Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

buchač Pozri príspevok
...že aký ???.....a to sa ešte aj pýtaš ...???

..." môj " zaťko dokonca u nás 2 roky býval , spával , jedol .....spoznal " svokru a svokra "....
...už je to čas minulý - cca 3 týždne nazad......takže aký význam to dáva ???

Nevrav hop , pokiaľ nepreskočíš .............

Jeden deň vidíš a už sa bečelujete ???.....svokrička , zaťko ????.......neblázni , aj keď to myslíš obrazne ...
..cas ukaze..a jasne, ze som to tak myslela..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobré ráno vám prajem......kafica je už poslaná, aj čajík,Vieroč dúfam, že sa má dobre, Macka maká ako fčielka Maja,ostatní nepodali správu, tak sa len domýšlam, že im je fajnovo,ale inak pohoda...slnko od rána fičí na plný plyn,som zas nevyspatá, lebo nad ránom o pol štvrtej bolo pod oknami divadlo, dáke talianske manželstvo si vykrikovalo do všelijakých,takže som mala o krásne prebudzanie postarané...čo už!..šarkan kuká z okna, zisťuje ,kto mu behá po jeho trávičke a hundre ako starý chlap..krásnY deň predo mnou...
4 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

Pekné ráno prajem. Keď že dnes je posledný deň na zmenu trvalého príkazu - odvody do Soc.poisťovne tak už to chválabohu mám za sebou. Ostáva všetko tak ako bolo, tak ani príkazy nemením.Aj teta v Soc.poisť. mi to potvrdila a bola veľmi milá. Zatiaľ som nemala žiadne problémy so SP.
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

KONEČNE......

http://www.cas.sk/clanok/229910/tota...sne-konci.html
3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..toto som si požičala z facu...ako nápad je to super a posielam to obuchovi..teda, ak princezná ešte nemá draka, tak tento by hádam aj mohol byť..
378330_426466370729203_1274725095_n.jpg  
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

kafa doletela tam kde mala, ďakujem

dnes OÚ zmenil repertoár - pre zmenu ide - "kašli drahá na slzy"
reklama tá istá - kamenárstvo...b ponúka výhodné ceny na pomníky ... odvoz chorých a imobilných na miestny cintorín zdarma...
a ešte pridali - pri odbere viacerých ks pomníkom zľava 15 - 20%
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Ivana Š Pozri príspevok
kafa doletela tam kde mala, ďakujem

dnes OÚ zmenil repertoár - pre zmenu ide - "kašli drahá na slzy"
reklama tá istá - kamenárstvo...b ponúka výhodné ceny na pomníky ... odvoz chorých a imobilných na miestny cintorín zdarma...
a ešte pridali - pri odbere viacerých ks pomníkom zľava 15 - 20%
Ja Ti teda poviem, počúvať každučký deň bliakanie dedinského rozhlasu, to už môže byť pomaly na psychiatriu, hlavne, ak je to furt jedno a to isté dookola. Veď o tých pomníkoch si už písala, či?
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Pozerala som, že budú padať hlavy, že sledovanosť žiadna, či nízka? Neviem teda, ale ľudia majú asi plné zuby takýchto reality show, ja som ani nevedela, na akej tv stanici to išlo, ani kúsok reklamy som nezachytila, nejak také už ani v podvedomí neregistrujem.
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Tweety Pozri príspevok
Ja Ti teda poviem, počúvať každučký deň bliakanie dedinského rozhlasu, to už môže byť pomaly na psychiatriu, hlavne, ak je to furt jedno a to isté dookola. Veď o tých pomníkoch si už písala, či?
písala som, moja, včera, a dnes idú znova
asi včera neuspeli, skúšajú aj dnes
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Kvaka Pozri príspevok
Pozerala som, že budú padať hlavy, že sledovanosť žiadna, či nízka? Neviem teda, ale ľudia majú asi plné zuby takýchto reality show, ja som ani nevedela, na akej tv stanici to išlo, ani kúsok reklamy som nezachytila, nejak také už ani v podvedomí neregistrujem.
kedy pochopia tí "manageri", že k******y nebude pozerať nikto
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

srska Pozri príspevok
kedy pochopia tí "manageri", že k******y nebude pozerať nikto
Mali by dostať ešte aj pokutu za kazenie morálky, veď čo môžu dať dobrého mladým ľudom takéto stupidity? Nejakým nedopatrením som pozerala len takú úvodnú časť a stačilo. Inak túto TV ani nepozerám, len Na Telo, a možno Lampáreň, a keď ešte ide nejaký super film, ale to je málokedy.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Tweety Pozri príspevok
Mali by dostať ešte aj pokutu za kazenie morálky, veď čo môžu dať dobrého mladým ľudom takéto stupidity? Nejakým nedopatrením som pozerala len takú úvodnú časť a stačilo. Inak túto TV ani nepozerám, len Na Telo, a možno Lampáreň, a keď ešte ide nejaký super film, ale to je málokedy.
kameramani v tejto relácii majú na podlahe "red line", za ktorú nesmú prejsť kvôli prskaniu moderátorky
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
srska Pozri príspevok
kedy pochopia tí "manageri", že k******y nebude pozerať nikto
...lenže to by museli pochopiť aj tí iní ...

TV Roleta je predsa členom skupiny CME a túto majú pod palcom amíci ...
Veď aj ostatné stanice patriace pod túto skupinu , podobné blbosti dávajú , občas síce pod iným názvom , ale pointa je zachovaná...

...a jedno je isté ...slovák ešte " nedospel na takú úroveň " ako hamburgerový divák , nalievajúc sa kolou....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Ivana Š Pozri príspevok
kafa doletela tam kde mala, ďakujem

dnes OÚ zmenil repertoár - pre zmenu ide - "kašli drahá na slzy"
reklama tá istá - kamenárstvo...b ponúka výhodné ceny na pomníky ... odvoz chorých a imobilných na miestny cintorín zdarma...
a ešte pridali - pri odbere viacerých ks pomníkom zľava 15 - 20%
u nás vyhlasujú 2 krát za deň inak majú predávajúci smolu,a ja mám " smolu" že nič neviem lebo reprák je 100 m a nastavený odo mňa.
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

pavol54 Pozri príspevok
u nás vyhlasujú 2 krát za deň inak majú predávajúci smolu,a ja mám " smolu" že nič neviem lebo reprák je 100 m a nastavený odo mňa.
U nás tam, kde máme chalupu, vyhlasujú z rozhlasu skoro denne, je to také milé, poteší, že sa niekto unúva informovať občanov priamo, ale nerozumiem, čo hlásia, lebo som niekde medzi dvomi reprákmi, a keďže zvuk sa šíri ku mne z každého repráku inak, nie je rozumieť. Iba keď venčím náhodou psa, tak z krajného repráka rozumiem.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Nič sa nedeje, všetci sa nám pekne smejú do tváre. Fuj, dokedy toto a tomu podobné ešte budeme musieť znášať?
http://www.pluska.sk/spravy/z-domova...iznala-to.html
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

A mne osobne Pláž 33 ani Farma ako reality šou neprekážajú. Vždy si ich radšej pozriem ako Zámenu manželiek, Súdnu sieň, Sultána...Ale naozaj je škoda, že si nemôžem pozrieť dobrý film. Tak a práve teraz pozerám reprízu pláže, dobre sa mi po dvoch dňoch v robotovni pri nej relaxuje, spať sa v tomto horku nedá.
0 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Ahoj všetci,

celkom som sa dobre pobavila na príspevkoch za posledné 2 dni, zatiaľ ešte žijem....Pepsi vďaka za čajík, chodí presne a na dosiahnuteľné miesto....cez tieto teplá som bola teoreticky i prakticky nepoužiteľná......no občas som si prečítala čo tu vystrájate.....v piatok idem na lepšie do nedele.....miesto ako vždy.....tentokrát odvoz vlastný bez fešákov.....ale čo už,musím byť spokojná i s tým......no pochválim sa deti mi kúpili dotykový tel. s výhodným paušálom i s netom, takže Vás budem kontrolovať.....viac o posledných týždňoch napíšem v blogu....to však ešte potrvá....prajem všetkým pekný deň....
5 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

VieraPopluharova Pozri príspevok
Ahoj všetci,

celkom som sa dobre pobavila na príspevkoch za posledné 2 dni, zatiaľ ešte žijem....Pepsi vďaka za čajík, chodí presne a na dosiahnuteľné miesto....cez tieto teplá som bola teoreticky i prakticky nepoužiteľná......no občas som si prečítala čo tu vystrájate.....v piatok idem na lepšie do nedele.....miesto ako vždy.....tentokrát odvoz vlastný bez fešákov.....ale čo už,musím byť spokojná i s tým......no pochválim sa deti mi kúpili dotykový tel. s výhodným paušálom i s netom, takže Vás budem kontrolovať.....viac o posledných týždňoch napíšem v blogu....to však ešte potrvá....prajem všetkým pekný deň....
Jej, to musíš byť veľmi dobrá, keď si dostala taký darčok, gratulírujem. Pekný a v zdraví prežitý dník aj Tebe.
2 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Tweety Pozri príspevok
Jej, to musíš byť veľmi dobrá, keď si dostala taký darčok, gratulírujem. Pekný a v zdraví prežitý dník aj Tebe.
Hej som super, to mám zato, že chodím z domu často, možno keby som ostávala dlhšie aj laptop nový by som dostala......
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať