oddychnut po dalsom zavarani leca..dufam, ze moj zatko bude spokojny, konecne som ho spoznala a je fesacik..a skoro som sa usulala na vasich prispevkoch, sak viete o ktorych pisem..dik za pobavenie..
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Anna Garajova-Hruskova Pozri príspevok
..zdravim a pekny vecer prajem..tecie zo mna, peso caka ako na bozi zazrak, vonku kamos uz zvolava..no, nejdem ani za svet, musim oddychnut po dalsom zavarani leca..dufam, ze moj zatko bude spokojny, konecne som ho spoznala a je fesacik..a skoro som sa usulala na vasich prispevkoch, sak viete o ktorych pisem..dik za pobavenie..
...tak toto dáva rôzny význam .....
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

AlaNR
Pôvodca textu príspevku: lujza.j
niektorí....majú výhľad na Pentagon vymením za ....lomničák


Kamarát býva tiež oproti na Podzáhradnej v tom novom žltom baráku, chvalabohu má okná na Lidl a Billu... Predtým býval v tom paneláku rovno oproti Pentagonu, niekedy radšej ani na balkón nevyšli
No to ja zase (síce v diaľke) pri pohľade vidím toto:

a v detaile:
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

misoft Pozri príspevok
No to ja zase (síce v diaľke) pri pohľade vidím toto:

a v detaile:
Taká veľká nemocnica u vás? To je aj plne obsadená?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nepočítal som, ešte som normálny
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Posielam broskyne, rajčiny, uhorky, papriku a oravskú slaninu. Kto je hladný, nech sa ponúkne. Už som broskýň prežrjedená. Stačia dva kusy broskýň a priberiete jedno kilo. Sú pekné, veľké - domáca úroda všetko, okrem slaniny.
6 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

wagner Pozri príspevok
Posielam broskyne, rajčiny, uhorky, papriku a oravskú slaninu. Kto je hladný, nech sa ponúkne. Už som broskýň prežrjedená. Stačia dva kusy broskýň a priberiete jedno kilo. Sú pekné, veľké - domáca úroda všetko, okrem slaniny.
Ja mám domácu úrodu len tú slaninu. A aj to nie je oravská, ale Oľgovská...
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ja posielam koláč s drobným ovocímcesto malo byť s jogurtom, ale mala som len 30%kyslú smotanu tak som tam strelila tie.....robila som včera.....na dnes mal prísť "pán bytný", ale včera večer volal, že nepríde...že ťažké dni sú za ním.....tak zajtra to musím pobrať do roboty.....lebo ja to z deckom nepojem....
tak kto má chuť.....
6 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

AlaNR Pozri príspevok
Kamarát býva tiež oproti na Podzáhradnej v tom novom žltom baráku, chvalabohu má okná na Lidl a Billu... Predtým býval v tom paneláku rovno oproti Pentagonu, niekedy radšej ani na balkón nevyšli
no ja som mala tú "česť" si "užiť" pentagon aj z vnúter.....na túto príležitosť som sa zo sadlálov obula vždy zatvorené topánky, keby nejaká šťanka, alebo hovienko alebo aj nejaká tá striekačka minimálne s C-hepatit. potom mali chlapi o čom rozprávať, ako som ja mala v nočnej v aute 3páry topánok gombík vo výťahu zásadne stláčaný pomocou obuchu.... ale inak pohoda..
0 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

buchač Pozri príspevok
...tak toto dáva rôzny význam .....
..no aky ? spokojny by mal byt s lecom..bolo na case, ze spoznal svokrusu....a inak..
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

lujza.j Pozri príspevok
no ja som mala tú "česť" si "užiť" pentagon aj z vnúter.....na túto príležitosť som sa zo sadlálov obula vždy zatvorené topánky, keby nejaká šťanka, alebo hovienko alebo aj nejaká tá striekačka minimálne s C-hepatit. potom mali chlapi o čom rozprávať, ako som ja mala v nočnej v aute 3páry topánok gombík vo výťahu zásadne stláčaný pomocou obuchu.... ale inak pohoda..
Ti poviem, že tam by som bývať nechcela - chlpy mi stoja na tele z toho všetkého
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...ešte zostalo z tých broskýň?..lebo také chute tu ponúkate, žeby z toho jedného aj prebralo!..už som bola na odchode,že idem skúsiť spať,ale nyjeee, to sa nedááá..tu fuurt niekto s niečím obehuje, no nedaj si!...fajn večer vám...
..mojík, šmar po mne broskyňu!..prosím..
1 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

..no u nas prave rozvoniavaju pukance, keby niekto mal chut..predtym zvlcil vnuk chleby s pastekou, rajciny..som rada, ze cez prazdniny pribere
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

wagner Pozri príspevok
Ti poviem, že tam by som bývať nechcela - chlpy mi stoja na tele z toho všetkého
des....katastrofa....každopádne lepšie o tom počuť ako vidieť a cítiť. neviem ako to tam je teraz, ale určite sa to nezmenilo.....
ale pozri ako niektorý poprerábali tie dvojgarzónky....http://www.realitybratislava.eu/garz...1029752/popis/
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Anna Garajova-Hruskova
..dufam, ze moj zatko bude spokojny, konecne som ho spoznala a je fesacik..
buchač Pozri príspevok
...tak toto dáva rôzny význam .....
Anna Garajova-Hruskova Pozri príspevok
..no aky ? spokojny by mal byt s lecom..bolo na case, ze spoznal svokrusu....a inak..
...že aký ???.....a to sa ešte aj pýtaš ...???

..." môj " zaťko dokonca u nás 2 roky býval , spával , jedol .....spoznal " svokru a svokra "....
...už je to čas minulý - cca 3 týždne nazad......takže aký význam to dáva ???

Nevrav hop , pokiaľ nepreskočíš .............

Jeden deň vidíš a už sa bečelujete ???.....svokrička , zaťko ????.......neblázni , aj keď to myslíš obrazne ...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
...ešte zostalo z tých broskýň?..lebo také chute tu ponúkate, žeby z toho jedného aj prebralo!..už som bola na odchode,že idem skúsiť spať,ale nyjeee, to sa nedááá..tu fuurt niekto s niečím obehuje, no nedaj si!...fajn večer vám...
..mojík, šmar po mne broskyňu!..prosím..
3 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať