Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Na Nove mám CSI Miami.To mesto sa mi nikdy nezunuje.Krása.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..no a pridám obrázok, z ktorého beriem nápad..tie moje skrinky budú použité, spolu s ostatnými doplnkami na chodbu, bude tam aj taká lavička..ako na tomto tu:
292437_426466697395837_1346254974_n.jpg  
5 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pepsikova Pozri príspevok
..no a pridám obrázok, z ktorého beriem nápad..tie moje skrinky budú použité, spolu s ostatnými doplnkami na chodbu, bude tam aj taká lavička..ako na tomto tu:
...že konečne ŤA aj JA môžem pochváliť ........

...má to niečo do seba ....podumem , do chodby na chalupu by sa mi také sedenie so skrinkami hodilo ....samozrejme prispôsobiť by som musel ....

...ale pekný nápad...
0 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
pepsikova Pozri príspevok
neviem, čím by som ich ostarnila,a už som presnorila pol gúgla...to je strašné, keď mne niečo hukne do hlavy, neviem sa toho zbaviť a tak len snorím, či ma niečo nekopne...predbežne som vylúčila malovanie a lakovanie,...
...čo by ste urobili- teda, okrem vyhodenia ku kontajneru, s takýmito rárohami?..
šupla si do googla PATINOVANIE NÁBYTKU? ak nie, kukni... a prečo si vylúčila maľovanie a lakovanie - že sa Ti nesťe alebo z nejakých technických príčin?... ešte mi napadlo, že teraz sú v obchodoch také všelijaké výmyselné tapety na vysokej úrovni, ktoré imitujú tkaninu, korok, drevo atď. a sú aj umývateľné...
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
ivuliatko Pozri príspevok
šupla si do googla PATINOVANIE NÁBYTKU? ak nie, kukni... a prečo si vylúčila maľovanie a lakovanie - že sa Ti nesťe alebo z nejakých technických príčin?... ešte mi napadlo, že teraz sú v obchodoch také všelijaké výmyselné tapety na vysokej úrovni, ktoré imitujú tkaninu, korok, drevo atď. a sú aj umývateľné...
..

..nie sú zničené, tak by som ich len niečím potiahla, alebo niečo..nechcem ich premaľovávať,lebo celé premalované sa mi nepáčia,..fšaaak hovorím, že ma nič nekopeee...čo s nimi
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

A nefiéš ani kde ich postavíš? Vedľa seba, na seba, spolu, každú do inej izby? Ja ti nevím Karle!
Ja mám na chodbe starý mamin trojdverový šifonér v ktorom sú skryté tašky, bundy, kabáty. Jedny dvere sme vybrali a tam sú na policiach naskladané pašmíny, šály, v košíkoch čiapky, rukavice, igelitky, veci na odovzdanie atď. Ale decko povedalo von, už je to okukané, mám sa nechať prekvapiť, už má všetko vymyslené.
2 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

keď som sa sťahovala sem, do domu po babičke, zostal tu po nej všetok jej nábytok
ktorý, keď uvidel starinár, čo chodí - a vyvreskuje - "vykupujem nábytok starý"
skoro onemel, slintal a bral všetko (my sme nevedeli kam s ním)
ešte veľmi chcel babičkin šijací stroj, ktorý pamätá asi ešte aj Franca Jozefa, nenormálne prachy za to núkal, ale ten sme nedali
dali sme ho zreparovať (tiež to stálo veľa), či veríte alebo nie, ten stroj nielen krásne vyzerá ale šije lepšie ako dnešné moderné mašiny
Naposledy upravil Ivana Š : 08.08.12 at 18:20
3 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Dnes ma prvý krát sklamal FF, padol mi asi 5 krát, musela som vypnúť a zapnúť, aj som klikla na hlásenie o chybe. To nepoteší.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

idem vám len popriať pekný oddychový večer a pokukám to tu a idem het......zase vycicaná z energieležím jak zdochlina......"skupinka ľudí" vie nenormálne cecať z energie....vrrrr..vrrrr
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

zasmej sa a bude lepčie
krásavec.jpg  
1 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Dnes som plná energie, lebo konečne prišlo ochladenie..tuším sa ešte budem nakoniec tešiť z toho, že žijem na severe, kde je chladnejšie ako všade inde na Slovensku.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

DanielaSĽ Pozri príspevok
Dnes som plná energie, lebo konečne prišlo ochladenie..tuším sa ešte budem nakoniec tešiť z toho, že žijem na severe, kde je chladnejšie ako všade inde na Slovensku.
Ale veď u Vás ani poriadne teplo nebolo, tak ako u nás. V tých horúčavách bolo u nás 38 stupňov v chládku(nie v meteorologickej búdke) U Vás bolo maximálne 32 stupňov, alebo sa mýlim?
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

pepsikova Pozri príspevok
..potrebujem dobrý nápad, lebo dnes any nezaspým!...v rámci prerábky bytu mi zostali dve skrinky,sú to dievky stredného veku a teda aj tak vyzerajú a potrebovala by som im pridať dákych aspoň 40 rokov, aby vyzerali ako starožitné...lebo mladšie z nich taško urobím...neviem, čím by som ich ostarnila,a už som presnorila pol gúgla...to je strašné, keď mne niečo hukne do hlavy, neviem sa toho zbaviť a tak len snorím, či ma niečo nekopne...predbežne som vylúčila malovanie a lakovanie,...
...čo by ste urobili- teda, okrem vyhodenia ku kontajneru, s takýmito rárohami?..
Žeby otapetovať: nie je pri tom bordel, je to lacné, je to hneď a to najškaredšie sa pod tapetou skyje na dlho ........
2 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

pepsikova Pozri príspevok
..

..nie sú zničené, tak by som ich len niečím potiahla, alebo niečo..nechcem ich premaľovávať,lebo celé premalované sa mi nepáčia,..fšaaak hovorím, že ma nič nekopeee...čo s nimi
mozno chytis inspiraciu http://artmama.sme.sk//servitkova-ostatne/renovacia
6 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

a čo toto?
http://www.fler.cz/zbozi/franz-kafka...komoda-2917081
5 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
kukučka Pozri príspevok
A nefiéš ani kde ich postavíš? Vedľa seba, na seba, spolu, každú do inej izby? Ja ti nevím Karle!
Ja mám na chodbe starý mamin trojdverový šifonér v ktorom sú skryté tašky, bundy, kabáty. Jedny dvere sme vybrali a tam sú na policiach naskladané pašmíny, šály, v košíkoch čiapky, rukavice, igelitky, veci na odovzdanie atď. Ale decko povedalo von, už je to okukané, mám sa nechať prekvapiť, už má všetko vymyslené.
..

..ja viem, ako a kde ich postavím, aj ako to bude s konečným efektom vyzerať,dala som aj foto vyššie...len -len..ak ma kopne nápad alebo niečo krásne, tak celé to bude ešte krajšie..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..

..waaau, kukuč, ty si mi dala tip!..na tej stránke je šuflora so starým písmom!..a ja mám starosvetské písmo nádhernééé..kurňa,ydem nad tým premýšlať!..to musím dôkladne!..

..aj toto je dobré..premyslieť to na dvierka!..
http://www.fler.cz/zbozi/malovana-komoda-2083020
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

ešte raz som to čítala, no zaplo mi
čelo zásuvky či dvierok olištovať, skús hľadať inšpiráciu v sklenárstve - lišty na rámy

nevyskoč z kože!
1 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Aj toto je zaujímavé, ešte viac. http://www.fler.cz/zbozi/skrinka-z-8...abytku-2782796
3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
kukučka Pozri príspevok
ešte raz som to čítala, no zaplo mi
čelo zásuvky či dvierok olištovať, skús hľadať inšpiráciu v sklenárstve - lišty na rámy

nevyskoč z kože!
..

..no-nevidím to so mnou ružovo do rána!...rámy by som skôr niekde v bazári nábytku, zo starých obrazov..
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať