Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Vierka prajem Ti veľa zábavy s dotykovým telefónom, mám ho už polroka, ale neraz som mala chuť ho opäť vymeniť za obyčajný. Pravda je taká, že semtam nakuknúť na netík aj v robotovni je fasa vec, aj mailiky si prečítať
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

jozka56 Pozri príspevok
Vierka prajem Ti veľa zábavy s dotykovým telefónom, mám ho už polroka, ale neraz som mala chuť ho opäť vymeniť za obyčajný. Pravda je taká, že semtam nakuknúť na netík aj v robotovni je fasa vec, aj mailiky si prečítať
Dotykový mám tiež, je dobrý, ale dakedy je rýchlejší jak dotyk.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Tweety Pozri príspevok
Dotykový mám tiež, je dobrý, ale dakedy je rýchlejší jak dotyk.
...he ........aj ja ......
...ten môj nepotrebuje ani dotyky ...reaguje aj na myšlienkové pochody...a že ako rýchlo....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Tweety Pozri príspevok
Nič sa nedeje, všetci sa nám pekne smejú do tváre. Fuj, dokedy toto a tomu podobné ešte budeme musieť znášať?
http://www.pluska.sk/spravy/z-domova...iznala-to.html
EŠTE KEBY SA NIEKTO ODVÁŽIL dať otázku referendovú o eú tak práve kvôli tým čo takéto svine kryjú by som vedel ako hlasovať
1 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Stále aktuálne, Jan Hus, úryvok z kázne.
Jan Hus uryvok z kazne.jpg  
1 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

Vierka, Ty si musela byť veľľľmi dobrááááááá,.......uži si ho.
0 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

Bývalej šéfke pošty prispieval štát aj na bývanie - chúdera, pri takom plate si to nemohla dovoliť.
Štátna Slovenská pošta nechce prezradiť, aké benefity a v akej výške si popri plate užívala jej bývalá šéfka Marcela Hrdá.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

MarcelkaT Pozri príspevok
Bývalej šéfke pošty prispieval štát aj na bývanie - chúdera, pri takom plate si to nemohla dovoliť.
Štátna Slovenská pošta nechce prezradiť, aké benefity a v akej výške si popri plate užívala jej bývalá šéfka Marcela Hrdá.
páči sa mi v diskusii k tomu článku slovné spojenie: krivohlavý minister
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
VieraPopluharova Pozri príspevok
Ahoj všetci,

celkom som sa dobre pobavila na príspevkoch za posledné 2 dni, zatiaľ ešte žijem....Pepsi vďaka za čajík, chodí presne a na dosiahnuteľné miesto....cez tieto teplá som bola teoreticky i prakticky nepoužiteľná......no občas som si prečítala čo tu vystrájate.....v piatok idem na lepšie do nedele.....miesto ako vždy.....tentokrát odvoz vlastný bez fešákov.....ale čo už,musím byť spokojná i s tým......no pochválim sa deti mi kúpili dotykový tel. s výhodným paušálom i s netom, takže Vás budem kontrolovať.....viac o posledných týždňoch napíšem v blogu....to však ešte potrvá....prajem všetkým pekný deň....
..

..fuha!..ty musíš dobre poslúchať!..skúsim aj ja, možno aj ja dostanem telefón,any by nemusel byť dotykový, stačilo by, keby ho bolo počuť...lebo moja tehla len blikne,ale nezazvoní,svynajenna, nemá zvuk..
..tak si uži v zdraví a dobrej nálade a píš!..
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pepsikova Pozri príspevok
...ešte zostalo z tých broskýň?..lebo také chute tu ponúkate, žeby z toho jedného aj prebralo!..už som bola na odchode,že idem skúsiť spať,ale nyjeee, to sa nedááá..tu fuurt niekto s niečím obehuje, no nedaj si!...fajn večer vám...
..mojík, šmar po mne broskyňu!..prosím..
Broskyne ešte zostali. Zopár v košíku a ešte aj na strome. Hádžem po Tebe tri, aby si nepovedala, že som škrob. Budeš z nich najedená do večera. Sú veľké. A druhý raz sa preber skôr, lebo ja o takom čase už musím ísť spať. Lebo čo ak mi bude niekto o pol noci vyhrávať pri dome? Potom by som bola nevyspatá.
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

1 kg broskyne,2 kg slivky,1 kg maliny spolu 3,20 eur za cerstvo naoberane
2 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

spomenul som si na jednu show tuším ešte za socíku na orf

1 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

a tak kruto to dopadne ak cielom zdravotnictva je zisk a vstupia do neho korporacie resp.financny zraloci.http://www.premladych.sk/zahranicie/...zdravych-ludi/
2 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
Hviezda olympijského ceremoniálu vám servíruje popoludňajšie café
3 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

ivuliatko Pozri príspevok
Hviezda olympijského ceremoniálu vám servíruje popoludňajšie café
ta cierna uplne vystihuje dnesny den nasich na olympiade,ako aj vetsiny nasich sportovcov,bohuzial.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

výkladový slovník
fígeľ = dôvtip
fígeľ = žart
fígeľ = úskok( zákerné konanie s cieľom oklamať niekoho, lesť, podvod,trik, kľučka,švindeľ, podraz, finta) že by bol Jano Úskok a pod
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
výkladový slovník
fígeľ = dôvtip
fígeľ = žart
fígeľ = úskok( zákerné konanie s cieľom oklamať niekoho, lesť, podvod,trik, kľučka,švindeľ, podraz, finta) že by bol Jano Úskok a pod a nie je? Šak má doktorandský diplom - asi podfukom.
.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
pavol54 Pozri príspevok
výkladový slovník
fígeľ = dôvtip
fígeľ = žart
fígeľ = úskok( zákerné konanie s cieľom oklamať niekoho, lesť, podvod,trik, kľučka,švindeľ, podraz, finta) že by bol Jano Úskok a pod
..

..priezvisko presne vystihuje majiteľa...100 bodov..!!!
1 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

pepsikova Pozri príspevok
..

..priezvisko presne vystihuje majiteľa...100 bodov..!!!
Tomu sa hovorí dva v jednom. ALe výraz má taký, že by jeden povedal, že nevie napočítať do troch.
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..potrebujem dobrý nápad, lebo dnes any nezaspým!...v rámci prerábky bytu mi zostali dve skrinky,sú to dievky stredného veku a teda aj tak vyzerajú a potrebovala by som im pridať dákych aspoň 40 rokov, aby vyzerali ako starožitné...lebo mladšie z nich taško urobím...neviem, čím by som ich ostarnila,a už som presnorila pol gúgla...to je strašné, keď mne niečo hukne do hlavy, neviem sa toho zbaviť a tak len snorím, či ma niečo nekopne...predbežne som vylúčila malovanie a lakovanie,...
...čo by ste urobili- teda, okrem vyhodenia ku kontajneru, s takýmito rárohami?..
skrinky 001.jpg  
skrinky 002.jpg  
1/1
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať